Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

megy2
3. aug 2009

tak sa pridame k nim livi?...nemnapadne 😀 😀 .....ach jooo muzi...to je samostatna kapitola.....

veronika1982
3. aug 2009

jani rada by som to dala na net ale vsetky fotky su big a neviem ich zmensit. uz mam aj byt pofoteny ako to tam vyzera a neviem si to zmensit..

rybecka
3. aug 2009

ja zmensujem cez manager pictures je to program na fotky das len zmenit velkost a je to 🙂

slaviq81
3. aug 2009

Čafte,

jej, ďalšie bábätko na svete, blahoželám 😵 A to je už tretie tu na koníkovi čo sa narodilo tretieho v mesiaci 😅

My nič nové, stále dookola to isté - Lara robí bordel a ja upratujem 😀

Veronika, fotky zmenšíš jednoducho podľa môjho návodu : pravý klik na myške - otvoriť v programe - maľovanie - súbor - uložiť ako - hotovo. 😉

anape
3. aug 2009

ahojte baby,
vsetky vas pozdravujem 🙂

livka pozdrav aj odomna katku, lebo ja nemam na nu cislo, tak jej nemozem osobne zablahozelat k matuskovi... tak nech su zdravi, nech sa im dari a nech sa so seba navzajom iba vytesuju 😉

veronika tu v spisskej sa malokedy dostanes k nejakej kozmeticke len tak bez objednavky, aspon nie k tym co uz maju meno

jani ja mam take kresielko na predaj, no ako pises, ty by si ho uz moc nevyuzila, uz len take tri-styri mesiace a to sa neoplati

bibka a kam cestujete? nejako mi to uslo 😕

a fotky zo stretka nemate?

rybecka
3. aug 2009

Veronika
alebo zmensich ich vo fotaku aj tak sa da 😉

rybecka
3. aug 2009

Bibka niekam cestuje 😕 ani ja neviem tiez mi nieco uslo alebo som si to neprecitala 😀

veronika1982
3. aug 2009

uz som prisla na to len este musim pockat kym mi mm stiahne fotky kresla do pc a potom poslem. my mame take od 0 do 18 kg.. no matej sa uz zobudil...

rybecka
3. aug 2009

Baby bola u vas v meste burka? 😕

zuzana612
3. aug 2009

Ahojte, my sme sa teraz vratili, isli sme necakane ku segre lebo musela ist s babkou ku dr. tak som isla ku detom, teraz som dala Matusa spat a idem aspon nieco navarit a popostielat lebo rano to bola taka rychlovka ze je to tu vsetko ako po vybuchu 😖

Tak dalsi Matusko pribudol, sa to pekne rozrasta. Len nech je zdravucky.

Tu burka zatial nebola, ale u segry fukal nejaky studeny vietor ze som normalne musela cez seba prehodit deku co mi bola zima.

Bibka, a kedy sa vraciate z BA? A idete len vy 3 alebo ide niekto s vami? Lebo keby ste isli len vy, teoreticky by sme sa mohli s matusom s vami odviest do Spisskej 😉 Ale dnes sa ide dat konecne opravit moj sip, len neviem ako dlho to bude trvat a hlavne kolko ma to ide zase stat 😖

slaviq81
3. aug 2009

Janka, hrmelo, spustil sa lejak, ale ako prišiel tak aj odišiel 😀

rybecka
3. aug 2009

Takze uz viem kde jde Bibka do Ba 😀 aha vsetko je mi jasne 😀

rybecka
3. aug 2009

u nas ani kvapka 😅
Inac ako uspavate babetka vecer nanocne spanie ? Lebo moj vcera tak vystrajal nechcel byt v postielke ani za svet iba na rukach a ked som ho dala do postielky tak rev neskutocny a nakoniec zaspal pri cicke co nie som najstastnejsia 😖 ze taktko sa naucil

veronika1982
3. aug 2009

jani mi zaspavame na rukach rano a vecer na cicke a cez den ako kedy ale vacsinou na rukach..takze chvalit sa nemame s cim

rybecka
3. aug 2009

veronika 🙂 tak to mas tiez tazke my cez den v kociari alebo pri cicke a potom ide do postielky. ale tam spi max 40 minut.v kociari aj 2 hod samozrejme za obcasneho kocikovania. 😅 ruky ta musia boliet co?

slaviq81
3. aug 2009

Moja Lara bude mať o chvíľu rok a tiež zaspáva na cicke, inak bez šance 😖 No a keď sme von v kočiari, tak už len sem tam zaspí za jazdy.
Kúpila som jej novú fľašu ale už na ňu sadá prach. Vôbec z toho cumľa nevie ťahať, len čo jej ho dám do úst, tak začne vrieskať akoby ju rezali 😨 😝

sophie1981
3. aug 2009

caute...joj, Livia, ja som si nevsimla tie dve prispevky co si pisalapreco sekcia...uz som mudrejsia.... 😀

ideme do BA...sestra maluje byt, tak ideme s mamkou poupratovat, lebo ona s tym obrovskym bruchom tie podlahy asi nema sancu utriet poriadne...no a na taku malu dovcu...troska mimo snv....

Zuzanka, naspa asi pojdeme so starym na aute.......tam ideme vlakom......a vraciame sa v sobotu v noci, alebo nedela rano...uvidime ako bude.... 😉 ....a kedy ides objednavat plienkule???..uz mi bude treba o chvilenku....aj utierky na brdel.... 😨

my zaspavame na posteli.....po kupani ju nakojim, odgrgne, pomojkame sa a ide na postel, dam jej plienku a cumel, ona si este pomrnka co-to, lahnem k nej otoci sa ku cickam, a o 5 minut spi..... 😉 ...cez den ako kedy....kedze ona uz nespi skoro vobec...zvacsa z rana okolo 8 v kresielku ju dedo uhojda, potiahne 20-30minut, potom pred 12 v kociariku, potiahne tak hodinku, max1,5 hod, a potom uz pred vecerom, bud pod hrazdicou zaspi, alebo zase v kociariku.....sem-tam jej dovolim na ruke a cicine..... 😵

a pred 5 mesiacmi som uz hodinu aj 15 minut lezala na sale...... 😅 .....

Zuzanina Laura ma dnes 4 mesiace..... 😉

sophie1981
3. aug 2009

dala som foto nasej 5 mesacnej slecny.... 😵

zuzana612
3. aug 2009

Ako tak citam, tak vsetky sme si fajne rozcicali deticky 😀 Uvidime ako to bude pri druhom, ale myslim ze lepsie ako pri Matusovi, lebo to chuda nebude mat na vyber, ked budem musiet ustriehnut Matusa, male pojde po postielky ci tam bude hukat alebo nie 😀 Ale my uz od 8. mesiaca spinkame pekne v postielke, dovtedy to bolo samozrejme zaspavanie na cicke alebo na rukach 😠 Najlepsie zaspal dnes. Kedze je hore od siestej rana a spal asi pol. hod. doobedu, zjedol par lyziciek kase a nepockal ani na vlacik a deduska vecernicka a zaspal starkemu na rukach kym som mu chcela napustit vanu. Tak som ho plesla do postele spinaveho, v spinavom tricku, vymenila som mu akurat tak plienku a stiahla nohavice a ponozky 😀 Tak som zvedava dokedy bude spat. Idealne by bolo aspon do osmej rana. Teda aspon do siedmej, lebo to pojdem po synovca, nema kde chuda ist kedze skolku maju v auguste zavretu, tak bude zajtra tu.

kukulik30
autor
3. aug 2009

ahojte, pridala som dve fotecky Matuska 😵 nefotila som s bleskom, kedze sa tak malinke deti nemaju fotit a dokonca ani nespinkal, tak aby nemal sok...preto nie su moc kvalitne 😉

sophie1981
3. aug 2009

ty brdo, to su vlasyyyyyyyyy.... 😀 😀 😀 ...no v tom je urcite na prvych prieckach...ale je peknucky macik.....joooj, aj si si nuchla??

janoko
3. aug 2009

Pati, áno, trošku v tom tvojom bodyčku pláva, ale keď je také krásne a kým je teplo, že to aj na nej vidno, tak som neodolala, lebo budúce leto to už asi neoblečie.

kukulik30
autor
3. aug 2009

bibka, ale nenuchla som si, lebo nam este nedovolili sa ho ani dotknut, bo az zajtra ide na infekcne, ci co to rozpravala ta sestricka, takze som len pohladkala po perinke,ale zajtra ideme opat ku Katke, uz ju aj uvidim, lebo dnes som sa s nou ani nestretla...ja som cakala so Samkom na chodbe a Lubos so svkrovcami isli na chvilku k nej, ja som potom aspon na Matuska sla mrknut 😅

ja som prave odprevadili dvojnasobnu babku a dedku, kedze chlapi zapijaju dakde v krcme, my sme si aspon sampus otvorili a vypili na Matuskove zdravie 😀 tak a teraz mozem cucat na telku a cakat MM, aby som mohla kludne lahnut, lebo kym domov nepride, tak isto spat nebudem 😖 ja neviem, to aj vy mate vzdy taky strach, ze sa nieco stane? 😕 😕 😕 lebo ja hej, som v takom napati, ale uz ako je doma, uz sa ukludnim a mozme spat 😀

megy2
4. aug 2009

....livka suhlas 🙂 😉 ....

megy2
4. aug 2009

...az teraz som si vsimla fotky...kraaasny je matusko 🙂 🙂

kukulik30
autor
4. aug 2009

megy cista kopia Lubosa 😀

kukulik30
autor
4. aug 2009

megy a tvoj drahy nebol zapijat Matuska?

kukulik30
autor
4. aug 2009

jaj a dobre ranko 😀

megy2
4. aug 2009

....nem,nevolal lubos ta neviem co to.....som chcela napisat ze akoby sa na mna lubko s perinky pozeral 😀 😀
....a kedy skoncili chlapci???....

sophie1981
4. aug 2009

dobre ranko.....Livia, ja som taka ista psychopatka.....co sa tyka strachu...len momentalne nemozem kontrolovat mm lebo uz od vcera hladam mobil, a cim dlhsie ho nemozem najst, tym mam vacsi pocit, ze som ho niekde odpasala.... 😒 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre