Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
1. mar 2010

Dobre ranko,
Patka deticky su uz take zmyslia si furt nejaky novy system na uspavanie 😅 my sme Ondrejka uspavali asi 3 mes. a fitlopte a potom jedneho vecera si zmyslel ze uz nie ze je uz vellky a uz spinka v postielke len si k nemu lahnem dam mu rucku a zaspinka 🙂
dnes neviem co s nacatym dnom vonku o nicom a rozmyslam nad programom pre deti Matejko je este doma lebo stale sopli kym nebude cisty a uplne zdravy tak ho ani nedavam do skolky lebo tak siel minule a bol
tam 3 dni 😖 Kto pride k nam? 😅

rybecka
1. mar 2010

a mozno ked vyjde slniecko tak bude fajn a pojdme vonku to by bolo pre nas idealne 😎 ONdirk teraz zacal dost aktivne chodit za jednu ruku tak sa mu paci behat po chodniku a nahanat nasho psa 😀
no moj monolog konci idem si vypit kavu a obliect deti lebo sme v pyzame vsetci traja 🙂

veronika1982
1. mar 2010

janka tak slniecko vyslo takze vyzera ze bude pekne...

aj ten moj beha este v pyzamku ale v postielke pretoze uz bol nervny.. dala som mu potahat mliecko a nasou najnovsou hrackou je nabijacka od telefonu...s tou sa on vie vyhrat..

inac vcera sme boli pozriet do vykladu tej predajne co sa prestahovala od metropolu do byvaleho nabytku.. ty kokso ake postielke a ake hracky pre dievcata a ich babiky tam maju.. len sme zirali...

rybecka
1. mar 2010

Slnko 😎 super tak idem dat drobca spat ze cez obed sme vonku tesim sa 🙂

veronika1982
1. mar 2010

ojj my uz spime a neviem co mu je dnes ale place ako tur.. za kazdu somarinu ale az krici a trasie sa.. ci ho trapia zubky alebo jednoducho prisiel na to ze sa da aj tak plakat..

sa tesim ked sa naobedujeme a vypadneme vonku na slniecko..

pata31
1. mar 2010

bre ranko 🙂 dnes je ale pekne vonku 🙂 ...a ja som si dnes kus dlhsie pospala, vecer som dlho kecala so segrou cez skype a potom este do polnoci som kukala avatara a aj tak som to nedopozerala...
no a teda dufam, ze mala si to velmi rychlo rozmysli s tym zaspavanim...ja sa ju snazim stale nejako do tej postielky dostat, aby sama zaspala...skusam cumlik, kolotoc zapnut a pod. veci, vcera ju dokonca dedo zobral do svojej postele, ale to nepomohlo vobec 😀 to revala este viac...a nakoniec som ju prehovorila na cicku, tak uz musela byt asi velmi unavena, bo po chvilke zaspinkala 😉 lepsie, ako na rukach 😝

zuzana612
1. mar 2010

Ahojte, aj my sme dnes spali do osmej, teda aspon Matus, ja do pol osmej a dokedy spala Natalka neviem, ale kym bola ticho, tak co 😀 Len neviem ci nejde byt chuda chore, lebo jej nejak tecie z ocka, ma kamoska vystrasila ze jej deti takto zacinali byt chore. najskor ocko, potom kasel a potom priedusky, tak dufam ze sa to nenaplni. Ale od matusa moze ochoriet velmi lahko, kedze ju stale bozkava a hladka.

My sme boli vcera v tom Mikulasi tak tom si konecne kupila vysavac a aj taku nerozbitnu vazu na moju velikansku suchu kyticu, lebo ju mam uz 3 roky odlozenu na skrini lebo ju nemam kde dat 😒 Tak sa trosku vytesujem ze budem mat nejaky doplnok doma 😀

Baby, ja som z toho mojho dieta uz zufala, on uz vie velmi dobre kedy serinka,lebo sa ujde schovat niekde pod stol a vylezie az ked je uz za nim iba smrad 😖 A dnes je to uz druhy krat!!!!

Aj tu je dnes celkom pekne, svieti slniecko, ale dost pofukuje, tak neviem ci pojdem s Natalkou von ak ma nahodou zapalene ocko, aby sa to este nezhorsilo

rybecka
1. mar 2010

Zuzana presne mi to robil Matej ked mu trebalo na velku tak sa skryval a potom uz len smrad 😅 😝 a vobec mu nevadilo ze nema plienku aj ked som ho v tom nechala tak nic tiez som bola zufala a potom nakoniec sa tö poriesilo samo rozhodol sa sam kakat do zachodu my mame tu podlozku na WCko a uz je ok dodnes ju pouzivame tak sa netrap on dozreje a bude to. 😉

zuzana612
1. mar 2010

Jani, ked ja mam z toho take nervy ze az. Keby nevedel rozpravat, ale povie uplne vsetko, rozumu ma ze az, tak preco sa nemoze pytat na wc? Tu dosku mame aj my v spisskej, tak chudam tam bude asi sediet pol dnes kazdy den kym sa nenauci. Inac uz ma chcela mama vyhodit z domu, mi volala ze tento vikend by mala mat nakoniec volno tak mozme ist hore ak chceme, ale jasne ze sa mi nechce 😀 😀 😀 Ostanem do tej velkej noci, lebo v piatok idem s malou do poradne a potom pojdem este o 2 tyzdne, a potom je kontrola az v 3,5 mesiaci, tak medzitym si budem hladat doktorku pre deti v Spisskej.

A uz mam darcek pre matuska k narodkam, objednala som mu vcera smykacku do zahrady.

http://www.mojeihrisko.sk/index.php?action=ŠMÝK...

Tak uz budeme mat smykacku, mame 2 hojdacky, drevo, tak som zvedava kedy to moj mm matuskovi aj urobi 😖

maca77
1. mar 2010

ahojte

Veronika to sa tam presťahovala tá predajňa Bejbycentrum? či nejaká iná?
... a kukla si aj ceny na tie parádne hračky? ... bo ja sa tiež takto vytešujem, keď vidím tú nádheru a keď zistím čo to stojí, tak dozíram 😀 😀

Zuzi, to bude teda dar 😉 .... MM chcel robiť niečo podobné pre decká cez zimu, ale už aj zima končí a naša šmýkaľka v nedohľadne, bo zas ideme ešte komín robiť, no najprv musí kozub zbúrať a nanovo postaviť .... a hned potom nás čaká otepľovanie domu.... oj isto nebude mať čas deťom takú zábavu urobiť 😖
.... ale aspoň k vám častejšie prídeme 😅

rybecka
1. mar 2010

Zuzana tam my sa budeme chodit k vam smykat 🙂 krasne smykacky su tam

sophie1981
1. mar 2010

caute, ja len na skok, nsetihacka....v piatok uz bude viec casu,. tak hodim aj foto z oslavy.....veeelmi dobre bollo, vtrepali se sa vsetci, katka sa vytesovala, dostala darcekov, vecer bola takaaaa unavena, ze nevedela ani zaspat od unavy.zalomila az o pol desiatej aj to az ked sotala po plienke......nooo, ale zto sme spali do pol deviatej rano.... 😝

rybecka
1. mar 2010

Zeny ja az teraz si uvedomila ze dnes ma Ondrik 11 mes. 😅 uplne som zabudla joj ta co som ja za matka 😝 😅
idem mu uvarit puding s piskotkami a ovocim nech ma radost ked uz ma posledne mesiaciny 😅 potom uz len roky sa rataju 😀 😀

veronika1982
1. mar 2010

gratulujeme k odrikovim poslednym 11 mesiacikom... 😀 😀

tatik doniesol pekarnicku tak uz to studuju a ja si idem konecne vypit kavu.. boli sme vonku len fukalo ale v smizanoch uz bolo super...

bibka tesime sa na fotky... 😀

anaja81
1. mar 2010

Ahojte,

Maci, to prestahovali tu predajnu co bola oproti Metropolu na rohu.....my sme sa tam tiez nevedeli nabazit tych krasnych veci.....a tam mm nasiel tu postielku co len drevo stalo 77eur a my sme presne taku a este aj s kokosovym matracom kupili v PL za 45 eur....takze aj ceny tych hraciek musia byt tiez take krasne ako samotne hracky.

Vcera som to trosku zakrikla, ze uz mi je lepsie, lebo dnes som na tom zas o nieco horsie...ale hlavna vec, ze nemam horucku.

antoniab
1. mar 2010

ahojte
na tu zumbu pojdem zajtra asi aj ja este sa musim opytat babky ci postrazi malu a pravdepodobne nepridem sama
da sa tam prezliec alebo mam prist uz oblecena a co?... je tam teplo a obuv botasky ci ako a este mi vysvetlite kde to je nepoznam smizani alebo dajme niekde zraz 😕

rybecka
1. mar 2010

Mata super,
je to na umeleckej skole pri kostole v Smizanoch o 19 stej. da sa zaparkovat pred kostolom je tam parkovisko. oblecenie teplaky tricko botasky prezliekali sme sa tam. a hlavne vodu budes ju potrebovat 😉 tak zajtra tam bude asi vela zien aj od nas z dediny uz idu 2 ked som im to vravela 😅

maca77
1. mar 2010

práve čítam toto:

http://aktualne.centrum.sk/domov/zdravie-skolst...

včera sme s MM pozerali hokejové finále a sa mi zdalo, že bráškov pes nejak breše, tak som z kresla pozrela cez okno, či niekoho nezazrem na ceste, keď sa ozýva.... a zrazu na oblohe taká žiara, som nevedela či to blesky, či dajaké lietadlo vo vzduchu vybuchlo .... tak som štuchala do MM, či to videl.... no jasné, že nie... potom sa ešte ozvalo nejaké hrmenie, tak mi prisvedčil, že asi búrka ide... len nám bolo divné, že koniec februára a búrka? ...
... ešte že taký článok našiel, lebo by som si jak dilino pripadala 😅

Andreji, ja som tam viac takých vecí objavila, čo v PL mali za polovičnú cenu ... 😝

veronika1982
1. mar 2010

maca mne mm hovoril ze ked sledoval hokej tak ze zrazu taky zablesk vonku a ja som mu na to len povedala ze hlasili silny vietor tak mozno ze aj burka mohla byt...ale uz vieme co to je...skoda ze som to nevidela..

tak zajtra sa vidime.. jupi jupi sa tesim.. este musis umyt botasky nech su ciste..a kolko sa plati? 2,50?

antoniab
1. mar 2010

veronika super super dufam ze moje dieta bude spolupracovat s babkou 😀

aj moj otec a brat to videli a rano sme sa pytali mamini ci nieco v dedine nevybuchlo ci niekde nehorelo 😀 😀

veronika1982
1. mar 2010

no neviem ake su ceny na hracky v tom bejby centre ale ja som tam chodila velmi rada kupovat polodupaky, body a kupila som si tam aj supravicky co v nej siel matej domov z porodnice, aj deku do autosedacky a kopec inych veci..a hlavne mala to tam lacnejsie ako v delte..aj teraz som tam bola kupit kamoske pre dvojicky veci...aj ked ostatne veci co sa tyka postielok a mantinelov tak to je vsetko dovoz z polska..

joj aky krasny mesiac svieti.. som si ho aj fotila len na foto je to take ine ako v skutocnosti..

matej uz spinka tak ja sa idem venovat knihe od browna strateny symbol..

a inac baby nepotrebujete niektora kolky - znamky? lebo mi mame navyse lebo ked sme si davali robit obcianske tak sme si mysleli ze aj vodicaky nam bude treba a netrebalo takze ich mame doma a na poste mi ich za peniaze nevymenia..

kukulik30
autor
1. mar 2010

ahojte 🙂
veronika, neviem, ci mi nebudeme potrebovat kolky...lebo mm potrebuje vymenit vodicak za euro , lebo na tu dovolenku pojdeme v juli autom a on ma este stary...nevies aky potrebujeme kolok? akej hodnoty?

a zajtra mame zraz na zumbe? supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀

veronika1982
1. mar 2010

zistim ti to na stranke policie alebo si to ty zisti...ja mam 2 x ale uz si nepamatam aky kolok tam siel lebo ja som kupovala pre seba aj pre mm aj na obcianske a aj matejovi na pas...

no dufam ze ma moj chlapcek zajtra pusti.. sa tesim..

anaja81
1. mar 2010

Livi,
na novy vodicak ti treba kolok za 6.50 Eur....minuleho roku som si menila aj ja a taketo doklady si nechavam dlhsie.

Pozeram, ze zajtra idete si riadna kopka zien zatrsat.....tak vam prajem, aby vas to riadne oslovilo a aby ste si poriadne uzili 😉

Ja som prave tiez trosicku robila macaci chrbat a chodila stvornozky, lebo mi znama vravela, ze vraj to pomaha, aby maly zmenil polohu na taku aku ma....tak uvidim ci to pomoze.

susana28
1. mar 2010

Ahojte 🙂
Dievčence nestíham tu teraz prispievať, ale čítam vás poctivo. Teraz mám trochu času, lebo chlapci robia klobásy na veľkú noc
😀
Len škoda, že mm už ide v stredu ráno preč, ale ešte spolu pôjdeme na genetiku. Nám v piatok poslali email, že už sú výsledky, tak som tam hneď volala, a vyzerá to tak, že všetko je ok 😉 Sa veľmi tešíme.

A zas som dostala od mm krásny darček, ako bolestné, že sa nám nemôže venovať tak ako by chcel. Prv som dostala taký pekný jarný plášť z kenvela, vaneska nádhernú bundu, rifle a suprovú mikinu a ešte malá vyfasovala aj čajový porcelánový servis. Ale dnes ma mm dorazil, mi kúpil miini notebook, čo som tak veľmi chcela 😉 a ešte aj takú kabelu maličkú na notebook aj myšku. No zlatý je, len zas ľúto mi je tých peňazí. No ale aspoň viem, že nás ľúbi a nešanuje na nás 😉

Tak dúfam, že mu porodím toho druhého potomka 😀
Babenky, tak zajtra sa zabavte na zumbe aj za mňa, ja sa zajtra chystám vybojovať nižšie poistky s p. Kubincovou.
Pekný večer

veronika1982
2. mar 2010

dobre ranko..my uz od siestej strasime a papame upeceny chlebik...

susi minibook je super vec len obcas mi lezie na nervy s tou malou obrazovkou hlavne ked mi treba farmu pozbierat...tak si uzivaj darcek...

dnes to vyzera opat na pekny dnik

veronika1982
2. mar 2010

ta co spiiiite?

pata31
2. mar 2010

Ahojte...uz som pisala na fb, ze nasa mala dnes trhla rekord v nocnom spani...spala od 19.h. do 4:30...ze 9,5 hodiny... 🙂 🙂 ja som este vecer pozerala avatara a tak nekludne spinkala, som myslela, ze okolo polnoci uz bude hore a ona mi take prekvapko spravila 😵
inac ten avatar sa mi velmi pacil 😵 krasna priroda, prostredie tam je spravene...
no idem varit, pratat, pracovat... 😖

rybecka
2. mar 2010

Dobre ranko 🙂
no aj my mame rekord Matejko vcera zaspal poobede o 16 hod a spal do rana do siedmej 😅 normalne sme to s mm nechapali. ani neviem co ho tak zmohlo 🙂
Ondirk spinka idem rychlo zkuchtit polievku ze ideme vonku ked vstane lebo je uzasne vonku 😎 vemi sa tesim zo slniecka.
tak prajem krasny dnik 😎

pata31
2. mar 2010

asi bola nejaka dobra konstelacia hviezd, ked tak deticky pekne spali... 😉

inac dufam, ze zidu skvrny od paradaj.pretlaku...joj, som sa ofrkala pri otvarani konzervy 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre