Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
29. apr 2009

Ahojte, konecne som sa sem dostala.

Ivi, aj ja drzim palce. Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto velmi nech mas taky rychli porod ako ostatne baby a aby nam zajtra medulka napisala Matuskove miery

Ja som bola klasicky cely den v zahrade, tento krat som vymenila krompac a lopatu za ryl a hrable 😀 Do konca tyzdna musi byt zahrada pripravena, aby sa mohla na buduci tyzden zasadit travicka. Ozaj baby, nebol niekto v tom novom zahradnom centre????

Inac dnes som prisla na to, ze ak nechcem v blizkej dobe zomriet na infarkt, tak by som sa najblizsich 10 rokov asi nemala stahovat do noveho 😀 Lebo dnes som bola hore porobit trosku poriadok a zobrala som Matuska so sebou a este sme tam boli len par minut ked uz takym spinavym autickom brazdil moje krasne vymalovane steny 😠 potom si zobral palicu a zacal mlatit hlava-nehlava 😠 no vam poviem ze som myslela ze ma tam porazi. Tak rychlo dokoncit zahradu a hned po ranajkach ho vyhodim von a dnu ho pustim az na jesen 😀 dovtedy sa hadam trosku ukludni 😖 A ked bude prsat, tak ho hned rano poslem dole ku babke 😀 😀 😀

No nic, idem sa aj ja vyvalit ku TV, a dojest moj banan so slahackou 😝 Tak dobru noc vam vsetkym

rybecka
29. apr 2009

Zuzi, tak na taketo ulety deti sa priprav 😉
my sme pomalovali obyvacku a vydrzalo to tyz. a uz je pokreslena stena.a dnes mi doniesol dnu kym som kojila Ondrejka plny furik piesku a povedal ze sa ide hrat ku mne dnu a ja bezbrana som kojila a kricala aby siel von myslis ze siel? 😅 nie doniesol este aj lopatku a hrable 😅 tak to asi u nas funguje. 😀

rybecka
29. apr 2009

Ale drzim sa hesla
BOrdel v byte stastne dite 😀 😀 😀

kukulik30
autor
29. apr 2009

😀 😀 😀 tak mame vyhodu bytoviek aspon v niecom 😀 😀 😀

maca77
29. apr 2009

Zuzi, tak to sa priprav na to, že o chvíľu budeš znovu maľovať 😀

... u nás pokreslené steny, ale zatiaľ to neriešim ... lebo slečna furt príde a ukáže kde pokreslila a viac ju to (aspoň zatiaľ) nepokúša znovu niečo počarbať...

kukulik30
autor
29. apr 2009

baby , aby som nezabudla, zajtra doobedu stretavka v meste, kto moze 😀 😀 😀

kinderko77
29. apr 2009

Ahoj holky, maminky i nemaminky, som tu čerstvo zaregistrovaná 😵 😵 😵 , všetkých pozdravujem

ivana2009
29. apr 2009

Ahojte ,tak akosi nemozem spinkat cim to bude 😀 😀 😀 😀 este som hladna tak capem detsku vyzivu 😉 a zajtra drzte palusky po kope 😀 😀 😀 😀
Dakujem vam pekne vsetkym za podporu 😉 😉 😉
Kinderko77 vitam ta

anape
29. apr 2009

ahojte baby,

strasim tu v tuto nocnu hodinu 😕 , ale zaspala som ked som uspavala Petuska a teraz som sa prebudila, hodim sa do pyzama a idem spat dalej 🙂 , no kedze som sa sem cez den nedostala, tak rychlo nieco napisem

my sme sa cele popoludnie zase flakali, najprv s maminou som bola chvilku v meste, potom sme sli pre Petuska do jasli a potom k babke

livka ja nepridem 😒 , aj keby som to zmenila, zeby mala spala v kociku, ale zajtra pride kamoska s malym na cely den a mame v plane aj niekam vyrazit autom... dufam, ze vecer mi to vyjde, lebo manzel ide rano do Blavy a pride az vecer... no proste mne sa to stale musi skomplikovat 😒

anape
29. apr 2009

ivka aj ja ti siiiiiiiiiiiiiiiiiilno drzim palce 😉
neboj, zvladnes lavou zadnou 🙂

ja som sa mala hlasit na vyvolanie porodu pri Petkovi, kedze som uz takmer tyzden prenasala a tiez som vecer predtym nemohla spat a este aj manzel siel na otocku do Blavy... az som z toho dostala kontrakcie, tak som mala celu noc o zabavu postarane 😅

drz sa!!! a skus aspon trosku oddychnut, nech naberies nove sily 🙂

dobru noc 😔

danka2612
30. apr 2009

Pata blahozelam k tt.som ako sa mas?uzivaj si kazdy den tt,lebo to veeeeeeeeeeeeeelmy rychle ubehne.

ivana2009
30. apr 2009

Pekne dobre ranko ,tak tabletocku uz mame v sebe a cakame co sa bude diat 😉 😉
Mam take zmiesane pocity ,ale stale sa uistujem zvladli ine zvladnem aj ja 😀 😀 😀 ten moj spanok bol strasny 😖 😖 😖

zuzana612
30. apr 2009

Dobre ranko,

Ivka, nebooooooooooooj, mysli na to ze o par hodin budes mat Matuska 😉 A z prebdenej noci si nic nerob, odteraz to bude takto stale 😀 😀 😀 Ale stoji to za to. Tento moj maly darebacik sa uz kazde rano ku mne tak pekne prituli, normalne sa mi zaryje pod pazuchu sa tak sa ku mne prituli 😀 A cely den za mnou beha a krici mama, mama, mama

K tym stenam, aj brat prerabal cely byt skoro rok, nove stierky, omietky, 5x maloval aby bolo vsetko pekne biele a o tyzden bola cela detska pokreslena. Som rozmyslala urobit Matusovi v ibze tabulu na kreslenie ale nemam na to volnu stenu. Detska v usa mali na celej jednej velkej stene ciernu tabulovu farbu a kreslili sme po stene kriedami a ani ich potom nenapadlo kreslit niekde inde na stenu.

Aj ja sa pridavam na stretko, len mi cim skor napiste o kolkej aby som mohla nejak prisposobit Matuskove spanie lebo uz je hore od po siedmej tak okolo pol devatej, deviatej pojde spat. Ja si musim ist este umyt vlasy lebo vcera som nechcela ist spat s mokrou hlavou lebo potom mam na hlave veeeeeeeeeeelky vybuch

kukulik30
autor
30. apr 2009

dobre ranecko 😵

ivka, ani sa ti necudujem , ze nemozes spat..ja by som asi tiez nemohla, tak sa drzkaj,siiiiiiiilno budeme na teba mysliet a cakat na spravy o Matuskovi 😵

kinderko vitam ta 😉

zuzka, ja pojdem na aute do mesta okolo 9.45, idem aj so svagrinkou, tak niekde tam si mozme zavolat, hod mi na teba cislo do IP 🙂

anicka ☹ a na teba som sa specialne tesila, dokonca ide aj Katka so mnou, moja svagrinka..vy s apoznate, ze?...hmm...skoda...tak nabuduce 😉 sice uz hovorime to "nabuduce" snad 5.krat, ale uz dufam, ze coskoro sa to podari

kajacz
30. apr 2009

pekné ránko...u nás zase slnečné a teplejšie...od zajtra hlásia letné teploty... 😵 chceme ist bicyklovat a známi nás pozvali na grilovačku...

ivanka- držím palce i na nohách...nech to je rýchle a čo najmenej bolestivé... 😉

kinderko- vitaj

slaviq81
30. apr 2009

Dobre ranko aj od nas 🙂

Kinderko, aj ja ta vitam. A dalsie "len" citatelky, sup sup aj pisat, nech nas tu je hromada 🙂

Lara je uz ok, rano strelila do plienky, zamorila celu spalnu a musela som ju rovno okupat, lebo kaku mala az pod pazuchami 😝

Iva ako? 😕

kukulik30
autor
30. apr 2009

slavka, tei kaky poznam, no my zase mame opacny problem, kakame len bobky ...ako srnka 😀 uz nepamatam, kedy mal naposledy dupku spinavu ok kaky 😝 😀 len sa obcas chudacik trapi na zachode a to ma stale jogurty v sebe..no hold , to preto, ze minechce zeleninku a aj ine ovocie okrem jablka 😖

kukulik30
autor
30. apr 2009

zuzka, ja som zistila, ze tvoje cislo mam 😅 ...no skleroza 😀

ninka1234
30. apr 2009

ahojte dievčatá. Ivka by ma mala priebežne informovať, čo sa deje, tak vám potom sem hodím info 😉

zuzana612
30. apr 2009

Ninka dakujeme, budeme netrpezlivo cakat na info!

mrka2
30. apr 2009

ahojte! ako sa mate? my sme vcera boli na cukrovu vodu, dalo sa to zvladnut, dala mi do toho aj citrodeko,tak pohoda. 😎 ale tie pichance v prstoch ma neskutocne boleli a liala sa mi krv pomaly pol hodiny z jedneho a potom aj z druheho. 🙄 🙄

ivka, veeelmi drzim palce, nech to zvladnes lavou zadnou. budem na teba mysliet. 🙂 🙂

ahoj kinderko, pozeram,ze sme v rovnakom tyzdni,tak super. aspon niekto dalsi. pata je este daleko... 😅 a megy zatial tiez. 😕

veronika1982
30. apr 2009

dobre ranko... tak my sme spali ak sa to da spankom nazvat... teraz spinka v postielke a ja sa chystam na otocku do mesta kupit par veci pre maleho a snad aj nieco na seba... tak hadam to maly vydrzi s babkou a poobede pojdeme na chvilku vonku..

ivana je uz asi hore a caka na prijem... to cakanie je najhorsie.. ale potom ked to uz pride tak je to super..

kukulik30
autor
30. apr 2009

ninka, vdaka za infosky 🙂

veronika, tak ides na nakupy? super, aspon sa troska prejdes, alebo ak chces , tak ta mozem zviest aspon do mesta, ideme o 9.45 autom 😉 ak chces zavolaj...

zuzanale
30. apr 2009

Ahojte baby konečne som sa sem dostala Laura spí a Timka čučí na pata a mata 😝 polievočka hotová 😉 tak dúfam že dnes to nebude také hektické a Timka konečne nebude mať uvrešťaný a trucovitý deň a možno večer obe zaspia skôr ako o 22.00 😅 alebo aspoň Timka......

Ozaj Ivke držím palce nech to má také rýchle ako my ostatné 😉 a hlavne aby to bolo ok a obaja zdravučký 😵

Jani my si z ihriska vo vo vreckách nosíme kamene a občas zabudnem skontrolovať a prídem ne to až keď hrkajú v práčke 😅 😠 no a to sme ešte neboli na pieskovisku po iné roky sme mali aj plienky a piesok bol aj v nich 😀 😀 😀 teraz bude v botasoch a kapucniach kým sa neoteplí 😝

a steny my hovorte sme minulý rok maľovali chodbu a pár dní na to som už mala capnutý otlačok dlane polepenej od lízatka 😠 a je tam doteraz 😅 a teraz sa my zdá aj pekný keďže je to celá dlaň aj s prstami 😀 no a ostatné šmuhy od kociek a kľúčov ani nerátam 😝 sa už nevzrušujem už som mala aj čerstvo pomaľovanú spálňu vyzdobenú čiernou centrfixkou a si viete predstaviť ako super sa to zatiera....

megy2
30. apr 2009

...drzim palce ivke 🙂 🙂

ninka1234
30. apr 2009

ivka dostala ešte tabletku zo spodu a čaká okolo desiatej má isť na sálu, tak zatiaľ toľko

kukulik30
autor
30. apr 2009

zuzka aj u nas ide Pat a Mat 😀 najnovsie Samko chce iba tuto rozpravku 😀

a tie kamienky to aj u nas su vo vreckach a este si zo sebou zvlacame konare 😝...no ale uz to ustupuje, po chvilke ho odhodi, lebo sa mu to nechce nosit 😉

sophie1981
30. apr 2009

ahojte...aj my uz sem tu......ale pravdupovediac si pripadam, ze som tu nebola vecnost.... 😀

Ivana, ideeees, o chvilku bude Matusik....jupiii..

ja diem do mesta len doobedu...vytiahneme sa tam na aute, zaparkujem a pojdeme popozerat co a ako.....ale o pol dvanastej dojde svagrina a idem ku svokre odniest veci na krtiny...ale doobeda tam urcite budem.... 😵 😵 😵 /

veronika, idem na nakupy??....tak si poriadne zabal cicule.... 😀

kukulik30
autor
30. apr 2009

bibka, tak si zazvonime 🙂

zuzana612
30. apr 2009

mne matus uz haja, uvidime ako dlho bude a potom sa ozveme. Len pocasie sa nejak kazi 😖

Skalky zbierame uz aj my, ale zatial ostavaju von 😀 Ja som strasny cvok vo veciach poriadku, pomalovanych stien a tak a neviem ako si ma to zvyknem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre