Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
30. máj 2010

caute tak my sme uz doma..mali sme tam aj net ale nejako nebolo casu.. bolo tam super..len skoda ze tam bolo jazierko a tak trebalo vkuse na mateja davat pozor..a dnes nam po ceste zaspal tak som ho len prelozila do buginy a este som sa tu 2 hod. prechadzala po sidlisku. vcera som sa prechadzala okolo golfoveho ihriska a vam poviem niektory nasi sportovci a pani maju krasne vily tam postavene..a vieme nove tanecne kroky sme sa naucili od kamosky natalky..

takze chystate stretko? len to pocasie ma byt take vselijake...

anaja81
30. máj 2010

Ahojte

spatne som vas trosku docitala, ze co ste rozoberali a na akej teme ste frcali...nejako nemam cas sem chodit a ani prispievat, ale aspon vas stihnem docitat co sa neda povedat o skupine Spolocny termin April 2010, kde som pocas tehu chodila, lebo tie zienky vyprodukuju denne aj zo 6-7 stran a ked tam nemrknem taky tyzden tak nemam sancu to docitat.

to pocasie mi uz riadne lezie na nervy, lebo ake je pocasie taky je aj Marko...cize hrozny 😝 ...uz aby sa oteplilo, ze mozme chodit vonku, lebo uz sivejem 😠

minulu nedelu sme mali konecne krstiny...LTT som Marka vtrepala do perinky a vobec sa mu tam nepacilo, lebo uz par dni pred krstinami som ho nechavala na volno...este ze sme mali bez omse, lebo hodinu spasany v perinke by asi ani nevydrzal.

vo stvrtok sme boli v poradni a Marko ma uz 5370g co sa mi zda dost vela na 8 pol tyzdnove mimino...aj pampersiek budem mat vela, este ich mam cca 400 ks do 6 kg......mala som svoje zasoby a este som aj podostavala...aj tortu od krstnych dostal Marko urobenu z pampersiek...vyzera bohovsky 🙂 hodim foto, ale asi az zajtra

ide pozerat Lets Dance, dufam ze nevyhra ta rozdzaveta Mazikovaaaaa...brrrrrrrrr

denisocka
30. máj 2010

Je anaja,tak rastiete do krasy. Ja som teraz po zapale moc.mech.chytila mykozu,uz ma to nebavi.uz nech je 38tt a chcem rodit.

pata31
30. máj 2010

@anaja81 vy ste mali kde krstiny? vo velkom kostole? lebo ak ano, tak my sme mali tiez...

lubkatobi
30. máj 2010

ahojte holky, ja po pretancovanej noci na Orave, Tobiasko bol dobrucky, najprv spal vonku a potom dnu...joooooooooj, super bolo vyblaznit sa po dlhom case od kojenia, odgrgavania a prebalovania 🙂

sophie1981
31. máj 2010

dobre ranecko.... 😉

aj slniecko vykuklo...uvidime, ako dlho vydrzi.....MM uz siel do huty, ja periem..klasika pondelok.... 😀

vcera sme boli trosku na kosiarnom, trosku na stavbe, dali sme si kavicku, chceli sme opiect klobasku, ale k veceru to vyzeralo hocijak tak sme nakoniec rezignovali.....

anaja, akurat vcera ked sme sli okolo arnutoviec, som myslela na teba,m ze v ktorom dome asi byvas.......a kukala som na cestu, ci nahodou nejaky kocik neuvidim.,.... 😅

takze ked odperiem, padame von....ak nema verinika nic na plane, dolsi by sme kuknut tie vase delfiny.... 😀

tko vyhral lets dance?

veronika1982
31. máj 2010

dobre ranko... baby my sme spali bez kojenia len trosku cajiku vypil... 😀 a spali sme az doteraz.

lubka tak to je super sa tak zabavit co?

veronika1982
31. máj 2010

kludne bibka dojdite. idem povysavat aspon prach... 😀

gabkazabka
31. máj 2010

Ahojte,
my sme boli cez vikend v MI,tak som na PC ani nemala cas....A prisli sme s mm nachladeni ☹ .Obaja mame nadchu,dufam,ze Ninu to obide
Bibka,vyhrala Nela....
Veronika,blahozelame k super noci 😉

sophie1981
31. máj 2010

gabka, dikes za info.....som rada,.....ze nem vyhrala tak transka....ja ju raz nemusim....jej afektovaneost a vtieravost..... 😝

veronika, sa stretneme na tom vasom spinavom ihrisku?......sa ideme obliecta a pojdeme...prezvonim ked dojdeme.... 😉

veronika1982
31. máj 2010

ok ideme sa obliekat.

gabkazabka
31. máj 2010

😀 Bibka-presne hovoris moje slova

anape
31. máj 2010

ahojte baby,
my sme boli s mm v piatok v noci na party a bolo supeeeer, perfektne sme sa zabavili,domov sme dosli rano o 6tej a uz o 10tej som vstavala a utekala pre deti k babke... perfektne mi padlo to uvolnenie sa, nahodila som si minisuknu, vysoke cizmy...no bola zo mna uplne ina zena ako som momentalne pri detoch a poviem vam, bola to prijemna zmena 😅

vcera sme boli u mojej mamky, lebo mali odpust, tak sme sa zase dobre obzrali vsetkeho mozneho 😝 , no domov som sa uz vratila chora a trva to stale, mam nadchu, boli ma hrozne hlava, usi a tak...takze gabi sme dve 😒 , esteze petusko siel do skolky a babka nam nabalila obed aj na dnes,lebo ja som mimo a vonku zase take divne pocasie, to snad teple leto ani nepride ☹

slavka tu profesorku kurillovu nepoznam, ona by mala ucit na jazykovke?

pekny den vam prajem, idem si trosku lahnut, lebo mi praskne hlava 😒

anaja81
31. máj 2010

ahojte zienky,

akurat som sa vratila z rtg pluc a vybavila som uz aj pod jednym dr. Zifcaka...no poviem vam dr,. vyzera jak masiar a nie ako doktor, hrozne nesympaticky a jeho vysetrenie bolo jak svina...dala som mu snimok pluc a ani na neho nepozrel a kazal mi vyziect sa do pol pasa a ja som si myslela, ze co so mnou ide robit a on ma iba popocuval a aj to neviem co tam mohol zistit, ked vobec poriadne to sluchadko na mna neprilozil a tak chodil z miesta na miesto...normalne som mala z neho pocit, ze jemu neslo ani o to pocuvanie, ale aby si mohol obkukat moje ciciny 😠 ved ma pocuval medzi krkom a prsiami a na to jeho "odborne vysetrenie" vobec nebolo potrebne davat dole podprsenku...uchyl jeden, hlavne, ze uz to mam za sebou...este ist ku gynekologovi a hadam to bude vsio.

deni, prajem ti skore uzdravenie a neboj, tych 7tt ti zbehne ako voda a ani sa nenazdas a budes na porodnej sale

pati, my sme mali krstiny v Letanovciach, lebo Arnutovce patria pod Letanovce...precitala som si, ze aj vy ste mali v ten den krstiny v SNV...a ako to mala zvladla, ked uz je taka velka?...nas Marko v celku v pohodke, len sa mu nepacilo v perinke, ale tych 20 min vydrzal, lebo my sme mali krst po omsi, co som rada, ze nam takto farar vysiel v ustreti, ale ved na druhej strane ma to aj nieco stalo...ti farari sa ale maju

bibi, nas dom od hlavnej cesty nevidno, to by si musela zajst do dediny...a po dedine sa velmi neprechadzam, lebo mna tu pozna dost malo ludi a kazdy ma len potom ocumuje a ja sa jak sprosta zdravim kazdemu, lebo neviem kto je arnutovian a kto nie 😉

sophie1981
31. máj 2010

my mame krstiny v july......a to bude mat Samko uz skoro 9 mesiacov... 😀 ....som zvedava, ako to yvladne on.... 😅 ...este musim skocit za fararom....nahlasit.. 😀

sme boli u veroniky kuknut na ten zverinec.....myslim ze maju aj jednu tehotnu rybku.... 😅 ....atkze bude zasa o cosi viac havede u nej.... 😀 ...Katka sa samozrejme chovala ako maly hulvat...musim obmedzit navstevy v hute, bo od matusa len zle obkukava.... 😀 😀 😀 😀

aj ja by som sla niekde ako ina zena.....a nie o 8 vecer uz v posteli s deckom lezat.... 😖

sophie1981
31. máj 2010

ako katka upratuje......

sophie1981
31. máj 2010

Zuzana, preco si dala mojmu muzovi jest?...ti zajtra donesiem ten kotol gulasu co mame doma.... 🙄

veronika1982
31. máj 2010

matej dostal par faciek od katky a ani papat nechcel a zaspal...no co uz...hadam ked vstane tak sa napapa lebo je oproti katke fakt ako taky vrabciacik...

zuzana612
31. máj 2010

Caute,

jedno dieta konecne spi, druhemu to hrkam hrkalkou aby som sa mohla najest a popritom pozriet co je tu nove 😉

Vikend o hubu, plny dom, krik, bordel, bitky.....ale inac pohoda 😀 Matus so Simonom sa hlusili pre vsetko, ale vcera pred odochodom sa uz aj celkom prekne hrali, teda pekne spolu saleli, lebo to malo od hry daleko 😀 Ale musim pochvalit Matuska, konecne sme uz treti den bez plienok a uz sa aj pekne pyta cikat, serinka stale do nohavic 😠 ALe aspon nieco....

Bibka, ta ty si myslis ze ja chcem jest rezne do soboty??? Vsak mi Jozko s nimi trosku pomohol 😀

sophie1981
31. máj 2010

no veronika, vies bude deva z dediny,......musi byt hruba aby vladala okola statku.... 😀

delfinka22
31. máj 2010

Ahojte babenky, nechodi niektora z vas ku gynekologovi Lubomirovi Krajnakovi? momentalne som v zahranici, a volakedy som bola jeho pacientkou, teraz v lete planujeme dojst na dlhsie, a potrebujem ho navstivit....ze vraj sa prestahoval, volakedy mal ambulanciu pri " sude", dakujem za info...

veronika1982
31. máj 2010

delfinka teraz ma ambulanciu za lidlom je nova poliklinika tak tam je teraz..

maca77
31. máj 2010

ahojte

Bibka, bráškova dcéra mala krstiny keď mala 1 rok ... takže počas "krstu" špacírovala po kostole, len medzitým ju párkrát schmatli na ruky, aby neušla farárovi 😀

anaja81
31. máj 2010

pridala som Markove fotky z krstin a aj zopar z jeho pozovania

sophie1981
31. máj 2010

anaja....pekne foto.... 😵

ja som dnes za sikovnu......upiekla som cucoriedkove mufiny, ceresnove a bananove.... 😀

anaja81
31. máj 2010

bibi, dakujeme za pochvalu za fotky....a pocuj?...co su to vlastne tie mufiny?...vy to tu tak ospevujete aj zuzka z huty to vypeka a ja nemam ani pari co to je

veronika1982
31. máj 2010

to su take kolaciky ktore vsetkym vysli len mne nikdy nie a vzdy skoncili v kosi.. 😀

anaja81
31. máj 2010

a recept na ne?

maca77
31. máj 2010

my sme dnes dojedli banánové mufiny s kúskami čokolády, čo som včera napiekla 😀

pata31
31. máj 2010

@anaja81 no nasa mala to vobec nezvladla, kedze chcela spinkat, tak mi tam preplakala skoro celu omsu, co bolo hodinu a z toho bola prvych 10minut kludna 🙄 ste to mali super, ze po omsi...
a receptik na muffinky je niekde v diskusii na predchadzajucich stranach asi tak mesiac dozadu?..abo mozno aj viac...
ja akurat peciem francuzske bagety, tak som zvedava, ako to bude chutit... http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8589
dnes mala spala doobedu hodku a poobede pol hodky, hlava ma boli z nej... 😔 nervna je, tak neviem, ci to uz jej zuby pojdu, ale stale nema tam nic opuchnute...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre