Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

mrka2
27. sep 2009

ahojte! panabeka, ja som tu uz dlho nebola... len som si teraz zbezne precitala,co mate noveho...
Bibka,mala je uz aka kocka 😲 😵 ... Este som pozrela na Patin novy kociarik. krasnucky je!!! kvietocky ja mozem tiez 😉 😉 😉
ostatnych popozeram neskor,ale som si ista,ze vsetky deticky su krasnucke.
no a k tym menam... chlapcenske sme mali vybrane Vilko. ked budeme mat mozno este niekedy nejake babo,tak mne sa paci pre dievcatko Jasminka a chlapca uz o5 neviem,kedze Vilko ma uz presiel. 😀

veronika1982
28. sep 2009

dobre ranko..

mrka nas matej spi takto velmi rad.. on jedine na boku zaspi..

tak my sme boli na vikend vo svite a prisli sme na to ze nas matej je moj maznacik.. skusali sme u koho vydrzi najdlhsie bez placu a zvitazil jeho ujo cca 10 sek..v nedelu to iste.. nikto ho nemohol zobrat na ruky okrem manzela...ked sme prisli nazad do snv tak som si myslela ze to bolo kvoli tomu ze ich uz dlho nevidel ale prisla domov babka s dedkom a on ani ku nim nechce ist..

dala som foto mateja na nasej kuchynskej linke... musel ju pokrstit..

a k tym menam ked bude dievcatko tak to bude kristinka a ked chlapcek tak to bude juraj..

sophie1981
28. sep 2009

dobre ranko.....Veronika obcumujem tvoju kuchynu v albume(velmi pekna) a zatial moja dcera rozbila babke vazu.....stahla ju aj s obrusom.....este ze nie na hlavu....teda dnes pozbieram aj vsetky decky a blbosti so stolikov, a uz sme bez kobercom, obruskov a hrncekov...... 😀 😀 😀 😀 ..padam, lebo rozoberie telku.... 😝

veronika1982
28. sep 2009

dakujem aj ked sa mi zda ze je tam vele cervenej ale to ked sa vyrezu diery do dosky tak to sa zmeni..

rychlo zahlad stopy po katke a babka ked pride domov tak si to ani nevsimne..

my ideme von ked sa matej zobudi.. ideme vybrat peniazky co som si krvopotne sporila.. ☹ ☹

kukulik30
autor
28. sep 2009

breeeeeeee rano 🙂

kraaaasna kuchyna...veronika 😵 😵 😵 hned by som svoju menila, ale co, furt je ina doba a clovek je stale nespokojny, mozno raz ked vymenime byt za vacsi, ked sa rozrastieme, tak potom sa budem realizovat 😀
ja mam ale strasne rada drevo prirodne, len skoda, ze sa blbo osetruje 😖

zuzana612
28. sep 2009

Ahojte, moji chlapi vcera prisli domov az o pol siedmej, takze ja som skoro cely den bola sama, a aj ked to bolo super, tak ten maly zasran mi tak chybal ze az 😀 Zato ja jemu nie, lebo si na mna cely den ani nespomenul 😀 Ale aspon viem ze ked pojdem do nemocnice, tak to bezomna prezije. a rano spal az do pol osmej, myslim ze bol len raz v noci hore, stiahol flasu mlieka a bolo. ale musime ho odnaucit od nocneho pitia, lebo rano vstal taky zacurany ze mal precurany aj vak aj plachtu, este ze mam na matraci ten nepremokavy chranic. A chuda normalne az smrdelo, tak som ho musela rano okupat. Takze dnes zaciname bez flase v noci, to bude kriku 😖

Veronika, pekna kuchynka, aj ked je tam dost tej cervenej, ale ked sa to este doplni, tak to bude fajn. Ja mam zase hrozne vela tmavo-hnedej vsade. Inac cervenu pracovnu dosku som este nevidela, ale kedze cervena je moja oblubena farba, tak sa mi paci 😉

Pata, mna ten chrbat hrozne boli aj ked nic nerobim, sediet vobec nemozem, ku veceru ani chodit, najlepsie mi je ked si lahnem na chrbat, vtedy je to lepsie.

bibka, vitaj v klube, mi tiez nemozme mat nic v dosasu, aj ked Matus si uz sam vylezie na stolicku a na stol, takze v bezpeci tu uz nie je nic 😒

veronika1982
28. sep 2009

boli sme v naceve a tam maju velky vyber dosiek a hned nas uputala tato tak uvidime.. podla mna sa to este zjemni.. skoda ze ta mozaika je niekde tak spojena ze sa robia take vzory ale inac to uz neslo ulozit..

a pati krasny kociarik mas.. aj my uz dnes budeme mat novy kociarik ale dojde nam az o tri tyzdne.

livia kolko cd mam doniest.. idem teraz do banky a potom by som sa stavila

kukulik30
autor
28. sep 2009

veronika, ked len pre seba, tak jedno 😉 ...tie pesnicky su na jednom cd 🙂
neboj, ked bude ta kuchyna zaplnena, urcite sa to zjemni 🙂 este aj umyvadlo chyba..to tiez urobi iny dojem 😉

veronika1982
28. sep 2009

ok donesiem tri.. dam aj katke a jedno niekomu kto bude chciet..dakujem

kukulik30
autor
28. sep 2009

ok, budem cakat 🙂

kukulik30
autor
28. sep 2009

uz by som si aj ja mala nakupit nejake ciste cd, lebo , ked treba, tak doma nic nemam...aj nejake rozpravky by som chcela Samkovi napalit...

pata31
28. sep 2009

Veronika...vau, krasna je ta doska s obkladom! 😵
inac vcera som si vsimla, ze sa nam predne kolieska nedaju zafixovat, tak som bola kus nastvana na kociarik...no ale co chcem za 260eur, ze?! 🙄 bude sranda v zime po snehu... 😅
Zuzi, tak to mas teda brutus s tym bolenim chrbta! 😕 nechcela by som...
inac mne sa uz robia strie.. 😖 aj ked mastim brusko...
a vcera mi nejako tvrdlo brusko...to asi po tej sobote, najma ako ma vytriaslo v aute...otrasne cesty!! 🙄
normalne sa mi az v noci snivalo, ze rodim kvoli tomu tvrdemu brusku...ze mi robili sekciu...a ze mala nastastie prezila, ale mala len pol kila 😅 neviem, ci som aj neplakala zo sna 😅

sophie1981
28. sep 2009

jooj, Katka uz vstala..... 😝 ...a to som si myslela ze budem mat troska kludu...ale akurat som stihla len upratat, povesat pradlo

sophie1981
28. sep 2009

umyt podlahy.....(katka mi to odoslala skor ako som ja chcela).... 🙄 ......no a vcera sa jej podarilo utrhnut knoflik s notebooku.....ale nastastiesa dal naspat zatlacit......noo, hroza.....asi ju priviazem k stolu ako v Anglicku Olivera.... 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
28. sep 2009

preco sa vsade najdu jej male ruky a

sophie1981
28. sep 2009

prsty?

pata31
28. sep 2009

riadna betarka je uz tvoja Katka!!! 😀 😀

sophie1981
28. sep 2009

nevezmes ju na trening pred porodom ze co ta caka??...veru ja som mala brat zuzkinho Matusa.....by som bola pripravena a myslim, ze este v duchu by som dakovala ze nasa je len takto vynaliezava, lebo Maqtus to je ine cislo.... 😀

pata31
28. sep 2009

heh...no to by som asi aj skor porodila... 😅 😀
ale ja mam nacvik s neterou a 4 synovcami 😉

sophie1981
28. sep 2009

tak aspon vies co ta caka...

mrka, kukla som tvoj album...ty koky, mala ako rastie.....fesanda je s nej...a vy sa musite dat s Patou dokopy a pojdete spolu kocikovat...budete obe krasne kvetinkovo-kociarikove..... 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

kukulik30
autor
28. sep 2009

veru bibka, skoncili ti zlate casy, ked Katka spokojne lezala 😀 ..no ale zase kazde obdobie veku ma nieco do seba...my dodnes mame v obyvacej stene prazdno, lebo som si nejak zvykla a nemam rada preplnene priestory, takze to u nas ziva prazdnotou, alebo Samkovymi hrackami a knihami 😀

Mrka ... Nelinka je ozaj krasnucka, este nedavno sme tu cakali, ked porodis a uz je s nej aka paradnica 😵

kukulik30
autor
28. sep 2009

bibka pekne fotecky, Samko je mileny a vy v trojke ste tiez podareni 😀 pozeram, ze Jozkova hrud sa napadne podoba na hrud mojho 😀 😀 😀 haha, Samko ked bol mensi, tak stale tahal MM a krical, ze tatik ma medveda 😀 😀 😀

sophie1981
28. sep 2009

joj, Samko je krasny...dnes ich pustaju domov, sestra sa navie dockat...ze porod na ruzinovskej super, ale odd. sestonedelia je riadne o nicom...ale ze uz sa tesi, ze pada domov oddychnut....a hrud mojho medveda je taka aka je.... 😀 ....Katka ho rano taha a smeje sa.....ale jemu veruze do smiechu nieje....ok, idem vonku skor, kym nezbombarduje cely byt.......som sa doteraz snazila odchytit moc, ale bezuspesne.... 😝 ...snad zajtra...pa zatial

sophie1981
28. sep 2009

kde ste?

megy2
28. sep 2009

ahoj bibka....me napoznas ☹ ☹ som sa ti zdravila minule..... 😉

kukulik30
autor
28. sep 2009

ja som po dlhom case zaspala 😅 😀 a teraz som ako mechom udreta 🙄

rybecka
28. sep 2009

cafte,
az teraz mam minutku.
Joj Livia zavidim ti spanok mne to nehrozi a moje deti tiez nechcu spat 🙄
a inac aj moj medvet ma taku chlpatu hrud 😀 😀 😀 a Ondrejko ho chyta tak on krici lebo s tymi malickymi prstekami ho fajne taha za chlpy 😀 😀
No uz sa mi ozyvaju moje vtacatka male lettiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

pata31
28. sep 2009

Mrka...no jak pise Bibka, musime potom spolu kocikovat 😀 bude kvetinarstvo 😝 😀
mala hadze fajne ksichtiky 😀

baby, aka je lepsie odsavacka? piestova ci s balonikom? 😕

kukulik30
autor
28. sep 2009

pata podla toho , co som pocula, tak asi piestova 😉

rybecka
28. sep 2009

Pata piestova jednoznacne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre