Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
4. máj 2009

anicka a kedy to davas Viktorku spinkat, ved mozno aj mi by sme sa prisposobili, mne Samko vydrzi doobedu do tej max jednej , pol 2 poobede, ale potom uz musime ist spat domov, tak mozno by sme to nejako zladili 😉

my dnes asi len po Mieri prejdeme, nejako ma boli lava mandla, uz mi to taha az k uchu, presne na tej strane , kde som mala minule zapal, tak dufam, ze to prejde, nerada by som opat lietala po ORL. a to som si mala ist dat urobit vstupnu prehliadku k obvodacke, lebo som zmenila lekara, tak musim pockat, kym bude ok 😒 uz som chcela ist tohto tyzdna, ale asi to bude musiet pockat 😖

janka tak ta navsteva musi pockat, lebo nerada by som dosla takato , este nieco chlapci chytia..mozno to raz dva prejde a potom sa ozvem...teraz mi musia stacit iba stretka von na vzduchu pocas prechadzky 🙂

kukulik30
autor
4. máj 2009

no nic, idem sa dat dajako do kopy a trosku na vzduch a slniecko...

rybecka
4. máj 2009

Ok.
tak asi pockame Zuzku a pridte naraz vsetky 😉

anape
4. máj 2009

livka viki chodi spinkat medzi 10 - 10.30 a spinka cca 2 hodky

kajacz
4. máj 2009

teraz sme sa vrátili od doktorky- boli sme na posledné očkovanie...pichli ho do predlaktia...strašne sa bránil a vrieskal... 🙄 myslela som, že ešte chvilu pochodíme po vonku, ale je tam fakt zima a zase fučí vietor...vyzerá to, že začne aj pršat... 😝

kajacz
4. máj 2009

kedy pustia Ivanu s Matúškom domov?... 😕

ninka1234
4. máj 2009

kaja, mali by ju pustiť dnes, čaká na vizitu, ešte stále nebola 😠

zuzana612
4. máj 2009

Ahojte,

tak zubara som zvladla, trochu mi to vycistil, vydezinfikoval, vybral stehy a zevraj je to ok, ze aj to ze ma to este boli je ok, ze len musim vydrzat. No co uz, tak drzim 😀

Zajtra ideme asi s mamou len tak do Polska do jedneho obchodu, hlavne po nejaku drogeriu, cistiace prostriedky, Matusovi kase, mliecko, plienky, tak dufam ze sa mi niekde cestou neposerinka auto 😒

Bibka, Katuska bola kraaaaaaaaasna, hotova princezna

Jani, na ten buduci tyzden sa urcite zastavime, ja budem v Hute asi az do zaciatku juna, ak si stihnem este tento tyzden urobit odbery krvi na reumatologiu. Tak musime urobit konecne stretko...... Ale nebolo by odveci urobit ani stretko v ZOO 😉 Myslim ze tie nase sialene deti by tam medzi tie zvieratka celkom dobre zapadli 😀 😀 😀

Matusik mi haja tak sa idem aspon naobedovat a potom von. Vcera som ho 2x prezliekala, keby ste ho videli v pieskovisku..........lahol si tam a plaval rukami-nohami, no skoda ze som nemala fotak 😀

maca77
4. máj 2009

ahojte

ja by som šla tiež rada na stretko 😎

.... Zoo je dobrý nápad ... možno budú mať voľnú klietku, šupneme tam deti, kým vypijeme kávu 😀 ... i keď rozmýšľam, že asi vrámci ZOO sa tam káva asi nedá kúpiť 😕

kukulik30
autor
4. máj 2009

tak ja uz tlacim kapustnicu 😝 ..mnam taka je fajna...domaca kapusta 😵

na prechadzke bolo fajn, ..stretli sme sa s Veronikou a musim povedat, ze maly Matejko je v skutocnosti este krajsi ako na fotkach 😵 😵 😵 tak si spokojne spinkal v kociariku 🙂

no von sa uz zatahuje 😖

anka, tak to by sme kludne mohli aj poobede, niekedy Samko pinka kratsie, ked ho dam skor, tak okolo pol tretej by sme sa von mohli stretnut 😉 a po Petka kedy chodis do skolky?

Zuzka, takze zubok je ok, tak len vydrzat a potom bude dobre, navstevu zubara mas uz hadam, na par rokov odbitu 😀 ...iba ak prehliadka..ale ak mas take starosti so zubami ako ja, tak zbohom...ja som tam pravidelny pacient 😠 ..uz mam aj strach, ze takymto tempom budem v 40tke bez zubov, iba proteza 😅 😕 😝 🙄

dufam, ze Ivka uz dnes docestuje s Matuskom domov, doma je doma... 😵

veronika1982
4. máj 2009

ahojte.
tak katuska bola hotova princezna..

my sme dnes boli von a stretli sme livku so samkom tak sme sa prechadzali.. prisli sme domov, napapali sme sa a teraz spinkame v postielke a ja si idem tiez lahnut.. aj medulku sme stretli.. len ktovie kde bola bibka..ale zajtra ak bude pekne tak brnknem a vyrazame..moja kozicka sa z postielky ozyva tak idem. majte sa

kukulik30
autor
4. máj 2009

maca, jasne , ze si vitana....cim viac tym lepsie 😎 ale moj Samko , ked je vela deti, je ako utrhnuty z retaze 😀 😀 😀 ta klietka by potom nebola zly napad 😀 😀 😀 aspon predideme urazom..haha
a neviem, ale je tam nejaky bufet a tam kupis hocico, tak mozno aj kavu 😉

kukulik30
autor
4. máj 2009

veru prave rozmyslam, co je s Bibkou, bo dnes este nezapla laptop 😕 to je nejake podozrive...asi po krste oddychuju, zmohli ich tie oslavy 😉

rybecka
4. máj 2009

ahojte,
no ja som sa dnes dobre nahnevala rychlo utekam do mesta s malym na nozicky a oni dnes akurat nerobia 😠
tak idem nieco varit lebo umieram od hladu musela som prv deti dat spat a teraz som na rade ja inak baby mat 2 deturence a byt s nimi sama doma je dobra fuska 😝 Isto sa uz za chvilku zobudi Ondrejko aby som nahodou nemala kus kludu 😀 stale je to na striedacku jedno je taka pohodicka tak si to uzivajte kym ste maminami jedneho loptosa 😉 no utekam lebo zasa nic nespravim.
a inac my sme teraz boli v Zoo a myslim ze sa da aj kava kupit. 😵

sophie1981
4. máj 2009

zijem...teda este zijem...sme vyprevadzali krstnych rodicov...dnes odchadzali spat do ba......a potom samozrejme upratat ten bordel..teraz som sa zastavila...a to mi este treba oprat jednu pracku, ale uz nemam kde vesat pradlo...sa tesim na to zehlenie... 😝 ,,,ale teraz balim katusku a ideme von k Hornadu...troska na vdzuch, kem nas dazd nedozenie.....

tak potom docitam a sa ozvem...

ozaj...dik....bola moja najkrajsia princezna... 😵

kukulik30
autor
4. máj 2009

aj slavka sa dlho neozvala 😕 ...zeby sa uz balila domov 😀 ?

juj a ktovie ako dopadla giana , mala ist na vysetrenie ohladom tej cysty na oblicke ☹ gia ozvi sa , ako sa mate?

rybecka
4. máj 2009

Zienky kde ste? 😕
vsetky vonku vidno ze sa leto blizi 😎 v lete tu budeme asi uz len vecer co?

kukulik30
autor
4. máj 2009

ja som teraz dosla, boli sme von aj s MM, ja som si odbehla na obocko ku kozmeticke medzicasom a nedavno nam kamos doniesol matrac Samkovi na postel, konecne novy 😵 este sme objednali u neho aj chranic , nech ho nepocikava z bytocne, lebo sem tam sa nehody stavaju 😀

rybecka
4. máj 2009

Aky chranic ste si objednali? myslis nejaku plachtu.

sophie1981
4. máj 2009

AHOJTE.....uz spinkame...dnes poobede bola Kacicka nejaka aktivna...od 13 do 8 spinkala len nejakych 45 minut... 😕 ...esteze som doobedu poupratovala...zajtra treba zehlit.... 😝

ja som za stretko v Zoo...aj ked moja kacka este nepotrebuje klietku....ale kavicku von by som si velmi rada dala... 😉

janka...ako sa maju tvoji princikovia??....matejko neziarly???

sophie1981
4. máj 2009

ibac este k tym krstinam....kaplan v Letanovciach je straaasne zlaty, dokonca nam aj dodatocne zapisal krstneho.... 😵 .....

rybecka
4. máj 2009

Bibka,
Na moje prekvapenie neziarli 😵 je zlaty a ohladuplny ked mu poviem ze kojim tak to respektuje a caka kym skoncim s krmenim a tak mu dam vec ktoru potrebuje.
podla mna bude to horsie ked Ondrejko vyrastie a bude sa chciet hrat s hrackami ze sa budu bit. no ale kto sa nebil so surodencom nie 😀
zeny mne vobec to brucho po porode nejde dole cvicim kazdy den brusaky jak salena a nic 😠 😠 vyzeram ako v stvrtom mesiaci a mam este aj tu pigmentovu ciaru a pupok taky velky 😝 a leto je tu za dvermi.
normalne ma to tak serie 🙄

rybecka
4. máj 2009

Bibka este jedna otazocka papas paradajky? a nevies ci sa moze redkvicka 😕 ja som si dnes dala redkvicku a maly bol taky mrzuty tak neviem ci z nej alebo bol problem niekde inde a este bryndza? ta sa moze? 😕

kajacz
4. máj 2009

ahojte...deti už konečne spia, manžel tradične v pondelok na futbale...a tiež v krčme...
Dnes sa tu urobila riadna kosa, bolo iba 12st., oproti sobote, ked bolo 24st. je to riadna zmena... 😝

rybecka- paradajky možu byt alergenom, može sa z nich malý vysypat...redkvička by mala byt v pohode... a bryndza je vlastne tučný syr, tiež by nemala uškodit...

kukulik30
autor
4. máj 2009

hej Jani, to je taka akoby hrubsia plachta, s takymi gumkami na rohy a zospodu nepremokava 😉

kukulik30
autor
4. máj 2009

aj u nas uz vsetci spia,iba ja cucim na telku 😀 len neviem dokedy vydrzim 😝

maca77
4. máj 2009

janka, no dúfam,že ťa trochu ukľudním - ja som po Tamarke stála s váhou pol roka a ani deko nešlo dole - ale potom ako zázrakom som mala každý týždeň menej 😵 ... a to som ani necvičila, lenže nespala som dni ani noci .... no zato teraz sa začína na mňa všetko nejak lepiť 😠

....a tá čiara cez celé brucho zmizla takmer po roku 😝

sophie1981
5. máj 2009

dobre ranko.....janka aj ja\mam tu ciaru a pupok ako jaskynu..... 😝 ....vaha,....no na mna sa to zacina tiez lepit......ja cvicit nemozem, pretoze do vcera som stale spinila... 🙄 ...pred krstinami som sa posnazila jest menej kaloricke jedla a mala mi tak zahnackovala, ze som sa hned dala na staru vysokokaloricku stravu.... 😕 😕

paradajky nejem...raz som vtisla a mala sa nadula.... 😒 ...redkvicku jedavam obcas...vraj meni chut mliecka a bryndzu tepelne spracovanu... 😉 ...ale mam obrovsku chutna majovu v natierke.... 😉

sophie1981
5. máj 2009

zajtra ideme s Katkou k neurologovi na kontrolu s tou strbinkou v hlavicke.....tak ma chytaju strachove depky uz teraz 😕 ...

ale kacicka satu na mna usmieva na plne usta tak verim ze je ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre