Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
2. sep 2009

ja som ten pampers kupon chcela vcera pouzit v hyperke, samo, ze tam to nefungovalo...ako za starych cias, nic sa nemeni....tak som aj tak kupila bez kuponu sleep and play......

tak ideme sa pomali obliekat.....juj, bojim, mne to pride tak luto, ze ona nevie co jej budu robit a ja ju tam zoberiem...citim sa ako zradca...:(

taaak, zuzana, nie, nie, nie......skus mu vsetko dovolit, mozno zareaguje aj na to opacne....alebo ho posli ku starkej....🙂...

a s tou tehulou v to dufam aj ja...dokonca aj mm sa vcera vyjadril, ze uz sa velmi tesi na dalsie babo...🙂)

maca77
2. sep 2009

ahojte

my máme prvý deň v škole za sebou .... a už bude 10mesiacov "veselo" 😝

Slavka, ja som kupovala malej homeo na prerezavanie zubkov "chamomilla vulgaris 15ch" na letnej ulici ... tuším sa tá lekáreň volá na námestí .... je poniže levočskej brány 😉

sophie1981
2. sep 2009

uz sme doma......zaockovane.....ble...plackala drobenka, len trosku, ale ja by som revala a revala, ked jej to pichla.....ale uz to mame za sbeou......som zvedava na priebeh...inac sme dlhe 68 cm a vazime 7090g.....

veronika1982
2. sep 2009

super katka je hrdinka.. dufam ze ju to nebude boliet. my budeme plackat takto o dva tyzdne..

kukulik30
autor
2. sep 2009

no ahojte..tak prvy den mame za sebou, zle som v noci spala, takze sa citim totalne pod psa 😝 v robote fajn, zvykam si, chybaju mi prechadzky 😖 ..no ale neda sa spacirovat v jednom kuse, niee? 😀

Samko zvladol skolku super, rano ani neplakal, odisiel do herne, tak nas poslala ucitelka prec, nech sa neroplace...ale ked po neho prisiel MM, tak sa rozplakal a hovoril, ze plakal v postielke, ale inak sa mu tam paci, spomina nejaku Veroniku 😀 ...tak zrejme si nasiel kamosku 😀 ...chudacik, ked prisiel manzel, tak papal chlebik a pozeral z okna a v tom soku zakrical, ked ho zavolal tatik...Mamiiiii a spustil rev, ale potoms a opravil , ze Tatiiiiiiiiiiiiik 😅 ..no ale poviem vam trpim v robote, stale rozmyslam, co a ako, ako sa citi a co robi a len pozeram na hodinky, kedy uz pojdem po neho ☹ ach jaj

veronika1982
2. sep 2009

no Veroniky proste letia.. 😀 😀

ale na to ze bol prvy krat to zvladol super... ze ho pozdravuje dalsia teta veronika.. ja uz sa vidim ako ja bulim ked pojde matej do skolky.. ved tie prazdniny zleteli, o chvilu pridu vianoce a o chvilu nase ratolesti budu o rok starsie.. panecku..

idem dopozerat modre z neba a bubat..

maca77
2. sep 2009

Livi, ja budem asi takto o rok plakať spolu aj s malou.... 😔 😝 😅

slaviq81
2. sep 2009

Zuzka z Liskovej, ani ja si niekedy neviem rady s mojou krpatou. Zdá sa mi až príliš živá, nie žeby som nebola rada, ale je to fakt niekedy na nervy. Stále opakujem nerob, prestaň.... 😝 A teraz začala vyliezať na gauč a fotelky, tak mám zas o jednu starosť navyše. Ale hlavne že sú tie naše decká zdravé, no nie? 😉

Bibka, akože v hypernove tie kupóny nemfungovali? Čo im straší? 😕

No a v meste som bola a na tú chamomilu som úplne zabudla 😝 . Ja strašne zabúdam odkedy som matkou 🙄 Maca, viem ktorú lekáreň myslíš, tak tam pôjdem 🙂 Keď zas nezabudnem 😀

zuzana612
3. sep 2009

Ahojte, my sme uz hore od siestej, ale Matus spal pekne sam, zobudil sa len raz okolo druhej ma mliecko, akurat ja som bola hore hadam kazdu pol hodinu tak som sa moc nevyspala. No a Matus uz od siestej robi zle. Vcera sme mu kupili ten koberec na hranie, 3x4 metre tak ma miesta az az, ale si myslite ze sa tam chce hrat? To ako s pieskovickom. Kym ho mal prazdne tak tam chodil, teraz ked tam ma piesok tak tam este nebol. Akurat tak rozvlaca ten piesok po celej zahrade 😒 Zato ma novu zabavku, konecne nam prepojili magio a internet tak sme dali tv do obyvacky tak chodi stukat, lozi po stole, no proste horor 😠

Zuzka a Livia, zevraj prve dni v skolke su ok, plakat sa zacina az o par dni ked deti zistia ze tam musia chodit kazdy den 😀 😀

Slavka, to mne Matus lozil od 8 mes. po schodoch, posteliach, stolickach, proste sa vyskrabal vsade, tak na to som si uz zvykla. Teraz mame rohy na jedalenskom stole olepene paskami a na stoliku v obyvacke je deka, lebo mame na nich sklo a pri Matusovi by to bola sebevrazda. Ja len dufam ze druhe bude lepsie lebo sa scvoknem.

Ale na druhej strane sa mi to moje male dieta snazi so vsetkym pomahat. Teraz som nechala plienku na zemi tak ju zobral a isiel hodit do kosa. A kos bol vybraty von zo skrinky lebo ho daniel rano vynasal, tak este aj ten kos odlozil tam kde patri 😀

Uz mu je nastastie aj lepsie, tak dufam ze sa k nam pride niekto na ten nas velky koberec aj pohrat 😉

sophie1981
3. sep 2009

ahojte...

tak my sme mali noc ako vzdy.....nad ranom dostala horucku z ockovania, kym som jej zmerala teplotu sa na 2x pokakala, kym som presla po plienku aj cikla, cize sme prezliekali, ako sme prezliekli, dali sme nurofen, ktory jej nesadol, gcla, tak sme zase prezliekali..takze tak...je umrncana a mrzuta, takze nas caka super den.....

sophie1981
3. sep 2009

a este...dnes mame pol rocik🙂)...

a Laure vsetko naj k 5 mesiacom...

sophie1981
3. sep 2009

Katka uz spinka od 9......cudne pre mna....

slaviq81
3. sep 2009

Zuzka, my sme zo stola v obývačke dali sklo dole a stôl sme museli presunúť pod televízor, lebo nám ho stále vypínala 😀 Ale už to nepomáha, lebo dokáže ten stôl odtlačiť, kulturistka moja 😀 😝 A v noci dávaš Matúškovi UM?

Katuške všetko naj k pol rôčku 😵 A Laure k 5. mesiacom.
Ktovie ako Jahody, mohla by dnes porodiť, to by bolo už štvrté bábätko narodené tretieho v mesiaci.

sophie1981
3. sep 2009

ahoj slavka...konecne niekto...dnes trcime doma, tak som na nervy....katka vstala o 11.....este stale ma horucku....38.2.....nejako jej ten nurofen nezabral, ale uz aspon nepoplackava, asi jej to stiahlo bolest v nozickach.....teraz tu zacina pobehovat v pavuku.....

vcera doktorka pozerala ako puk, ze mala uz sedi...zacala sa jej prihovarata Katka zdvihla ruky nad hlavu a zacala sa smiat....tak vravela, ze za tento vykon by sme jej mali priratat spat ten mesiac co jej odratali pri narodeni....🙂)....ze pekne sedi, tak ju uz nechavam v chodaku dlhsie a jej to ide cim dalej tym lepsie....

slaviq81
3. sep 2009

Veď Katka je nejaká dievka nie? 😉 A vieš, že ani Lare nejak extra ten Nurofen nepomohol? Teplota jej klesla, ale len trošku 🙄 Mohla si jej dať obklady na nôžky, možno ju bolia. A ako vám idú príkrmy? 😅 Chutia, či ich máte po celej kuchyni 😀

zuzana612
3. sep 2009

ja sa prave napchavam plnym tanierom ciny s akurat zacal Matus mrncat, dufam ze este zaspi lebo nejak vela nepospal 😒 On tiez vypina telku, povie si stuk a pritom sa rehoce 😖 On vlastne stuka vsetko na co dosiahne, radio, pocitac, umyvacku, vezu, proste vsetko. A vcera ma sokoval. Nechala som na posteli laptop a isla som po nabijacku a kym som prisla, tak on ku posteli pritiahol stolcek a polozil nan ten laptom tak ako to robime my 😀 A dnes ked vysypal cerealie, tak si isiel po metlicku a smetarik a zacal to zametat 😀 Rozumu teda ma, len keby chcel posluchat 😖

Inac ja som mu po kazdom ockovani dala hned aj obklady aj panadol a nikdy mi teplotu nedostal.

Katke a Laure vsetko naj, ako to hroooooooooooozne leti

Ozaj Slavka, dokedy si tu? Ci uz sa nevracias do emiratov?

sophie1981
3. sep 2009

slavka, prikrm nam ide..zemiak je oblubeny,tekvica a kalerab...mrkvu moc nemusi......vyzivy, len s bananom or ciste jabka....rada cmula surove jabko a mrkvu.......zatial jedlo nerozhadzuje, uvidim do kedy....snad mam slusne dieta co vie stolovat ako clovek...

zuzana.....mnam cina.....

sophie1981
3. sep 2009

a obklady mame.....

slaviq81
3. sep 2009

Bibi, aj ja som Lare dávala do ruky mrkvu, dobre jej to robilo na ďasná 😉 A výživy ani nekupujem, zatiaľ, je dostať čerstvé, tak dávam to.
Zuzi, uvidím, ale dúfam, že v decembri vypadnem, lebo už mi tu šibe ☹

sophie1981
3. sep 2009

katka uz zasa spi....

jablcka tiez cerstve struham na sklenenom struhdle o dusu....bo ona jedna do pusy a ja dve.....tak aby bolo dost....uz teraz rozmyslam, ako to poriesim ked pojdene do londyna....asi bude tyzden na kupovanom....snad jej to neublizi...tie skla...

slaviq81
3. sep 2009

Týždeň to vydrží 😉

sophie1981
3. sep 2009

baby, katka ma okolo toho vpichu komplet cervene...je to normalne?

zuzana612
3. sep 2009

Ja som dala Matusa opat spat, neviem ci aj zaspi, ale nech si aspon trosku oddychne a ja tiez 😀

Slavka, a co drahy, chodi vas sem pozerat?

Bibka, ak to ma cervene, tak to ma asi zapalene, hlavne ak bude mat dlhsie teploty. Lebo aspon Matusovi nebolo na druhy den ten vpich ani vidno. Tak uvidis ako bude na tom zajtra a ak sa to nezlepsi, tak skus ist znovu ku dr. A neboj, vydrzi aj na hotovej strave, Matusovi tie gebuziny chutia vacsinou viacej ako domaca strava 😀

veronika1982
3. sep 2009

vsetkym babam co maju dnes mesacniny blahozelame a katke prajeme skore uzdravenie...a kedze je taka statocna tak mame doma pre nu pripraveny darcek.. 😀 😀 hadam to bude este dobre..

my sme boli s matejom v meste, bola som vo svietidlach ale nepochodila som lebo som sa v tom mnozstve nevedela rozhodnut ake svetla si mam vybrat..

tatika mame na porade az do zajtra takze sme samy. matej je s babkou von a ja vegetim. boli sme na pive s babkou tak oddychujem..

slavka a co tak nas zobrat so sebou?

pata31
3. sep 2009

Ahojte, kde je to studio Luneta na zapade? bo dnes idem prvy krat na tu pripravu a neviem, kde to je 😀

zuzanale
3. sep 2009

Ahojte tak aj my sme po očkovaní dúfam že to bude tak ako minule bez teploty.... a máme 6900g a 65,5cmtakže za mesiac a pol sme pribrali len 600g trošku málo ale keď našej slečne stačí papať raz za 4hodiny tak to asi inak ani nebude 😖 😝 a u nás ešte tak príkrm ale čo sa týka jablka a výživy tak bude asi ako Timka tiež nechceme 😠 😝 všeetko vyplúvame..... aaa skoro som zabudla vraj sa nám derú zuby že to nebude zajtra pozajtra ale vrchné sa už tisnú von 😅

veronika1982
3. sep 2009

pati na strojnickej. oproti skolke.. ma tam aj reklamu prilepenu..

pata31
3. sep 2009

Veronika, diky...a to je v tej budove, ako skolka alebo niekde v panelaku?

veronika1982
3. sep 2009

je to v panelaku. tusim druhy vchod. musis prejst okolo skolky a hned oproti to je. vedla vchodu do cinziaku su take drevene sklenene dvere a na pravo je kadernictvo.. ale ty vojdes normalne do cinziaku do vnutra..

pata31
3. sep 2009

aha, no diky, hadam trafim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre