Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
2. apr 2010

Deni, ja som dnes MM vravela, že pôst je aj o tom, že sa máš vzdať toho čo máš veľmi rada ... takže "nem sex" 😀 ... tak sa vyhováral, že on sa furt len kvôli mne obetoval 😅 😀

denisocka
2. apr 2010

😀

denisocka
2. apr 2010

zuzka,pozri čo mam,možno ťa to zaujme. s tou pani čo som vyhrala tu retiazku si teraz trošku píšem,tak mi poslala zaujimavy link, na začína predavať aj na madaroch

http://ekszer.info/blog/?p=40

Kupujúci majte sa na pozore!

V starších dobách, podvody v ulici vošiel do brány zamerať sa na svoje obete, ktorého zlatým ponúkané za zlomok svojej pôvodnej hodnoty. Nádej, že veľa ľudí klesol o dobrý obchod a kúpil meď alebo iné kovové zliatiny zo zlatých šperkov je takmer bezcenná. Od tej doby sa svet zmenil veľa, a tieto obchody sú zvyčajne nie sú spojené k bráne.

Kto by si myslel, že keď renomované aukčný portál môžu nakupovať drahé šperky budú bezcenné falzifikáty?

Desať kusov Vater kúpil 925 pokuty mincový striebro šperky máme inzerované v prubířství ústavu. Výsledky laboratórnych testov boli impozantné. 10 kusov šperkov vo všetkých desiatich ukázali byť nepravdivé. Iba jeden kus nebol žiadny strieborný obsah striebrenie vonku. Takže každý kúsok strieborných šperkov, ktorá bola takmer bezcenná. Cez toto, každý kus bol v roku 925 punc, ktorý je určený na preukázanie, že drahokam v 92,5% zliatiny striebra. Predajcovia výrobkov, ktorý bol potvrdený. "925 mincový striebro", a ako v popise. Falošné šperky váženie podobný strieborné šperky predal za polovičnú cenu, alebo dokonca lacnejší, ktoré môžu byť lákavé pre mnoho. Samozrejmosťou je, že predajcovia stále tak 500-1000% zisk zisk. Tieto falzifikáty sú vyrábané v Číne, pár dolárov kúpiť. Priemerná cena sa pohybuje medzi 500 a 1000 HUF v závislosti na druhoch. Takéto odborníkmi často majú lacné hamisítványoknál vidí obraz strieborných šperkov reklamy, použité výrobné technika, nie je zo striebra.

Prubířství Inštitútu certifikovaných Vater kúpil šperky, kovy obsiahnuté v nasledujúcom texte. Cu, Zn, Ni, Sn z členských štátov Európskej únie, vrátane napríklad Maďarska, Ni (nikel) je prísne zakázané v šperkov, nepriaznivé účinky na zdravie. Bevizsgáltatott kusy zo studne, ktorá bola 90% niklu. Ukážeme vám nejaké fotky tohto typu šperky, pre uľahčenie detekcie.

denisocka
2. apr 2010

prekladal to google, akurat pani písala,že si nemože dovoliť davať aukcie od 1centu,lebo vtedy je už zjavne že je to FAKe a akakolvek cena je už zisk

zuzanale
2. apr 2010

Deni ak si sa pýtala mňa na školu tak na SOU obchodné vtedy ešte nebolo zlúčené s hotelkou ......

inak ta s tým mincovým striebrom ak som dobre pochopila tak si je vedomá že predáva šmejd ?????? takže sa ani moc nenaťahuje že neberieš ?

čo sa týka toho "puncu 925" ja neviem kde nabrali že je to punc 😠 to je rýdzostné číslo to ti viem vyraziť aj ja na obyčajný plech 😠 punc je jednoducho značka ktorú vyráža len puncový úrad v príslušnej krajine preto sú aj stanovené limit od akej gramáže to musí byť opuncované a podlieha kontrole zlato od 0,5 a striebro 3g slovenské punce a zahraničné punce nájdeš na stránke puncového úradu http://www.puncurad.gov.sk/punc_znacky.html a na MMA nech ma nenatoto lebo admina a aj puncový úrad na nich pošlem 😠 zlodeji 😠 lebo na tých fotkách sú všetky šmejdy čo na MMA

a strieborné mince ja neviem ako sa im podarilo nazvať mincové striebro lebo minca s rýdzosťou 925 musí mať taký istý obsah striebra ako šperk s rýdzosťou 925 prímes koli tvrdosti môže byť iná ale na to sú stanovené tabuľky patriace k puncovému zákonu len sa mi nepodarilo ich nájsť 😒

susana28
2. apr 2010

Ahojte 😀 , ja si užívam medový týždeň s mm 😀 tak nestíham písať. Ale krásne vianočné sviatky všetkým, a paťke aj ondrejkovi všetko naj, naj 🙂
veronika, to si myslela bývalého náčelníka depa, čo sa mu utopil synček asi tak pred 21 rokmi?

denisocka
2. apr 2010

zuzka,ta pani čo som u nej vyhrala ma ozajstne striebro a vysvetlovala mi,že sa jej ťažko preraža na MMb ,lebo je to tam samy šmejd a mincove striebro a preto ona si nemože dovoliť davať vyvolavajuce ceny od 1centu ako tí,čo maju striebro-šmejdy. a to čo mi poslala z madarčiny,to je len nejaky článok,kde su aj pofotene šmejdy,tie ona nepredáva,len mi to ukazala,načo si mám dať pozor.

denisocka
2. apr 2010

tomu pánovi čo ma tie veci som napísal par otázok,som fakt zvedava na odpovede

veronika1982
2. apr 2010

zuzi ano mala som namysli toho cloveka.mirko sa chodil k nam hrat aj ked si na neho matne pamätam len podla fotiek. bolo to uz davno a ked som sla dnes okolo hornadu tak som myslela na neho..

my sme boli poobede sa prejst s babkou po meste. keby nebolo krizovej cesty tak na namesti ani noha..trosku ans chytil dazd ale v pohode. mm zatial upratal nas sklad teda matejovu izbu a matej tam ma teraz tolko miesta..joj sa tak vytesoval ked sme prisli domov a tolko reci mal len skoda ze mu nie je rozumiet. tatik kedze je teraz doma tak to mame total n aruseny rezim a uci mateja same somariny. vcera mu vybral 2 palicky na postielke a naucil ho vliezt do postielky a vyliezt z nej. no a rano o druhej niekto do ma stucha a to nas matej v polospanku sa chcel dostal ku nam do postele..ale ako nasiel otvor ked oci mal zavrete.. 😀 😀
a dnes sa ucili ako zliezat z postele tak aby nespadol...

no nic idem bubat lebo som 2 hodky stravila teraz robenim nechtov a som uz k.o. ale za to vysledok stoji za to..dobru noc

zuzanale
2. apr 2010

Susan tak mm ťa dobre indisponuje keď máš vianočné sviatky 😀 😀 😀

Deni normálne mám pocit že zajtra píšem adminovi na MMA nech sa na to pozre......

denisocka
2. apr 2010

Zuzi,pockaj co mi odpise ten panko,lebo aj ja mam chut voci tomu zasiahnut.

zuzanale
2. apr 2010

No ok počkám ale takto okrádať 😠 😠 😠

denisocka
2. apr 2010

A ty robis v zlatnictve?

zuzanale
3. apr 2010

Ránko my sme hore už od 6.30 😝
nie Deni ja robím v záložni lenže u nás to nieje ako inde že im stačí že sa naučíš rozoznávať punce na zlate u nás musíš ovládať príslušné zákony tj puncový zákon zákon o záložníctve atď...... okrem zlata berieme aj striebro ale len mince a veľké veci tj svietniky ,tabatierky a podobne takže musím vedieť aspoň približne aj zahraničné najbežnejšie punce a niektoré sa používajú už aj 100 rokov takže hotová veda 😅

denisocka
3. apr 2010

dobre ranko .... tak mi porad 😀 mam zlatu retiazku a už sa 3x roztrhla,tak či ju dať do založne - daju mi prchy aj za roztrhanu? 😀 ... a čo pýtať -požičať si akože peniaze a neprisť po nu alebo ju tam predať 😀

veronika1982
3. apr 2010

dobre ranko.. tak teraz uz mozeme priat laure vsetko naj k narodeninkam..

susi mne sa to stalo minuleho roku ze som priala vianocne sviatky..

evitkamalicka
3. apr 2010

dobre ranko

tak uz sme od vcera doma

veronika1982
3. apr 2010

oj to bolo radosti co? evi?

evitkamalicka
3. apr 2010

hej hej bolo 😀

evitkamalicka
3. apr 2010

len sviatky nie prilis najstastnejsie, vcera zomrel otcovi brat tak zrejme v utorok sa chystame na pohreb, ale ja s Lydkou asi dnu nepojdeme a budeme len pobliz kocikovat

veronika1982
3. apr 2010

oo tak to mi je luto. a vy ste s lydkou rodina?

evitkamalicka
3. apr 2010

ano, Lydka je moja sesternica, jej mamina a moj otec su brat a sestra 😉

maca77
3. apr 2010

ahojte

Laurinke prajeme všetko najlepšie k narodeninám 😵

veronika1982
3. apr 2010

aha tak to som nevedela..

no ja uz mam byt kompletne popratany a dieta uz spi tak si vklude vypijem kavu. treba mi sice spravit par fotiek pre banku aby videli ako sme prerobili byt tak sa pustim do toho..

dnes dosla mrcha tak ma boli brucho.. au au..

denisocka
3. apr 2010

čo dnes varite

denisocka
3. apr 2010

zuzka,takyto mam vzor ,tak na jednom zapinani vidno otrhnute očko

gabkazabka
3. apr 2010

Ahojte,
tak ja sa hlasim z MI az dnes,za predosle dva dni som ani nestihla zapnut Pc.
Vsrtkym maminkam a detickam a aj tatikom prajeme krasne,pokojne,nicim nerusene sviatky plne pohody.... 😵
Tragedia-sprava nas zastihla tesne po prichode do Mi-hrozne,velmi smutne... ☹
No a na Rochniakovi sme sa s manzelom poriadne zasmiali 😀 Hned sme vedeli o ktoreho typka ide 😀
Laurinke prajeme vsetko naj naj naj k dnesnym narodkam
😵

rybecka
3. apr 2010

Laura vsetko najlepsie k narodeninkam 😵 😵 😵 vitaj v klube jednorocnych 😀

denisocka
3. apr 2010

zuzka,ináč - písala som včera tomuto http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=89446 o to jeho striebro,punc a ake to je mincove striebro a už sa od vtedy Xkrat prihlásil a odpoved žiadna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre