Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
9. okt 2009

ano Kovalova je gastro nema vela ludi len na gastro sa objednava tusim
Ked pojdes okolo jedenastej tak tam ma prazdno a ked ma ludi tak to ide rychlo.
A Mirena sa dava na 6 rokov a kludne mozes mat babo kedy chces si to vyberies a ides na to 😉 ja sa najblizsie 6 roky nechystam tak je to pre mna ideal 😎 len drahe 😕 rozmyslam kde na to vziat 😅

slaviq81
9. okt 2009

Dik kočky, tak v pondelok asi pôjdem sama, objednať nás. Nech tam netrčíme celé doobedie.
Jani, až toľko tá Mirena stojí? 😕 No ale máš zasa 6 rokov pokoj 🙂

zuzana612
9. okt 2009

Ahojte,

ja som dnes prisla na rehabilitaciu, samozrejme ze s mojim stastim bol dr. mimo, tak mi sestricka kazala prist v pondelok a ze hned pojdem aj na nejaku proceduru, tak uvidim. Len zase nemam kde nechat matusa lebo segra je s malym v nemocnici, dostal vysoke horucky, k tomu vracal a hnacky, tak je na infuziach.

Slavka, co sa robi na tom gastro vysetreni? Lebo ja idem tu u nas s Matusom v stredu, bola som dnes pri obvodnej nech nas niekam posle, lebo to nie je normalne kolko matus kaka a ako casto mava hnacky, tak som zvedava co nam povie.

Zajtra by som mala ist na otocku do Spisskej, nech sa este nieco urobi ked je Daniel doma, ale uz teraz mam strach z tej cesty. Dufam ze rano sa to bude dat este vydrzat a naspat pojdeme v nedelu rano, vtedy ma ten chrbat tak nebolieva.

Bibka, budes zajtra doma? Ze by som sa stavila po tie veci

slaviq81
9. okt 2009

Zuzka netuším 😝

sophie1981
9. okt 2009

zuzana, budem doma....rano len nakup v kauflande a potom budem len tu poblizku....ked mas robotu a budes unavena, stavim sa ja a hodim ti to.... 😉

veronika1982
9. okt 2009

ahojte.. tak my sme uz doma na mieri.. doobedu som bola v meste a kupila som odpadkovy kos, pribornik, dozicky atd..a poobede sme deda nabalili zase do auta krabicami a sli sme na zapad a zase vykladacka.. uz ma to nebavi len vykladat veci a potom neviem kde co je ha ha...

no ta somarina mirena je asi fajn vec pretoze ja tiez tabletky moc nemusim...asi pouvazujem nad tym..

este chcem upresnit ze mi sme s bibkou na kontrole boli po porode ale mali sme ist zase po dalsich 2 mesiacoch..

a uz mame aj net na zapade tak zajtra sa vam ohlasim z bytu ha ha...

zuzana612
9. okt 2009

Bibka, tak sa zastav ty, ja budem doma cely den a kedze hlasia na zajtra dazd, tak budeme kvasit doma. Matus je uz v postielke ale vykrikuje tak cakam kym zaspi aby som isla utisit bolesti do sprchy, chudaci nasi ked im pride faktura za vodu 😕

antoniab
9. okt 2009

ahoj
ako sa mame ja som nejaka divna mala kope o 106 a ja som strasne unavena nielen fizicky ale aj psychicky 😝

kukulik drzim palce aby to tento krat vyslo 😵 😵
bibi ocinovi skore uzdravenie

a dufam ze na najblisie stretko sa uz doplazim aj ja 😀 😀

janka vies ze sa krajnak prestahoval ? volal mi brasko ze mu volali a prelozili mi poradnu bol trocha mimo kto mu volal lebo mam tam zadane jeho cislo 😀 😀 a mamine hovoril ze z porodnice no celkom to doplietol 😀 😀

kukulik30
autor
9. okt 2009

ahojte, prajem pekny piatkovy vecer vsetkym 😉

janoko
9. okt 2009

Ahoj

sophie1981
9. okt 2009

caute...u nas tehu asi nebude.... ☹ ...citim sa na prd a zozrala by som aj mrtvemu s ucha, len nech mi to zazenie moje sialene predmenstruacne chute..... 😝 ...uz som vtisla plechovku kukurice, 4 slivky, koko tycinku, pohar piva, pohar kofoly, cokoladove pernicky, jabko, slaninu a este sa tesim na jogurt a pojdem spat.... 😝

zuzanale
9. okt 2009

Ahojte

juj aj vám to cickanie aj trošku závidím my sa na rukách uspávame a keď má náladu večer tak po ležiačky že si k nej ľahnem inak spíme cez deň tak že okolo 10 zdriemneme max na hodinku o 13tej to isté a niekedy ešte zdriemne aj poobede ale to výnimočne takže potom až večer sa uloží už sú preč časy pohodičky a spánku 😒 .... a papáme pomenej takže k Laurinej polročnici som dostala prvý menzes...na prehliadku po pôrode som bola dávno len som mala ísť na ročnu prehliadku v auguste no chce sa my 😅

Jani tú mirenu som zisťovala lebo som nad ňou rozmýšľala ale môžu z nej byť vedľajšie účinky ako pri každej antikoncepcii sa musí vybrať a vtedy sú to vyhodené peniaze takže ja sa skor asi vrátim k tabletkám tie som znášala fajn som pred Timkou brala 5 rokov a ak nie tak budeme dávať pozor ako doteraz 😕 😀 ....

sophie1981
9. okt 2009

ja antikoncepciu neriesim.... 😀 😀 😀 ...ja skor riesim ako sa zbavit cim skor mrchy zase aspon na tych 16 mesiacov.... 😀 😀 😀 😀

rybecka
9. okt 2009

Krajnak sa prestahoval 😕 to som nevedela a kde teraz sidli?, ved mamka ma ist na tyz. k nemu musim jej povedat.

antoniab
9. okt 2009

jani na ulici chrapciakova 1 je to prva ulica od kauflandu smerom k metraku ale neviem odkedy tam sidli tak skus zavolat ja som mala ist 26 a sestricka volala ze ma posuva a mam prist uz nanovu adresu tak ak je nedala vediet tak na staru 😅

veronika1982
10. okt 2009

dobre ranko... my sme hore od pol siestej a potom si ho zobrala babka a o siedmej ho doniesla lebo chcel spinkat takye soms i fajne zdriemla...este nech si ho uzivaju tieto posledne dni...

anape
10. okt 2009

ahojte baby,
my sme dnes spali takmer o pol 9, takmer som odpadla, ked som zistila kolko je hodin 😀 , to sa nam fakt uz dlho nestalo

jani ked ma napisane ze je na chrapciakovej, tak to bude v tej novej poliklinike za panoramou... vcera som tam bola pri nasej detskej lekarke,no nevsimla som si ci tam sedi aj on a inak od 1.novembra tam ide aj tvoja detska 🙂

veronika a vy sa kedy stahujete napevno, ze uz tam budete aj spat?

prajem vam pekny vikend, aj ked pocasie je o nicom

sophie1981
10. okt 2009

caute...my sme konecne dobre spali v noci, hned sa citi, lepsie, aj ked predzvest mrchy je ista.... 😝

ja idem do mesta s katkou, kupit papucky, lebo s tychto uz vyrastla...boze, to teraz budem kupovat papuce kazde 3 tyzdne..... 😕 .....no co uz...oco zarobil extra money, tak ich treba minut....aj auto mi nechal...

zuzana, stavim sa poobede, ked pojdem od otca s navstevnych...donesiem aj to kresielko...

nas oco na stavbe, babka sla do stvrtku, dedo v nemocke...tak sme same... ☹

zuzana612
10. okt 2009

Bibka, mi budeme doma, kedze pocasie je take ake je, tak budeme trcat doma

pata31
10. okt 2009

Ahojte... 🙂
Janka, ako sa mate? Anicka poslucha?

veronika1982
10. okt 2009

anka stahujeme sa zajtra.. v nasej izbe su uz prazdne steny a police tak sa to tu vsetko ozyva.. ja som bola na nakup v kauflande doplnit chladnicku atd.. a inac ja som si to omrkla kde je chrapciakova.. tak chrapciakova ulica ja prva ulicka od kauflandu smerom na mier.. a ta ulica kde je poliklinika tak to je ulica pri hornade.. takze konstatujem ze dr bude v niektorom z tych domov. je tam privat katarinka atd...dnes som isla narokom okolo toho.. ja som taky maly detektiv... 😀 😀

kukulik30
autor
10. okt 2009

ahojte...pekny vikendik 🙂

dnes som skusala tento recept a je senzacny http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4896 😝 hlavne, ked doma nie su zemiaky, ale aj tak je ovela lahsi na stravenie a halusky su jemnucke 🙂

veronika, tak zajtra je vas den..tak sa drzte a neboj o par dni sa tak zaklimatizujes , ze uz by si naspat nesla 😀 uvidis...

ste dost popisali, ani sa mi nechce citat...tak snad niekedy docitam 😀

veronika1982
10. okt 2009

my uz sme doma. uz mame spojazdeny plyn a vodu v kuchyni a domov som sla teraz v tom najvacsom lejaku.. nic na sebe som nemala suche.. hlavne ze matej bol suchy... ty kokso to bol rekord s kociarom zo zapadu na mier. ha ha.. nasi tam este ostali povysavat a pozametat.. ani sa mi nechce verit ze je to posledna noc u nasich... ☹ ☹ to bude zajtra placu...

antoniab
10. okt 2009

ahoj

veronika tak ti si maly detektiv 😀 ano je to prva ulica od kauflandu a cilo je 1 tak myslim ze to bude v dome a nie na poliklinike uzite si poslednu noc doma viem ako sa citis aj namna sada nostalgia ked si pomyslim ze uz len 2tyzdne a celi moja zivot tu bude minulostou 😉

kukulik halusky dala by som si ale az na svk nemam tu brindzu 😠

kukulik30
autor
10. okt 2009

veronika..tes sa..zajtra konecne vo svojom 🙂

sophie1981
10. okt 2009

veronika....posledna noc..... 😀 ...joooj, ja by som sa hned stahovala..... 😀 😀 😀 ......

veronika1982
10. okt 2009

no posledna noc.. matej v postielke, mm u kmotra na futbale a nasi sli tiez radsej prec na futbal aby nemuseli byt doma.. bude to tazke aj pre nich aj pre nas..a na byte este roboty jak na kostolnej vezi..

zuzana612
10. okt 2009

ako vidim kazdy pozera futbal, tak ja idem spat, aspon sa vyspim 🙂 Daniel je uz nervozny ze este nedali gol, pozeraju s mojim ocom 🙄

Veronika, my byvame uz 3 mesiace a roboty mame este na 20 rokov kym vsetko dokoncime. Dnes sa oco serinkal s kuskom sadrokartonu cely den co mu to nejak neslo, ale co uz.

Tak ja idem este pozbierat nejaku urodu a idem spat. Pekny vecer

sophie1981
10. okt 2009

zuzana...ja uz surfujem na nete.....george, cherokee,......uz sa chystam na nakupy..... 😵 😵 😵

veronika1982
11. okt 2009

dobre ranko.. uplne idealne pocasie na stahovanie...

ani sme sa nestihli s katkou rozlucit ale pevne verim ze zajtra tu aj tak dojdem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre