Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
1. máj 2009

veronika.....neboj, bude spat, nieje divny......uplny normal...

my sme mali zase zlu noc...katka sa pucila chudatko....jasne, ved na obed som zozrala zeleninove fasirky.... 🙄 🙄 🙄 ..ja uz asi zase budem zrat len zemiaky.... 😝

super ze uz ma mliecko...to len ja som cakala ako krava 4 dni kym sa mu uracilo dorazit.... 🙄

veronika1982
1. máj 2009

bibka.. tak vitaj v spolku krav uz sme dve..... 😀 😀 😀
ja som si dnes dala pohar cierneho piva..

a preco ju neznasa? nieco mi uniklo?

zuzanale
1. máj 2009

Bibka my tiež nivea mydielko 😉 a olivový olej nám už nerobí dobre ale to sa nedivým ani Timke po mesiaci nerobil dobre sme mali nivea soft krém..... len pri Laure moc experimentovať nechcem lebo fakt je citlivejšia ako bola Timka takže max ten repík a pôjdem do lekárne po ten alkohol len dúfam že ju to na tváričke nebude moc štípať ☹
ozaj ja som mala na svadbe 35 ludí tak to ozaj pečieš ako na malú svadbu 😀 😉

a auto tak to som háklivá aj ja s manželom... teraz som ho pustila cez obed kým Timka spí majú chalani s VW clubu stretko s autíčkami 😀 sa išiel troška vyblbúť 😎

medulka986
1. máj 2009

veronika,maťkovia sú zvedaví,ani moj v kočiari nespal,až doma 🙂

medulka986
1. máj 2009

bibka,no dobre,len už sa mi iba treba naučiť zriadiť si ten album 😀

medulka986
1. máj 2009

zuzka,pýtajte si v lekarni ten Jariš,ja by som moc s boralkoholom na citlivú tváričku nešla

zuzanale
1. máj 2009

Veronka Bibka má pravdu tak nedráždi 😠 😀 ale so suchou kožičkou sme poradili s Excipialom len tie potničky už musím poriešiť...

medulka986
1. máj 2009

zuzka.indulona je naozaj na suchu kožu dobrá 😀 😀 😀

medulka986
1. máj 2009

odporúčajú ju kožiari aj pediatri 😉

veronika1982
1. máj 2009

ok ok. zuzka nedrazdim...

medulka986
1. máj 2009

ozaj,je dnes nejaký program na Košiarnom briežku?

medulka986
1. máj 2009

veronika a maťko ako? Po tom pivku bude mať sladký spánok 😉

zuzanale
1. máj 2009

Indulona 😝 😝 😝 ja radšej niečo jemnejšie čo my nesmrdí pod nosom proste u mňa maximálna antipatia 🙄 ...... a najprv skúsim repík a ak tak potom ten Jariš

zuzanale
1. máj 2009

baby s pivkom pozor ja som pri Timke nemohla ani trošku moc vystrájala potom 😅

veronika1982
1. máj 2009

este neviem aky ucinok ma na neho lebo to som len teraz pila...

slaviq81
1. máj 2009

Cafte, moja kocka konecne spinka, som ju vytrapila s odsavackou. Revala ako diva, ale nedala som sa zlomit 😝 Je mi jej luto, ale urcite sa jej teraz lepsie dycha 😕

Ani ja indulonu nemusim. Lara ma celkom dobru pokozku, akurat nozky ma suche, natieram excipialom. Potnicky sme zatial nemali, klop klop.

A co je to ten Jaris, prvykrat to pocujem 😕 😝

zuzanale
1. máj 2009

medulka http://www.spisskanovaves.eu/system/akcie/detai...[cmd]=SINGLE&tx_rtgnewsactions_pi1[uid]=3805 tam je celý víkendový program 😉

slaviq81
1. máj 2009

Zuzi, ved alkohol na kazdeho zabera inak, niekto zaujme uz v krcme na stole poziciu supermana a niekto zacne vystrajat 😀 😀

medulka986
1. máj 2009

zuzka,dakujeeem

kukulik30
autor
1. máj 2009

🙂

slaviq81
1. máj 2009

Livi a coze si taka vysmiata? 😕

medulka986
1. máj 2009

slavka,jarišova voda je roztok,ktorý sa používa,ak detičky majú napr exzém na tváričke ,vtedy sa deti neumývajú vodou,ale tým jarišom 🙂

slaviq81
1. máj 2009

Jaj, tak som zas o nieco mudrejsia, vdaka 😉

zuzanale
1. máj 2009

tak toto si pozrite až neviem či by bolo dobré alebo nie mať takéto dieťa 😕
http://www.aktuality.sk/koktejl/pikosky/dvojroc...

maca77
1. máj 2009

medulka, ona je moja bývalá susedka ... len odkedy som sa odsťahovala od rodičov, vidíme sa pomenej .... a teraz im pribudol do rodiny drobček .... včera sme ho boli trošku osláviť 😅

maca77
1. máj 2009

medulka, ten jariš je vhodný aj na atopický ekzém na tváričke?

kukulik30
autor
1. máj 2009

my momentalne s manzelom sme jak Pat a Mat..majstrujeme, ja normalne vrtam, konfirmatujem...robim akoze handlagera 😀 😀 😀

kukulik30
autor
1. máj 2009

ale nam to na rozdiel od nic ide...manzel sa smeje, ze on je PAT a ja pani MATOVA 😀 😀 😀

anape
1. máj 2009

livka 😀

anape
1. máj 2009

baby ja utekam na nakup do kauflandu alebo hyper 😝 , lebo mame mat grilovacku, hoci je vonku dost o nicom , kedze fuka silny vietor 😒

bibi a kde robite krstiny? myslim hostinu, kedze je vas hodne

my sme mali tiez dost ludi, 14 dospelych a 8 deti a mali sme to po obidva razy v restike spis, moja mamina chcela spravit posedenie u nej doma, ale ja som nesuhlasila, lebo to by si zase ani nesadla, kedze uz ju z par akcii poznam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre