Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

medulka986
11. apr 2009

ivka a čo ti chýbalo masko do šalatu? 😀 davaj si pozor na seba 😉

medulka986
11. apr 2009

slavka,malá je úžasná,krásne dievčatko,s vlaskami aj bez,aj ja by taku kočku brala 😝

veronika1982
11. apr 2009

my sme sa uz napapali posvateneho jedla. mnam mnam a uz sa vyvalujeme doma pred telkou. hadam prezijeme tuto noc lepsie ako tu minulu a tesime sa ze zajtra vecer dojde tatino.. 🙂 dnes sa ma ujo pytal ze kedy pijeme na drobca tak som mu povedala ze do 6.5 mozno kazdy den a mozno uz zajtra vecer... ale ked si to predstavim tak ma taky strach hned pochyti ze si poviem ze este nie ze este nech je v brusku..

ivana som sa smiala ze v stredu pojdem do poradne v botaskach.. no co uz.

medulka ja ked pojdem ku vam hore tak to si piste ze ja budem bucat pardon plakat jedna radost... aj pred porodom aj po porode 😀 😀 pred porodom od strachu a po porode od radosti..

zuzana612
11. apr 2009

Ahojte,

tak konecne je vsetko napecene, poupratovane, syrova rolada hotova, maso upecene, salat pripraveny, tak zajtra bude oslava 😝 My budeme mat totiz velkonocne pondelky dva 😀 Kedze moja mama v pondelok robi, tak ju vsetci vnucikovia pridu okupat zajtra a mna pridu v pondelok. Tak to budeme zase 2 dni len jest 😕 Len dufam ze Matus bude lepsie ako dnes, chuda mu ide prva stolicky, tak dnes ho asi 5x prehnalo, cely den bol mrzuty, este ze bolo pekne a mohli sme byt skoro cely den von,lebo dnu by sa to s nim nedalo vydrzat. A ja som unavena ako kon, tak idem zalahnut. Daniel mal prist dnes vecer ale pride az zajtra, tak sa aspon vyspim 😀 Lebo minulu noc bol Matusko asi 10x hore a ja samozrejme s nim. Tak vam prajeme pekny vecer.........

sophie1981
11. apr 2009

..medulka, dakujem za vysvetlenie.....len to ze som troska s tohje o zmatana, pretoze mne to tak pekne slo..najprv krv, potom uz len tmavohnede vytoky, svetlejsie, skoro biele,,,,uz som aj tutumutu vo velkom planovala, manzelovi ocka vietili a zrazu bum...zase spinim......Katka je na cecku stale zavisla, nevsimla som si na nej nejaku zmenu.....ani ju neprehana, ani negrcka, ani neodmieta...tuk-tuk....len to ze spinim uz 3 den...tak snad to do utorka prestane...vtedy mi konci to sestonedelie.... 😝

u nas plny dom...no katka chudatko ma co robit aby to zvladla....a ja tiez....hlavne ked ju uspim a v tom hav-hav a decko je hore zase.......no co uz....zatra ideme k svokrovcom na obed, svokra ma narodky, tak ideme troska oslavit....

zatial prajem dobru noc.....idem sa pritulit k mojmu drobcekovi a uzit si ju sama pre seba, kedze cez den je tu tolko ruk, co ju chcu pobavit, ze mne zostava cas len pocas kojenia.... 😒 ,,,tak si idem vycutnat teraz.... 😵 😵 😵

slaviq81
11. apr 2009

Lara dakuje za pochvaly 😉 Kocka musi byt, ved sme na nej tvrdo makali a dali si zalezat 😀 😀
Veronika, eskimo rezy - znie to dobre, hodis receptik? 😅 😉

slaviq81
11. apr 2009

Kocky uz spite?
Ja som dnes slamenna vdova 😝 😔 , mala uz chrni, mne sa este nechce, pocuvam muziku a citam rozne diskusie. V gauci som uz vysedela dieru 😖 😀 Joj, hned by som si isla zatancit 😀

ivana2009
12. apr 2009

dobre Ranko 😀 😀
Peknu velkonocnu nedelu a mnamky uz su isto na stole asi kazdy to iste 😀 😀

ivana2009
12. apr 2009

Vodka ,sunka,nech Vam chuti,vinko nech Vam hlavu muti.
Ved len raz ma tuto moc,prajem krasnu VELKU NOC !!!!!!!!!!!
😀 😀 😉 😉 😀 😀 😉 😉 😀 😀 😉 😉 😕 😕 😕 😕 😕

veronika1982
12. apr 2009

dobre ranko... tak mnamky uz su v brusku mnam mnam... tato noc bola hrozna do tretej som nemohla zaspat a uz mi to liezlo na nervy.. teraz som vstala naranajkovala som sa a nazad do postele.. prava noha mi tak spuchla ze nevladzem stat 😀 😀

ale inac peknu velkonocnu nedelu...

ivana2009
12. apr 2009

veronika tam budeme 2 a slapky na nohy a hajde do poradne 😀 aj my sme boli o 3h hore ja uz to mam bezne kazde 3h hore 😒

ivana2009
12. apr 2009

nie tam ale tak 😀 😀

veronika1982
12. apr 2009

ja som vstala o 23.15 a podarilo sa mi zaspat o tretej.. a takto to je uz druhu noc..ale mozno to je preto ze nie je doma tatik.. tak sa tesim ze dnes vecer dojde domov a konecne sa vyspim.. o ktorej pojdes v stredu rano?

ivana2009
12. apr 2009

tak aby som tam bola pred 7h a ty? ja idem este do porodnice sa ukazat v utorok tak som zvedava co mi poviem,lebo lichvar mi vravel ze teraz v poradni uvidime co ci na prijem alebo domov koli tomu ,ze sa mi uz robi menej plodovej vody 😉

veronika1982
12. apr 2009

mne ide o pol siedmej autobus do mesta takze pred siedmou tam budem.

ivana2009
12. apr 2009

tak sa hadam stretneme ak nepridem znamena to ze som ostala hore ,tak potom sa snaz prist aj ty 😀 😀
v utorok sa aj tesim aj bojim mam taky zvlasny pocit

veronika1982
12. apr 2009

presne tak sa citim aj ja..uz chcem aby bola streda ze mi povie ako sme na tom ale aj sa bojim..

podla mna sa tam stretneme a mozeme ist potom do mesta na kavu.. 😀

ivana2009
12. apr 2009

jasne mozem ist na kavicku pokecame troska 😀 😀

diankav
12. apr 2009

Ahojte Veronika a Ivanka ešte ste celé tak aj ja by som už šla ale lepšie nech je ešte dnu tam mu je o.k tak už sa vám blíži veľký deň D tak už len odychováť tak sa majte a držím palce keby dačo 😉 😉

veronika1982
12. apr 2009

mne je dnes strasne blbo..

diankav
12. apr 2009

Ahojte nevie mi niekto povedať ja idem na USG a budem v 31tyždni tak či sa dá ešte dobre urobiť foto

maca77
12. apr 2009

ahojte

Livi, ešte šťastie, že nakoniec všetko dobre dopadlo ... aj mojej švagrinej sa to stalo - vešala na balkona prádlo, brat šiel niekam von, neter mala 1,5 roka a sedela práve na nočníku, kľúče boli vo dverách, takže ani zvonku sa nedalo dostať dnu ....

u nás je práve po búrke, takže sme po obede ani vonku neboli 😒

medulka, aj kamarátke sa narodil v sobotu chlapček Šimonko 😉 takže v pôrodnici je naozaj veselá veľká noc 😀 ....asi sa ženy chceli vyhnúť kúpačke, tak šli radšej rodiť 😅

zuzana612
12. apr 2009

Ahojte, vidim ze kazdy sviatkuje a je to pusto ☹ Nic to, vsak ani ja nemam na vas cas 😀 Doobedu sme pripravovali dobrotky a od jednej do siedmej sme tu mali plny dom, tak bolo veselo. Zajtra budem sama doma kedze mama ide do prace, tak to bude taky nezvyk byt na velku noc sama. Teda len kym moj maly zazrak s ocinom a starkym pojdu na kupacku. Poobede ma prist kamoska s detmi, tak dufam ze bude este pekne aby sme mohli sediet na zahrade.

Teraz si idem dat horucu sprchu a pojdem sa vyvalit do postele a pozerat Let´s dance 😉

sophie1981
12. apr 2009

caute...hlasim sa po celom dni...zive a zdrave ale uz znacne unavene z plneho domu.....no ale o chvilu sme spat v starom streotype.... 😉 ...dnes sme stvrdli u svokrovcov, zbehlo to, katka spinkala od pol druhej do pol siestej... 😕 ...a potom bola riaden nervak, ale uz spinka a ja budem o chvilku tiez... 😀

veronika a iva....drzim prsty nech uz to pride...uz moze, uz by malo byt vsetko ok......nech si aj vy objimate a ovoniavate vase uzlicky placlave a ponocujete ako ja.... 😀 ...a zuzanale a rybecka.... 😀 😀 😀

zuzana a kedy sa vracias do snv???

na zajtra prajem co najmenej vody zienky...nech sa chlapy umudria a len poparfemkuju..... 😀 😀 😀

ivana2009
13. apr 2009

Pekne dobre ranko ,tak co pripravene na kupacku 😀 😀 😀 😀
My sme teraz vstali idem sa dat do kopy a mozu prist hoc manzel ma uz okupal ,ale slusne 😀 😀
Oj chudak Matusko ten bude dnes okupany tiez 😀 😀 😀
baby prajem vam vela kupacov 😀 😀 😀 😉 😉 😉

veronika1982
13. apr 2009

dobre ranko.. tak my sme sa uz konecne vyspinkali lebo tatik uz bol doma.. no a rano sme dostali za pohar vody tak nas to prebralo... moje nozky su fajne spuchnute takze sedime s vylozenymi nohami.

bibka kiezby panbozko vyslysal tvoje prosby...

prajeme vám príjemny den

ivana2009
13. apr 2009

😀 veronika keby si videla moje tak sa zlaknes laba ako slon 😀
len to uz je teplo tak to je este horsie ako sa citis? 😉

zuzana612
13. apr 2009

Ahojte, krasnu velku noc prajem vsetkym.......

Ja som uz ostala sama, cakam na mojich synovcov kedy sa dotrepu okupat tetu 😀 Dvaja su uz u susedov u druhej starkej kedze sestra sa vydala za nasho suseda, tak o chvilu budu tu. Moj manzel si ma nedovoli obliat a Matusko zatial len slusne s korbacikom, zato sused ma zlial poriadne medzi dverami, doteraz mam vodu v usiach. No ale nejak prezijem tento blby sviatok. Ked nic ine, tak sa aspon poriadne napcham dobrotkami. Este ze je pekne von tak budeme cele poobedie sediet v zahrade. Akurat niekto prisiel, tak idem skor ako ma oleju pri PC 😖

slaviq81
13. apr 2009

Ahojte, tak ako sviatkujete?

Ja som ostala vcera vytocena. Lara mi poobede zvracala, to sme akurat boli v nakupnom centre. Tak sme sli domov, nakojila som ju a do minuty bolo vsetko von. Tak sme sa obliekli a isli k doktorovi. A ten ma taaaaaaak nasral 😠 😠 Sestricka malu odvazila a odmerala. Doktor vytiahol tabulku a pravitko a zacal mudrovat, ze Lara na svoj vek a dlzku vazi malo 🙄 A ze s prikrmami som mala zacat uz v 4. mesiaci 😕 Dement. Inak mala vazi 7700g a ma 70 cm.

veronika1982
13. apr 2009

ivana citim sa tak vselijako ale lepsie ako vcera. dnes som vypila uz ten cajik alchemilku aby sa maternica pripravila. a ty ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre