Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
19. aug 2009

Zuzi, ako zarobím papierové peniaze? 😅 Lebo stále rastú iba mince 😝

kukulik30
autor
19. aug 2009

slavka, fakt, ja som na farmu zabudla...vidis, aka som zahradkarka 😅 😀 😀 😀

zuzanale
19. aug 2009

Slavi podla toho čo som zatial vydedukovala a preskúmala tie si musíš normálne kúpiť a platíš platobnou kartou 😕 ...... ale inak si sa rozbehla ma normálne dobiehaš 😉 😀

zuzanale
19. aug 2009

a Janke maliny zdochli 😨

slaviq81
19. aug 2009

No to im kašlem 😝

No Livka pekne, pekne.

Mladá nechce ani jogurt zjesť 😢 Len mlieko. Tak nakojím a ideme sa trochu opiecť von 😀

slaviq81
19. aug 2009

Ja som teraz zasadila jahody, večer potom môžem oberať a nasadiť ryžu 😉

Už utekááááááááám.

zuzanale
19. aug 2009

ja už jahody nesadím radšej tekvičku 😉 😀 😀 😀

kukulik30
autor
19. aug 2009

aj ja mam rada tekvicu a vy odkial mate aj domceky, aj ja chcem 😀 to sas musim nejak dostat do dalsich levelov, ci co? 😕

kukulik30
autor
19. aug 2009

ako mam potvrdit, aj som z toho jelen, ake darceky..ale postupila som do dalsieho levelu..konecne 😀

kukulik30
autor
19. aug 2009

ja furt vsetko odkliknem a hotovo..tak asi dobre robim 😀

zuzanale
19. aug 2009

Livy na domčeky musíš zarobiť 😉 no darčeky keď prídeš na facebook ti vypisuje hore v lište že máš žiadosť s tej a tej aplikácie klikneš akcept ukáže ti čo ti poslalo potvrdíš ano a keď prídeš na farmu tak tam dole v rohu máš ružový balíček s mašlou tam máš darčeky klikneš tam a potom vyberieš 😉

maca77
19. aug 2009

ahojte... nestíham vás čítať 😝 .. ste sa nejak rozkecali 😀

Slavka, my sme malej kúpili napr. bábiku, menší kočiarik, drevené kocky .... 😉

kukulik30
autor
19. aug 2009

ta co uz spite? 😀 ja idem kuknut profesionalov a hajde spat asi 😉

slaviq81
19. aug 2009

Livia, akurát som uspala Laru a idem sa vyvaliť aj ja, som dnes hotová 😝

rybecka
19. aug 2009

dobru nocku 😔
hej maliny vyschli 😀 nestihacka ich pozberat 😅

kukulik30
autor
20. aug 2009

dobre ranko 😀
my sme mali v celku dobru noc, vecer sa niekomu nechcelo zaspat samemu, tak zaspavala v mojej posteli a potom som ho preniesla do jeho postele a v noci sa k nam opat nasackoval, ani neviem kedy, len sa mi zdalo , ze mam nejake stiesnene podmienky 😀 kuknem vedla a tam si veselo odfukuje samko 😀 tak budim MM, nech ho prenesie..a teraz este spinka chrobacik 😵

zuzana612
20. aug 2009

Ahojte, tak my uz strasime skoro hodinu, vyhnal ma z postele koli caju a teraz beha po dome a krici hore, dole, mama a ja musim za nim utekat. Este ze je doma aj starka a uz vstal aj Adam, tak bude Matus behat za nim 😀 No a pride este aj Simon, tak bude zase veselo.

No a uz som konecne vlozila aj ja par novych fotiek, mala by som tohto nasho chrobaka viacej fotit. ked nefotim ani prve, neviem ako to bude pri druhom dietati 😕

Musim sa ist naranajkovat, nejak mi je zle od hladu a starki vcera kupili taku super tlacenku 😝

kukulik30
autor
20. aug 2009

perfektny je ten Matusko, nema chybu...huncut 😵 😀

veronika1982
20. aug 2009

dobre ranko.. my sme uz od pol siedmej hore ale teraz zaspal.. mam dnes bojovu ulohu.. musim ist pomerat komplet kupelku a vyratat kolko obkladov nam bude treba... no to sa zapotim..

vcera som bola na byte a presla som si zapad a zistovala kde a ake obchody su.. vecer som este vysla s matejom von lebo nechcel spat a uz bol nervozny. uz driemal a nase super chodniky by som poslala niekde.. vosla som s kociarom do takej jamy a mateja nadhodilo a tak sa biedacik zlakol ze zacal plakat.. no plakat slaby vyraz.. zacal ricat na cely mier.. tak som sla domov a potom zaspal v kociari doma..by som dala vsetky chodniky opravit.. katke to nevadi a ten moj len prejdem cez hrbol a uz je hore...

no nic idem sa dat dokopy a ze vyrazame.. idem este do polskej predajne pozriet ci tam nemaju take iste obkladacky ako v merkury..

a dnes s desmodu nic nebude lebo mm ide este murovat lebo zajtra nam robia kupelku.. takze kupelka bude ako prva spravena. jupi jupi

sophie1981
20. aug 2009

dobre ranko....my nespime od pol siedmej....le usmievame sa....ale som rada ze som tu, katka ma v noci skoro zoooozralaaaa...uz\ma ceceny bolia..... 🙄

Zuzanka, treba plienocky, treba...ako vzdy.......2 baliky.....ale ak tam maju sleep and play, tak jedny tie a jedny active baby..... 😉

idem mrknut foto......

sophie1981
20. aug 2009

Zuzana...aj my mame maskacovu siltku......no....musime nafotit spolu.....so samopalom.... 😀 ....

sophie1981
20. aug 2009

Livia.....super malby......mne sa najviac rata ten usmev anjela.... 😉

ivana2009
20. aug 2009

pekne dobre ranko tak my sme hore od pol siedmej uz zase spinkame
Zuzanka super foto frajerisko a tie ocka 😉 😉 😉
Livka je sikulka 😀 😀
veronika tak vam to ide nedavno si kupovala a uz za chvilku tam budes 😀 😀 😀
oj zase tak horuco pre tie decka 😠 😠 😠 😠

anape
20. aug 2009

ahojte kocky,

livka aj mne sa pacia tvoje vytvory 🙂

zuzka kolko vychadza postovne keby som objednavala plienky z polska? lebo by som aj objednala a nechcem tym zatazovat teba, lebo mas urcite vela zaujemcov, tak sa popytam v mojom okoli a urcite sa tiez nazbera

my dnes asi pojdeme spat k babke, lebo tatino ide na sluzobku... takze zase neuvidim desmod a tak som sa tesila 😒 , no nadej umiera posledna, ak bude viki v pohode a babka mi to schvali, tak nabalim petka a synovca a skocime aspon nachvilu na ten koncert

inak my sme mali vcera prvy vacsi uraz 😒 , petko stuchol do viki a ta vypadla z pieskoviska na dlazbu a riadne sa buchla a okrem toho si aj zosuchala celo, tak bol naramny plac a plakal aj petko, lebo dostal par po zadku a zavreli sme ho do wcka, lebo jedine tam mame dvere na spodnom poschodi, tak sa tam vyplakal, no zaroven aj zamkol, lebo tam nechavame klucik pre hosti, aby im petko neotvaral dvere, lebo to robi velmi rad.... no chvalabohu nemame naspodku prah, tak je tam skara, takze petko vybral kluc z dveri a dal ho popod dvere tatinovi, ktory ho vyslobodil 😕

prajem vam pekny den 🙂

zuzana612
20. aug 2009

Ahojte, este je len 11 hod. ale ja som uz hotova. Vcera urobil brat detom na strome taky domcek ze starej postielky 😀 a je nan asi 2 metrovy rebrik. A moje dieta sa naucilo po tom rebriku chodit 🙄 Takze uz nie je v bezpeci ani tam. Ste mali vidiet tu smrt v mojich ociach ked som podavala nieco susedovi a ten mi krici ze pozri kde je Matus. A ten uz hore na tom strome. No skoro som dostala infarkt. Tak som ich aj so Simonom zobrala a isli sme radsej na detske ihrisko. Teraz som ho dala uz spat, tak dufam ze budem mat chvilu klud.

Anka, postovne stoji 55 zlotych co je okolo 12 euro za balik do 30 kg. A ja uz mam nejaku zlavu tak naposledy nas vyslo postovne asi na 50 sk ked som to rozratala medzi vsetkych co sme objednavali. Praveze teraz nemam nejak vela, teda zatial len Bibka 2 bal. plienok. Ja idem tiez len plienky lebo minule som si kupila mlieko v polsku, mali akciu tak vyslo este lacnejsie ako ked kupujem cez net, ale plienky boli drahsie. Aj ked teraz uz zase polsky zloty stupa, tak zase bude cena o volaco vyssia.

anape
20. aug 2009

zuzi takze by som si mohla objednat aj cez teba?
hod mi prosim ta este raz link, lebo som to kdesi zapotrosila a nechce sa mi to hladat v nasej teme a este mi porad ako si mam preratat tie ceny co tam su... dakujeeeem 😉

slaviq81
20. aug 2009

Čo dnes budete porábať? Šak je von jak v kotli 😝

Ja sa už teším na obed, oco varí guláš, mňamky, mňamky 😵

Zuzka, keď ti treba doplniť do 30 kíl, tak môžeš objednať aj mne. Inak sa spojím s Aničkou.

slaviq81
20. aug 2009

Ani, Zuzka objednáva odtiaľ asi http://dino.sklep.pl/nowy/

anape
20. aug 2009

slavi dik 😉 a vies aj ako sa preratavaju ceny?

slaviq81
20. aug 2009

Veď tam sú aj ceny v eurách, len si klikni na tovar ktorý chceš 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre