Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
11. nov 2009

patka, ak to neprestane, tak chod na pohotovost, kludne to mozu byt kontrakcie, hlavne si rataj v akom intervale su....

kukulik30
autor
11. nov 2009

a oni ta aspon natocia, a budu vediet ci su to kontrakcie...ak to bude v pohode, tak ta poslu domov...ale skor si ta asi nechaju na pozorovanie, predsa len si 35 tt 🙂

sophie1981
11. nov 2009

mata...hlavu hore.......oni zvyknu vela kecat....zaklad je, ze mala je ok...nevadi ze pomensia.....a vazne na bruchu nezalezi...zuzana mala brucho tky priemer a Matus mal 4 kg.......zalezi aj kolko mas vody a tak.......pokial sa prietoky ukludnili,verim, ze bude vsetko ok..... 😉

Livia...pekne...to bude radosti..... 😵

pata....taaak, pozor...35tt.......este vydrz aspon 3 tt.....nech ste za vodou.,.... 😉...ale ked neprejde, ako pise Livia, radsej to chod skontrolovat....

zuzana612
11. nov 2009

Pata, dufam ze sme ta navystrasili s tymi porodmi a tiez si sa nezlakla ze budes mat doma nieco take ako nas Matusko 😀 😀 😀 To on sa len predvadzal, potom bol uz celkom dobry ked ste odisli, hlavne tie 2 hodiny co spal 😀 😀 😀

sophie1981
11. nov 2009

jaaaj, zuana, to ma nenapadlo, ze sme ju postrasili.......alebo berme to s druhej strany, uz sa nemoze dockat, kedy bude aj ona behat za deckami ako my.........alebo ze bude mat takeho anjelika ako Matusik.........strach a nocnu moru bude mat skor Tamarka...... 😀 😀 😀

zuzana612
11. nov 2009

Bibka, jasne ze sme ju vystrasili 😀 Ale musi vydrzat este aspon tie 3 tyzdne a ja 4! Ale od Vianoc sa budem musiet nejak premoct na tutu mutu ak pojdem rodit normalne, nech to vylezie skor ako v 42 tyzdn 😝 Alebo poumyvam mame vsetky okna, urobim vianocne upratovanie a mozno pojdem skor 😀

slaviq81
11. nov 2009

Čafce mrafce 😀

Mne sa nechce písať 😀 😀 😝 Kedy už prestane pršať?

Tehuľky, vydržte do Nového roku 😉

medulka986
11. nov 2009

Pekný večer 🙂

slaviq81
11. nov 2009

No toto, kto sem zavítal 🙂

slaviq81
11. nov 2009

Pekný večer.

medulka986
11. nov 2009

joooj,veru po dlhšom čase 😀

slaviq81
11. nov 2009

...dlhánskom čase... 😀 😝

medulka986
11. nov 2009

pozerám,že našim tehulkám sa to už pekne kráti 🙂

medulka986
11. nov 2009

asi ano,ved už pomalinky pôjdu aj rodiť tehulky a maminky už majú velke deti 😎

zuzanale
11. nov 2009

Mati si nerob stres koli brušku keď si pamätáte tu Silviu z bigbradera rodila keď som ležala s Timkou pred pôrodom a došla na infuzky že malé bábo a za celé tehu pribrala 6kg prišla v piatok ani nič s ňou nestihli v nedelu rodila a chlapček mal 3kg takže kg niesú všetko

jeej medulka ako sa máte

medulka986
11. nov 2009

dakujem zuzka za opýtanie,bolo aj lepšie 😖

zuzanale
11. nov 2009

a prečo??? 😨

medulka986
11. nov 2009

všetko sa mi rúca....
A vy sa ako držíte?pozrela som teraz album,kočky sú prekrásne 😉

anape
11. nov 2009

ahojte baby,
no dnes sa mi to vsetko pomotalo, spali sme takmer do deviatej, to sa mi nestalo hadam naposledy ked som bola tehotna s petkom, potom som mala v plane naranajkovat sa a ist na kavu k zuzke, no necakane sa u nas ukazala babka a nemala som to srdce jej povedat, ze sme za polhodinku chceli vypadnut,kedze nevidela deti takmer tyzden, no a na to vsetko mi nesiel cely den net 😒

kolke ste sa nakoniec stretli?

jani to je hrozne, ze viroza skolila este aj teba, drzim palce a prajem vela vela sil,nech to nejako zvladnete 😉

anape
11. nov 2009

livi ta garaz je supeeer, hned by som taku brala pre petka, myslim za tu cenu, ten by bol z toho paf 😅

zuzanale
11. nov 2009

No lozíme po štyroch sami sa posadíme snažime sa postaviiť ale to nám ešte nejde a Timka mala kiahne takže máme veselo 😅

medulka986
11. nov 2009

nooo,takže veselo 🙂 a to môžte čakať,že to dostane aj juniorka 😖

sophie1981
11. nov 2009

holaa......tu to zije.... 😀

medulka986
11. nov 2009

zdravím bibka,kde ste? 🙂

zuzanale
11. nov 2009

čakáme ale dva týždne prešli a kiahne u Laury nikde

medulka986
11. nov 2009

no,tak by ich už ani nemala dostať-inkubačná doba je tuším 14 dní a kiahne sú infekčné kym sa tvoria,ked už schnu je to ok 😉

mrka2
11. nov 2009

ahojte, tak ja som tu uz dllho nebola, uz si ma ani pamatat nebudete... 😔 no ale sa pridam...

zuzanale... chudatko Timka,ale aspon ma pokoj. bolo by dobre,keby aj Laura dostala kiahne. ja som ich tiez este nemala a 2 tyzdne pred porodom som stretla 3 ludi s ovcimi kiahnami. poviem ti,to boli stresy a len som sa modlila,aby som ich nedostala,lebo by babatko nestihlo v brusku chytit imunitu... 😒

medulka- nooo uz konecne viem,ktora sestricka to ste... ked som bola v nemocke,tak som si obhliadala kazdu sestricku,ze ktora to mozete byt vy... 😀 no uz konecne viem po troch mesiacoch... ste ma vyrazne napomenuli,ze nemam pit Budis.. 😀 😀 😀

tehulkam drzim prstiky, nech vsetko dobre dopadne a zdravim aj snazilky. 😀 a samozrejme aj nesnazilky.paaa

sophie1981
12. nov 2009

dobre ranko...

takze, kto chce dnes prist, nech dojde...... 😉 .......

noc zasa ako predtym.....mala na cecke, dokonca nad ranom si uz vymysla, ze nechce spat vedla mna ale na mne...tak som vcera oznamila mm, ze je najvyssi cas pomali a iste ju vystahovavat s postele do postielky........tak uvidim, ako dlho ma to bude drzat...

cau gajana...vsetko naj Nelke k 3 mesiacom.... 😉

zuzana612
12. nov 2009

Cau Bibka, my urcite prideme, Matus este haja takze by mal byt v pohode, vsak vcera bola polnoc kym poriadne zaspal, chuda moje, asi to bude tym blbym ciernym cajom co mu davam pit. Aj to spal len pri nas 😖 Teraz mu varim obed, jeho oblubene mlete masko. Dufam ze este chvilu pospi, napapame sa a potom vypadneme. Hadam bude aj desat kym prideme 😀

sophie1981
12. nov 2009

super....idem este textnut Veronike co robia....kedze je bez netu......a pojdem este do obchodu..... 😅 ...snad to stiham..... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre