Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
28. júl 2009

Ahojte aj my sme bez teplej vody 😠 😝 naša predsedníčka zabudla ešte k tomu aj 😝 oznam vypísať tak to zistila horná suseda keď vliezla včera ráno do sprchy 🙄 ešte že mi prišla povedať no čo už dnes idem k našim umyť vlasy 😅

Veronika jasné že sa dá ešte CD 😉

pata31
28. júl 2009

Ahojte...ja uz citim male kopkat 😵 je to super! 😀
inac aky to je dr dr.Fabian? nejako som si nevsimla v diskusii, ze o com sa bavite... 😅
a na 3D utz sa moze od 18tt chodit, ze? rozmyslam, ci nepojdem uz teraz...

rybecka
28. júl 2009

cafte zienky
ako sa mate joj mne sa nic nechce ani do mesta k tej lekarke a dnes nemam co bars na robote a ja sedim doma 😝 ked si predstavim s dvomi detmi do auta z auta tak radsej ani nejdem 😀
Pata je to super ze uz citis pohyby je to fakt krasny pocit ja ho uz tak skoro nezazijem lebo najblizsie 7 rokov deti mat nebudem 😀 😀 😀 ale clovek nikdy nevie 😀

zuzana612
28. júl 2009

Ahojte, tak ja som si konecne sadlo, prvy krat ked Matus spi tak sedim, lebo uz mam dnu porobene a von sa mi nic nechce. Teda, treba mi dnu umyvat okna ale nemozem sa k tomu donutit, hlavne nie stresne 😖 Pockam kym pride mama v piatok. ALebo ich dam umyt segre, o chvilu pride, akurat su v ZOO. Tak som jej povedala nech ta Bibka niekde pozera 😉

Mna male este nekope, este stale citim len take bublinky a az ked pritlacim na brucho tak sa trosku pomrvi. Tak bude je take male, alebo bude take dobre 😀 Len dufam ze je vsetko ok, musim este tyzden vydrzat a idem na kontrolu.

Pata, ja som bola v asi 18-tom tyzdni lebo som citala ze je najlepsie ist medzi 18-22, alebo mala som pockat aspon do 25-teho, lebo vtedy ma to babo omnoho lepsie crty tvaricky.

pata31
28. júl 2009

no nakoniec som sa objednala na 14.8., lebo ze budu mat dovolenku buduci tyzden...pojdem do Roznavy, je to lacnejsie ako v PP...a ten dr povedal, ze najlepsie je 20, 21tt robit ten utz..tak to budem uz v tom 21, resp. zaciatok 22tt. 🙂

veronika1982
28. júl 2009

my sme boli v meste a dali sme si zmrzku a objednala som sa ku kadernikovi lebo 8.8 ideme na svadbu. hladala som matejovi koselu ale robia az od 74. a ta mu je este velka tak neviem co mu obleciem..a stretla som v meste gianu. malicka je rozkosna..taka zlatucka drobucka..

my sme boli v 18 tt ale to bolo spojene s vysetrenim a maleho sme nevideli lebo mal nozicku rovno na tvaricke takze tam slo cislo len o vysetrenie. to sme boli v kosiciach..na vymenny listok a zadarmo.. potom sme sli na moje narodeny do pp a to uz bol nejaky 28 tt a uz bolo vsetko pekne vidiet a za to sme platili.. ale to som mala ako darcek..

slaviq81
28. júl 2009

Čaute, čaute 🙂 Nejako nestíham, celý deň dávam veci na miesto aby ich Lara mohla zasa poroznášať po byte 😀
Veronika, keby si sa mi nepozdravila, tak ani neviem, že si to ty 😅 To kvôli okuliarom čo si mala 😎
Od včera konečne vyzerám trošku k svetu, metla šla dole a mám taký letný strih. Ale stále vyzerám ako 17-ka 😝
Ja som na 3D ani nebola. Za tie peniaze som si vedela predstaviť iné veci.

sophie1981
28. júl 2009

uz sme doma....bolo fajne....sme sa presli, pozreli smradlave kozy a opice, samozrejme Katku najviac zaujimal potok, stromy a zabradlia.....a odraz jej malej tucnej hlavy v sklenenych vyplnach...... 😀 ....na tom sa nasmiala najviac...no a este hojdacka, tej sa nevedela nabazit, takze ideme kupit nejaku a ocino nam niezco zbije dokopy na stavbe......nech ma tucniak radost..... 😀

pati...joooooj, paraaaada....kopanceky.....zatial super....o par tyzdnov budes dohovarat drobcovi, nech restane, lebo to boli a ked vylezie jedneho pekneho dna von, tak ho vyplieskas po holej...... 😀 ...a potom ked uz ta bude pravidelne v noci budit, budes spominat na tie krasne casy, ked sa bolestivo pucilo v bruchu......ze Veronika.... 😀 😀 😀

stretla som Zuzkinu sestru...normalne som ju spoznala hned...vlastne jej deti....take male klonovane deti co maju Kobolkovci su nepriehladnutelne..... 😀 😀 😀

Katka spinka, utahana zo Zoo, dedko ju povlacil po rukach celou cestou, tak chuderka zalomila do unavy...ja som navarila spagetky a idem si dat jedno cierne chladene....mnam.... 😝 😎

sophie1981
28. júl 2009

iinacm konikovi junaci, mate konkurenciu ohladom zenby s Katkou vola sa Filipko, a bude byvat v tomasovciach....takze bacha na vec..... 😀

kukulik30
autor
28. júl 2009

ahojte 🙂
ja som dnes bola na "hlbkovom cisteni pleti"...teda aby som to objasnila, na trhoch am zastavila jedna slecna a ci nespiseme dotaznik a ak ano, ze maju akciu na hlbkove cistenie 7 eur..inak to stoji 20eur 😕 ...ze sa mi niekedy ozve a dohodneme termin, ona sa ozvala a dohodli sme sa na dnes a ja reku , ze to take klasicke cistenie ako u kozmeticky a naraz kukam a na jej stole Herbalife 😠 ...takze mi dala nejaku masku, toner a sprej s vit C a denny krem a tot vsjo...a zacalovala som 7 eur...a na konci ma este aj pytala, ci nedam nejake telef. cislo na dalsich, ktorym chce utobit prekvapenie a ti budu tiez mat toto cistenie za 7 eur...no sila, samo ze som nedala...akurat...to su osobne udaje, a ja nebudem rozdavat cisla inych ludi 😠 😠 😠
a ja som si chcela dopriat klasicke vycistenie pleti, reku sak som bola 2 x v zivote tusim 🙄 taka som na seba nazlostena, ze som nechala na to nahovorit...a to som si akoze este mohla kupit tie vyrobky,a lebo na pernamentku chodit cistit....do kelu, taka volovina 😝

no nic, som sa rozhorcila...ja som tiez nebola na 3 D , suhlasim so slavkou, viem si aj inak predstavit minut peniazky..stacilo mi , ze ho citim a ze je ok....ved ho uvidim nazivo 🙂

kukulik30
autor
28. júl 2009

patka a blahozelam ku kopancekom 😉 🙂

slaviq81
28. júl 2009

No Livka, ja neznášam tie slečny s dotazníkmi. Jediné čo ich zaujíma je telefónne číslo a potom len otravujú život. 😠 Veď raz čo som sa stretla s Bibkou v meste, sedeli sme na lavičke a hneď k nám doleteli 2 kočky z Oriflame. A tiež ma vytáčajú z O2, keď sa prechádzam po meste, tak koľkokrát prejdem okolo, núkajú mi letáky
😠
Chceme ísť von, ale nejak sa mračí. Tak sadneme do auta a pôjdeme aspoň starú mamu pozrieť 🙂

rybecka
28. júl 2009

Livi moja sesterka to robi tiez za 7 eur ked som pocula ze je to herbalife tak som nesla mam na to alergiu ked som si este davno hladala pracu tak same herbalife a moj svagor to robil a mal dlh 60 tisic 😖 😲

megy2
28. júl 2009

....livka ako to vyzera s katkou 🙂 🙂 dnes ma terminocek vsak?.....
...inac aaaahojte...

kajacz
28. júl 2009

ahojte babenky 🙂
My sme so Simonom sami, Samko je u svokry na prázdninách, mamka v Rakusku, otec je celé dni v práci...aspon, že na víkend sme tu mali ocka...
U nás to vyzerá asi tak, že Simon si už behá po celom dome, ked som ja dnu, on utečie von...ked som von, uteká dnu... 🙄 je to na porazenie...

livia- ja som sa takto podobne napalila v porodnici, ked som vypísala formulár na vzorky od Nutrilonu...tiež som tam dala aj svoje telef.číslo a čudovala som sa, kolko iných firiem malo zrazu moje číslo... 😠

kukulik30
autor
28. júl 2009

no uz musime dat to stretko 😉 katka sa k nam prida..pravda? aspon sa nebudes doma nudit, co tak pozajtra?

megy...zatial je cela 😀 ...ale zajtra ide do poradne, tak hadam uz budeme o cosi mudrejsi...zajtra som v pohotovosti, lebo nikto nebude doma , mm ide so svokrom na kontrolu s srdcom a ide aj svokra a svagor tiez v robote 😅

slaviq81
28. júl 2009

No a kedy to stretko bude? 😅 😅 A aká Katka sa pridá? 😕

Baby, prosím vás pekne, kde dostanem kúpiť Mascarpone. Už sme s mamou na nervy, aký recept čítame, tam mascarpone. Pozeráme v každom obchode a ništ ☹

kukulik30
autor
28. júl 2009

no predsa kajacz 😀 je to katka 😉

slavka skus v lidli 🙂

kukulik30
autor
28. júl 2009

no co baby vyjadrujte sa , moze byt S T R E T K O stvrtok dooobedu na K O S I A R N O M?...hned si odpovedam...ja mozem 😀 😀 😀 kto dalsi sa prida, zeby slavka? 😉

sophie1981
28. júl 2009

no ked nas niekto vezme autom, tak mne to vyhovuje....myslim to S T R E T K O na K O S I A R N O M..... 😀

slaviq81
28. júl 2009

Štvrtok doobedu? To je pozajtra 😅 Tak 50:50 😀

rybecka
28. júl 2009

ja mozem vo svtrtok doobedu na Kosiarny 🙂 super
ale nikoho nevezme sme plny akurat jedneho dospeleho 😉

rybecka
28. júl 2009

Do kelu vo stvrtok nemozem nemam auto ☹ ☹ teraz mi to mm oznamil ze ho berie 😠

sophie1981
28. júl 2009

vlastne ja ani odvoz nepotrebujem, ved ja som sa sdedom dohodla ze vo stvrtok ideme na kosiarny.....tak ja sa tam dotrepem na peso....dedovi kupim pivo a ja budem stretkovat, domov pojdeme zasa spolocne.... 😉

kukulik30
autor
29. júl 2009

dobre ranecko 🙂 ja som v pohotovosti, lebo nasej Katke tvrdlo cslu noc brucho...teraz sla do poradne, tak ktovie ci ju rovno neposlu na porodku 😕 ...skor hej, to ako naschval,jej MM ma dnes cely den sluzbu/ robi na zachranke/, vsetci su prec...rozmyslam, ze zabezpecim nejak Samka, bud nech si mama veme dovolenku, alebo pojde kuk mojej tete a ja pojdem k nej na porodnicu, nech tam nie je sama 🙂 juchu, dalsie vzruso bude 😀

no takze stvrtok sa rusi a piatok vyhovuje lepsie???

kajacz
29. júl 2009

pekné ránko 🙂 ja možem kedykolvek...auto mám...len mi budete musiet vysvetlit cestu na Košiarny... 😀 bola som tam naposledy niekedy na zakladke... 😅

veronika1982
29. júl 2009

tak hadam katka dnes porodi... joj ja by som bola na nervy...

ja by som sa pridala ale nemame auto a s nasim traktorom je problem ist niekam...

baby nemate znamu kozmeticku ktora by ma prisla domov nalicit na svadbu?lebo ku kadernikovi som az o 12.00 objednana...

ivana2009
29. júl 2009

ahojte 😀 😀 😀
tak my mame zajtra poradnu tak vam oznamim ako maly vyrastol 😉
vcera som bola v meste stretla som patu aj janku 😀 a dokonca aj livku
my mame poradniuzajtra o 12h
Livka drzim jej palce

sophie1981
29. júl 2009

tak nech nam Katka porodi....ze mame dalsie foto na ocumovanie..... 😵 ...a potom onuchavanie, ked ju stretneme..... 😀

dedo vzal katku do obchodu, a ja mam upratovat.... 😝 ....a sce sa mi????? 🙄 🙄 🙄 ...neeeem..... ☹

ale musim, bo ma uz dedo odstreli, taka som lenucha leniva..... 😝 😨 😨

aj mozem aj v piatok..... 😉

veronika1982
29. júl 2009

a co keby smw dali stretko tu dole na mieri na tom novom ihrisku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre