Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
24. jún 2010

@veronika1982 228GBP je 277 EUR, plus postovne bude nejakych 30 GBP, t.j 36 EUR.... 😉

veronika1982
24. jún 2010

@denisocka bibiana myslela vsetkych ktori tu chodia prispievat sa daju do sukromnej temy..takze aj ty.

no obed navareny. dieta vykakane, tak idem dat sprchu a ideme von. bibka ked budem odchadzat tak prezvonim kde ste

zuzana32
24. jún 2010

Ahojte,
prajem všetkým krásne slnečné, veterné ráno.

@susana28 Blahoželám, držím palce ako všetko dobre dopadlo.
Ja osobne som šla pri všetkých troch deťoch k lekárovi až v 12 týždni tehu. Takže som rovno dostala knižku, a do ďalšej poradne som už bola objednaná na krv. A domáci test som si robila iba raz v živote a to pri Katke.
Pri chlapcoch, keď som už cítila že asi som, mi mamka brala moč do labákov, takže ja som už rovno k dr. prišla s tým, že som tehu, a povedala mu aj hodnoty. 😉

denisocka
24. jún 2010

@veronika1982
@sophie1981 aha 😀 . ja len že určite je sukromna lepšia,aj my v auguste sme už sukromničky,človek može napísať fakt čo potrebuje a neboji sa,že dakto to vyšmíruje. hlavne tu,v regionoch,kde aj suseda ta može čítať 😅

denisocka
24. jún 2010

@sophie1981 bibi,si skušala tie kvapky od valoviča čo som ti tu raz o tom písala ? či to berieš ? http://www.prirodnekvapky.sk/kvapky/p/10/j-v-kv...

ja si tiež musim kupiť na krv a mužovi dačo na kosti a sebe ešte na nervy 😀

sophie1981
24. jún 2010

denisa.....a vies, ze som si ani nevsimla ze si pisala o nejakych kvapkach?.... 😅 ...

takze kto je za sukromnicko nech napise ano ci nie...... 😉

sophie1981
24. jún 2010

mata, stale zabudam, teraz ma napadlo, aby som nezabudla...ked sme sli di uk, dala som nas vsetkych poistit v cestovke cestovnou poistkou...ked sme cestovali bez brucha a katky, tak som na to nejako nebrala vazne...ale s katkou som sa bala ak nahodou by bol nejaky problem, lepsie mat poistku.... 😉

denisocka
24. jún 2010

@sophie1981 ano, som za určite

denisocka
24. jún 2010

@sophie1981 kamaratka ma zly cyklus a prve babo mali na prvy šup a tak myslela že aj druhe bude a nedari sa a nedarí ,tak začala brat nejake kvapky gyn....niečo a hned prvy mesiac sa jej cyklus upravil sam po 2 rokoch a bez bolesti a predmesnš. synd. dostala kramy na 28den ,ešte sa aj jej opýtam čo berie .ale nieje to nič drahe

maca77
24. jún 2010

ahojte

@sophie1981 v prvom rade súhlasííííím so súkromnou témou ... už som to chcela párkrát navrhnúť, lebo som sa nedávno dozvedela že zopár ľudí má o mne prehľad, ale nepridá sa do diskusie 🙄

... ja som sa dnes o piatej zobudila na strašnú bolesť hlavy, po dlhšom čase som si aj paralen dala, tlak mám hrozný, keby mi aspoň obed netrebalo variť 😒

veronika1982
24. jún 2010

tak my sme uz obleceny a ideme pomalicky von. dufam ze nas neodfukne

denisocka
24. jún 2010

@maca77 no nezavidim,ja som zas skoro vykotila praženicu do misy,neviem čo mi teraz býva zle,asi už mlady tlači na žaludok

sophie1981
24. jún 2010

@maca77 prave koly tomu navrhujem sukromnu temu...lebo este pripad, ze o tebe vedia je ten lepsi...horsie, ked nastane problem v rodine, bo niekto nevie poriadne citat.....a potom mi iba zbytocne niekto tlak dviha.....a utvrdzuje o tom, ze slovenska mentalita je hlavne o tom ake drby, klepy a ohovaracky rozbehnut, len aby mali o com tocit pri kavicke....pozdravujem... 😉 😝

denisocka
24. jún 2010

@sophie1981 tak zakladaj .... friško

denisocka
24. jún 2010

@sophie1981 mne trebars je trapne sa baviť o porodnici,ked viem -že sa šmíruje .lebo ako ináč tu nepoznám nikoho,kavu pijem doma sama 😀 .... len nepoteší ked ti nejaký lekár povie - že "na akej stranke to potom zverejníte? "

antoniab
24. jún 2010

ahojte

aj ja som za sukromnu 😉
v januarovkach tiez mame sukromnu a keby ste vedeli kolko bab sa potom hlasilo knam co neprispievalo alebo len sporadicky 😅

tiez viem o par spahoch co to citaju 😀 😀 preto si davam pozor co pisem

jaj vcera som malu uspavala na rukach a dnes sme spali do deviatej 🙂

sophie1981
24. jún 2010

mne nevadi ked citaju a nemaju tie gule sa ozvat....je to vec kazdeho, ja sa radsej s ludmi spoznam ako len cucat kto co, kedy ako......ale pohlo so mnou, ked niekto zacne rozvlacat nepravdy o mne.....to so mnou pohlo......

sophie1981
24. jún 2010

baby, v bille maju plienky huggies premium dvojbalenie za 16 eur.....neviem, kto tu pouziva tieto, ale niektora pisala.... 😉

denisocka
24. jún 2010

baby,

neviem či niekto kupuje v Kauflande tie vlhčene obrusky wickie či ako ---- ak by ste ich videli v akcii do 70centov,dajte vedieť. minule som kupila zo 20ks a už nemáme

anape
24. jún 2010

ahojte baby,
aj ja som za sukromnu temu 😉

ani nemam co pisat, nejako nemame nic nove....idem rychlo pospratovat a pomoct mamke do zahradky 😝

pekny den vam prajem

lenjak
24. jún 2010

ahojte, keď rozoberáte tie akcie, ma napadlo, že máme doma balík sleep&play maxi ten 68 kusový. Mne nejak "nerežú" vadí mi, že nemajú pružné pásiky a malého tlačia. Rada by som sa ich za "rozumných" podmienok "zbavila". Nemáte niektorá záujem?
Susana28 blahoželám k tehu 🙂
a Rybečka vy ako s tým ryžovým mliečkom?

antoniab
24. jún 2010

hej baby kde je nejaka akcia chcela by som vypadnut z domu alebo nejde niekto do mesta dame stretko 😕

lydia22
24. jún 2010

Ahojte tak prvy zubok vonku a druhy na ceste,noc ako tak,ale ja stale smrkam a hlas mam jak stara fajciarka.riadne fuka vonku,ale na slniecku je fajne.potom ani neviem co obliect Tomaskovi.kedy sa uz normalne otepli,nemam rada velke horucavy,ale taky maj a jun nepamatam.

gabkazabka
24. jún 2010

Ahojte,no vy ste toho popisali....este som vas nestrihla docitat 😝
Som ZA sukromnu temu....lebo ked idem po meste,mam pocit ze ma obkukuju spioni 😀 Tak rychlo bibka zakladaj 🙂
A vcera ste ma navnadili a tiez som vyprala kociar 😀 .Len striesku som do pracky nedala,lebo sa mi z nej neda dat dole potah a so zelezom som ju do pracky pchat nechcela 😲
A uz ani nevem na co som chcela reagoavt,idem vas docitat
😝

antoniab
24. jún 2010

@kukulik30 livi chces este tu teplakovku pre samka a botasky mam to stale doma a furt zabudnem napisat ze co 😝

zuzana612
24. jún 2010

Ahojte,

samo ze aj ja som za sukromnu temu 😉 Vsak taky co sem chodi len spehovat, nema sem chodit vobec a potom len ohovarat kade sa da.

@susan28, gratulujem Zuzi, nech je vsetko ok, nech to rychlo ubehne a hlavne nech je to zdrave....

Mne sa Lili klasicky zobudila okolo piatej, zaspala o siedmej na pol. hod ale medzitym sa zobudil Matus. Lili teraz spi, uvidime ako dlho, tak to tu idem trosku uhadzat aby som si mohla poobede lahnut s nimi 🙂 Navarene mam, este som dala oprat kedze momentalne mi Lili kazdy den preserinka aspon dvoje nohavic lebo som jej zabudla kupit probiotika ku antibiotikam, tak serinka jedna radost 😖

Pozeram ze u nas sa uz zatahuje, takze to pekne pocasie dlho nevydrzalo 😠

antoniab
24. jún 2010

@susana28 gratulujem 😵 😵 jej tak sup sup dalsia 😉
ja som bola na gynde az v 10tt ale ja som bola mimo a v uk som sla v 6tt a v 8tt som si vynutila utz 😝 😀

gabkazabka
24. jún 2010

@susana28 tak predsa-blahozelam 😵
Ja som tiez bola na gynde niekedy v 9-10 tt
Ani neviem ci v tom pocasi ist von,alebo nie.Zima ani nieje ale ten vietor 🙄

zuzana32
24. jún 2010

aj ja som za utajenie 😉 .
My sme sa práve vrátili z obchodu a pošty. Tak veru na slniečku je super, ale keď začne fúkať ten protivný vietor 😠 .
Ja sa poobede chystám so všetkými deťmi na preventívnu k zubárovi.
Mali už ísť v máji, ale keď stále pršalo tak sa mi vôbec nechcelo. Potom bolo zas veľmi horúco, tak sa nám tiež nechcelo.

zuzana32
24. jún 2010

Takto zaspala moja Katka (dnes to bola žabka, inokedy je to myška)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre