Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

mrka2
5. aug 2009

Ahoj Patka, no neviem... mala sa ze vraj este nechysta von.. tak neviem. 🙂

pata31
5. aug 2009

Mrka, ale tak lepsie, ked si ta tam uz nechaju, ze budes pod kontrolou, keby nieco 😉

kukulik30
autor
5. aug 2009

mrka, vobec som ta nechcela vystrasit, ale si v termine, tak ma napadlo, ci ta nebudu chciet sledovat, mala by si sa tesit...babo uz je cochvila von 😵 neboj, v porodnici su super dr, urcite nebudu nic riskovat...radsej si chvilku polezat, ak to bude treba 😉

mrka2
5. aug 2009

ja sa tesim,ale aj bojim... ved vies,neviem,co ma caka a vzdy som si predstavovala moj porod tak,ze ma to chyti doma a idem. 🙂 tak tam pojdem zajtra,uvidim,co mi povedia. uz si radsej vezmem aj veci. pre istotu. 😔
no nic, idem sa najest, som hladna... v poslednej dobe strasne rychlo vyhladnem... 😅 😅

ivana2009
5. aug 2009

mrka drzim palce uz nech mas radost vedla seba nic krajsie nemoze byt 😉 😉 budeme sa tesit s tebou

zuzana612
5. aug 2009

Ahojte, tak ja som bola dnes u dr. a na to moje brucho co ma boli mi dal nejake talbetky na uvolnenie svalstva ak to je maternica, tak dufam ze to pomoze. Ma chcel aj supnut do nemocnice si oddychnut, ale kde ja mozem ist, vsak to moje dieta by sa doma bez maminky zblaznilo 😀 O 2 tyzdne mam ist na kontrolu, tak asi tie 2 tyzdne ostanem tu nech si trosku oddychnem a dufam ze tie bolesti prejdu. Robil mi aj sono ale len take rychle ci je vsetko ok, a nechal potom zapnutu obrazovku a mam taky pocit ze na celej obrazovke som videla nejake 2 male gulky a ciarku 😀 😀 😀 Neviem ci to bolo to co myslim, ale vsak ja ani nic ine necakam napriek vsetkym prognozam ze tentokrat to bude konecne baba 😀 O 2 tyzdne mi ma robit velke sono ci je vsetko ok, tak uvidim ci odolam a opytam sa ho ci je to teda ten chlap alebo to necham tak 🙂 Tak potom mozte zacat radit nejake pekne meno ktore sa hodi ku Matusovi, ale nesmie byt v tom mene R 😀

mrka, ako by som bola rada keby v pase mne svitilo uz cislo 39. Ale v tom pripade by sme tu miesto leta uz mali Vianoce 😀 Tak nech vsetko dobre dopadne

ivana2009
5. aug 2009

😀 Zuzanka a preco nie R ,tak Šimon 😀 😀

slaviq81
5. aug 2009

Jej, Livka, pekné fotky 😵

kukulik30
autor
5. aug 2009

dakujeeeeeeeeeem 🙂 kedy pridete k nam na navstevu 😉 ?

slaviq81
5. aug 2009

Čo ja viem kedy? 😅

kukulik30
autor
5. aug 2009

no sak sa dovalte napriklad zajtra doobedu 😉

anape
5. aug 2009

ahojte baby,
zase som si nasla chvilku pre vas, urobila som si klasicky kavicku a v klude popijam, kym deticky spinkaju 🙂

mame sa dobre, cele dni sa venujem detickam a ked spinkaju, tak sa snazim aspon nieco urobit, takze notebook vobec nezapinam a vecer byvam vacsinou taka unavena, ze uz sa mi ho ani nechce zapinat 😕

veronika matejko je krasny, aj mne sa podoba viac na teba 😉

livka ja myslim, ze to nie je nic zvlastne, ze nevies spat ked nie je manzel doma, ja to prezivam tak isto a aj niektore zname s ktorymi som sa o tom bavila to takto maju ... to zas moj peto ked som sla obcas von s babami, tak ten si spal ako babatko... zeby sa o mna nebal? 😕

inak odvcera mame vysledky steru z tych vyrazticiek co ma petusko na hlavicke a je to velmi ojedinela diagnoza u deti, vyskytuje sa najma u starych ludi s otvorenymi ranami 😕 ... aj sa pytala doktorka ci mame niekoho takeho v okoli, zeby sa od neho mohol nakazit, no nemame, tak neviem kde taku pliagu chytil ☹ ... nie su na to ani pripravky vhodne pre deticky, tak sa to musi liecit dospelackymi v mensich davkach a kratsich intervaloch, aby mu to neuskodilo 😒

pekny den baby a babatka 😉

slaviq81
5. aug 2009

Keď my doobedu nikam nechodíme. Jedine do obchodu 😀 Alebo žeby sme urobili výnimku? 😕 😀

anape
5. aug 2009

slavi ani my nechodime doobedu vonku, lebo kym sa rano dame dokopy a naranajkujeme sa, tak uz treba aj varit obed 😀 , maximalne ideme trosku na dvor na cerstvy vzduch, tak mozte prist aj k nam 🙂

slaviq81
5. aug 2009

No zabudla som napísať, že u nás sa obeduje už o pol dvanástej. Hlad je sviňa 😀 😀

Anička, veď teba som ešte naživo nevidela, tak by bolo fajn 😉

veronika1982
5. aug 2009

ahojte. mrka tak o chvilu uz tlacis.. pytaj sa na salu c. 1.. tam sme rodili aj my s bibkou... podla mna je lepsie take necakane rodenie ako ked cakas kedy to na teba pride.. a fakt je lepsie potom uz ostat v nemocnici a byt na monitore. ta hodinka co si tam zleti tak rychlo a hlavne ked pocujes srdiecko maleho ako bije..

livia no samko je hotovy umelec. vcera som si pozerala fotky matuska a pripomenula si stare casy. katka vobec nevyzera ze je po cisaraku...

a my mame novinu. doobedu mi mamka volala ze maju pre nas navrh ze nam pozicaju peniaze na kupelku tak mm sa pustil do rozoberania a burania kupelky..ze ked uz mame bordel v byte tak nech je vsetko spravene.. tak teraz len rozmyslaj co a ako zosuladit azmi je z toho zle.. toci sa mi v hlave tak som poslala babku s matejom na prechadzku aby som si trochu oddychla. prestalo prsat a cerstvy vzduch mu pomoze.. tu je uplne iny vzduch ako v snv...

no nic idem pohladat nejake inspirace do kupelky.. to je ten oddych...

slaviq81
5. aug 2009

Veronika, len pomaly. A nesníva sa ti náhodou v súvislosti s prerábkou? 😕 😀

Aj ja som rodila na jednotke, najviac mi utkveli v pamäti tie hodiny nad dverami 😀 Stále som na ne čumela a zdalo sa mi, že idú pomaly 😀 😀 😀

rybecka
5. aug 2009

Ahojte, aj som rodila na jednotke 😀 a tie hodiny si velmi zivo pametam 😀

kukulik30
autor
5. aug 2009

aj ja som rodila na jednotke 😀 fiha to je ale nahoda 😀

anicka, to nie je zly napad, aj k tebe by sme sa mohli dovalit, nam to zase lepsie vyhovuje dooobedu, lebo my to vzdy to tej pol 10tej vsetko postihame, ranajky a navarene vacsinou mam dopredu.. a obedujeme iba polievku a po spani druhe 🙂

veronika, super, to maju vasi pravdu, najlepsie je urobit vsetko naraz a pokoj 😉 teraz uz len bude vyberanie dlazby , obkladov 😀 😀 😀 sa ti bude o tom fakt snivat

slaviq81
5. aug 2009

Kedy sa to vráti Bibka? 😕 Aby sme aspoň dve strany zapísali kým príde 😀 😀 😀

Poobede bola doma nuda, tak som vzala Laru, sadli sme do auta a šli do Kauflandu na obhliadku. Už som tam dlllllllllllllllho nebola. No a domov som prišla o dvacku ľahšia 😝 😀

kukulik30
autor
5. aug 2009

v nedelu tusim 😀 neboj, zapiseme, nech ma co citat 😀

kukulik30
autor
5. aug 2009

a 14.8. otvaraju Madaras park, nechystate sa? ja hej, som zvedava 😀

slaviq81
5. aug 2009

Livia, že sa pýtaš. Ja tam budem medzi prvými 😀 Len ma ešte zaujíma presný čas 😅 Joj, tak sa teším 🙂

kukulik30
autor
5. aug 2009

aj ja sa tesim, tak sa mozno stretneme, ale tiez neviem, ako je to s tym casom, lebo nikde to nie je 😅 konecne nieco normalne otvoria 🙂

kukulik30
autor
5. aug 2009

slavka , aku mas mailovu adresu, nieco ti poslem, sa nasmejes 😀

slaviq81
5. aug 2009

No dúfam, že to bude normálne miesto. A bude tam detský kútik 😉 IP

kukulik30
autor
5. aug 2009

hej , ten kutik aj mna zaujima a hlavne, nech je velky 😀

slaviq81
5. aug 2009

Tak, tak, deti odložíme do kútiku a v kľude si dáme kávu 😉

kukulik30
autor
5. aug 2009

Samkovi sa strasne pacia take kutiky, ale nikdy sme ho tam este nedali, lebo sme vacsinou vsade boli spolu s MM...ale raz to chcem vyskusat 😉

slaviq81
5. aug 2009

Teraz budeš mať šancu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre