Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
30. máj 2011

baby, mne je hrozne luto čo sa stalo a preto vam prajem,aby vaše problemy boli stale len take malicherné,ako problém "so mnou "

pekny deň a vela pozitívneho myslenia . dajte si kavičku jedna u druhej a pokláboste mimo tento pekelný výmyslel akým je internet . Lebo verte,že aj ked väčšinu z vás nepoznám tak to človeku nepadne vhod vydieť taketo vyškierajuce sa smajliky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ktoré su pripojené k vasím riadkom adresovaným mne kde sa navyše nemám ani ako ozvať

no,šak raz možno tiež budete v takejto situacii ako ja,tak pochopíte "vo co gou"

denisocka
30. máj 2011

@zuzanale nevidim do sukromky,vidim vaše prve riadky ,takže som neklamala

denisocka
30. máj 2011

no zahada je vyriešena 😝 , treba písať o niekom až druhu vetu 😀

baby,fakt je to trapne,kde sa to zvrtlo ,ale aspon ste sa rozptílili 😵 a ako piše slavka,zbytočne sa presuvat , ja tu už o chvílku nebudem ,lebo ma z toho bolia oči a hlava

antoniab
30. máj 2011

@denisocka joj keby si mala pravdu z kavickami ale bohuzial sa pleties a ja si uz ani nepamatam kedy som u nejakej baby na kavu bola 😅 😀 😀 no to sveci len otom ze nas nepoznas 😔

denisocka
30. máj 2011

@antoniab ved som nikdy netvrdila,že vás aj poznám (tak ako vy žial nepoznate mna) ,ale tak určite sa poniektore ako kamošky stretavaju a daju si kafíčko 🙂 😵

už prestante byť paranoidne a bavte sa ako doteraz v sukromke , niesom heker 😉 a mrzi ma, že ste ma poslali do kelu len zato,že nemam po porode s vami velmi o čom písať . pa (ale samozrejme chapem prvotny zamer Biby . ktory sa ale zvrtol do inej dimenzie )

mirka2706
30. máj 2011

Ahojte pisem rychlo kym mala vstane.... konecne som vybrala autosedacku ale nakoniec sme objednali lebo v ke nic poriadne nemali a ak tak predrazene 😝 teraz sa musim zbavit tej nasej starej lebo nemam kde skladovat a svokra by ma uz asi poslala niekam ked jej este nieco donesiem 😀
Tak idem ja sa asi kus primalovat ze ked madam vstane ideme niekam von len sa mi taaaaaaaaaak strasne nechce ..... nevezme mi ju niekto na prechadzku? 😅 😀

sophie1981
30. máj 2011

@mirka2706 jasne....vezmem...bezne bravam deti von...... 😀 ....a vraciam tazko zaspinene a umordovane..... moje dieta s adnes kupalo v bazene...asi prve decko, co sa von clapkalo---ci?? 😀 ..

@denisocka som si vravela, ze teba uz nespomeniem, ale ked uz si to takto zaklincovala, ja vlastne nevidim dovod tvojho hnevu, ze niesi v teme, ked aj tak si s nami nemala o com pisat??....preco sa potom vlastne takto nadrapujes???....ako...ja vazne nechapem o com tocis..na jednej strane neskutocna urazka, lebo som ta vymazala...na druhej sa tvaris, sak co mam na salame, aj tak nemam a nemala som o com pisat...tak neni o com.....si si podla toho ani nemala vsimnut, ze si z nejakej spisskonovoveskej temy vymazana, kedze sme ta vobec nezaujimali........ 😖 ..len tvoj hnev mi pride ako hnev na to, ze uz nebudes v "obraze".....a to, ze uz nebudes citat....sorry, ale nejako ti uz neverim.......tod vsio.....

denisocka
30. máj 2011

@sophie1981 je mi luto,ze si to nepochopila . O vyradenie z vasej sukromky nejde,to dobre vies . Aj ked som casto neprisala do sukromky,myslim ze som tam kedysi pisala az az a brala som vas ako kamosky,co zjavne nestacilo,ked som podla niektorych ostala falosna,sebecka,ci neviem aka hekerka,na ktoru treba volat socialku,lebo vam udajne skodim.tieto veci ma urazili,nie vyhostenie. Hauk

kibuk
30. máj 2011

inač baby aj ja som s vami pisala ešte pod prvym nickom a vratila som sa spat k vam.. zial nevychadzalo mi prispevat ale ako sa mi to uvolnilo tak som zacala prispievat,ale ste ma vylučili "netrafi ma" aj ked je mi velmi ale velmi luto co sa stalo.. 😔 ale na vylučenie nas ostatnych bolo trocha nefer ale čo už....
a @denisocka som velmi rada že si spokojna s kočiarom 🙂

mirka2706
30. máj 2011

@sophie1981 tiez si mohla napisat skor nemusela som sa ja trepat s malou von mohla som ju hodit k vam s nou by si vela roboty nemala ale bazen by asi nezvladla kedze ona ma kazdy den prosi nech jej obleciem rifle a aj pancusky
😀
mne je osobne je jedno ci som v sukromnej alebo verejnej teme jasne ze lepsie sa pise v sukromnej ze o mne nevie cely modry konik ale ak budu baby pisat tu nemam problem hlavne ze spoznam nejake nove maminy aj deticky 😉

lydia22
31. máj 2011

Dobre ranko,dnes bude zas horuco.

sophie1981
31. máj 2011

@mirka2706 nasa ma opacny problem, nasa sa len vyzlieka ked je teplo...ona uz pancuchace nenosi dost dlho....ak chces, urobim aj z tvojej nudistku.... 😀

inac dobre ranko...planujeme zmrzlinu v meste....prida sa niekto??

veronika1982
31. máj 2011

@sophie1981 matej sa musi s katkou porozpravat o tom kupani na cingove. snad mu dohovori.. 😀

sophie1981
31. máj 2011

@veronika1982 kata tiez plakala prvy krat na cingove....na klasickej plavarni nemala vobec problem...asi to teplo vela robi......ona je taky vodny zivel.......aj na zdske uz plava uplne v pohode, dokonca aj rukavniky si da v pohode a sama ide....to bolo predtym nemozne....

mam furt chut na ceresne.... 🙄

veronika1982
31. máj 2011

@sophie1981 vies kde ich budu mat? dole na mieri v tej zelenine..a mozno ovela lepsie ako v bille. uz som ti vcera chcela napisat ze som ich jedla ale nechcela som provokovat

sophie1981
31. máj 2011

@veronika1982 no po ceste sa stavim kuknut.....lebo ani nahrada v tvare netariniek nestaci....

ludkaol
31. máj 2011

@veronika1982 ináč tam najradšej chodím na zeleninu dolu na mier,,musim isť na čerešne

evitkamalicka
31. máj 2011

ahojte,
čo nového?

veronika1982
31. máj 2011

@evitkamalicka si v snv? lebo sa mi zdalo ze som vas videla na mieri

veronika1982
31. máj 2011

@ludkaol aj ja len skoda ze to mame teraz tak odruky..ale kym sme tam byvali tak sme tam chodili stale

evitkamalicka
31. máj 2011

@veronika1982 boli sme cez vikend a aj ja som ta videla 🙂 .....teraz sme uz doma, ale Adamko tam ostal na tyzden

mirka2706
1. jún 2011

Caute vsetkym detickam len to naj ku dnu deti 😉
Moja mala akurat spi a poobede som s nou chcela skocit do mesta tak dufam ze ziadna burka nebude 😠
Tak a idem sa pochvalit uz druhy den chodime vonku bez plienky pekne vydrzi a vycika sa az doma na travu nechce vobec cikat som zvedava ako ju to naucim lebo ked budeme dalej od bytu tak neviem neviem ... ale to budem riesit neskor teraz sa tesim z odplienkovania sa aj na von 😵

mirka2706
1. jún 2011

Vidim ze tu kazdy prispieva 😝

veronika1982
1. jún 2011

@mirka2706 no vidis ako vam to pekne ide

kibuk
2. jún 2011

pekny den všetkym ja nestiham opat vcera nam boli radiator menit a rurky na wecku jaj pohroma a dnes sa pokračuje,nestiham a tak ako @mirka2706 piše že sa aj prispieva...
idem ja lebo robia a aby som kontrolovala 😝

mirka2706
2. jún 2011

Ahojte
idem akurat ulozit malu spat tak idem rychlo ze citat ale nejak neni co 😀 😝
My sme dnes boli poobede v coope a mala na mna krici mami zirafa a vkuse cely nakup opakovala tam bola nova zirafa zlta zirafa a ja ze kde preboha a potom jak som vychadzala kukam a vzadu nafukovacia zirafa tak sme sli pozriet lebo mala nechce skakat a potom sme sli este do mesta teraz mala pozera prasiatka idem jej dat mliecko a spat ...konecne bude klud 😵

chirabell
2. jún 2011

ahojte zienky...po dlhsej dobe som sa opat dostala na MK a co to vidim, velke zmeny a namiesto pohody dotahovacky....hm....no nic...tak ja len strucne, nakolko vo verejnych temach tu na MK fungujem minimalne, budem sa drzat svojho sukromia...chapem vyradenie zo sukromnej (bolo mi povedane dvomi z vas, inak by som netusila, preco, takze vdaka...oni vedia ktore), ale priznavam, ze ma to zamrzelo, pre mna trochu blbo nacasovane...no nic, asi to tak malo byt...lahsie sa mi bude v auguste odchadzat ....takze...kto chce ma najde na sukromnych spravach alebo na Facebooku, tak si to sukromie viem ako tak ustrazit....tak sa tu teda majte krasne 🙂

maca77
2. jún 2011

ahojte
tak ja už idem tiež konečne zaľahnúť ... hlavne skontrolovať Lukáška či mu teplota znovu nestúpa... keĎže nás pravdepodobne zúbky trápia 😖

@chirabell to je mi ľúto, že to všetko takto dopadlo 😔 takže predsa len sa budete v auguste sťahovať? 😕

chirabell
2. jún 2011

@maca77 vyzera to tak...bud. tyzden by mali podpisat zmluvu, tak uvidime...a mozno je to aj dobre...za posledne tyzdne som sa naucila veci neriesit, len prijimat...tak asi to tak ma byt...

maca77
3. jún 2011

ahojte 🙂
@chirabell držím teda palce, nech sa to podarí a nech sa na teba znovu na novom mieste usmeje slniečko 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre