Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
14. apr 2010

lenze vy to mate blizko a ako som pozerala tak aj busy vam idu castejsie do madarasu. u nas zo zapadu ide len jeden o 13.40... ☹

moji chlapi sa blaznia v izbe a rehocu sa ako kone..vyuzivam prestavku pocas hokeja.. 😀

antoniab
14. apr 2010

aj unas uz mufini chladnu ale ja som zozrala 2ks aj teple 😅
veronika jedine ze ti da bibka vyskusat ak mate rovnake cislo
baby piste mi cm nie cisla lebo nemam sajnu kolko to je a na cm sa to najlepsie kupuje 😉

bibi a co tie botasky boli niektore dobre mamine ..?

veronika1982
14. apr 2010

ved vzdy myslim na to ze skusime jej a vzdy zabudneme..

sophie1981
14. apr 2010

veronika, tiez si sa odstahovala do takej diery,.....sa ta aj muchy otacaju.... 😀

jaj, vidis Mata, furt zabudam napisat....ale stale na to myslim....nebolia ani jedne...to cislovanie je mensie, ale kupime tie co sme objednali, to nieje tvoja chyba, ze nesedia...niekomu ich uz predam....niekomu malonohatemu...tak to potom donesiem peniaze a tie druhe boty...ked mi stary necha konecne auto pod oknom.... 🙄

kukulik30
autor
14. apr 2010

ahojte 🙂
😀 ..sme sa dnes fajne postretavali v kiku, skoda, ze nie naraz 😀 😀 😀
gabi, pekne muffiny, ja tepsu nemam, ale dam do kosikov a upeciem na obyc plechu, ale mame este babovku, tak asi az na vikend, vezmem na navstevu , ideme do Sabinova v nedelu, tak hadam sa mi vydaria 😉
jaj a Vaneska je taka zlatunka, sa usmievala stale, aj svoju deku mojkaciu by mi dala bez problemov 😵 zlaticko

veronika1982
14. apr 2010

no sak to...niekedy to lutujem...

ste videli modre z neba?joj pekny bol ten pribeh zo zasnubami..a ta baba je fajn predavacka..ku nej som chodila po porode na nakup a skusala som tam zaradom veci kym mi neboli dobre..

my sme ku veceru sa hrali v hrade s gulickami a potom sme hrali doma futbal...to bolo srandy a celkom dobra brankarka som..sme sa nasmiali..ved byt je velky takze miesta na kopanie bolo dost..potom sa mi nechcelo ist mateja kupat tak som ho len osprchovala aj ked sa mu to nejak nepozdavalo lebo ho steklila sprcha a nemal kde clapkat s vodou tak aj skusal ale prisiel na to ze tam nem voda. ha ha...

tak idem dopozerat modre z neba...

denisocka
14. apr 2010

krásne mafinky.... zajtra mam kontrolu HTO a hadam aj tu poradnu,myslite na mna

a ešte taka švanda, maly teraz zaspával a hladkal mm po tvári a pýta sa - to čo to ??? a ja že - tatik ma fuzy . a maly nato -aj mama má . tak som sa zasmiala a vravím -nie,mama nema a ten sa hned postavil a stiahol mi gate a ukazuje -aha,má .. takže sa idem oholiť nech som v poradni šik
😀

maca77
14. apr 2010

Deni 😀 😀 😀 tvoj malý sa nezdá 😎

zajtra budem na teba myslieť, ja idem tiež radšej ku gyndošovi, nech viem či je to niečo vážne alebo stačí pár dní poležať s vyloženými nohami

denisocka
14. apr 2010

No nezda sa,vie zopar slov ale vybity je jak poistky.mne lezanie a magne pomohlo,uvidime co na to krcok.len nech dokyna uz poobede neje na operacke,ze ma vezme

veronika1982
15. apr 2010

dobre ranko tak my sme spali do tretej v postielke a papali len 1 x....

ja som pred rokom uz cakala v poradni a tesila sa na kavu u ivany ku ktorej som sa uz nedostala... 😀

zuzana612
15. apr 2010

Ahojte, my sme zase hore uz od siestej a ja sa ledvla drzim na nohach. Lili uz spi v kociku, ktovie ako dlho a ja sa idem asi vyvalit na gauc kym sa Matus pekne hra.

Denisa, tie deti su fakt vybite 😀 Mna sa Matus minule ked sme sa spolu kupali pytal ze kde mam cvira 😀 Tak som mu vysvetlovala ze cvira maju iba chlapci a dievcata maju cici a ciku 😀 ALe asi pochopil, lebo potom povedal ze ocik ma cvira a Natalka ma ciku 😀

Dalsi uzasny den pred nami, ale dnes by mal prist Daniel skor domov lebo chcem ist do mesta, treba mi pozriet nejake nocne lampy kedze v Mercury tie co som chcela mali iba po 1ks a objednanie trva asi mesiac. Ale mohla som ich objednat, ved uz je to tyzden. NO uvidim ci nieco najdem. Kde su nejake ochody s lampamy? Vie ze je tu Labanc ci ako sa to vola, pri zimnej strane, tam sme kupovali vacsinu lustrov do domu, ale ked som tam bola naposledy tak to vypadalo ako keby zatvarali, lebo tam nemali skoro nic.

denisocka
15. apr 2010

baby,odchadzam na hematologiu,trimte pacle a hadam dnes urobi aj kontrolu krčku na poradni

sophie1981
15. apr 2010

zeny....ja asi zblbnem z toho pocasia..... 😝 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

sophie1981
15. apr 2010

denisa, myslim na teba....

zuzana32
15. apr 2010

Ahojte, Dobré ránko
Bibka asi tiež tak.
Ja už normálne chytám z toho počasia depku.
Sa cítim jak pri Niagarských vodopádoch, a dúfam, že ešte nestihne ani prestať pršať, a už bude Medardova kvapka.

denisocka
15. apr 2010

Tak cestou som si kupila maminu s lovi flaskou,som myslela ze uz nebudu

zuzana32
15. apr 2010

tak takýto balíček, mi práve doniesla poštárka. Normálne je tam prerezaná lepiaca páska. Niekto musel byť veľmi zvedavý 😠

veronika1982
15. apr 2010

zuzi ja som si objednavala do celeho bytu v tej predajni co je tam ako je spisan a ides dole kopcom.. ja som bola velmi spokojna...

susana28
15. apr 2010

Ahojte 😉

Fakt rozmýšľam, že prevezmem bibkinu taktiku a kúpim sebe aj malej gumáky a pršiplášť a budeme sa túlať aj po daždi, lebo to sedenie doma je fakt dobré na nervy ☹

Lívia, ja som tak nad tebou rozmýšľaľa a som došla k záveru, že ty si všestranne použiteľná. By som ti dôverovala ako gynekologičke ale by som ti bez problémov zverila aj decko. Takto si raz predstavujem učiteľku v MŠ pre moju Vanesku. Lebo jej sa tak ľahko niekto nezapáči, tak si to váš, lebo teba žerie od začiatku 😉

Deni, držím všetkých desať palcov na nohách, lebo ruky potrebujem 😉

Zuzka Huta - a neboli ste s danielom pozrieť v tom veľkom dome svietidiel, na rožňavskej bývalý úrad práce ? 😉

lydia22
15. apr 2010

Ahojte to pocasie ma uz tak serka,zas sa budem prechadzat v jednej ruke dazdnik,v druhej kocik,a to este dnes idem s malym do poradne.ale doma sediet nebudem lebo by mi s maleho narastli parohy a aj nakup treba zrobit,manzel je do siestej v robote.tak ocakavam skvely den!

zuzana612
15. apr 2010

Veronika, ten obchod vedla spisanu, myslim ze sa to vola Labanc alebo tak nejak, ja som tam kupovala ale potom ako keby to rusili ked som tam bola asi pred pol rokom. Tak tam skusim ist este pozriet.

Lili je uz hore a chce sa nosit na rukach, pomooooooooooooooc

zuzanale
15. apr 2010

Ahojte no zas deň na ... 😝 Laura zle spala od rána nerv jesť nič nechce ráno len kašu aj to som jej musela do fľaše a teraz sezamove tyčinky vyjeda kadí do každej druhej plienky už týždeň ešte že nie nejak hnačkovo tak asi z očného zuba čo lezie 😕 a len na okno a ku kočiaru ma ťahá tak pôjdeme asi aspoň do obchodu 😖

Zuzi u nás by mi taký balík poštárka nedoniesla nechá na pošte aj keď náhodou len malá ďobka zatrhnutá aby so mohla otvoriť na pošte a reklamovať ale čo už hold to je naša slávna pošta 😠 😝 niekde ok inde des

Deni ja som sa tak večer smiala na tvojom malom až mm došiel čo sa rehocem 😀 😀 😀 ale držím prsty nech máš všetko ok 😉

veronika1982
15. apr 2010

presne ako pise zuzka tam ako kedysi bol urad prace.. a myslim ze to nerusia lebo teraz je tam toho hojne..

gabkazabka
15. apr 2010

Dobre ranko,my sme dnes spali do 9:00 😲 😎
Deni,drzim palce
Ja sa tesim na dnesny den,aj ked pocasie je na prd.....manzel ma dnes malo prace,tak vravel,ze uz o 11.00 bude doma,ostane s Ninou a ja mozem ist do mesta a Madarasu....Juuuj jak sa tesim.... 😵.Len potrebujem kupit darcek svokre a netusim co mam kupit 😒
Zuzi,aj my sme kupovali vsetky svietidla u Labanca,teraz ma asi vacsi vyber..

zuzana32
15. apr 2010

susana28,
no po včerajšku už aj ja hľadám malej gumáky.
Už som to doma nemohla vydržať, tak som šla aspoň do madarasu, ale malá celou cestou tak čapala, že som ju musela vziať na ruky.
Pozerám na nete gumáky a najhoršie je, že už som toľkým babám písala a nikto nemá naše číslo.
Našla som na českom.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32353867&tab=8
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32373997&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32373725&tab=0
Sestra mi vravela, že majú na Východe, ale majú blbú podrážku
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7747176&tab=2

simusska
15. apr 2010

baby nie je tu nejaka mlada maminka so spisskej? ja som sa tu len pristahovala a nemam ist s kym na prechadzky a ani sa s kym podelit o radost z babätka...moj manzel je vela v praci a ja sa sama na prechadzkach nudim ...byvame na fercekovciach.

zuzana32
15. apr 2010

simusska - vitaj
všetky sme tu mladé, aspoň dušou.
A mám dojem že Paťka býva tiaž na ferčakoch.
Ja sa tam chodím prechádzať ku koňom.

zuzana32
15. apr 2010

Baby normálne prestalo vonku pršať, a nejako sa roztiahlo, žeby - žeby konečne 😉

zuzana612
15. apr 2010

Simuska, Pata byva na Fercakoch a ma 4 mesacnu Tamarku, ja byvam v Hute co je hned za Fercakmi a mama 3 mesacnu Natalku a potom je vela bab v Spisskej s malymi detmi 😉

Zuzi 32, ja som Matusovi kupovala gumaky v Polsku na jesen za dobru cenu, lebo tie co som videla u nas v obchode za 20 euro, az mi prislo zle

Skocim ja teda k tomu Labancovi a dufam ze najdem to co chcem aby som mala cim svitetit pri kojeni 🙂

simusska
15. apr 2010

zuzana ale ja som aj telom mlada 🙂 mam len 19...
aj ja som rada ze konecne prestalo prsat uz tri dni sme z domu ani nevysli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre