Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
6. máj 2009

slavka...tak buduci tyzden hadzeme megastretko???....baby, dohodnime den co najskor, nech sa moze kazdy podla toho zariadit, nech sa uz stretneme ako poriadna velka konikovska rodinka.... 😀 😉

anape
6. máj 2009

ahojte baby,

aj ja som si myslela, ze ivka a ninka su sestry, aspon na fotkach co maju v albumoch su si veeelmi podobne 🙂 , ale zrejme maju super vztah, takze su ako sestry 😉

ani ja ten kosiarny nevidim ruzovo... zajtra musim vybavit gynku, ale nejako by som si to zariadila, ak by nam pocasie prialo

dobru noc babenky a deticky 😔 🙂

maca77
6. máj 2009

Ivka, vitaj 😉 oj nezávidím ti teraz tie dni .... no ja som v noci popri malej tiež vstávala so slzami v očiach .... ešte šťastie, že mal MM dovolenku a keď malá plakala, tak som najprv zobudila jeho, aby mi ju podal na kojenie, lebo som nebola schopná 😢 ale našťastie sa to už zahojilo 🙂

Zuzka sa ti smeje ... keď nevieš ako to je keĎ ani sadnúť nemôžeš ... ale isto po cisaraku si si tiež svoje vytrpela...

ja zajtra nemôžem na Košiarny 😖 ale budúci týždeň sa už hádam stretneme, aj počasie snáď bude lepšie ... a keď príde aj Slavka z takej diaľky, tak to sa už musíme nejak zladiť a stretnúť 😀 😀

slaviq81
6. máj 2009

A ja som si tiez myslela, ze Ivka a Nina su sestry 😕 Fakt super mat taku kamosku.
Lara mi uz konecne zaspava na cicuske. Neviem, kde vecer berie tolko energie. Ja by som uz davno spala. Niekedy som uz taka unavena, ze som az nervozna 😝
A prdka bolela aj mna dost dlho, bala som sa ist serinkat 😀 Este aj teraz sem tam nezvladam 😝

Kocky, tesim sa na vas 😵

kukulik30
autor
7. máj 2009

Ahojte 🙂 nooooooooooo, zatial vyzera pocasie dobre, takze Kosiarny sa rusit nebude 😀

dufam, ze tam nakoniec nepojdem sama 😀 aj tak si myslim, ze bude stacit ak pojdeme okolo pol jedenastej, uz bude aj teplejsie...alebo ako navrhnite, mne je to jedno..mozme aj o 10tej

kukulik30
autor
7. máj 2009

a to Megastretko bude super, lebo konecne sa snad dovalime aj vsetci..hmmm okrem kajy, jedine , ze sadne do auta a dofrci 😉

kukulik30
autor
7. máj 2009

ninka a ivka maju rovnaku kadernicku, tak asi preto sa tak podobaju 😀 😀 😀

mrka2
7. máj 2009

ahojte babulky. ja by som tiez sla na stretko... chcela by som vas vsetky spoznat... skoda,ze je to dnes, dnes este musim trcat v paci a ani neviem,kde je Kosiarne... 😢 😅 Nevadi, snad sa mi podari niektoru z vas zahliadnut,ked pojdem nabuduce do SNV. chodime tam dost casto,tak mozne to je. pekny den vam prajem a uzite si to. 😵 🙂

kukulik30
autor
7. máj 2009

mrka, ale to megastretko bude az na tyzden, to v pohode stihas 😉 teraz to bude len take mensie stretko, ak bude 😕 ...tak sa na teba tesime 🙂

mrka2
7. máj 2009

to fakt? a kedy? mam si vziat dovolenku?? 😀 pockaj, idem precitat tych par stran dozadu, mozno sa docitam,ze kedy. 😕

kajacz
7. máj 2009

pekné ránko...u nás dnes konečne svieti slniečko...po tom včerajšom upršanom dni...ani von sme neboli... 😅
Doobedu musím ist nakupit, ako vždy neviem, čo uvarit na obed...poobede mame tradičné štvrtkové stretnutie mamičiek s malými detmi...
jéééj...ako rada by som sa k vám pridala na to stretko... 😨 ale najbližšie prídeme na Slovensko 4.6(5.6 má manžel stretnutie zo SŠ, 6.6 ideme na svadbu)...tak keby ste plánovali to dalšie stretnutie, tak by to mohlo byt toho 5.juna, je to piatok... 😉

livia- my cestujeme iba s Kinedrilom...tiež mám grcajuce deti...v tom sú po mne... 😝 😀

kukulik30
autor
7. máj 2009

mrka, nemusis citat, presny datum by sme mali dohodnut este, asi by sa mali viaceri vyjadrit..ale urcite este dnes to nejako dohodneme 😉

kaja...ja som taka tava, ja neviem preco som mala v hlave zafixovane, ze deti do 6 rokov Kinedril nemozu, a to iba do 2 rokov, od 2-6 stvrtku tablety...tak to som mu mohla dat radsej Kinedril, ten zabera naisto, sice je dieta ospale este cely den...ale aspon negrcka 😀 no nabuduce, sapnem toto a nie homeo 🙄

kukulik30
autor
7. máj 2009

kaja, tak naplanujeme dalsie stretko na 5.juna, len to pripomen, aby sme nezabudli dat vcas vediet 😉

kajacz
7. máj 2009

určite to pripomeniem... 🙂

kajacz
7. máj 2009

dievčence, mrknite sem...možno mi poradíte... 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

evitkamalicka
7. máj 2009

Dobre ranko,

skoda ze aj my nemozeme na stretko ☹

kukulik30
autor
7. máj 2009

kaja, ja by som volila asi nieco v Tatrach, my sme skor na turistiku, tak jeden den nejak fajna tura, alebo prechadzka a vecer nejaky wellnes..hmmm taka fajna masaz a v nosici romantikus 😉 ale konkretne ti nedam tip, lebo taky vikend som este nemala, nas caka 10. vyrocie na buduci rok, trosku si ma inspirovala, mozno nieco vymyslim 🙂 ..ale sami bez deti asi tazko, kedze ja budem mat tesne po porode 😀

anape
7. máj 2009

ahojte 🙂 ,

livka mne by to vyhovovalo o tej 11tej... potrebujem este skocit na gynku, do lekarne a do banky... pridem s obidvoma detickami, lebo Petko bude aj dnes v skolke iba do 10.30 🙂

veronika1982
7. máj 2009

ahojte... tak si to dnes uzite na kosiarnom. my vybehneme asi len tu na mier pretoze mateja boli brusko a celu noc sme nespali a teraz trosku zaspal ale vzdy sa zobudi s placom.. 😝

ale na tyzden to uz by hadam slo uz budeme aj pokrsteny.. som zvedava ako dopadneme v nedelu. vcera sme boli na nakup obcerstvenia ale dnes mi este treba nieco dokupit..

a moj matej sa mal vcera narodit. ha ha..

rybecka ja davam kvapky na lyzicku a maly ked sa vrti schytim licka a naspulim mu pery a fuk ho tam.. ale to sa mi podari len malokedy inac mame kvapky po celej tvari...

vcera nam tatik doniesol kyticku za 200 tis sk / ha ha doniesol mi kyticku peter klucov zo strb.plesa/ dufam ze nas necitaju ochrankari a dostaneme pokutu. ha ha..

kukulik30
autor
7. máj 2009

anicka, ok, tak sa stretneme tam, alebo ta pockame niekde a pojdeme spolu?

ja som Vigantol kvapkala rovno do pusy a sup hned cicu do ust 😀

Veronika ..s tymi kvetmi radsej tisko, lebo vies , ze su tu kadejaki spioni 😀

zuzana612
7. máj 2009

Ahojte, tak pekne dohodnite nejake stretko na buduci tyzden, my budeme v Hute, takze sa radi pridame. Hlasia aj oteplenie, teda aspon na vikend, neviem ako na buduci tyzden. A kde by sme ho urobili???

U nas sice svieti slniecko ale fuka dost silny vietor tak neviem ako pojdeme von. Matusko teraz haja tak uvidim ako bude ked sa vyspi.

Inac som baby vcera objednavala nejake veci z toho polskeho netoveho obchodu co dala Livia nan link, tak uvidime. Dufam ze to pride lebo som im zaplatila skoro 5 tisic. Ale to sme so segrou a kamoskou objednavali plienky, mlieka a kase. Postovne tam bolo okolo 350 sk ale myslim ze je to pohoda ked len na jednom mlieku clovek usetri 200 korun. Tak ak to pride v pohode tak mozme zavse poobjednavat nasim drobcom plienky a mlieka 😀

evitkamalicka
7. máj 2009

zuzi mozes mi hodit link na ten polsky obchod?...dakujem

anape
7. máj 2009

livka ozvem sa ti ked si vybavim veci a dohodneme co a ako 🙂

ty ides tiez autom? a co bibka, neprida sa? skus jej zavolat, lebo ja na nu nemam cislo

kukulik30
autor
7. máj 2009

Zuzka, tak tak otestuj a my potom budeme objednavat 😀 tak to stretko by mohlo byt niekedy v utorok alebo stredu...co vy na to a kde..no neviem este, dnes otestujeme ten Kosiarny a pripadne aj tam, vela ludi sa tam zmesti 😀

no baby, dufam, ze tam nepojdeme same dve s ankou 😕Bibka, kde si ozvi sa dufam, ze sa pridas aj s Kackou 😉

kukulik30
autor
7. máj 2009

anka, hej idem autom? oki zavolam Bibke, ze co ....ona asi tiez pojde na aute 🙂

kukulik30
autor
7. máj 2009

idem autom...to malo byt bez otaznika 😀 ..idem idem

maca77
7. máj 2009

ahojte

MM zobral malú von a ja že idem variť .... no ale musela som najskôr tu nakuknuť 😀

Kaji, aj my máme tento rok 10.výročie svadby 😉 😵 😵

sophie1981
7. máj 2009

caute... 😖

kukulik30
autor
7. máj 2009

cau a co ten smail??? 😕

evitkamalicka
7. máj 2009

a my mame tento rok 2. vyrocie svadby 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre