Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
27. okt 2009

Ahojte tak my sme konečne všetci zdravý síce Timka ešte pokašluje ale včera už bola v škôlke, dnes nie lebo kontrola na očnom chvalbohu okuliare nedostane ešte minimálne rok ...a prvý krát sme ju zobrali s mm k zubárke na preventívnu síce sa jej moc nepozdávalo ale keď videla že tatik s mamkou tak otvorila pusu aj ona poobzerala zrkadielko a zhrabla nálepky 😀

Zuzana32 nič v zlom ale kedy naposledy si bola na tom našom hroznom internom v LE???? lebo pred Lauriním pôrodom keď som bola tak arogancia max ma chceli objednávať čakacia doba 2 mes darmo že som bola tehu takže termín mi dávali taký že to som už mala vtedy dávno odrodené ..... jedine v LE tak k Dr Koščovi ten je obvoďák ale zároveň internista a tam už je to ok

všetkým detičkám skoré uzdravenie aby sa dlho netrápili.....

zuzana612
27. okt 2009

Janka, este by som sem mala raz prist ak bude vsetko ok, tak budem tyzden doma a potom este asi na tyzden sem, tam hadam dovtedy vyzdraviete. Moj Matus este spi, uz spi 3 hodiny, mala by som ist pozriet ci to moje dieta zije 😀 A ja som mala to iste s Matusom, tiez spaval iba na rukach alebo v kociku, tiez som sa nastvala a dala som ho do postielky. Tyzden hukal, ale naucil sa. Treba len vydrzat ten rev 😀

Bibka, si si uz mohla zvyknut ze tu je vsetko drahsie ako inde a zarabame 5x menej ako inde 😖 Mali by sme vymysliet ako by sme mohli objednavat veci z uk a dopravit ich zadara 😀 😀 😀

Ja cakam kym Matus vstane a ideme do Madarasu, Daniel nas tam pocka, pojde sa pohrat s Matusom a ja zatial skocim do DM-ka kupit nejake kase a mlieko lebo mi dochadza a este do Billi po nejake malickosti, tak nech nemusim tahat Matusika somnou.

kukulik30
autor
27. okt 2009

ahojte...
oj detickam skore uzdravenie prajem ☹

slaviq81
27. okt 2009

Livi, pekné fotky 🙂

zuzana612
27. okt 2009

aj ja som uz pozrela. Pocuvaj, a to ten tehu test je stary ci novy??????????????

sophie1981
27. okt 2009

ahoj....moja mala uz spinka....Janka, pre potesenie, samozrejme ze NIE v postielke......ale v posteli...pripravena na nocne najazdy na moje cecule...Katka tiez stale ceca....ale ja mam nastastie len jedno....potom, ked sa nam podari aj druhe budem na mozgy ko aj ty..... 😀

Zuzana, ja som uz rozmyslala, ze by som sa spojila cez skype s tou babou z tetratrans, co som cez nu vybavovala prepravu veci a skusila sa jej spytat, ci by sa to nedalo nejako dohodnut, ze by som objednala a zaplatila cez net, poslala to na ich skladovu adresu a oni by to potom prepravili az k nam za 99 penci za kilo....celkom by to asi aj slo......samozrejme za drobny uplatok, ale ak by to bl velky balik, dalo by sa na tom fajne zarobit...... 😉 ....musim ju niekedy odchytit na skype a skusim sa jej spytat, ci by to slo....pojdes potom do partie??? 😀 😉

Livia, pekne fotecky, ste si to uzili co??....mne konecne pomali konci mrcha...uz sa tesim, riadne mi lezie na city....a hlavne to ze teraz mi prisla ako 45 dnovy cyklus..... 😝 ...tak teraz neviem, kedy bude ovulka...prinjhorsom budeme snazilkovat nonstop..... 😀 😀 😀 😀 to znamena ze ked tu nebudem cely mesiac tak tutumutujem o106..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a este otazocka na zuzanku hutovu...mas doma nocnik alebo mam zajtra so sebou tahat nas......cestovny som zabudla u sestry......tak ak ano ze ho pichnem do kociarika.... 😉

zuzana612
27. okt 2009

Bibka, mam iba to sedatko na wc, na ktorom Matus sedel 2x po 2 sekundy 😀 Ja som skor myslela ze keby sme mali napr. tu klubovu kartu do Tesca alebo Asdy a nejak by som sa dokodla s Karen alebo Tonym ze by to doniesli rovno k nim domov alebo k nemu do fabriky. Len to by som najskor musela Karen po 4 mesiacoch odpisat 😀 A mne sa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak strasne nechce. Uz som jej chcela aj zavolat, ale nejak sa nemozem k tomu dostat

veronika1982
27. okt 2009

ahojte.. livia krasne fotecku. kamoska pecie take torty a tie motivy su od vymyslu sveta...a samko dostal nadherne darceky..

my sme doobedu spinkali aj poobede asi je z tych antibiotik taky unaveny.. potom prisla babka s dedkom tak sme varili a teraz si este varim masko a matej uz spinka a tatik siel na stretnutie ohladom novej roboty tak uvidime ako to dopadne..

dnes som sa dozvedela smutne spravy ze zomrela jedna profesorka zo strednej a ten mlady chalan co havaroval.. oj skoda...

my uz mame lepsi kasel a som zvedava ci o pol desiatej mu dam sirup ci ho zobudim..a rano nam treba dat cipok do dupky tak uvidime ked mu mam dat len polku cipku tak neviem ako mu to tam vtlacim...

a este k tej mrche.. ja som sa tiez minule chcela spytat ci to tak budem tiect stale ale bibka ma predbehla.. sak to je jak na zakalacke. ha ha..no idem daco robit s farmou lebo mam malo peniazkou a bodov..este kym matej spi

rybecka
27. okt 2009

JEJ Livi aka krasna torta.
daj mi tip kde take krasne pecu aj mne bude treba o mesiac.
tak ja idem do sprchy Ondreja uspava ocko a Matej sa hra 😉

zuzana612
27. okt 2009

Ja som uz sama, Daniel isiel na futbal, som mu dala ultimatum ze ak do konca tyzdna nebudu namontovane prechodove listy a vymalovana pracovna, tak sa sama postavim na 4 metrovy rebrik a vymalujem si to sama, ale asi to ma na haku, kedze isiel na futbal aj tak 🙄 A mna to uz tak nebavi ho so vsetkym nahanat, ked sameho ho to nenapadne 😖 Potom mi prasknu nervy a zacnem blacat ze mu je vsetko jedno, a ze sa na vsetko vykaslem aj ja 😀 Potom lutujem ze sme nesli radsej niekde do bytu. Hned by som ten dom predala keby to bolo take jednoduche 😖

Pozeram ze Matus vysypal zase celu krabicu hraciek ktoru som pred 5 minutami pozbierala. No naco to ja vobec po nom upratujem??????????

rybecka
27. okt 2009

jaj keby som sa neosprchovala tak dojdem k tebe Zuzi 😉 ked si sama co ti poviem to su chlapi 😝
ale uz mam pyzamko a idem na ordinaciu 😉

zuzana612
27. okt 2009

jani, mohla si, ja som si akurat naliala do jablkoveho dzusu stamprlik becherovky, juj, to je parada 😀 Matus vykrikuje z postielky, este mu dam 10 minut a zase skonci pri mne na gauci pri TV. No asi idem hned, lebo nic nebudem pocut z Ordinacie 😖

zuzanale
27. okt 2009

Joj baby to máte dobre s tou mrchou ja som minule dostala akurát na Laurinu polročnicu pekne po 5tich dňoch odišla týždeň bol pokoj a potom zas 4 dni bluhala jak besna takže som si to užila hneď na 2X 😠 😝

Livi super fotečky a ta autodráha aj Timka sa vytešovala a že aj ona chce 😀 😀 😀

sophie1981
27. okt 2009

Zuzana, my mame tesco club card.... 😉 ...

idem cucat na ordinaciu.....a zozeriem vsetko co stretnem v dedovej carovnej skrinke na sladkosti..... 😀

rybecka
27. okt 2009

musim vyskusat jablkovy dzus s becherovkou 😀 este som taku kombinaciu nemala a mam doma aj dzus aj bechera tak idem skusit 😉

rybecka
27. okt 2009

Prave chutnam celkom fajne 😉 diki za tip 😀

zuzana612
27. okt 2009

😝 😝 😝 ja som uz dopila 😀

rybecka
27. okt 2009

reklama 😀
ja sama tiez vsetko spi 😝 aj ja dopila vyborne normalne rozmyslam este jeden pohar k ordinacii 😅

sophie1981
27. okt 2009

alkoholicky....... 😝

rybecka
27. okt 2009

😀 mas pravdu anonymne alkoholicky 😀
dobru noc 😔

sophie1981
28. okt 2009

bre ranko....niekto tu dospava vcerajsie opajanie sa alkoholom???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ze tu nikoho...

ja uz varim polievocku a snazim sa nachystat na dnesny den a la Zuzana Huta....len skoda ze Katka nespolupracuje.... 😝 ...Zuzana, budu ti vadit jemne sople???.....moje aj Katkine.....ak ano daj vediet, nech sa netrepem...

veronika1982
28. okt 2009

dobre ranko.. my sme hore uz od siestej...aj my mame doma jablkovy dzus a aj becherovku tak skusim vecer. ha ha

ta co katka ma sopliky? no teda...ja cakam na osmu ze mu dam sirup a cipok ale zaspal mi tak neviem ako bude spolupracovat.

sophie1981
28. okt 2009

joj, Veronika, jasne ze mame...som cakala horsie ze si donesieme s Londyna......zatial to je pohodicka......cez den ma nos cisty, len v noci ked spinka, tak sa jej tam nazbira, tak odsajem troska a davam jej kvapule......inac je stale ako vzdy....zvacsa uz zlostna..... 🙄 ...a Matej ako...uz lepsie??

veronika1982
28. okt 2009

uz je to lepsie len je teraz taky ospaly od tych liekov a taky bleducky..ale uz ked zakasle tak je to uz lepsi kasel..

dnes mu skusim dat zemiacik.. vcera mi este na krcnom neodporucala aby sa nahodou viac nedusil potom ked ma tam este opuch ale dnes uz hadam sa bude dat tak som zvedava..a treba mi ist na bytove druzstvo tak uvazujem ze ho supnem len do buginy a pojdeme ved to je len tu na skok..

rybecka
28. okt 2009

Dobre ranko 🙂
bibka ze opajanie alkoholom 😀 😀 ved to bol len stamperlik 😀 ale mozte sa dnes k nam pridat kto ma chut menu je jablkovy dzus a becher 😀 😀 🙂rano moj muz kukal ze na linke je becher pytal sa ma ze ci tu niekto bol na nasteve vecer ja ze nie ze som si sama nalievala ze som alkoholikca 😀 tvaril sa divne a uznal ze byt zavreta doma 3 roky nie je sranda a ze ma chape 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😝
uz sme hore od pol siedmej a uz sa chystame aj my vonku no sice len na dvor nikde sa nemozem pohnut lebo Matej doma.
aj my soplime vsetci doma hromadna nadcha spotreba servitok riadne stupla 😀

zuzana612
28. okt 2009

AHOJTE, aj ja varim nech to stihnem kym pride navsteva 😀 Jasne Bibka ze sople nevadia, Matus vcera dobral antibiotika a este mu davam kvapky od kasla, tak hadam je imunny 😀

maca77
28. okt 2009

ahojte

a na moje decko nemyslíte? 😕 😀
... Adam bol chorý 2týždne a Tami to neschytala, takže snáď tie soplíky ani nám neuškodia

... idem rýchlo variť ... pa pa ..

sophie1981
28. okt 2009

juuj, maci.......jasne ze myslime.......len vies, s Tamarkou sa Katka nebozkava....s Matusom to je o inom...on ju uz v 4 mesiacoch prilahal na posteli..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
28. okt 2009

tak ja padam......snad to este stale ide 9.45 a bezbarierovi bus........uvidime......tak zatial...

veronika1982
28. okt 2009

jak je vam fajne.. sa dnes uvidite.. my opat budeme trcat doma a uz aj mne to ide na mozog...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre