Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
16. feb 2010

no ja som zvedava na zajtra...

antoniab
16. feb 2010

no ja sa sem kuknem este zajtra ze co ako a kto okolkej pride
livka o pol jednej a veronika o jedenastej tak 😉

sophie1981
17. feb 2010

caute...tak, nam asi ide zub....nervozna, zasoplena......horucku nemame, nic, len soplik, takze ja pre vase dobro dieta do madarasu neberie...ale verim, ze sa dovali saa,...Katku necham s tatikom, lebo chceeeeem voniat babatka..... 😉 ...tak dajte vediet ci sa oplati hnad tam, ci ostanem doma.... 😝

veronika1982
17. feb 2010

dobre ranko.. veronika rusi stretnutie do frasa ja neviem ci medzi detmi funguje telepatia alebo co ale my sme celu noc nespali lebo sme mali sopliky a teraz mu tecu po nose a darebak si to neda odsat a ani utriet...a placeme a placeme.. len na rukach sa nosime... joj a tak som sa tesila... proste matej s katkou su si sudeni...

sophie1981
17. feb 2010

veronika.... 😀 ..... 😝 ..ked my neee, tak ani vy neeee 😅

rybecka
17. feb 2010

Dobre ranko 🙂
takze vy dve kocky nedojdete alebo ¨prides sama bibka? 😕 a ja som chcela akurat vidiet nasich rovesnikov Matejka a Katku 😖 ta vy ste sople odsat a ide sa ne 😀 😀 ked uvidia smykacky zabudnu na zuby 😅 aj nam vysiel dalsi ale zatial ma celkom fajn naladu 🙂 este ho dam fajne vyspinkat a pojdeme 😵

sophie1981
17. feb 2010

janka....ja sa len boji ak to nahodou niesu sople zo zuba, aby nenakazila aj zbytok partie.......viem, ze niektore mamicky nemaju rady, ked sa do kolektivu donesie soplave dieta.....a pravdupovediac, ani mne by sa nepacilo vidiet na smykalke dieta s cenculikmi pod nosom.... 😝 ...ale verim, kedze sa uz len otepluje ze stretka zacnu vo velkom... 😉 ...uvidim ako pospi Katka a snad sa i podari prebehnut aej...aspon na uvidite.... 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

zuzanale
17. feb 2010

Ahojte tak u nás na stretko nehrozí ale nie koli deťom .... dnes musím ísť k našim mame je od víkendu blbo včera bola v PP vysadili jej chemo no a kým sa dá trošu dokopy musí s ňou niekto ostať a oco s brachom už museli do roboty .... takže snáď nabudúce

pata31
17. feb 2010

Cafte...mne dieta zaspalo pred pol hodkou, tak neviem, kedy sa zobudi, ale hadam to do tej pol dvanastej stiham dosjt..
takze kto vlastne dojde?

rybecka
17. feb 2010

no moje dieta este nespi takze jedenastu nestiham a ani nevyzera na spanie 😠 asi pojde az o desiatej spat no uvidime.
Inac Matejko ma este tiez sople ale to uz len sem tam a kasel uz mame vyse 2 mesiacov tak to neriesim myslim si ze by uz nemal nikoho nakazit lebo je to uz dlhodobe 🙄 a potrebujeme vypadnut lebo sme zavrety doma tiez velmi dlho kvoli chorobam .
Patka ja dojdem ked uvidis vycerpanu maminu s dvomi chlapcami som to ja 😀 😀 😀 l

pata31
17. feb 2010

haha, uz nespi 😕 sa usmieva a vykrikuje tu..asi puci do plienky
Janka, ok, urcite ta spoznam 😀

veronika1982
17. feb 2010

joj baby a ja som sa tak tesila...ale co uz dieta je prednejsie..

my sme teraz zaspali.. keby ste vedeli ako plakal od unavy.. az vlasy mal mokre..konecne potom zaspal a po 5 min. taky plac ze len rukami trepal tak neviem co to malo byt.. teraz som ho opat uspala...ja sa len bojim aby sme nedostali laringitidu kedze vonku je tak hnusne hmlisto...

tak baby uzite si to a hlavne spravte fotky nech vas aspon takto uvidim

veronika1982
17. feb 2010

zuzi mohla som vcera stretnut na zapade tvojho manzela aj s laurou? aj som sa chcela prihovorit ked to ovsem bol on ale nakoniec som nenabrala odvahu lebo co by som mu povedala ze ja som z konika?...

rybecka
17. feb 2010

no my sme az teraz zaspali po dlhom placi trapili nas prdiky ale uz sa vetry uvolnili a spime 😅
tak ja dojdem ale asi na 12 stu tak ked Patka tiez tak prid a kto este vlastne ide? viem ze Livia a este? 😕

sophie1981
17. feb 2010

janka...aj ja idem...ale neviem, ci vas stihnem, kedze vy idete az tak neskor.....som sa rozhodla, ze zoberiem kacku na vzduch...do kutika ju nepustim, nakupim potrebne veci v dm a uvidim, ci niekoho stiham...... 😕 .....asi sme to ohli dat na poobede..... 😅

pata31
17. feb 2010

my sme tiez este prdkali, tak akurat zaspala...idem sa chystat a pojdem tak o jedenastej z domu, ze este pokukam aj po obchodoch 😉

rybecka
17. feb 2010

ok Tak dufam ze vas stihneme a ak nie tak aspon Liviu 😅
zeny ale o nasich stretkach no coment 😖 😖 ucast fakt minimalna nejak sa nam to nedari 🙄

antoniab
17. feb 2010

ahojte
tak mi sme uz hore idem sa dat dokopy a vyrazime po pol dvanastej z domu dufam 😅 tak zatim
dufam ze niekoho spoznam 😉

susana28
17. feb 2010

Žienky tak prajem vám krásny dník v madarase, a potom chcem vydieť fotečky. Aspoň nech vidím ako sa sa mali, keď už nemôžem byť s vami.

dasena
17. feb 2010

dievky hlasim prichod mrchy,takze ideme dalej.....zdar mrchovaniu 😝

susana28
17. feb 2010

Dasenka ty si tiež v období snažilkovania? 😉

sophie1981
17. feb 2010

caute ......tak my se na chvilu stretli janku...Ondrik uz chlapina.....no a atej nateseny, ze je konecne z domu von......videla som aj Tamarku, krasna babika a drobnucku Timeu...eeej, dobre ze so aspon na chvilocku sla.....take babiky som uz daaavno nevidela..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......tak dufam, ze sa baby ali dobre... 😉

Katka zaspala stolkeho chodenia po obchode bez kocara.....tak ja idem docitat svoju knihu o upiroch a natiahnem sa vedla nej, kedze v noci sme mali rusno.... 😝

daska....tak ideme do dalsieho kola spolu.....

susan rata kolko snaziliek, 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
17. feb 2010

ahojte..stretko som stihla...az na Bibku 😀, ale tu nie je problem stretnut kedykolvek a kdekolvek..aj u nas na kave, ze? 😀

joj, ale som rada, ze som videla Matku s Timeou a aj Patku s Tamarkou a Janku s Matejom a Ondrikom...aj som ich troska popestovala, aj sme sa pofotili, som zvedava na fotecky 😵 take su krasne dievky 😵 😵 😵 a Ondrik jaky smejko, s nim som zaspievala a zatancovala 😀 ...dufam, ze sa na mna cosi nalepilo 😝 😀 a

anape
17. feb 2010

ahojte babenky,

skoda,ze som nemohla prist aj ja, ale my sme stale marodi, petko hrozne kasle,taky suchy drazdivy kasel,ved som v noci takmer nespala 😒 ... hadam dnes uz zaberu antibio a bude lepsie, hoci zatial nemam ten pocit ☹

ked sa uzdravime,tak verim, ze bude dalsie stretko, na ktore uz pridem 🙂

veronika aj ja som minule myslela na kajucz,fakt sa neozvala uz velmi dlho 😕

livka drzim palce, nech sa na teba "nalepi" 😉

pekny zvysok dna baby, idem sa ja venovat detom,lebo tym, ze nechodime von su ako z divych vajec a ja som velmi unavenaaa

rybecka
17. feb 2010

No cafte,
kava na stole obed som navarila deti uspala dala dopracky a umyvacky opat dieta uspala 😀 a az teraz som si sadla idem dat fotky len asi ich hodim na Fb lebo nemam program na zmensenie vsetko mam zmazane co som mala v pc mm formatoval Pc a tak tu nic nie je 😅
stretko fajne babiky uzasne krasne Katka frajerka 😉 rozkosne tie deticky 🙂
Samko s Matejkom to su uz chlapci velky 😵

zuzanale
17. feb 2010

Ahojte my sme už doma spali sme 5min keďže Laura zaspala tesne pred panelákom kde bývajú svokrovci a Timka že ona ide k babke no a samo že ako na potvoru sa Laura zobudila vo výťahu 😝 😠 ešte že svokre nevadilo že som jej tam Timku nechala a šla domov 😅

Veronika mohla si sa ozvať určite to bol moj mm a Laura ...aspoň by nedudral že musel mrznúť sám 😀 😀 😀 ja som bola na ultrazvuku u Osifa vrámci preventívky 😉

rybecka
17. feb 2010

Fotky su uz FB 🙂

anaja81
17. feb 2010

Ahojte,
tak vy si tu uz takto pekne stretko davate.....ak budem mat aj ja uz mimino, tak sa k vam rada pridam ak budem moct.

Dnes som bola v poradni a vysla som odtial v takom soku ze az.....dr mi vravel, ze maly je dost velky, ze ma 2450g a to som v 32tt a k tomu dodal, ze podla jeh vypoctov podla ultrazvuku to nie je 32tt ale 35tt 🤐
....no povedzte mi, ci je to mozne, aby bol az 3-tyzdnovy rozdiel....a dalsia zaujimava pikoska je ta, ze pred necelymi dvoma tyzdnami, ked som este bola v nemocnici tak mi dr vravel, ze maly ma vahu 1850g.....je to mozne, aby v priebehu 12 dni pribral 600g? 😨 😨 😨
normalne som z toho vsetkeho v miernom soku, ze to nakoniec nebude 18.4. ale mozno aj polovica marca.....a to chcem ist este na nakup do Polska 😠

bola by som vam velmi vdacna, ak ste sa niektora z vas uz o takomto pripade stretli resp. poculi o niekom podobnom

zuzanale
17. feb 2010

Adi to je len odhad ale myslím že môže napr keď som čakala Lauru tak na poslednom ultrazvuku mala cca 2800g a narodila sa o 3tt a mala 3980g a termín no to je podla poslednej menštruácie lenže napr ja som bežne otehotnela počas dní ktoré už mali byť neplodné 😨 😀 😀 takže ak ty presne nevieš kedy si otehotnela tak sa môžu aj mýliť pri Timke som si bola istá lebo som vedela a môj odhad vyšiel a pri Laure som nembola ista tak som moc ani neprerátavala a navyše jej sa moc ani nechcelo von 😀

a polsko neriskuj ja som nemala rizikové tehu a natriasanie v aute mi robilo problém a Bibka ti tiež rada určite popíše strasti a komplikácie cestovania .....

veronika1982
17. feb 2010

adi moj matej mal den pred porodom podla utz vahu 3200 g a narodil sa a mal 3560 g.. jedna baba co chodila s nami na cvicenia tak jej tiez dr. posunul termin o 3 tt skor..takze moze na tom nieco byt a o chvilu mozes rodit.. takze cestu do polska moc neodporucam..

do kelu zuzi mohla som sa ozvat ale ked ja som sa hanbila..

a my dnes hrozny den.. sople tiekli a matej uz ked vidi ze ideme k nemu so servitkou tak uz place.. lebo odsat ani za fras ale teraz vecer sme nakopli vysavac a odsavali.. joj to bolo placu..a teraz mal 37,6 tak dufam ze teplota nepojde hore..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre