Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
5. máj 2009

na prelome maja, juna by to malo byt podla mojich vypoctov 😉

kukulik30
autor
5. máj 2009

skor to vychadza zaciatkom juna 🙂

evitkamalicka
5. máj 2009

takze budes mat jarne babetko / babatka

kukulik30
autor
5. máj 2009

no ano, Samko bol jesenny, a dalsie budu jarne 🙂 dufam 😵

evitkamalicka
5. máj 2009

my by sme druhe tiez chceli mat marcove, aprilove alebo majove

sophie1981
5. máj 2009

veronika akam ides???

sophie1981
5. máj 2009

zuzanale...s tym trickom si mi opat pripomenula moju bluzku.....ze oskusam M, pred tehu som nosila S...a nakoniec som domov odnasala L, pretoze som aj do tej moje dudy ltt vtrepala..... 😕

kajacz
5. máj 2009

livia- tiež držím palčeky...nech sa aspon dve ujmú... 😉

giana
5. máj 2009

caute, caute,

kukulik, ty na mna myslis??? Ja este vzdy pracujem,tak nemam cas a este k tomu mi hapruje notebook.

Tak bola som v Ke u Dr. Dankovčíka a na tej obličke nič nenašiel, chvalabohu.

To uz som s rodenim na rade ja, vsak??? Ja dúfam, ze koncom maja to uz budem mat za sebou, 😀 ...

mrka2
5. máj 2009

ahojte babulky. co tu riesite vahu? skoda,ze nevidite mna,uz sa pomaly guuulam. 🙂 🙂 a to mam este dost toho pred sebou.
kuku,drzim palce. co ked budu dvojicky?? 😉 alebo trojicky??? 😕 to by bolo... hlavne,nech len najake babulko bude. vela stastia.
bibka, Katarinka bola zlatulinka na krstinach. 😵 😵 😵

evitkamalicka
5. máj 2009

mrka ked sa gulas pocas tehu tak to je v poriadku, horsie je ked sa gulas aj potom 😅

mrka2
5. máj 2009

giana, ahoj, ty este pracujes??? fuha.. ja tiez, ale straaasne sa mi uz nechce chodit do prace. ale tiez planujem az do konca juna. 😒 😒

mrka2
5. máj 2009

evi, aaale prosim ta... naco ti chudnut,ked o chvilu chcete dalsie? to sa ti neoplati.... 😀 😀 😀 😝

maca77
5. máj 2009

ahojte

evitka, ja som tiež chcela jarné bábo .... no jedno nám vyšlo na august a to druhé až na november, kým sa pošťastilo 😎 .... takže o nejaký ten mesiac začínate pracovať na súrodencovi pre Adamka? 😅

livka, prajem ti veľa šťastia, nech máš čím skôr drobčekov v brušku 😉

giana
5. máj 2009

no, kedze som SZCO a este k tomu slobodna mamicka, som nutena si este trosku privyrobit, ale poviem, ti, uz nevladzem...
Vcera som uz dala ziadost o materske, tak uz len dokoncim svoje papiere a vylihujem az do porodu...
Mrka, kolko si pribrala??? Ja 15kg, a snazim sa uz tolko nepapat...

maca77
5. máj 2009

Livi, teba teraz čaká IVF?

mrka2
5. máj 2009

giana, no ja zatial 9-10 kg, neviem to presne odhadnut,lebo som sa neodvazila na zaciatku a potom mi bolo strasne zle prve 3 mesiace,tak som aj schudla,tak ratam tych cca 10kg. A pritom sa neprejedam. tak normalne. 😅

evitkamalicka
5. máj 2009

mrka no zase to az tak hned nebude, takze sa oplati

maca az buduci rok niekedy okolo juna, jula

giana
5. máj 2009

tak to nie je vela, urcite si v norme, ako sa mozes gulat???
ja mam teraz maniu, kazdy den musim mat zmrzlinu z cukrarne special pri obuve, uplna zavislost, 😀

mrka2
5. máj 2009

evitka, aha? ja ze uz teraz toho roku chcete dalsie babatko... no ved uvidis, ako ti to pojde, ked to nepojde dole,tak mas aspon vyhovorku. ale nebudem ta odradzat,ked mas zatial pevnu volu. len si ju drz. 😉 😉 dufam,ze aj ja budem mat,ale silno pochybujem. no momentalne ma toto netrapi. 😔 😎

evitkamalicka
5. máj 2009

mrka tento rok este nie, Adamko je este malicky, neviem ako by som zvladla 2 male deticky

mrka2
5. máj 2009

giana, hej,ja tiez,ale ja musim mat kazdy den nanuk. inak som trosku mimo a stale mi nieco chyba... ale ked si dam nanuk,tak je to OK. no ked pozeram na tvoju fotku,tak mam asi take brucho ako to tvoje na foto a mne sa to zda uz velke brusko. kedze mne takto narastlo za 2 tyzdne. doteraz na mne ani nebolo pomaly vidno a zrazu mi takto napucalo. tak sa mi to zda, ze sa gulam,vies? 😀 😉

giana
5. máj 2009

moja, ale na tej fotke som v 26.tt, takze presne ako ty... to ma nechci vidiet teraz, hihi!!!

mrka2
5. máj 2009

ale co by som ta nechcela vidiet... hod nejake foto,nech sa popozeram... 😀 😀 ved o chvilku budes doma, pekne oddychovat,tak si tam daj aspon brusko,hmm? 🙂

giana
5. máj 2009

nemam ziadne aktualne foto, pre istotu... tak letim na obed, majte sa

anape
5. máj 2009

ahojte,
zase som na chvilku nakukla 😉

dopoludnia som bola pre Petuska v skolke, chcela som vidiet kde to vlastne chodi... vzala som Viki do kociara a sli sme, kedze som mu to rano slubila... no a s Viki nic moc, spala az polhodinu v kociari a teraz je tu mrzuta, tak hadam este popoludni pospi v klude doma trosku dlhsie

Petuso ma momentalne uz par dni akesi vzdorovite obdobie, neda sa nanho milo ani zvysenym hlasom... no niekedy hruza, tak to hadam prejde... mamina mi stale hovori, ze nechape co to sa deje, lebo ona toto u deti nezazila a mala ich tri, ze to je nejaka moderna "diagnoza".... kocky, ktore mate starsie deticky, mate aj vy take skusenosti?

zuzka zabudla som ti napisat, ze momentalne aj Petko najradsej v pieskovisku "plave kraula" 😀 , potom zovsade povytriasam piesok, dam veci prat a niekedy este aj po prani sa odnekial vysype piesok 😕 😅 a to nehovorim kde vsade ho ma on na tele 😀

kukulik30
autor
5. máj 2009

kuk 🙂

giana, no som rada, ze si sa ozvala a ze vsetko je oki 😵 uz som sa zlakla, ked si sa neozvala, ze je nejaky problem 😕 a to si iba bola zaneprazdnena 😀

maca, hej IVF, uz druhe v poradi 😒 no ale z prveho mame Samka, tak verim, ze druhe nam prinesie stastie do rodiny tiez 😵

dnes sme sa promenadovali po Mieri tri gracie, Bibka, Veronika a ja..celkom prijemne bolo, zo zaciatku vietor,ale potom uz fajn teplo a padol navrh, co keby sme isli vo stvrtok na Kosiarny briezok 😉 co vy na to, podla mna je to tam idealne, deti sa vyblaznia, je tam vybeh a da sa tam dat kavicka, do ZOO pojdeme , ked uz bude pekne teplucko 🙂

anape
5. máj 2009

livka a casovo asi kedy, dopoludnia?

nevadi aj ked dopoludnia, kvoli tomu aby sme sa konecne stretli, tak by som si to zariadila 🙂
ak by Petusko bol od predpoludnia doma, tak by som mozno dosla aj s dvomi detickami, ved tam by sa mal kde vyblaznit, no nie? aspon by mal Samko partaka 🙂 , no a Viki by mi mohla spinkat v kociku a ak by zaspala v aute, tak aj tam, uz tak spala a celkom v pohode a aj dost dlho

kukulik30
autor
5. máj 2009

anicka, no vyzera to na dopoludnie 😉 zvladli by ste to?ano aspon by sa tam posmykali, pripadne zakopali loptu, i ked moj Samo ma obcas take bleb nalady, je ako zamrznuty a nechce sa s nikym hrat...uz aby siel do skolky 😒

anape
5. máj 2009

livka ako som pisala, budem sa snazit zariadit si to a pripadne pridem aj s oboma detickami... len aby bolo dobre pocasie

mozno Petko uz bude v skolke cely den, niezeby mi vadilo, ze je od obedu doma, ale kedze je v skolke v pohode, tak si myslim, zeby bolo aj lepsie aby tam uz bol cely den, aby si nezvykol na to, ze po chvilke prideme prenho 😕 ... aspon svagrina mi hovorila, ze im prave tych par hodiniek na zaciatok ucitelka neodporucala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre