Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
24. máj 2010

Gabka, aj my radi dojdeme na kavicku...dokonca sme zdravy....tak sa mozme stretnut v meste niekedy v tyzdni.... 😉 ....
a super cena, asi zajdem na nakup.... 😉

sophie1981
24. máj 2010

ano veronika., tu na miery, uz dlhsie som chcela ist ale bud som zabudla alebo nebolo casu..... 😀 ...tak teraz sme kupili.....potom zacneme poziciavat...... 😉 ,...preukaz plati aj do velkej kniznici v meste, clenske je 2 EUR na rok

veronika1982
24. máj 2010

a kniznica je este stale tam pri tej skolke?

susana28
24. máj 2010

Ahojte 😉

Marcela, ale nie ja sa nevzdávam svojho sna, že raz v hute budem bývať 😉 Len asi sa musím naučiť robiť rozhodnutia s chladnou hlavou, len pri mojom tipe povahy to je ťažké. A teraz rozmýšľam ako sa mám vykútiť z toho môjho rozhodnutia prerobiť dom po babke, asi ostanem v očiach rodiny zase klamárka, nemám rada takéto situácie 😒 Ale môžem si za to sama, tak mi treba 😖

My máme také pieskovisko ako Bibka, ale bez pevného dna. Minulého roku sme dali ako podklad takú tu priedušnú celtu, aby nám nerástla burina, a raz keď sme sa išli hrať do piesku a vytiahla som striešku ma skoro piclo, lebo sa nám pod celým pieskoviskom usadili uhoľáci 😝

Všetkým maródom skoré uzdravnie.

veronika1982
24. máj 2010

dosla babka tak stihla skocit do lekarne kupit probiotika, umyla som chodbu kedze mame sluzbu a vyprala som tatikove vsetky chranice a neviem co to tam vsetko mal..matej zaspal babke na rukach..tak som zvedava ako dlho bude spat..

joj ja by som sa tak uz rada s niekym stretla...uz mi harasi doma...

sophie1981
24. máj 2010

susan....ved zburaj dom......ocistite tehly, ci z coho to je postavene, pouzijete na vnutorne priecky, skaly nechas na zaklady.... 😉 .....aj bordel z domu...aspon nebudes musiet kupovat kamene do zakladov......a mozes zacat stavat.... 😉 .......to by ti trebalo porozpravat s odbornikom, alebo s niekym, kto tomu rozumie, co by sa dalo z domu pouzit......kamaratka zacali stavat tento rok po velkej noci...tiez starinu zburali, kamene odlozili, a uz tahaju mury..... 😉

sophie1981
24. máj 2010

@veronika1982, ano este stale je tam pti skolke...a velmi mile tetuse tam robia....aspon budeme mali kam chodit, ked bude von prsat....si pripomeniem anglicke casy, ked sme sa so Zuzanou chodili skryvat pred dazdom do kniznice.... 😅

kukulik30
autor
24. máj 2010

bibka, jej super nakup, my uz sa chystame so samkom, doteraz nam stacili nase knihy, mame ich dost, ale uz ho chcem pomali ucit aj poziciavat si 😵 tiez tam musim zabehnut niekedy 🙂
my sme si fajne podrichmali, kedze sme mali posledne 2 noci tazke...dobre nam to padlo 😉
a samko uz ma zvysenu teplotu, zatial nic tragicke, takze ani neriesim....aspon viem, ze organizmus bojuje 🙂 dufam, ze sa to ale nezhorsi..
@anape...praveze od zaciatku roku sme sa celkom dobre drzlai, nebyt tej zdurenej uzliny, co sme mali atb..tak az teraz znova..ak si dobre pamatam....oproti jeseni minuleho roku je to uz lepsie 🙂

sophie1981
24. máj 2010

livia, akurat to davala kamoska na FB...skoda ho.... 😒

maca77
24. máj 2010

ahojte

Livi, akurát som šla hodiť link, lebo som tú smutnú správu prečítala na Zozname 😔

my sme dnes tiež doma, mňa ešte furt pobolieva hrdlo, nos plný, tak sa nahrievam pri soluxe ... ale konečne sa vyčasilo, tak keď malá vstane, pôjdeme aspoň na chvíľu von

gabkazabka
24. máj 2010

Aj ja som prave chcela dat link........smutne,necakane..... 😲 ☹

kukulik30
autor
24. máj 2010

hej veru, skoda ho je...

veronika1982
24. máj 2010

aj ja som si teraz zdriemla hodinku a matej este spi.. uz aj atb ma brat tak neviem ci ho zobudit..

veronika1982
24. máj 2010

joj a vonku je tak krasne.. boze...

sophie1981
24. máj 2010

my uz nachystane k zuzke...este pockat na tatika, a poadame von..... 😎

kukulik30
autor
24. máj 2010

veronika, mi daco hovor 😖

pata31
24. máj 2010

Ahojte...dnes sme sa boli prevazit u dr, tak mame 7700g 😵 a mame prist az v lete zase...no a aku novinku som sa dozvedela od dr, ze ked zacnem davat varenu zeleninku, ze treba dat stipku soli, lebo vraj vela deti ma problemy so stitnou zlazou a sol je jodidovana, tak aby jej nechybal ten jod... 😕
Gabi a to od kedy plati ta akcia? akurat dnes som bola v hyperke, ze kupim pampersky, bo mam aj kupon na zlavu na ne, ale to sa jasne ze neda kombinovat zlava, tak som si to este nechala, ze si to do zajtra rozmyslim a tu citam, ze aka super cena 😵
ked bude stretko, tak aj ja chcem dojst... 😉
a skore uzdravenie marodom!!
idem dat spat bobacika

lydia22
24. máj 2010

Tak my sme dnes boli odniest prepustaciu spravu z nemocnice Kovalovej a zajtra ideme este na kontrolu ku neurologovi.Tomasko je este vacsi sintel ako pred padom,len lezie pod stol a tam sa dviha a vyskiera sa🙂 dnes sme este poobede zbehli do madarasu kupit plienky a do lidlu jablkovu stavu.este ze bolo dobre pocasie,malemu sa fajne vonku bubkalo.teraz sa hra s tatikom a hadam o hodinu zalahne.

pata31
24. máj 2010

hmm, konik ma nejaky cudny cas, sak je este len 19:22 a predchadzajuci pripevok som vraj napisala o 20:44...asi som sa teraz vratila v case?! 😕 😀 😀

sophie1981
24. máj 2010

caute......konecne doma.....uz okupane, lezime v posteli...tedalen ja, Katka beha po byte.....sa navecerala u zuzany, tak asi nieco v tej polievocke bolo, ked este vladze..... 😝 ...

pata....tak vy ste dobry mackovia....panecku, ved o chvilku aj nas dobehnete..... 😀

zuzana612
24. máj 2010

Moje deti obe v posteli, Lili spi, uspala som ju klasicky na rukach 😀 a Matus si este klopka po postielke 😀 A Bibka, okrem cumla ste tu dnes nechali aj flasu 😉

Pata, tak to je asi novy objav, lebo doteraz sa nesmela sol davat do roka a zrazu mozes dat par mesacnemu dietatu 😀

pata31
24. máj 2010

Bibka a vy mate kolko teraz? no ja dufam, ze to uz nebude tolko priberat, doteraz mi priberala 1kg za mesiac, teraz posledny mesiac uz len 700g...
neviete, ze ci tie zelene pampersky su niecim napustene? lebo tie zlte nam nerobili dobre,tie su myslim s harmancekom...tak hadam tieto budu ok, bo ma drbne ked kupim a sa mi vyhadze...alebo skusit tie biele radsej?

pata31
24. máj 2010

Zuzi, sak ja som na dr pozerala jak puk, ze co mi to hovori.... 😕

veronika1982
24. máj 2010

pati niekto dava trosku soli do jedla..ja davam trosku vegety ked varim matejovi..

aj my uz bubame.. sice zase s placom ale predsa. este vecer mal 37,2. tak hadam uz zajtra nebudeme mat teplotu a mozeme ist von..

pati super vahu mate..

no nic idem si dat ananas so slahackou.. a narodil sa nam kamos filipko len nevieme este miery ani vahu..

lubkatobi
24. máj 2010

veronika, vychutnaj si ananaaaaas so slahackou 😵

gabi, ja tiez rada skocim na navstevu 🙂

aj ku livke, ked budu zdraviiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

veronika1982
24. máj 2010

joj a teraz ma stipe jazyk...

a pati mozno si dr. podla tamarkinej vahy myslela ze je to starsie dieta 😀

pata31
24. máj 2010

Veronika, myslis? 😅 😝
inac my mame kamosa o 5 tyzdnov mladsieho a ten vazi rovnako a je este aj dlhsi ako my... 😉 dnes bol akurat na navsteve, som ich fotili, zajtra pridam fotecky...boli podareny, jak na seba cumeli 😀

antoniab
24. máj 2010

veronika dnes som tiez mala spahacku ble ble ble bolo mi potom zle 😝

jaj tak mi uz mame komoru vonku nachystanu krabice prichistane zajtra nastrihat papier umyt okna a balkony uz pomalovane este dorobit jedne kolaje nalepit nane dlazbu a dorobit sedenie a bude hotovoooooooooooooooooooo 😝

pati super vaha mate pomali o 2kg viac 😎 a ako tomate s prikrmami kedy zacinate 😕

pata31
24. máj 2010

Mata, no dr mi uz pred mesiacom vravela, ze mam davat stavicku z mrkvy tyzden a potom z jablcka a potom dokopy...ale sa mi nejako nechcelo este, no ale teraz vravela, ze mam uz davat, aby mala vitaminky, bo ide leto, tak hlavne ten vitamin A ci aky to je z mrkvy...no a po mesiaci mam prejst na varenu zeleninku...zemiacik s mrkvou, potom zemiacik s brokolicou a pod. a ta stipka soli 😅 tak to jej tam dam tak dve zrniecka maximalne...
a to kedy mate tu svadbu? inac aspon vam potom ostane prerobeny, upraveny, vynoveny dom 😉 my sme tiez robili kopec uprav pred svadbou...okna sme menili, odvodnovali dom (aj ked to mohlo pockat..), koberec novy apod. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre