Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
1. feb 2010

ha veronika.....spioni uz davno vedia vsetko... 😀 .....mozno aj nase cislo topanok.... 😝

veronika1982
1. feb 2010

tvoje cislo topanok alebo katkine?

no nic idem k matejovi spinkat lebo ktovie kedy sa zobudime.. dufam ze ho v noci zase nebudem hladat a strachovat sa ci som ho nepridusila ako v tuto noc..

sophie1981
1. feb 2010

a vas Matej nespinka v posteli?...tststsssss........veronika.... 😀

a k cislu topanok....ked to pojde takym tempom, tak to cislo za chvilku budee mat rovanke.....kedze mojmu dietatu najrychlejsie rastie noha.... 🙄

dobru noc...ja odprevadim mm a padam tiez..... 🙂

sophie1981
1. feb 2010

manzel pajechal...ide aj zena spat.... 😀 ...bru noc

maca77
2. feb 2010

dobré ránko.... aspoň raz vás tak skoro pozdravím 😅

sophie1981
2. feb 2010

ale maca...ty nespis??? 😅

my sme potiahli do 7.....v postielke sme boli do 23, potom s mamou...lebo sa malej nieco snivalo....sa ju nedalo upokojit...chuda.... 😨

zuzana612
2. feb 2010

ahojte, aj my sme spali dobre, dufam ze pamycon cim skor zabere a bude aspon par mesiacov pokoj od choroby.

Maca, ja som ta na facebooku nasla a oznamila som to aj babam z konika, tak budes mat kamosiek dost 😉

U nas opat snazi, von je kosa, takze budem zase zavreta dnu. Neviem kedy pojdem konecne s Lili von 😖

sophie1981
2. feb 2010

zuzana...ja ked som ta hodila macu, vysla mi taka mladula na strome....a reku ze to urcite aca nem.,.... 😀

auto este stale v prdeli....tak nevie kedy dojdeme......ked to nebude teraz, tak poto o dva tyzdne, ked na dalsi krstite.....este dobre ze som nic nekupila, bo kym sa k tebe dovalim, tak to Lili bude aj ale.... 😀

veronika1982
2. feb 2010

ahojte.. tak my sme hore od siedmej. vecer som ho skusila polozit do postielky ale pan sa zobudil tak siel nazad..a teraz odmieta spat tak som ho dala do postielky a nech si tam robi co chce.. joj nervy mam lebo je unaveny ale jemu to je aj tak jedno..

sophie1981
2. feb 2010

juj a Zuzana, a nechces na krst topanocky.... 😀 ...a saticky?

sophie1981
2. feb 2010

sused preraba jadro.....na nervy...sama vrtacka....kladivo.... 😝

pata31
2. feb 2010

Ahojte...ja som tej noci spala asi 5 hodin dohromady...a takymi 2hodinovymi prestavkami...neviem, co sa to porobilo...a tak pekne sme spavali 🙄

inac ked som bola v nemocke, tak raz dosla jedna sestricka mi dat infuzku, ci co a sa mi zdala nejaka znama...a az po par dnoch mi doslo, ze to bola Medulka...ale potom uz nemala sluzbu, kym som bola v nemocke.. 😅

maca77
2. feb 2010

dnes ráno som musela nachystať synátora do školy... takže nedobrovoľný skorý budíček 😝 ... ale aj tak som takmer celú noc spať nemohla a keď sa mi na chvíľku podarilo, tak samé sprostosti sa mi snívali ...

fúha, vidím že na FB to žije ... ked mi malá dovolí, tak si vás čím skôr nahádžem k priateľom ... dík 😵

anaja81
2. feb 2010

Ahojte,

tak ja sa hlasim este vzdy v nemocky....zatial to vyzera do piatku a potom sa uvidi ako sa pan primar na piatkovej velkej vizite vyjadri....ale musim sa priznat, ze mi ten cas tu v nemocnici akosi rychlo leti, ved zajtra je tomu uz tyzden a ja mam pocit akokeby som tu bola zo3-4dni.

Nemam ani pary ako je vonku, kazdy co pride na navstevu ta ze jaka kosa a my tu musime mat pootvorene okno bo sme jak v saune 😉 ale na druhej strane vzdy lepsie teplo ako zima.

Dnes sluzi Zuzka a hovorila mi ako je pafnuta, ze ako tie vase deticky rychlo rastu....ved len nedavno boli Matej a Katka taky mrnusi a zachvilocku budu oslavovat svoj prvy rocik.

Tak sa zatial majte a prajem vam vsetkym pekny den

susana28
2. feb 2010

Ahojte 🙂 Tak od piatku do včera som mala doma manžela, takže pc absolútna nestíhačka. Ale budem sa snažiť prečítať čo ste popísali a hádam sa mi k niektorým témam podarí aj vyjadriť.

zuzana612
2. feb 2010

Tak ja som si dnes musela upiect nejaky dobry jablcnik kedze mam tu krizu na sladke, tak som z neho uz aj kus zjedla a hned sa citim lepsie 😀 Deti spi, tak si trosku vegetim.

Bibka, kedze mi budeme mat krst teraz vo februari, tak Lili bude zababusena v kombineze, vankusi, deke a neviem v com este, takze satocky by nepripadali do uvahy. Iba ak jej obleciem tie ruzove miny co si mi pozicala ked prideme z kostola 😀 Ale to by som jej musela kupit nejake pancusky 🙂

veronika1982
2. feb 2010

tak my sme boli poobede von a zmrzla som kvalitne od pol druhej do pol stvrtej.. potom sme sli do madarasu a teraz uz chlapy pozeraju rozpravku a piju krupicu..

sophie1981
2. feb 2010

uz som tu....na nesiel net...asi sused vypol.... 😀 ....

zuzana, ved ja so aj myslela, ze na prezlecenie, ked dojdete domov...tie biele, co mala aj katka potom doma....mam aj sexi pancusko-silonky.....tak sa rozhodni a poslem po Danielovi.... 😉 .....zvysok handier by som doniesla...auto by malo byt hotove do soboty, tak uvidime ake budu cesty a mozno v nedelu dojdeme.... 😉 ....

katka s babkou v spalni....tak mam trosku cas.....dnes sa pozvracala....zjedla nejaku habaduru co nasla na pokrovci a samozrejme sa jej to nalepilo na mandlu.... 🙄 ....tak bola fontana..... 😝

maca77
2. feb 2010

Zuzi, ty si dobrá, keď stíhaš pri dvoch malých deťoch aj piecť 😉

medulka986
2. feb 2010

pekný večer všetkým 🙂

medulka986
2. feb 2010

veronika,zuzankale,rybecka,som rada,že ste si na mna spomenuli 😉 potešilo,že ste si spomenuli.Mám sa rýchlo,je pravda,že som dala výpoved,končím v marci.
Paťka,mne tiež došlo až neskôr,kto ste.Ano,ja som vám pichala infuzku,dufam že dobre 😀

sophie1981
2. feb 2010

ha, uz spinkame v postielke....uvidime, do kedy..... 😀 .......

maca,zuzana je superzena.... 😀 😀 😀

medulka, a kam....do LE?

medulka986
2. feb 2010

bibka,nie,do Rakuska by som mala 😉

sophie1981
2. feb 2010

juuuj, tak daleko???? 😝 ....a ako to zvladli v neocnici??..ze opustate...

sophie1981
2. feb 2010

no pekne...a ja planujem dalsie tehu.......kto mi pride prisat dieta v porodnici??? 😕

medulka986
2. feb 2010

bibka,zavolate,pribehnem a velmi rada 🙂

rybecka
2. feb 2010

Bibka moje dieta tiez uz spi v postielke 🙂 aj to starsie ja uz popijam vinko
Medulka na vas sa neda zabudnut ved ste mi davali tabletky proti bolesti 🙂
Ani sa vam necudujem ze odchadzate v Rakusku sa budete mat lepsie idete ako opatrovatelka alebo do nemocnice niekde?
moja mamka je uz v Rakusku 4 roky a nestazuje sa 😉 hlavne finacne je to super.a ked deti su uz velke tak nie je co riesit

medulka986
2. feb 2010

Rybecka,dakujem,a to tie tabletky boli take dobré? 😀 .Ano,koli financiam hlavne odchádzam,ako opatrovatelka,dufam,že to zvládnem 😒

medulka986
2. feb 2010

synator ostal zas bez práce v Škotsku a je tam hlavne študent,musím to riešiť ☹

sophie1981
2. feb 2010

medulka....ked ja som zvladla au-pair, tak vy no problemo.....

Janka......aj ja si dam vinko...si mi narobila smak.. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre