Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
26. okt 2009

ahojte.. ide vecer.. pohotovost je do 22.00? a co potom kam mame ist v pripade zhorsenia? maly kasle tak ako na laringitidu.. bojim sa vecera a noci strasne... a dr povedala ze nic nepocula tak ja uz neviem...

a inac katuska je uz velika.. trcia jej nohy z kociara

veronika1982
26. okt 2009

Oznam o presťahovaní ambulancie

Od 1. 11. 2009 bude gynekologicko-mamologická ambulancia

MUDr. Ľubomír Krajňák

poskytovať svoje služby na novej adrese:

Poliklinika pri Hornáde,

Chrapčiakova 1,

052 01 Spišská Nová Ves

Tel. č.: 053/416 61 14

(za Lidlom, za Panorámou - bývalá budova Villa Pharm)

takze predsa je to v tej poliklinike

rybecka
26. okt 2009

Veronika,
hej chod na pohotovost urcite je do 22 hod mne sa zda ze celu noc ci nie? 😕
My tiez chori. Matej 38 tep. uz lezi chudatko a Ondrejko nemohol zaspat tak siel s ocinom do tej tmy vonku 😅
Zajtra pojdeme tiez s Matejkom k lekarke ☹

slaviq81
26. okt 2009

Hej Jani, ďalšie bábo, brala by som, aspoň by som nemala čas rozmýšľať o blbostiach 😝 Teraz by som najradšej uložila mladú do postele, obliekla sa a vyrazila do nejakého podniku na pár pol deci 😀 😀 Myslím, že by mi veľa netrebalo 😀 😝

zuzana612
26. okt 2009

Slavka, zober malu, ulozime ju ku Matusovi a dopijeme becherovku 😀

zuzana32
26. okt 2009

Veronika,
pre také malé detičky t.j. do roka je po 22 hodine pohotovosť non stop na detskom oddelení na Jánskeho.

veronika1982
26. okt 2009

ideme na pohotovost

veronika1982
27. okt 2009

dobre ranko... tak my sme vcera absolvovali krasny vecer... pohotovost a tam akutny zapal hlasiviek, poslali nas do popradu na krcne kde pani dr. ho nemohla vysetrit a tak napisala do spravy ze je nevysetritelny, maly plakal a nechcel otvorit poriadne pusu. ja som mu musela s jednou rukou drzat ruky a s druhou hlavu a popritom som plakala aj ja... ale ze je to akutny zapal hrtanu a poslala nas nazad dio spisskej predpisat liecbu.. o deviatej sme sa vracali do snv pichli mu injekciu a dali sirup a dnes medzi osmou a deviatou mu ma byt podany nejaky liek u nasej doktorky.. dostali sme poucenie ze ak by sa dychanie zhorsilo tak okamzite hore na polikliniku na detske.. takze sme nic nespali.. matej uz bol z tych lekarov hotovy. chudatko.. ale teplotu uz nemame uz len nas dusi a kasleme..tak uvidime co na to povie doktorka. pytali sme sa na pohotovosti a povedali nam ze je to virus ktory sa moze objavit hocikedy po 15 minutach..

takze tak... tatik je dnes doma s nami a budeme sa liecit...

sophie1981
27. okt 2009

ahoj....

no Veronika, super vecer, naozaj...chuda Matej.....by som len chcela vidiet dnesnu reakciu doktorky a sestricky, kedze vcera ta poslali domov s tym ze sa mas pripravit na soplik lebo ide zima a mamicka ta to aj bude...... 😖 ..... 😕 .....

my noc ako vzdy.....4xhore, 2x cecat..... 😝

Zuzana., co robis zajtra......by sme dosli aj s katkou na navstevu...... 😉

zuzana612
27. okt 2009

Ahojte,

Veronika, tomi je luto ze je Matejko taky chory, ja som nastastie nad Matusom revala len raz, tiez mal okolo 6 mesiacov a dostal 40-ky horucky, museli sme mu davat studene zabaly a nic nepomahalo, no proste hroza. Duam ze sa to uz opakovat nebude. Vam prajeme rychle uzdravenie. Matusovi nastastie uz zabrali antibiotika, tak uz nema v noci tie zachvaty kasla. Aspon nieco.

Bibka, my budeme urcite doma, tak pridte. Dnes som mu dala posledu davku antibiotik, ale nechcem s nim chodit este von, pojdeme az vo stvrtok. Tak pridte, budeme radi. Dufam ze pridete na dlhsie ako na 2 hodiny.

Ak sa chce niekto ku Bibke pridat, tak kluuuuuuuuuuuuuuuudne 😉

My sme mali dnes uzasnu noc, Matusko uz o pol deviatej spal, rano sa zobudil o pol piatej ked vstaval Daniel, tak mi ho doniesol do postele, urobil spali sme do pol deviatej! Neviem sice kedy teraz pojde spat,ale aspon som sa ja poriadne vyspala.

Bibka, si mi neodpisala ci si mi kupila nieco pre Daniela, aby som mohla nieco objednat cez net ak nie. Lebo uz mi odpisala ta baba co to predava, tak nech jej mozem dat vediet.

sophie1981
27. okt 2009

zuzana...kupuj...ja som nestihla kupit ani sebe....akurat primark som obehla....na picadilly som vosla do obchodu, ked som zbadala ten dav, tak som aj vysla von...ani katke botasky som nebrala...nemala som na to nervy....v centre sme neboli vobec....prsalo.... 🙄

sophie1981
27. okt 2009

a zajtra uvidim ako dlho...Jozko ide smer Roznava, tak teoreticky by nas mohol potom poobede stiahnut domov.....chcela by som prist s tym busom o 10 rano...teda ak este nebudete spat.....mala pospi v kociariku...

zuzana612
27. okt 2009

Tak mu idem nieco objednat, len sa neviem rozhodnut medzi svetrom a mikinou. Mikinu vyuzije asi viacej, ale ked ten sveter je tiez pekny.

No, o desiatej spat uz asi nebudeme 😀 Teda, ak zajtra nevstane o piatej rano, tak ze by o desiatej uz spal druhy krat 😉

veronika1982
27. okt 2009

uz sme doma.. pani dr. ma len usvedcila ze ona tam vcera nic nevidela a ze pri takychto ochoreniach je to bezne ze ten stav sa meni z minuty na minutu. to iste mi povedali aj na krcnom aj na pohotovosti ze by velmi radi vedeli z coho je to... dnes sme boli u krcnej ale tu v snv a nepotvrdili laringitidu len zapal takze je to uz fajn. dostal antibiotika cipok a zajtra este polku cipku a sirupcek berieme..nemam mu davat teraz nic papat okrem mlieka aby ho to viac nedrazdilo.. teraz uz biedacik spinka lebo od rana sme behali po lekaroch..

a videli sme aj jankinho matejka.. tiez siel s tatikom k lekarovi..

pata31
27. okt 2009

Veronika, tak to ste mali dost brutalnu noc 😕 nech sa maly skoro vylieci! a aj ostatnym detickam skore uzdravenie!!

ja si uz musim spravit interne vysetrenia...sa mi nechce...asi pojdem k dr.Novakovej, co je tu v meste...

zuzana32
27. okt 2009

Najlepšie Interné vyšetrenie robia v Levoči v nemocnici.
Ja som chodila k Pukľušovi, ale posledný krát som bola v Levoči a to je nebo a zem.

rybecka
27. okt 2009

ahojte,
Hej Veronika isli k lekarke kedze nasa nerobila tak sli ku Macejkovej.
Sme chori berieme lieky takze dnes rusno jedno babo a jedno chore neviem co skor 😝
a dnes mal Matejko vystupenie v skolke tak som sa tesila no co uz 😖
Prajem vam vsetkym skore uzdravenie a utekam lebo uz kricia obidvaja 😅

slaviq81
27. okt 2009

joj, prečo sú tie decká choré 😔 Prajem všetkým skoré uzdravenie. Ráno som bola s Larou na tom vyšetrení s obličkami. Doktorka strašne zlatá, taká milá 🙂 Všetko je ok, len kázala viac tekutín. No vysvetlite mojmu decku aby viac pilo 😝 Teraz dumem, kam pôjdeme keď vstane 😕 😀

pata31
27. okt 2009

Zuzi, tak kvoli tomu vysetreniu by som sa do LE netrepala 😉 Novakovu mam po blizku, tak preto chcem tam ist....

rybecka
27. okt 2009

aj ja som bola pri Puklusovi ved to je jedno hlavne ze da papier nie 😀 ved to je len pred operacne vysetrenie takze ja som bola spokojna.
Ondrejko uz spi a ten chori chlapec nechce spat 😠 sa tu snim rozculujem 😖

slaviq81
27. okt 2009

Jani, nerozčuluj sa.

maca77
27. okt 2009

Slavka, bola si na nefrologii či urologii? totiž ja sa chystám s malou o týždeň na nefrologiu...

Zuzi, (Huta) ak by mi nič neplánovane do cesty neprišlo, tak by som mohla prísť s Tamarkou 😉

slaviq81
27. okt 2009

Maca na nefrológii 😉 A prečo tam idete?

zuzana612
27. okt 2009

Mne Matusik spi, tak varim o dusu, pre mm zasoby so mraznicky ked tu nebudeme 😖 Aby mu nemusela nosit svokra polievocky 😀 Dala som plnu jansku misu zapeceneho karfiolu, brokolice a sampionov so syrom, hadam to aj zje. Zemiaky si k tomu zvladne uvarit aj sam. Vcera som ho dirigovala ako si moze lahko urobit opecene zemiaky na panvici, tak bol so sebou spokojny ze je to jednoduche a dobre 😀 Este o naucit prat a zehlit 😀

Maca, pridte, bude veselo 😀 Ajked Matus najnovsie nechce pozicat hracky, lebo vsetko je jeho 😀 Staci ze mu poviem ze pride Sarinka, a uz uteka na svoje auto, lebo na nom sa rada vozi aj Sara a popritom krici MOJE!!!!

maca77
27. okt 2009

Slavi, Tamarka má v moči stopy krvi, tak preto .... bola si tam hneď zrána, či až tak pred obedom?

Zuzi, aj Tami nerada požičiava svoje hračky, len zatiaľ "moje" nekričí 😀 Takže zajtra sa budem snažiť prísť cca o 10,30 h. ... klopať mám pri vašom vchode?

zuzana612
27. okt 2009

Maca, kludne mozte prist aj skor, lebo podla toho ako Matus vstane tak potom chodi spat, aj ked kludne mozte byt u nas aj ked Matus spi 😀 Dnes isiel spat o dvanastej, a este spi, tak predpokladam ze bude mat trosku posunuty cely rezim a zajtra nebude o siestej hore. A kedze zvoncek este nemam funkcny apouzivame zadny vchod, tak u nas sa nezvoni, u nas sa rovno chodi dnu 😀 A chodime poza dom cez svokrinu branu. Zatial

maca77
27. okt 2009

Ok, pošli mi prípadne č.mobilu do IP a keď budem pred domom, tak prezvoním 😉

sophie1981
27. okt 2009

hola dieta spi...cakame na babku a ideme nakupit nejake hracky pod stromcek, nech aj my sme uz ciastocne nachystane.....

takze zajtra sa stretneme aj s atmarkou??...super...ked bude Matus lakomy, tak ho baby zbiju a bude klud..... 😀 😀 😀 😀

Veronika...tak skore uzdravenie prajeme..... 😉

idem sa este skulturnit, bo ma ani do obchodu nepustia.... 🙄

rybecka
27. okt 2009

Zuzi vidis aj ja som ta chcela prist pozriet a nemozem mam Matejka choreho
jaj ja ta uz neuvidim s bruskom tak hod foto.
Boze ved ja ta stretnem az ked porodis a kedy prides potom das ked bude mat male 3 mesiace? 😕 Inak pred polhodinu mi praskli nervy s mojich deti jedno chce aby som ho kocikovala a to druhe aby som pri nemu lezala tak som sa nastvala a Ondrejka som dala do postielky a Mateka som poslala spat revali obidvaja a ja som odisla na dvor aby som sa nezblaznila 🙄
nakoniec Matej zaspal a Ondrejko to nevzdaval plakal kym som ho opat nedala do koca a neuspala 😝 teraz je tu konecne ticho a deti spia ako dlho to netusim hlavne je ze spia 😝 Niekedy to fakt nezvladam a nevladzem uz.
v noci spi len pri cice aj 6 krat je hore cez den len kociar no katastrofa ked ho dam lahnut tak reve akokeby sme ho rezali co mam robit 😕 😢 😢 je mi do placu z toho preco moje deti nespia ako ostatne v postielke 😕

sophie1981
27. okt 2009

inac som porovnala par hraciek cez net....ten hovoriaci psicek od fisher-price......dofrasa...tu u Dracika ze akcia 35EUR, v Uk 10.99libier......teeeda, rozdiel riaden...skod, ze sme nemohli doniest viac....alebo ze argos nerobi dovoz aj cez more.... 🙄 ...osrala by som aj svk ekonomiku.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre