Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
15. feb 2010

dasena, viem čo to môže byť 😉 už som to zažila 3krát .... a za každým som bola tehotná 😅

myslela som, že mrcha prišla skôr a tá mrcha nakoniec nedošla ... držím palce, nech je to tak aj u teba 🙂

dasena
15. feb 2010

ale robila som aj test a nic.alebo je este skoro?

zuzanale
15. feb 2010

Ahojte som sa sem cez víkend nejak nedostala a včera už vôbec nie lebo naše deti boli cez deň hrozné ale večer sa nám rozhodli dať valentínsky darček už 20,30 spinkali takže sme si s mm vytiahli šampanské a jahody a romantikuš večer 😵

my sme dovolenku tento rok poriešili na slovensku takže keď sa nič nezmení tak ideme sem http://www.ubytovanienaslovensku.eu/apartman-au...
u nás more zatial nehrozí si neviem s Laurou predstaviť ešte skoro a navyše tento rok toľko jubileí v rodine že po slovensku natankujeme a prejazdíme majland v máji naši 5Otka a švagriná v BA 30, krstná mojich dievčat v ZA 40tka a v septembri do ZA znovu lebo idem sesterke za birmovnú takže bude veselo a ešte jedna svadba sa črtá v lete....

Zuzi Natálka koča a Matúško fešák okatý 😉

kukulik30
autor
15. feb 2010

daska, tak pockaj a pripadne otestuj neskor 😉 drzim palce

zuzka, jeeej, vyzera to tam velmi pekne 😵

zuzana32
15. feb 2010

daska, ja si myslím že tak ako napísala Maca.

Ja som to mala tiež vždy takto, a bola som tehu.

zuzanale
15. feb 2010

Livi my sme chodievali sem http://www.druzbahotel.sk/ubytovanie-a-apartman... ale odkedy postavili tu 4hviezdičkovú budovu tak ceny rapidne vzrástli 😒 tak sme hladali niečo iné v Jasnej

Daši ja som mala to isté a bola som tehu ale to som ti už minule.....

veronika1982
15. feb 2010

dasi urcite to budu //...

a debata tu neupada kvoli fcb ale skor kvoli detickam... ja som dnes z mateja hotova.. nemozem sa od neho pohnut lebo hned place...idem mu teraz uvarit puding..

dnes sme opat vonku stravili krasne tri hodinky.. ja uz neviem kde sa mam chodit prechadzat tu po zapade..

maca77
15. feb 2010

Dasi, môže byť že si testovala skoro.... najlepšie testovať až keď mrcha mešká 😉

lubkatobi
15. feb 2010

ahojte, my sme v Spisskej od septembra.. neviete prosim poradit nejaku dobru vseobecnu lekarku na Mieri? a aj ortopeda v Spisskej?

kukulik30
autor
15. feb 2010

ahoj lubka 🙂 myslis vseobecnu pre dospelych, ci pediatricku? ja som velmi spokojna s Mudr. Martinkovou a pediatricka Mudr. Sefcikova , obe su na mieri 😉
a ortoped pre deti a dospelych vraj Fabian na poliklinike velkej 🙂

sophie1981
15. feb 2010

caute....

dasa, tu som..... 😀 ....nahanala som decko cely den......lebo to je zasa na problem, chodi vsade, mava pri tom rukami, a snazi sa tocit dookola, zakruti sa jej v hlave a pada.... 😝

ide uspat dieta...mozno sa este stavim...

ps:...dasa to je na // 😉

nikaz
15. feb 2010

my chodime k MUDr. Sevcikovej.... je super...velmi mila osoba..... paci sa mi aky ma pristup k robote... 😉 maly je sice momentalne vo faze ze sa jej boji...ale to ho isto prejde... ktore dieta v jeho veku ma rado lekarov ked tam chodime v podstate raz za cas na ockovanie? 😅

pata31
15. feb 2010

Livka, dr.Fabian je uz na novej poliklinike...som tam bola min.tyzden 😉 a odporucam ho, je velmi mily a prijemny 😵

Zuzi, mala je ozaj zlatucka...a vidno, ze pekne pribera 😵

Bibka, to jak na to prisla Katka, ze sa toci?? to som este nevidela u takych malych detoch 😕 😀 😀

Nika,ako sa mas?? sa ti to uz blizi... 😵 som bola na kontrole u Kozla a aky bol vtipny...bo bolo to zelezo na koze uplne vytocene do jednej strany a mi hovori, ze mi to musi posunut, bo to by som si nohu vyklbila...haha 😀 😅

veronika1982
15. feb 2010

ahoj lubi.. aj my patrime k dr. sefcikovej a aj my sa jej teraz bojime.. zo zaciatku sa na nu vzdy usmieval a naposledy ked sme boli v poradni tak ked ho pocuvala tak zacal plakat a plakal potom vkuse..

a moje dieta zaspalo po hodinovom vykone.. ja to nechapem.. vecer je uz taky unaveny ze az a ked treba ist spat tak ako keby dostal do seba nejaku davku...

lubkatobi
15. feb 2010

ahojte,dakujem za odpoved..skusime sa prihlasit k tej MUDr. Martinkovej, snad nas posle k dobremu ortopedovi, spytam sa, ci by nas mohol poslat d Dr.Fabianovi..my chodime k pediatricke MUDr. Salajovej, sme zatial spokojni, len skoda, ze kocik musime nechat dole..hmmm...zajtra ideme na ockovanie..

kukulik30
autor
15. feb 2010

aj samko si tym presiel, ze najprv na dr oci ganil, uplne uzasnuty a potom zacla plakavat, ked mu pozerala do hrdla ale uz zase je kamos, teraz dokonca debatuje vo velkom s dr aj so sestrickou, sa normalne smejem, aky kamos ...vsetko jej vytara 😀 😀 😀

susana28
15. feb 2010

Ahojte,

dr. versus dieťa. Aj my sme sa začali báť keď mala cca 9 mesiacov a zatiaľ to trvá, síce už nekope a neškriabe 😀 už len plačká po tichu.

Veronika ty sa s malým prechádzaž 3 hodiny v kočíku? 😕 Klobúk dole, my máme kočiar takmer nedotknutý 😠

veronika1982
15. feb 2010

no zuzi my sme s bibianou take kocikove turistky..my sa dokazeme prechadzat hodiny a hodiny.. ale zo zaciatku to bola makacka ked som sa zacala prechadzat s kociarom. v noci som sa nevladala na nohy postavit ale teraz je to uz v pohode..a vcera sla domov babka zmordovana z takej dlhej prechadzky.. ja uz nosim sluchatka so sebou a popri kocikovani pocuvam radio kedze tu na zapade nemam partacku a nemam s kym pokecat..

susana28
15. feb 2010

Veronika, ja by som s tým problém nemala, som sa tešila počas tehu, jak budem počas leta chytať bronz popri kočiariku, len vaneska od narodenia kočiarik eee 😒 Keď som majetok nechela taxikárom, tak som sa prekonala a začala jazdiť sama 😀

veronika1982
15. feb 2010

no na nieco boli dobre tie prechadzky aspon sme boli pekne opalene len skoda ze kazdy den inac podla toho ake tricko a ake slapky sme mali obute..a prsty na rukach klasike biele...nastastie nas matej je rad v kociari tak dufam ze mu to vydrzi...joj ked spomeniem na tie casy ked bol taky malicky a este v hlbokom kociari moje babatko bubalo... 😀

susana28
15. feb 2010

Veronika 😉

kukulik30
autor
15. feb 2010

nooo, ja som takto kocikovala Samka tiez do nekonecna 😀 ...ale ked on bol vonku taky spokojny, strasne rad sa vozil,spinkal dlho, niekedy aj 3-4 hodky v koci...no uzasne 🙂 a strasne ma to bavilo sa takto flakat 😵
ak bude druhe, tak sa na to veeelmi tesim, dufam, ze bude take spokojne v koci ako Samuel 😉

veronika1982
15. feb 2010

no a niekedy sa livia pridala k nam a zobrala samka aj s kociarom a sli sme na prechadzku..len nasmu matejovi to ostalo ze teraz ked zaspi tak nesmie kociar zastat lebo sa hned zobudi takze musim byt neustale v pohybe..

lubkatobi
15. feb 2010

spinkaju vam deti aj v noci, ked spinkaju dlho v kociku cez den? nas bol dnes vonku dvakrat a uz nechce zaspat teraz

kukulik30
autor
15. feb 2010

lubka, ano, a moj dokonca este aj teraz spi poobede cca 1, 5hod.... a uz spi 😉

joj, veronika to boli casy zlate 😵 😵 😵

zuzanale
15. feb 2010

aaa dobrá tema plač u doktorky 😅 Timka cca od 3rokov čo sme boli na preventívke prestala plakať teraz si aj paličku a omalovanku vypýta no dovtedy sa až po zemi hádzala jednoducho musí prejsť ta fáza ..... a Laura vreští na ratu takže si ešte 2 roky počkám 😅 😀

a spánok no v noci chodia obe k nám a to spia ako drevo ale len v našej posteli v svojej ani za nič celú noc, Timka síce už bola zvyknutá no počas kiahni zvykla zas spávať pri nás a ešte ju to drží .... a cez deň Laure je jedno či je v kočiku alebo v postieľke ona dlhšie ako hodinku 2x denne nepospí 😝 a Timka no doma už má problém cez obed zaspávať ale zas keď zaspí tak potiahne aj 2hodky ešte že v škôlke zatial so spaním nieje

veronika1982
16. feb 2010

dobre ranko.. my sme teraz vstali. ha ha.. ale uz po druhy krat...rano o piatej uz bol hore a o siedmej uz bol mrtvy tak sme opat zalahli.. tak som zvedava co to bude za den.. dedo nam vcera doniesol sane tak pojdem teraz s nim trochu von lebo sa tu zblaznime...

lubkatobi
16. feb 2010

jej, sane su super, uzi si to, veronika..

my sme uz po prvom ockovani...zatial spinkaaa.. snad nebude teplotka.. a davate deti spinkat aj na balkon ci iba s nimi kruzite von? myslite, ze je lepsie chodit raz ci dvakrat von? my chodime vacsinou raz..

susana28
16. feb 2010

Ahojte 😉

Baby, kde sa dajú kúpiť tie klasické drevené sane s opierkou? Bo presne také máme ešte z nášho destva, ale už sú také rozsušené, že by sa nám hádam aj rozpadli 😒

Lubka, tak napríklad mne doktorka povedala, že ona svoje kočky už od dajakých 2 týždňov dávala na balkon aj na hodku, dve 😉 Tak myslím, že môžeš kombinovať, jedna prechádzka + balkonova siesta. Samo ak nemáš také dieťa ako veronika svojho matejka, že ten spinká len za jazdy 😀

anape
16. feb 2010

ahojte kocky,

tak my sme marodi, hoci tato noc uz bola o cosi lepsia...berieme aj antibio,lebo petko je dost zahlieneny, tak hadam to viki obide

co sa tyka spania,tak nasi spinkaju krasne celu noc vo svojich valendickach (hadam to teraz nezarieknem 😕 , akurat petko pride niekedy v noci k nam.... nemaju problem pospat popoludni aj 3hodky a ist vecer spat opat, hoci niekedy trosku neskor

no ked boli mali, tak obidvaja radi spinkala v kociari, ale len pri pohybe,takze sme sa tiez dost naprechadzali...stale som snivala o tom,ze ich dam spat do kociara na dvor a medzitym si dam pauzu,nieco porobim a tak, no zostalo len pri sne 😅

zuzi najlepsie je kupit sane v polsku,tam su vraj o hodne lacnejsie

prajem vam pekny den 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre