Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
28. apr 2009

no nas Samko pojde do Madaras parku asi so svokrovcami..my ideme opravovat skrinu, 1.maj oslavime pracou 😀

kukulik30
autor
28. apr 2009

no idem pristrihnut Samka, tak zatial papa

pata31
28. apr 2009

Janka, ja mam asi sklerozu 😖 ale radsej tri krat, ako ani raz 😀 😀 😀
inac ja ked mam nejaky silny zazitok (ako napr. teraz otehu) tak si potom niektore veci, co sa stali v tej istej dobe, vobec nepamatam.. 😕 😅 😝

maca77
28. apr 2009

bibka, to mi je ľúto, že máš tak vážne chorú sestru ☹ 😔

sophie1981
29. apr 2009

dobre rano...... 😎 ...Ivi drzim paluche do poradne....nech to uz ficiiiii 😅

kukulik30
autor
29. apr 2009

Dobre ranko 😵

Baby nepojdeme dnes na Kosiarny? kto sa prida?

kukulik30
autor
29. apr 2009

Ivka, drzim palce, nech to uz konecne pride 🙂

kukulik30
autor
29. apr 2009

ta kde ste?ranajkujete alebo vysavate? 😀 lebo ja o chvilku idem vysavat..zase 😝 😀

slaviq81
29. apr 2009

Dobre ranko, tu smeeeeee 😀 Zas ides vysavat? 😨 😀 😝

kukulik30
autor
29. apr 2009

slavka caf...ta hej, bo vsade su omrvinky, ja som z toho chora 😅 😝 😀 ja musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

slaviq81
29. apr 2009

Ani ja neznasam, ked su vsade omrvinky. Ale teraz budem mat nakrusene vzdy. Vcera som dala Lare keksik, tak polka bola roznesena po izbe 😝 😀
A na kosiarny idem 😉

kukulik30
autor
29. apr 2009

ta hybaj, cakame ta 😀

kukulik30
autor
29. apr 2009

no hej bolo obdobie, ked som na to kychala, lebo to by som musela stale behat s vysavacom...to som behala s lopatkou a metlickou 😀 😀 😀
ja som vravela , ze si musim kupit ten maly rucny vysavac na anbijane, to by postacilo...aby som nemusela vytahovat ten normalny 🙄

kajacz
29. apr 2009

ahojte...u nás noc ušla... 🙄 zobudili sme sa do zamračeného a chladnejšieho rána... 😝 ale aspon ten vietor sa má už konečne utíšit...
aj ja by som išla na košiarny... 😉

slaviq81
29. apr 2009

Ja uz som na tom kosiarnom 🙂 (prstom na mape 😀 😀 😀 😀 😀 )

kajacz
29. apr 2009

slavig- tak sa po ceste stav po mna... 😀

slaviq81
29. apr 2009

😀 😀 😀

sophie1981
29. apr 2009

vy uz cestujete???.....ja dnes idem k lekarovi, potom na nakup osviezenia na krstiny, takze Kosiarny sa u nas nekona..... 😝

kukulik30
autor
29. apr 2009

no ja uz som povysavala, takze na ten Kosiarny asi nik nepojde..bud len prstom na mape 😀 ...alebo mozem ist sama..hmmm....a dnes je taky pekny cas, ale samej sa mi nechce 😝 😅 😀

pata31
29. apr 2009

Ahojte, ja dnes hlasim prvu rannu nevolnost 😖 😝 😀

kukulik30
autor
29. apr 2009

pata,tak blahozelam k 1. grckaniu 😀 nie je to prijemne, ale patri to k tomu..tak len vydrzat a potom bude dobre... 😉

pata31
29. apr 2009

Livi, nastastie som negracala, nejako to stale predychavam 😉

veronika1982
29. apr 2009

dobry den..
tak mi sme celkom v pohode spali az nad ranom sa malemu nieco znepacilo a uz zaciname chytat nervicky.. uz sa ukazuje aky vie byt a co dokaze.. ohlta sa mlieka a oci otvori a kuka na svet. dnes vydrzal po jedeni pol hodiny byt hore a teraz zaspinkal.. dnes ideme do poradne takze konecne nastartujeme tatosa.. joj sa tesim..

kajacz
29. apr 2009

pata- aj ja gratulejem... 😀 ja som zvracala pri obidvoch synoch... 😝
skus hned ráno ešte ked si v posteli zjest nejaký suchý keksik... 😉

kukulik30
autor
29. apr 2009

veronika super, tak podte okolo nasho cinziaka, nech ho vidim krasavca 😉 takze uz chyta Matejko spekulantske stavy..nooo, pekne...tak to ma byt 😀

rybecka
29. apr 2009

Ahojte,
ani u nas sa Kosiarny nekona lebo ideme do poradne za polhodku.
Snad nabuduce to vyjde 😉 utekam vsetko pripravit ze ked pride muz ze mozme startovat
Krasny den 😎

pata31
29. apr 2009

Kaji, dik za radu 😵 aj ked dnes mi zacalo byt zle az ked som dosla do kuchyne...tie pachy 😝

kukulik30
autor
29. apr 2009

tak my ideme von, aspon sa prejdeme po Mieri 🙂

kukulik30
autor
29. apr 2009

janka,tak nabuduce 😉

sophie1981
29. apr 2009

Pata...to sa budes citit o chvilku ako stoparsky pes...vsetko ucitis.....a ked porodis, zmenis sa na aportovacieho....budes len hladat cumliky a zvlacak k dietatu.....tak ako ja teraz.... 😀 😀 .....inac asi ta nepotesim..mne nepomahali ani keksiky rano...ja som zvracala aj s vody..... 😝 😝 ..ale zato som pribrala len 10 kg za cele tehu...do 6 mesiaca som grgala pravidelne...potom uz len ked som to prehnala s paradajkami, alebo s uhorkami, alebo som vazne posrala kombinaciu ako paradajka a jogurt.... 😝 😝 ......teees sa....to je znamenie ze vse ako ma byt.... 😀

Janka, tak to som zvedava na vasu vahu....daj vediet....ci je katuska tazsia ako Ondrik....

Veronika, vychutnaj si cerstveho vzduchu a tiez sa tesim na vahu mateja.... 😉

a coto, coto..kde je ivana????, ZEBY UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZ??? 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre