Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
17. nov 2009

kuk, nove foto v albume... 😉

slaviq81
17. nov 2009

Hej Bibi, ste mi závideli však? 😀 😝 😅 No uvidíme aká bude dnešná noc, Lara je dnes ako z divých vajec, už mi vlasy sivejú 😝

veronika1982
17. nov 2009

ahojte... tak my sme rano zbalili veci a vyrazili sme do krakowa do ikeii.. baby ked sme tam vosli tak s mm sme nechali otvorene usta.. babku sme zobrali so sebou aku chuvu... no kupili sme stolik ku gaucu ktory este nemame a ked zajtra uz nepride tak ho ani nechcem... potom sme kupili vesiakovu zostavu, lampu taku papierovu velikansku do obyvacky, matejko si vybral futbalovu loptu.. a kopec inych drobnosti a nechali sme tam len 120 eur... a matej to zvladol super.. ja som mala vacsie obavy z neho...teraz sme dosli domov... a tie detske izby.. panecku a prebalovacie pulty pre babatka... no proste uzas...

maca77
17. nov 2009

veronika, škoda že som nevedela, že si išla na nákupy ... by som ťa hneď "zneužila" 😀 ... totiž zháňam detskú metráž z Ikei a v BA ju nikdy nemajú 😠 a tu v Spišskej je výber metráže otrasný 😖

... neviete náhodou či je niekde v PP predajňa s metrážou? 😕

Bibka, fotky perfiš ... Katula je perfektná vyrehotaná 😵

maca77
17. nov 2009

.. a neviete či je už v Madarase otvorený Dráčik? ....

zuzanale
18. nov 2009

Ahojte tak sa hlásim aj ja Laura predsa len dostala kiahne ☹ už so 2 noci poriadne nespala vyzerá že priebeh nebude o nič lepší ako u Timky ☹

Marcely v pondelok ešte otvorený nebol akurát zopár regálov už zaplnených mali..... a metráž si neskúšala v Merkury Markete? ozaj ak by si mala cestu do PO tak tam sa už do Merkury oplatí neskutočný výber všetkého možného v PP nemajú ani štvrtinu toho čo je v PO 😉

veronika1982
18. nov 2009

maca a co konkretne mas na mysli pretoze tam mali toho dost...nasa jedalenska stolicka co mame od krstnej tam stala na nasich 376 sk...

oj zuzka ale aspon to maju pod jednym a kym je malicka tak je to asi lepsie. nie? ja som tiez vtedy cakala ked mal synovec ale matej ich nedostal..

anape
18. nov 2009

ahojte baby,
dnes som uz bola zaviest Petka v skolke, samozrejme, ze trucoval,ze nejde...v skolke sme zistili,ze dnes maju den otvorenych dveri,tak sme trosku zostali,ale pre Petka to bolo len horsie,lebo sa zacal premazovat,tak som zduchla a myslela som,ze tam este zajdem,no mamina mi vravela,ze radsej nie,lebo urcite sa ukludnil a zase by bolo len horsie...ale som z toho nervozna 😒

zuzi skore uzdravenie a nech to ma lahsi priebeh ako u timky

zuzana612
18. nov 2009

Ahojte, ja sa hlasim opat z Ruzomberka, kontrola uspesne za nami, krcok riadne zavrety, tak dufam ze to potiahnem este dalsich 8-9 tyzdnov 😝 Uz teraz mi je pri tej predstave zle, kedze krpec ma tlaci z kazdej strany 😠 Matusko je konecne po 2 tyzdnoch so starkou von, tak ma po dlhom case opat vybeh 😀 Pravdepodobne pojdem este raz do Spisskej, kedze do poradne idem az o 2 tyzdne a na buduci tyzden budu asi nasim robit tie okna. No len neviem ako zvladnem tu cestu, lebo vcera som mala nervy co sa male stale pucilo v aute. A to bude zase o 2 tyzdne vacsie. No co uz, hlavne ze je vsetko ok.

zuzanale
18. nov 2009

Veronika ja už som myslela že 2týždne prešli že už nedostane a v 15 mes dám zaočkovať 😒

Anička nemá to ľahší priebeh vyzerá to presne ako pri Timke ale tá si aspoň dala povedať že sa nemá škriabať ☹

sophie1981
18. nov 2009

ahoj, uz sme doma...sme boli kupit papucky, lebo rastieme akos rychlo...uz mame c. 18,5.. 😀

ja som dnes dostala mrchu...tentokrat na 24 den...takze moj presny cyklus pre porodom je uplne mimo.....minule na 48den, teraz zase skor....no takze Vratko tento mesiac nebude....zase musime zacat odznova..... ☹ ......ale verim, ze si najdem // pod stromcek.....alebo asi jemi sudene ostat tehotna presne rok po Zuzanke.......nech mame pekne zladene dietka..... 😀 😀 😀 😀

antoniab
18. nov 2009

ahojte

tak nas dnes konecne prepustili a uz som si uzila domacu stravu lebo posledne 2dni to bolo otrasne 😝
od pondelka som pocula tak mamicky kricat pri porode ze mam normalne obavy 😅 a manzela tam poslem do teplich krajin 😀 😀
mala sa zas otocila takze uz niesme hlavickou dole ale teraz nozickami tak dufam ze mala sa umudri ale lekar hovoril ze ak sa zas otoci hlavickou tak mozu zas nastat problemi lebo moj krcok ten tlak znasa dost zle no uvidime

bibi dodatocne vsetko naj k narodeninam 😵 😵 nech sa vam podari ten vratko 😉
a ostatnym detickam rychle uzdravenie 🙂

zuzana32
18. nov 2009

antoniab,
a to boli mamičky, alebo cigánky? Pretože najviac kričia oni.

Jasne, že to trochu boli, ale je to v pohode a potom ten krásny voňaví balíček stojí za trochu bolesti. 😉

maca77
18. nov 2009

ahojte

Zuzi, predo mnou tiež jedna mamička riadne kričala... lenže mala prichytenú placentu, tak šla aj pod narkózu ... a tú bolesť som si užila pri Adamovi tiež, lebo mi placentu tiež nemohli vybrať 😖

ale aj tak nepochopím, ako môžu tie ženy pri pôrode tak kričať... veď máš ledva sily na tlačenie a nie ešte na kričanie 😝

Veronika, chcem také niečo http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9013...

.. v Merkury M. som nehľadala, skúsim aj tam pozrieť .... mám problém hlavne v tom, že potrebujem zladiť 2 farby - aj pre Adama aj pre Tami, keĎže budú zatiaľ spolu v izbe ... a ak nájdem niečo pekné, tak v modrom je kombinácia tiež len s kvetmi 🙄

maca77
18. nov 2009

... ale ja zabudla som dodať, že ja som na sále nekričala 😀

sophie1981
18. nov 2009

mata...super, ze uz ste doma.....teraz len oddychuj a relaxuj...tyzdne ti pekne rastu, tak este nejakych 5 vydrzis.... 😉 ...a porodu sa neboj,...to babo stoji za tu tipku bolesti.... 😉

ja som pri porode zavrestala raz, ked ma tocili s boka na chrbat.....upozornila ma sestricka ze nesmiem, tak som uz len pucila........a fucala...... 😅 ......ale na starej porodnici som lezala hnet pri salach, to vam bolo kriku, hlavne kolorky.....dokonca som raz aj zazila, ako jedna dostala aj nalozenu od doktora..... 😀 😀 😀 😀 😀

veronika1982
18. nov 2009

maca tusim ze to tam mali v detskom kutiku...

nam dnes dosiel gauc..ty kokso po tolkych tyzdnoch cakania... a zacala reorganizacia obyvacky a padlo by vhod zvacsit ju o este par m2... jedna skrinka musela skoncit na chodbe... ☹ ☹

a matej bol uz z toho tak zniceny ako nam pomahal ze mi o siestej zaspal tak neviem do kedy bude spat.. a to sme sa chceli kupat...a inac uz chodime za rucky.. taky je podareny jak prepleta z nohami, len to papanie nam nejde.. vyzivu spapa raz dva ale na obed mi neotvori usta.. bude ich drzat zavrete... co mam robit poradte?

antoniab
18. nov 2009

zuzana boli to aj ciganky aj biele z jednou som potom bola aj na izbe dokonca som ju aj poznala 😀 😀 a vcera bola rekorderka ciganka kricala od jedenastej na 3x a rodila rano o piatej a ja rano na ranajkach hovorim ze bola rusna noc nie 3porody a sestricka nene to bola jedna a to sa o 7vecer este snazila ukecat doktora aby ju pustil domov 😀 😀 😀

iny prezili aj ja prezijem ale myslienky su vselijake 😅

veronika1982
18. nov 2009

neboj uvidis ze to zvladnes a tak ako bibiana hovori netreba kricat lebo to ubera na sile.. ha ha.. ja by som aj mozno tiez kricala ale nebolo kedy...

sophie1981
18. nov 2009

Mata, treba mysliet pozitivne...ja som si v hlave naplanovala svoj porod.....som si hovorila, bude to pred terminom, necakane mi praskne voda v noci v posteli, bude to sok, utekame do porodnice, idem rovno na salu, tlacim....a mam po......no a bolo to tak...takze si planuj a stale si hovor ako to bude..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Veronika, super ze mate gauc....to ked prideme nabuduce, bude mala kde katka rozotriet hamku..... 😉 ...s papanim ti neporadim, my zatial tlacime do hlavicky co dojde pod nos..... 😉

sophie1981
18. nov 2009

mna boli cica...katka nechcela usrknut mliecka vecer...tak mam balonik.......uz nech je 8 ze to odsaje a to bude moj dnesny orgazmus......a boli ma hlava......fuj.......som zvedava ci zajtra nevykrvacam..... 😝

veronika1982
18. nov 2009

akurat sme sa o tom bavili s mm ako bude ta sedacka vyzerat.. ja som mala problem v nedelu v noci som musela odsavat lebo som myslela ze puknem a hrbolce som mala vsade...

a kedy dojdete na navstevu? ci dojdeme my?

jahody11
18. nov 2009

ahojky, co mame nove? ja pri Eline nemam nejako velmi cas na surfovanie a pisanie... 😖

anape
19. nov 2009

ahojte baby 🙂 ,
este spite??? 😕
aj my by sme radi, no museli sme vstavat pred pol 8mou,pretoze sme boli zaviest petka do skolky...rano doma trosku trucoval,ale v skolke uz nie,lebo som nanho vymyslela fintu 😀 ...siel odniest ucitelke vyprane pradielko a ja som sa pomaly vzdialila 😕

zuzi to mi je luto, ze aj laura ma zly priebeh ovcich kiahni ☹ ,drzim palce,nech to rychlo prechadza a nech to mala zvladne co najilepsie,bez jazviciek

sophie1981
19. nov 2009

dobre ranocko..

dedo vzal Katku von a ja upratujem...sa mi nece, ale co uz...dnes ma neskutocne boli brucho, idem umriet. 😝 .....uz nech mam po mrche....ej, ale bolo dobre, ked jej nebolo 😀 ......

pata31
19. nov 2009

Ahojte...tak presne o mesiac mam termin...som zvedava, ze kedy to bude naozaj...
dnes som citila, ako mala kope uuuuplne dole, som az davala nohy dokopy, aby nevyskocila 😅 😀
ale aspon brucho netvrdne, resp. len tak, v ramci normy 😉

sophie1981
19. nov 2009

😕 😕 😕 😕

de ste??.......

pati.......tak teraz uz to moze byt...mas povolene.... 😉

rybecka
19. nov 2009

Ahojte,
joj ja som dnes akosi nemala cas ospravedlnujem sa.
Den taky v pohode.chaos 😀 Ale od pondelka ide uz Matej do skolky tak bude lepsie 😉
No ide uz ordinacia tak idem si lahnut.
Pata tak ty uz kazdym dnom drzim palce aby si to mala tak rychlo ako mi tu maminy nie? 😉

veronika1982
19. nov 2009

ahojte... tak my sme boli doobedu na prechadzke po zapade a potom sme varili obed a upratovali atd... kolotoc jedneho a toho isteho... naobed som skusila dat matejovi zemiak a brokolicu a nastriekala som mu tam mlieka.. lenze on to videl tak spustil taky kvik ze som musela dat cicku a potom sme to isli skusit spapat.. nechala som ho v tom babrat sa a trosku pojedol.. a na olovrant zbastil vyzivu len tak sa prasilo...

slavka si dnes skusala kolkov vydrzi spojka???? 😀 ale cuvas o nieco lepsie ako ja...

sophie1981
20. nov 2009

dobre ranko...

dnes je riadna hmla......snad to opadne, som chcela ist s mm na stavbu....a pod jednym na kavicku k sesternici....tak uvidime...

Veronika, kludne dojdite, ked nepadne ta hnusna hmla...alebo ked padne, a bude na prd pocasie..... 😉 ...my sa radi s vami pohrame.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre