Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

veronika, neboj to dozenies, potom budes mat tielkovy, alebo tri 😀 ckovy vzor

sophie1981
11. máj 2009

no tiez to nevidim ruzovo...riadne sprchlo.....aby sa drobcovia nenamocili a neochoreli....

my uz spinkame...okupkane a pod perinou pozerame panelak..... 😉

veronika, manzel si zvykne na konikvske kojenia...potom aj na konikovske odgrgavanie..... 😀

a aj ja mam opaleny vzor, ale na krku.... 😠

ivana2009
11. máj 2009

ahojte tak my sme teraz zaspinkali na rukach a teraz tu lezka na gauci sam v miestnosti nechce byt asi bude po mne 😀 😀 😀
my sme dnes postretavali ludi a ludi a bola kecana az bol ztoho MM nervozny 😀 😀 😀

rybecka
11. máj 2009

Ahojte,
a u nas len hrmi a neprsi takze v SNV prsi 😨 😖 tak to bude fakt mokro. a ja sa tak tesila este aj obed si teraz vecer varim aby som mala na zajtra do kelu no uvidime rano 😉
ja som unavena ako kon mali sme tazku noc dufam ze ta dnesna bude lepsia.
Dobru nocku 😔

kajacz
11. máj 2009

ahojte...tak tu dnes celý den prepršalo... 😝 iba trochu poobede prestalo asi na hodinku, tak sme rýchlo vybehli von...
slavig- vítam ta v Europe... 😀 nemožem povedat na SK ked tam nie som, že?... 😀
deti mi už spia, manžel tradične v hospode po futbale...zajtra má tie narodeniny, tak nech si užije...

maca77
11. máj 2009

Ivi, no ti poviem,že tvoj manžel už mal asi dosť debát, keď ušiel že som nestihla ani na Matúška kuknúť 😀

kukulik30
autor
12. máj 2009

Dobre ranko 😖 baby uz teraz viem, ze nase stretko sa rusi...vonku prsi a je aj zima 🙄 tak nabuduce, tento tyzden nehlasiy velmi priaznivy...tak neviem, zeby na dalsi?

zuzana612
12. máj 2009

Ahojte, veru tak, ziadne stretko nebude 😖 Keby som nemala Matusa tak takyto cely den prespim 😀 😀 😀 My sme uz o osmej zalahli do postele a hajali. Daniel sa ani neunuval a ked videl ako si spokojne Matusko haja na jeho mieste, tak isiel rovno do obyvacky 😀 Ale aspon sme sa celkom dobre vyspali ked nam nechrapal. Aj ked mne sa snivali take hrozne kraviny ze az. V jednej casti ma chcel bozkavat ozraty Jozo Raz, v druhej mi 2x niekto nabural auto a este som aj utekala pred nejakymi grazlami. No proste sny ako vo filme 😀

Akurat mi oznamila svokra ze ide o pol deviatej do levoce, tak budeme samiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

veronika1982
12. máj 2009

dobre ranko...
ja mam pcoit ze sme v noci nespali a teraz neviem ci sa mi to snivalo alebo je to pravda.. tak skoro som na konikovi bola ked som cakala mateja..
skoda ze sa to pocasie tak pokazilo ale podla mna v piatok uz bude pekne..

kukulik30
autor
12. máj 2009

zuzka, my sme doma sami stale 😒
a raz za cas mam aj ja take "super" sny 😝 ...som rada, ked sa zobudim 😀

veronika...to sa ti iba zdalo...pekne si spinkala celu noc 😀 aspon si to mysli 😀

zuzana612
12. máj 2009

Livia, vsak sa kludne pridte pohrat so Samkom, Matus pojde okolo pol deviatej spat, ale do desiatej sa urcite zobudi

kukulik30
autor
12. máj 2009

Zuzka, sak si oddychnite, hlavne ty 😉 , nechceme vas otravovat...alebo pridte vy..hmmm?

zuzana612
12. máj 2009

Livia, ked sa bude hrat s Matusom Samko a nebude chvilu otravovat mna, tak si aj ja oddychnem 😀 😀 😀

kajacz
12. máj 2009

dobré ránko... 🙂 ved som vravela, že Vám možem predpovedat počasie... 😅 tu už dnes neprší...no teda zatial pretože je stále zamračené... 😝
Šimon spal celkom dobre...inak je dost protivný, rastu mu posledne stoličky, z troch mu už kusok vidno...
Manžela som ráno nabalila, tak budú mat v práci hostinu...Šimon tu ranajkuje odrezky z koláča...no nedáš mu, ked sa ide zbláznit... 😅

sophie1981
12. máj 2009

caute....vplyva pocasie na deti???.... 😨

kukulik30
autor
12. máj 2009

bibka, jasne , ze moze...ved aj na nas vplyva 😉

kukulik30
autor
12. máj 2009

kaja, nooo, sak tu bola vcera vecer riadna burka, tak na fazy nejako prichadzala..my sme zalahli uz o deviatej a spali 😕

sophie1981
12. máj 2009

katku som este taku zaplakanu nezazila.....dufam, ze nechytila nadchu odo mna.... ☹ ...od 5 poplackava, nechce mliecko.... ☹ 😢

kukulik30
autor
12. máj 2009

noo, bibka, aj take dni byvaju ☹ dnesny den zrejme stravi na ruckach...ved uvidis, co bude dalej

sophie1981
12. máj 2009

teraz zaspinkala.....a ja sa snazim odsat mlieko, nech mi cecky nenaplni velmi potom sa bude chudatko kuckat, bo bude tiect prudom....

zuzana612
12. máj 2009

Bibka, jasne ze pocasie vplyva aj na deti. Podla mna na deti este viacej ako na dospelych.

Baby, teraz mi volala mama ze mi prisiel ten balik z Polska, tak super. Do tyzdna to prislo domov, tak mozme objednavat komu bude treba. Ja som objednavala mlieka, kase a plienky a nemusim sa trepat do polska, tak super

kukulik30
autor
12. máj 2009

zuzi super, bolo to objednavanie jednoduche...alebo prideme niekedy a ukazes nam 😉

sophie1981
12. máj 2009

no supeis ze to prislo....bo ked katka nebude chcels mlieko tak budem potrebovat sunar....rozmyslam, ci som nieco nezjedla, ale nic ma nenapada, co by jej mohlo zmenit chut.....vycmulala som v noci jeden strepsils, ale ten som cmulala uz aj vcera a predvcerom a bola v poho.....tak s toho to nebude.....asi ma len zly den....brusko nas tiez neboli, rano sme sa vykakali...tak asi nas len caka den blbec.... 😖 ...asponze obed uz mam navareny.....nemusim s nou na rukach...ale asi dnes vytiahnem klokanku.... 😕

sophie1981
12. máj 2009

livia, skor sa to podla mna oplati, ked to bude objednavat jeden, my len povieme ze co treba a zlozima sa na jedno postovne.... 😉

rybecka
12. máj 2009

dobre ranko,
no vonku je hnusne aj Ondrejko je nejaky zly
Baby ved pridte ku nam ak chcete aspon sa Matejko pohraje 🙂

sophie1981
12. máj 2009

janka....tak aspon niesom sama zo zamrncanym deculom..... 😅

rybecka
12. máj 2009

ved to ale my sme nekakali a mam ho na rukach a dobem tu s jednym prstom 😅

kajacz
12. máj 2009

deti majú niekedy tiež svoje dni...mám pocit, že Šimon posledné dni mrnčí vkuse... 😝 už aby tie zuby vyšli...
dúfam, že tu nezačne pršat, aby sme mohli íst trochu von, doma je to katastrofa... 😖

rybecka
12. máj 2009

tak baby napiste ci pridete? aby sme sa stihli vyzliect s pyzama aj s Matejkom 😀 lebo ja sa tu bavim s Ondrejkom a na Matejka nemam cas on sa hraje hladny a v pyzame 😅

kukulik30
autor
12. máj 2009

janka, zeby? a to by sme nasli? ja som v Iliasovciach este nebola 😅
no neviem, co mame robit, tolko ponuk....panecku 😀 😀 😀

bibka..to hej, lepsie, ked jeden objedna, ze sa prerata to postovne...parada 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre