Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
28. nov 2009

Ahojte, ja som dnes mala hroznu noc...som zaspala az o druhej, bo mala ma tak tlacila do rebier, ze som ani poriadne lezat nemohla a aj chrbat ma bolel, na zaludku mi bolo divne, potom ked som zaspala a som sa po chvili zobudila, tak ma bolel cely bok, na ktorom som lezala...som normalne cakala, kedy bude rano...a potom uz mala nekopala, tak som mala kus strach, tak som si lahalaraz na jden, raz na druhy bok, ze ci sa zacne pucit, ci co...a puchnem cim dalej, tym viac 😔 nastastie tlak je ok, som si bola u susedy zmerat...

sophie1981
28. nov 2009

pati....juuuj,......nezavidim.....radsej nech ma cecky bolia ako puciace dieta v bruchu.....ale neboooj, o chvilku sa rozpadnes a aj teba budu boliet uz len cecky...... 😀 ...

idem zehlit..... 😝 ....

katku som dala na nocnik...sedela tam., stiahla celu flasku caju.........no a idem kuknut na vyrobok a v nocniku 3 kvapky......cucim ako debil, sahnem vedla nocnika a na podlahe mokro.... 😕 ....my ani pipika nepotrebujeme na fontanky..... 😀 😀 😀 ...nechapem ako sa jej to podarilo..... 😕

pata31
28. nov 2009

Bibka, sak ty by si chcela mat puciace sa babo v bruchu, nie? 😉

manzel mi dnes robi prebalovaci sklapaci pult, tak som zvedava, ako to dopadne...uz to je na stene namontovane, uz len nejako domysliet ten sklapaci mechanizmus 😀 😀

sophie1981
28. nov 2009

jooj, Pati, tvoj manza je sikovnik...... 😉 .......

a puciace babo v bruchu....ano...ale rataj, ze ja som moje puciace babo uz mala 3 tt von....cize ja som mala male puciace babo........ 😅 ....a to som ju uz obvinovala, ze aka je protivna...... 😀

pata31
28. nov 2009

hej, no sikovny je, musim sa pochvalit 😵 aj ked niekedy ho volam majster N 😉 😀

no a jasne, mas pravdu, to az teraz sa uz tak puci, tlaci vsade, obcas nemozem chytit dych, ked lezim, bo tak ma tlaci do pluc...

sophie1981
28. nov 2009

moj je sem-tam majster capko...... 😀 ....

uz pozehlene....odlozene.....hura mam veget...teda veget.......ked dojde mm ideme do obchodu, vecer chystat obcerstvenie a zranicu na jeho zajtrajsiu 30-tku.........a este musime stihnut ist s Katkou do hypernovi kupit party ciapky, baloniky a trubky, ze mu spravime party....uz ked darcek nema ziaden...teda ak neratam to ze ma tu cest ma mat za manzelku a ze ma tu cest byt otcom mojej dcery....to mu urcite staci...aaaaaaa, este sme mu kupili 2 plechovky zazvoroveho piva co miluje....tak to vsio od nas na jeho narodky......ech,keby sme boli v Londyne, kupila by som mu toho...... 😖 ....tu nem peniaze...dokonca momentalne nemame ziaden prijem...ani rodicak ani podpora, lebo stale cakame na tie formulare..... 🙄

sophie1981
28. nov 2009

Katka konecne krici aj mamamama....sa tvarim, ze aj rozumie co vravi....joooj, ale to kraaasne znejeeee 😵 😵 😵 😵 😵

veronika1982
29. nov 2009

dobre ranko tak my sme mali vcera kolaudaciu bytu.. od rana som lietala po byte ako vrtula. mm bol s matejom von a boli pozerat na kacicky a dnes si to zopakuju ale zoberu uz rohliky.. po ceste stretol dve babky ktore povedali ze ma pekne dievcatko.. 🙂 🙂 a potom sa k nam navalili ludia.. plus 3 male deti z ktoreho jedno dievcatko odkedy prislo tak plakalo vkuse.. ale ten plac.. ved to bolo ako motorova pila.. nas matej zo zaciatku len pozeral a potom to mal vsetko na salame.. dokonca aj si pospal...vecer som bola z toho vsetkoho mrtva.. a dnes byt ako po vybuchu opat..

hej matejko ju poskrabal ale on nechcel...

pati tak to si viem predstavit.. ja som posledne tyzdne tiez nemohla spat a ked som sa rano zobudila a maly nekopal tak som ho pucila a pucila lebo som mala strach ci sa nieco nestalo..

veronika1982
29. nov 2009

a este ondrejkovi vsetko naj k meninam..

sophie1981
29. nov 2009

bre ranicko....

ja uz ficim ako strela o druhej dojde partia na oslavy....tak upratene je, napecene tiez, este chlebicky a salat...ale musim este ist do obchodu kupit majonezu....bo sme vcera zabudli... 😝

Ondrejkovi vsetko naj ke meninkam... 😅

maca77
29. nov 2009

ahojte

my máme víkend osláv, tak vás aspoň pozdravujem

... Ondrejka je až zajtra, či nie? 😕 ... ale radšej vopred, ako zabudnúť na meniny 😵

antoniab
29. nov 2009

ahojte

vsetkym oslavencom balahozelam ondrejkovi k meninkam jozkovi k 30catinam prajeme prijemne oslavy 🙂

tak mi sa mame dnes zas onieco lepsie tak dufam ze coskoro choroba odide a pekne sa este vyspime kym sa mala prihlasi 😉

pata31
29. nov 2009

cafte, baby...ja som sa dnes v noci fajne vyspala...asi aj mala bola unavena, tak sme drichmali az do deviatej 😵 😵
a ted poobede sme boli omrnut novy dracik...konecne poriadny hrackarsky obchod a hlavne priestranny!!! a som uz aj kupila nejake darceky pre synovcov a neter...tak som rada, bo to je vecny problem, co im kupit, bo uz toho majuuuu, ze nevedia, co s tym 🙄

aj ja sa pripajam k blahozelaniu Ondrejkovi! a aj Jožkovi 😵

anape
29. nov 2009

ahojte baby,
my vikendujeme doma, no akurat sme sa s manzelom bavili, ze buducu nedelu, ak bude dobre pocasko, tak urcite pojdeme niekam napr. do tatier, lebo takto polihovat a papkat je sice pekne, no clovek je potom viac otraveny ako oddychnuty 😝

dodatocne blahozelam este katuske k meninam, tamarke k narodkam.... dalej ondrejkovi k meninam, hoci tiez mam pocit, ze ondreja je az zajtra, no a v neposlednom rade aj bibkinemu manzelovi k 30tke 🙂

prajem vam pekny vecer

veronika1982
29. nov 2009

hej ondreja je az zajtra???? no tak som mu zablahozelala skor.. a dnes je vratka? no keby katka nebola katkou tak sme mohli dnes gratulovat vratkovi...a tatik by so synom oslavovali spolu. ha ha

my sme mali tu poobede svokru so svagrom a svagrinou... svagrina uz ma pekne velikanske brusko 😀 😀

mateja sme dnes skor okupali a chystame sa bubat lebo sme vsetci unaveny.. a dnes sme boli krmit kacicky tu v smizanoch...

pata31
30. nov 2009

Ahojte...tak som pridala fotku toho nasho vytvoru - prebal.pultika 😵

sophie1981
30. nov 2009

dobre rano...my sme dnes spali do pol deviatej......ale v noci sme zasa nespali a krmili sa na 5x.......ale vazne krmili....ja uz mam ceciny ako vrecka......uplne obcucane a prazdne...ta zacina mat apetit....dokonca som zacala zase podporovat tvorbu mlieka...

doupratujem a vezmem dzuka na prechadzku von, bez kociarika, nech troska potrenuje chodenie....a ja krize..... 😝

Patka......nooo, aky sikula...to sa bude prebalovat....ale nejako si nam narastla za tie 2-3 tyzdne co som ta naposledy videla.....dievca....som ti vravela, ze musis papat viac activie, po nej sa brusko nenafukuje..... 😀 😀 😀 😀

pata31
30. nov 2009

😀 😀 😀

pata31
30. nov 2009

este ze mm obcas posluzi aj ako zeriav, nie len ako domaci majster 😉 😝 😀 😀

sophie1981
30. nov 2009

sa smejes...vazna vec..... 😝 😀

pata31
30. nov 2009

tak zacnem aktiviu papat, aby sa mi brucho sfuklo 😉 😀 😀

rybecka
30. nov 2009

Ahojte,
dakujeme za gratulacie no my sme dnesne menniny oslavili prvym urazom 😢
Boli sme na chirurgii. ako tak stvornozkoval tak sa dostal k ziarovke mame na zemi take male na podsvietenie steny,ktora bola zapnuta uz asi hodinu a chytil ju do ruky cela dlan spalena pluzgier na celej dlani keby ste poculi ten hodinovy plac 😢 😢
no ale uz je dobre osetrili nam to dali mast zaviazali a o tri dni na prevez.
Len teraz nic nemoze chytat do rucicky je z toho taky hotovy a kuse obvaz.

pata31
30. nov 2009

joj, chudatko male...to ho musi teda riadne boliet 😕

veronika1982
30. nov 2009

pati super to mate vyriesene s tym prebalovacim pultom.. ja uz nasu podlozku mam odlozenu v perinaku lebo sa uz prebalujeme na posteli...

dnes som bola na urade kvoli rodicovskemu a pani vo dverach mi povedala ze ona ma nema predsa na starosti lebo moj mm robi v cesku a mam si poziadat o rodicovsky v cechach.. tak som pozerala ako puk.. a nakoniec sme prisli na to kde nastal problem ale stravila som s matejom hodinu na urade.. ten uz mal take nervy ze tam uz krical.. ha ha a potom sme sli ku babke a skusila som mu na obed dat ryzu.. ten ju capal.. a teraz prdi a prdi.. a babka nam kupila penove puzzle a zbalila nam uz aj maly stromcek a par vianocnych ozdob..

oj to mi je luto ze ondrejko mal uraz.. my sme dnes skusali u babky vianocne ziarovky a jasne ze museli skoncit v matejovej puse...

pata31
30. nov 2009

Veronika, ja som povodne planovala len na posteli prebalovat, ale zo zaciatku sa mi asi bude lepsie v stoji prebalovat, tak sme to takto vyriesili 😵

a uz si si zvykla byvat bez rodicov? jej, ja by som sa fest tesila na Vianoce vo vlastnom...no my si este pockame..

kukulik30
autor
30. nov 2009

ahojte, krasne meninky zelame Ondrikovi, nech robi rodicom len a len radost a vela zdravicka hlavne 😵

sophie1981
30. nov 2009

dobry vecer...

zajtra rano cestujeme do BA....tak dufam, ze katka nevstane prdelou na hor, ale ako clovek, nech na nas ludia nezazeraju.... 😀

Janka....jooj, to je smola.....ale aspon bude na co spominat....... 😝

tak idem si po dieta, lebo zaspala u babky a hajde spat...rano o 7 uz nam ide vlak..... 😲

Zuzana...Jozko ide v piatok za nami, tak sa mu ozvy ohladom toho tvojho kociarika...bude mat prazdny kufor.... 😉 a ked chces, stiahne aj Daniela....

anape
30. nov 2009

ahojte baby,
len vas chcem narychlo pozdravit a bibke zazelat stastnu cestu 🙂

jani je mi luto, ze maly uz musel zazit taku bolest 😒 , drzim palce, nech to cim skor preboli 😉

dobru noc

veronika1982
1. dec 2009

no pati uz sme si zvykli ale vzdy ked prideme ku babke tak to je iny pocit.. no urcite sa ti bude lepsie v stoji prebalovat.. my sme doteraz sa takto prebalovali az kym sme nesli na chvilku ku babke a tam sme si takto zvykli...

bibka a ja som vam chcela dnes pisat ci nepridete k nam a vy uz teraz cestujete.. akurat prichadzate do popradu.. ha ha

my sedime v stolicke a zuve skurku so slaninky.. slaninak zuve slaninu.. haha..

a vcera sme zaspali o pol desiatej...

zuzana612
1. dec 2009

Ahojte, konecne som sa sem dostala aj ja. Nasim v sobotu menili okna, tak sme s Matusom boli cely den u segry nech tu nezavadziame, a odvtedy sa tu len upratuje a upratuje, malovalo sa, tak som ani pocitac zbytocne nezapinala, nech mamu nedrazdim a snazim sa byt napomocna 😀 Takze cele dni beham za Matusom pod sem, nerob to, neber to, nechaj to 😀 a ked spi tak pomaham mame. Ale aspon vianocne upratovanie budeme mat z krku 😉 Este ze sa mi manzel postara o farmu a kaviaren, lebo by mi to vsetko skapalo 😀 Aj tak nema doma co robit.

Vsetkym oslavencom prajeme oneskorene vsetko naj, a pre istotu ak sa sem nedostanem tak uz aj Bibke vsetko naj k zajtrajsim meninam. Musim to teraz vyuzit tych 15 min. kym je mama s Matusom v obchode 😀 Zajtra idem do poradne, tak som zvedava ako pokracujeme, dufam ze ok. A mala by som si ist pytat aj dalsie masaze skor ako skapem na bolesti chrbta 😖

Bibka, poviem Danielovi nech nachysta aspon veci pre Jozka, lebo on ide v piatok do skoly a neviem ci nahodou nemaju aj nejaky zapas vecer. Ale kedze im este nevyplatili z futbalu prachy, tak na zapas nepojde 😀

No nic, idem aspon popostielat kym sa mama vrati lebo mi zase povie ze nic nerobim 😀 Ma to aj vyhody aj nevyhody byvat s rodicmi, aj ked tych vyhod aspon co sa tyka starostlivosti o vnucatka je viac 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre