Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
19. dec 2009

Veronika, no u nás bolo chladnejšie - o 9.30 rovných -15 stupňov 😝
Do frasa, to ešte nevieme o tej Pati?

veronika1982
19. dec 2009

vidis teraz sa oplati byvat na 13-tke..

joj cely den rozmyslam o pati ci uz ma tamarku pri sebe...tiez sme truby ze sme si nevypytali cislo.. si spominam ked som ja rodila tak livia mi na porodnu salu este zavolala a pocula ako matejovi bije srdiecko..a bibiana ma informovala o matejovych mierach pretoze mi ich nikto nepovedal. ha ha

slaviq81
19. dec 2009

Ženy, Paťa je ešte kinderko.

slaviq81
19. dec 2009

Ak som dobre pochopila 😀 (viete von mrzne a pomaly mi dochádza, alebo vôbec)

maca77
19. dec 2009

ahojte

takže ešte je malá Tamarka v brušku? 😕 mala by sa poponáhľať, aby stihla prísť domov na vianoce 😅

u nás bolo ráno -17 brrrrrrrrrrrrr ... a to som musela ísť v tej kose do kostola 😝

veronika1982
19. dec 2009

no ked je este v brusku tak to je potom o drzku aby stihli vianoce.. aj tak nechapem ked uz je blizko terminu preco jej nevyvolali.. mna sa ani nikto nic nepytal a vyvolali mi porod.. tiez mohli pockat do maja.. nie??? ha ha...

slaviq81
19. dec 2009

Aj mne je to divné 😕 Hlavne preto, že tam stále majú nátresk.

sophie1981
19. dec 2009

este nic???...dofrasa...ja som uz bola na istom, ze uz bude tu vypasene, ze mame tamarku..... 😕 ....

tak dufam, ze zajtra uz bude.....

u nas bolo -17 rano na teplomery....boobede sme boli u svokry, tak som sa hodinu aj pol prechadzala po dedine sama, von -12........ 😝 ...som vymrzla.... 🙄

veronika1982
20. dec 2009

este stale nic....

my sme vcera zacali hovorit tata.. a nas tatik chodi po byte ako keby sa vznasal..dnes rano matej otvoril oci a tatik mu povedal tata a on krasne zase tata...no co uz..

doobedu sa chystame ochutnat sniezik a poobede sa pojdeme povozit do popradu...

zuzana612
20. dec 2009

Ahojte, aj ja som uz cakala ze Tamarka bude von a stale nic? Asi to dot ych vianoc nestihnu vratit sa domov. Len aby Pata nebola cez Vianoce v nemocnici 2v1. Ja som mala dnes rano asi falosne kontrakcie lebo ma bolelo brucho a krize, nastastie to preslo. Lebo to by som sa tiez nestihla vratit. Som rozmyslala ci by ma pustili domov na hodinu na priepustku na veceru 😀 😀 😀

My sme vcera postavili stromcek, tak sa Matusko vytesoval, hlavne zo svetielok. A tiez bol vcera von, starky ho zobral na sanky, som ho naobliekala ako cibulku, ani dnu nechcel ist. V noci pripadlo este trochu snehu, tak ich zase vyhodim von, lebo mne sa do tej zimy ist nechce 😀 Prisiel mu aj bratranec Adamko, tak sa bude mat s kym hrat. Sice Adam ma 9 rokov, ale Matusovi to nevadi 😀

Tak zatial pekny den a verim ze coskoro budeme mat spravy o malej Tamarke....

sophie1981
20. dec 2009

dobre rano...ta este stale nic???....to este horsie natahuje ako Janka so Zuzanou.... 😀 .......ale ked dnes este porodi, tak budu mat krasne Vianoce...to ich pustia priamo na stedry den..... 😉

my sa ideme dnes sankovat s tatikom...... 😉 ...koda ze mame male bobi....by som sa nechala aj ja potahat....... 😅 .....

Veronika, aj nas tatik chce ist do PP......pokukat po obchodoch.......tak sa mozno tretneme.... 😉

idem pratat...co ine.... 😝

tak nech sa tu uz objavi ta dobra sprava Tamarke, nech je nas zase o jedneho viac.... 😉

veronika1982
20. dec 2009

pojdeme poobede smer merkury a tesco... tak to by bolo super kebyze sa stretneme..

aj ja som ratala ze ked dnes porodi tak na vianoce su doma.. to by bolo fakt super..

veronika1982
20. dec 2009

este mam otazocku.. kedy budu rozdavat betlehemske svetlo? minuleho roku som bola u nas na mieri ale tu netusim kde a kedy?

anape
20. dec 2009

ahojte baby,
my sme nakoniec boli na zurke az vcera, trosku sa to pomenilo,ale ja som isla az o pol 11, kedze babka skor nemohla, tak to som prisla uz ked ostatni boli v naladicke, tak som si dala tri drinky a sli sme domov, musela som vyuzit, ze moj muz mal chut ist domov 🙂

aj ja som myslela, ze dnes skocim do PP, lebo ja este nemam darceky 😨 , no kedze nakydalo tolko snehu,tak nic z toho, lebo ja sa bojim takto jazdit, predsa len som zaciatocnik a fabia drzi na ceste dost chabo 😒
neviem ako to poriesim, lebo som myslela, ze si to vsetko dokupim v pondelok a utorok, kym bude petko v skolke a v stredu si pripravim vsetko co sa da, aby som mala stvrtok uz taky pohodovy, no dnes petko vstal s plnym nosom a vyzera to na nadchu,tak zrejme uz ani nepojde do skolky, tak neviem ako to stihnem, kedze aj muz ide este na sluzobku 😒 ... a to si stale poviem, ze si to nenecham na poslednu chvilu 😀

prajem vam peknu nedelu 🙂

sophie1981
20. dec 2009

no tak prave pre tie cesty sme ten PP vzdali.....nechce sa mi niekde ist v kolone v zime.... 😝 ....tak ideme len do hyperky na prchadzku...sme boli von bobovat......joooj, super sneh... 😉

nieco nove o Pati....a Mata sa dlho neozvala...snad je ok

maca77
20. dec 2009

ahojte

no teda, keď je ešte Paťa 2v1 tak to podľa mňa už dobre s ňou riskujú 😕 🙄

juj, fajna kosa je vonku... ale je to zas lepšie ako bola celé dni hmla ...

Veronika, dnes u nás hlásili, že betlehemské svetlo budú rozdávať 24.12. od 8,30-9,00 (v Hute) .... takže v Spišskej asi tiež v ten deň, len ktovie o koľkej?

slaviq81
20. dec 2009

Neviem, ale ja si myslím, že Paťa už rodila. 😀 Nás tu naťahuje. Si predstavte ako sa bude rehniť keď bude toto čítať 😀 😝

Ale nakydalo snehu v noci čo? Poobede asi skočíme na chvíľku k starej mame.
Bibi, ja som taká nasratá na Hypernovu, s akým kupónom tam prídem, tak žiaden neberú, svine 😠

anape
20. dec 2009

veronika prave som si citala stranku fary v smizanoch, hladala som, ze o kolkej dnes spovedaju a nasla som tam aj info, ze vo stvrtok budu pred kostolom rozdavat betlehemske svetlo od 10 do 12 hod,tak hned som si spomenula na teba, ze to tam mas blizko, tak mas lepsie ako sa trepat do mesta 🙂

rybecka
20. dec 2009

Anka a kedy spovedaju? v Smizanoch a v SNV lebo ja som tu nasu spoved nestihla a rada by som sla 🙂
A ja si myslim ze Pata ma uz Tamarku pri sebe a uzivaju si to a napise ked pride domov to jest v stredu 😵 to je moj tip. no uvidime ako to dopadne 😅 bude sranda 😉

maca77
20. dec 2009

v Spišskej spovedajú ešte v utorok .... ale kedy, to veru neviem, keĎže ma to už veľmi nezaujímalo, tak tá info šla jedným uchom dnu a druhým von 😝 ..

slavka, ja som u na Hypernovu rezighovala ... keď vidím, ako ju v reklame vychvaľujú, tak mi je z tých klamstiev zle ... možno že to len v Spišskej je to na nič obchod...

zuzana612
20. dec 2009

Takze Pata stale nic? Vsak ak jej znizili tlak a vsetko je ok, tak podla mna jej porod nevyvolaju, vsak ma len den po termine. Aspon u nas v RK ked neprenasas aspon tyzden a nemas ziadne komplikacie, tak porod nevyvolaju. Preto predpokladam ze ja si budem to brucho uzivat este min. 3 tyzdne 😕

Ja som dnes nebola ani von, sa mi do tej zimy nechcelo. Este ze tu mam starkeho ktory matuska zobral na hodinu von a uz bude doma az do 6-teho januara. Ja som teraz taka leniva ze az. Nic sa mi nechce, nic ma nebavi, proste hroza.

Ja by som dnes na nakupy nesla nikde, hlavne nie do nakupnych centier, lebo si myslim ze tam muselo byt strasne vela ludi. Sice chcem zajtra skocit do Mikulasa do NAY-ka, pozriet tu TV nasim a mne vysavac, ale uvidime ake bude pocasie. Teraz je tu brat s detmi, tak je taky krik ze sa tesim ked tu bude zase ticho 😀

veronika1982
20. dec 2009

my sme sa akurat vratili z pp.. bola tam riadna kosa a v tescu milion ludi.. cesty sice neboli odhrnute ale na dialnici uz to bolo fajn..ani kolony..

no do smizian to neni daleko ale neviem ako pojdem v jednej ruke kociar a v druhej sviecka.. lebo tatik ma vianocny zapas takze doobedu bude v poprade..no uvidime..

anape
20. dec 2009

janka sorry, ze som ti neodpovedala, ale uz som potom nebola na nete... spovedali dnes od 14tej do 17tej v novom kostole, ale maca pise, ze v snv budu aj v utorok

no v nakupnych centrach je urcite milion ludi, ved len v kauflande to je o drzku 😒 , ja som sa tam zastavila, ale len v draciku, no na predajnu by ma nikto nedostal, no nejako to budem musiet poriesit, lebo mi treba este zopar drobnosti

sophie1981
20. dec 2009

ja som robila v hypernove, tak bacha hej zeny...... 🙄 🙄 ..... 😀 ....to je len vas pohlad...ten moj je este 100 krat horsi.... 😝 😝 😝

ja si myslim, ze uz ma po porode......ked uz je tam, tak jej snad pomozu.....

antoniab
21. dec 2009

ahojte dlho som tu nebola dnes nas pustili z nemocnice tak si musim precitat co je tu nove inak sme stale 2v1 ale tu je nejak prazdno vsetky sa pripravujete na vianoce co joj ja som tak rada ze nas na sviatky pustili 😉
a patka ako zuzka pozeram ze este drzi musim si to tu pozriet 🙂

slaviq81
21. dec 2009

Ništ???? 😕 😕 😕 😀 😝

slaviq81
21. dec 2009

Antonia a prečo si bola v nemocke? Nejak mi to asi ušlo. Dúfam, že všetko je oukej 😉

sophie1981
21. dec 2009

baby, ja uz mam nerv.....ta uz ma abo nema........som rozmyslala, ze janoko by mohla mat info, ale ta uz tu dlho nebola......

katka mrnciii.....ideme obedovat...

mata, preco ste boli zasa v nemocke?

veronika1982
21. dec 2009

my sme boli doobedu v meste a kupili sme zaclonu a teraz uz matej chrni.. bol unaveny z tych nakupov.. obedoval tak ze z jednou rukou my vyberal z misky jedlo a daval ho na pultik od stolicky.. ale nechala som ho nech sa hraje a spapal vsetko... a ideme piect perniky.. kedze bibka zabudla na recept tak idem robit podla receptu z casopisu..

zuzana612
21. dec 2009

Ahojte,

vsak skuste niekto zavolat do porodnice, ci sa to neda? V Ruzomberku vam daju info ci sa dieta uz narodilo alebo nie. Ale ja si skor myslim ze este nie, ze jej len upravili tlak a cakaju na prirodzeny zaciatok porodu 😠

Ja som dnes tiez piekla, urobila som este kosicky a vanilkove rozteky, perniku su napecene uz skoro tyzden, takze s pecenim som uz skoncila. Potom som bola s Matuskom hodinu von kedze bolo super pocasie, slniecko, sniezik a ani velka zima nebola. Musim hodit nejake foto ako sa vytesoval zo sniezika 😀 Teraz sa dole bavi so Simonom a asi by som mala ist k nim skor ako urobia nasim z domu drevaren 🙄 Lebo uz pocujem lietat nejake hracky 😖 Tak sa zatial majte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre