Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
7. apr 2009

Bibi, no nie je sranda s tymi nasimi deckami? Moja ked papka a zaspava, tak sa jej sem-tam vysmykne cicka z pusy a vtedy tak hlasno cmukne ze sa preberie 😀

Livi, jasne ze dame potom kavu 😉 Uz sa tesim domov, nie ze by mi tu bolo zle, ale niekedy sa nudim. Drahy je cely den v robote a kamosky co mam tak isto ☹

kajacz
7. apr 2009

dúfam, že aj nás pozve svokra aspon jeden den na obed... 🙄 inak je všetko na mne... 😝

sophie1981
7. apr 2009

livia, ved to ze aj ja som zvacsa len na mlieku a zemiakoch....este musim vydrzat 3 mesiace a potom uz zacnem pomali jeste po kuskoch vsetko...ved aj dnes na obed kysle zemiaky s mliekom....ja sa uz asi aj na zemiak zmenim....a ja by som si taaaaaaaaaaaak daaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaa paaaaaaraaaaaaaaaaadaaaaaaaajkuuuu

ale nevadi...dala som si aspon cienreho piva...nech mame mliecka...

a ja zijem fenikovym cajom....mi taaak chuti...mala pekne prdka ked pijem a brusko neboli a pekne sa vykakne po nom....tak tlacim a tlacim....lepsie ako zuzanina coca-cola.... 😀

anape
7. apr 2009

ja mam tiez pocit, ze stale len upratujem a stale je neporiadok.... nieco upracem a na inom mieste nieco Petko vyvedie 😅

predchvilou mi Viki spapala trosku zeminy z kvetinaca 😕 , len som odbehla na zachod a ona sa sikovne premiestnila par metrov v chodaku a uz papala a tvarila sa, ze ake to chutne... a ked jej davam nieco fajne, tak sa tvari kyslo... nechapem 😅

sophie1981
7. apr 2009

kaja a na ako dlho prides domov??..a slavka ty sa kedy dovalis???....

moja mala este zvykne ked je velmi unavena po kupani a papa, je leniva tahat, tak krici do cecky, akoby si myslela ze ked zrukne tak mlieko pojde samo...zvacsa,ked uz taha to zadne co musi...lebo zo zaciatku sa len kucka.....ale to sulen take nervove vykriky....par sekundove.... 😀

sophie1981
7. apr 2009

anka, ved krmi zeminou...ked jej chuti.... 😀

anape
7. apr 2009

no vidis a ja tu kupujem 500korunove mlieka 😀

kukulik30
autor
7. apr 2009

joj som taka rada, dievcata, teraz som volala na zdravotnu poistovnu, ze ci uz je potvrdena ziadost a vraj riaditelka ju uz vzala do KE, tak mam o starost menej 😵 uz len cakat , kedy schvalia..jupiiii

maca77
7. apr 2009

ja som sa práve vrátila z mesta, Tamarku som dala ešte spať, lebo do večera by to bolo s ňou na nevydržanie...

Livi, už aj ja som na to prišla, že naši manželíkovia boli spolužiaci 😅 .... pokukala som fotečky, Samko je chutnučký (a jasné, že aj všetky detičky snv a okolia 😉 ) ... držím palce, nech sa čoskoro teší z bračeka alebo sestričky ...alebo aj z jedného aj druhého 🙂

bibka, možno sme sa aj my dve stretali v škole (alebo v meste) lebo si mi tiež povedomá 😉

ivi, super kočiar 😉

h.a.i.n.y
7. apr 2009

Ahojte je tu niekto rocnik 1987???

anape
7. apr 2009

livka blahozelaaaaam 🙂 a velmi drzim palceky, aby ste to dotiahli do uspesneho konca 😉

zuzanale
7. apr 2009

Ahojte my sa tiež mordujeme s prdkaním a kakaním a to som včera bola na suchej strave raňajky chlieb maslo syr a potom do večera rožky a kúsok šunkovej peny keďže doma bola sama "vhodná" strava takže asi ani stravou neovplyvním 😖 bolieť nás bude tak či tak ☹

Livy Timka sa vytešuje dnes ani von nešla ona s babom to bola jej odpoveď a hotovo 😅 dokonca je z nej asistentka kým sme stihli večer zareagovať mala namydlené ruky a Laura líčka 😅 uši jej chcela čistiť a aj na ruky ju chcela jej musíme stále vysvetľovať že nesmie...

veronika1982
7. apr 2009

tak my sme sa vratili z mesta a som mrtva. ale fajne to padlo len ma boli cely clovek.

ivana2009
7. apr 2009

Maca dakujem 😉

ivana2009
7. apr 2009

Livka a vam drzim palce nech to dobre dopadne 😉 😉
veronika ty to len neprehanaj 😀 😀 😀
a moj matus sa dnes prechadzuje uz len ako medvedik z jednej strany na druhu 😀 😀
my sme boli troska vonku so susedkou nechcelo sa nam ist do mesta hoc ho mame za rohom 😀 😀 😀

rybecka
7. apr 2009

Ahojte,
boze uz nova tema 4 strany kto to ma citat a hladat ja nejak vobec nemam cas pri tych drobcoch musim si to zorganizovat a dufam ze aj skocim na kona 😀 😀 😀 nieco popisat.
Hodila som nove fotky aj so Zuzkou.no musim ist lebo pocujem podivny detsky plac 🙂

diankav
7. apr 2009

AHOJ Livka tak Beatu poznam lebo býva na Chrasti 😀 😀

diankav
7. apr 2009

Aňa ved aj dievčatá tak možno aspoň jedna ostane doma 😠

anape
7. apr 2009

ake dievcata? 😨 ja viem len o chalanoch

anape
7. apr 2009

jani a zuzka ste zlatuckiiii 🙂

janka myslim, ze sa ondrejko podoba na matejka alebo sa mylim? 😕

anape
7. apr 2009

livka aj ja poznam Beu, lebo aj ja som niekedy byvala na chrasti 😅 , zlata baba 🙂

kukulik30
autor
7. apr 2009

hej ja som kedysi nastupovala miesto nej do prace , lebo isla na 1.matersku a este sme potom spolu robili,ked prisla po oboch materskych, ona sice na inom useku, ale casto sme boli spolu 😉 no a teraz si to nanovo uzije 😀 som sa tak tesila,ked mi povedala, ze caka tretie..parada 🙂

baby, v Hypernove, maju akciu na plienky Happy Bella 5-9kg, pri kupe troch baleni cena 8,39 E, cize 252, 76sk...su fakt dobre, porovnatelne s Pampers...ja som ich mala najradsej 😉 samozrejme aj ine velkosti

kukulik30
autor
7. apr 2009

len ma napadlo,len ci este budu 😖

diankav
7. apr 2009

Aňa veď sused sa ti žení a aj Janka Olejniková tak aspoň viem že tvoj sused bude na Chrasťi 😀 😀

anape
7. apr 2009

jaj hej, ved mi minule hovoril, ze bude svadba, aj som pozabudla 😔

ivana2009
7. apr 2009

janka tie fotky nemaju chybu dufam ,ze aj my vas potesime s veronikou hoc bude to matej a matus 😀 😀 😀

medulka986
7. apr 2009

dobrý večer,Zuzka je už od včera doma 😀 😀 😀

veronika1982
7. apr 2009

aky su krasny ti dvaja... joj az slzicky mam na krajicku...

medulka tak jednu varku uz mate za sebou a teraz sa vam dovali dalsia varka.. 😀 😀

medulka986
7. apr 2009

veronika,Janku som stihla už po ,Zuzku aspon pri porode placenty,tak pevne verím,že pri vas dvoch budem od začiatku do konca 😀 😀 😀

medulka986
7. apr 2009

Bibka,na ip odpoviem až vo štvrtok,nestíham,ale myslím na to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre