Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
15. mar 2010

my sme boli s mamou trosku pobehat po obchodoch, tak som si kupila nieco take ako obrus ci co to je na stol do obyvacky, ten taky dlhy skoro ako bambusovy, obliecky na vankuse do obyvacky a este prestieranie na stol, ked pride Bibka s Jozkom k nam na veceru 😀 Ozaj Bibka, minule mali v Hypernove u nas akciu na fajitas, jedno za nejakych 1,70, tak som zobrala dve, tak si ju v aprili urobime 😝

Este ked sa vratim ku kuchyniam, tak ta moja co mam ma straaaaaaaaaaaaaasne daleko od mojej vysnivanej, ale kedze boli na nu dobre zlavy, tak sme to brali. Cela linka nas stala okolo 60 tisic, a to bola na nu 40 tisicova zlava. Neviem co na tej linke za tie peniaze je, ale nevadi. A ako tu niekto pisal, vsetko je to len o memontalne mode v nabytku. Ja nebyvam v Hute este ani rok, a uz by som polovicu zariadila uplne inak 😀 Ale aspon sa budem realizovat este pri doladovani, zutulnovani holych stien a tak 😀

veronika1982
15. mar 2010

joj ja mam dnes nejaky na prd den..

bibka zajtra dojdeme doobedu ale neviem ci ostanem na miery lebo mm sa nijako nevyjadril..ale zajtra sa stretnem s lubkou tak som na nu zvedava..

susana28
15. mar 2010

Zuzka LE - a čo vlastne robí tvoj manžel?

zuzanale
15. mar 2010

Susan tak to by si neuhádla... v záložni na železničnej stanici a ja som mu vlastne aj kolegyňa ale na materskej 😀 lebo moja domovská prevádzka je na letnej 😅 ono by si povedala že super jednoduchá robota ale keby bolo kde ísť balíš kufre a padáš..... kopec papierov zodpovednosť maximálna a ešte si aj žerieš nervy s kolorovanými 😝 a máš z toho figu sa vedenie po tebe len vozi 😠

susana28
15. mar 2010

zuzi to fakt? Lebo pár krát keď sme išli vlakom som bola mrknúť aj v tej záložni, ale to bolo niekedy v r. 2006, tak pravdu povediac si už ani nepamätám, kto tam vtedy robil. A keď ste vlastne kolegovia, ste sa spoznali v práci 😉 ? Ináč tak tú zodpovednosť tvojmu manželovi nezávidím, nervy riadne musí z toho mať 😒

Dnes bola sestra kolegovi na pohrebe, 64 ročný pán, 30 rokov v tom istom podniku, a z vedenia mu na pohrebe neboli schopní povedať ani pár slov vďaky. Tak tomu hovorím "svinstvo". Ľudia sa v práci drú, poskytujú max. výkon, a čo z toho, ani trošku ľudskosti za to. najmä keď ten chudák dostal infarkt priamo v robote 😒

kukulik30
autor
15. mar 2010

Ahojte a dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem velmi pekne za blahozelania , to potesi srdiecko 😵 😵 😵

veronika1982
15. mar 2010

livia nemas za co.. 😀 😀 my radi potesime srdiecko..

matej uz bubka, mm ide na florbal a ja zase sama.. to tak fajne na depku..

susana28
15. mar 2010

Ozaj Jani, ako ste to napokon poriešili s TV, ste napokon niečo kúpili?

veronika1982
15. mar 2010

zuzi a kde robi tvoja sestra?

rybecka
15. mar 2010

Zuzi hej mame novy televizor 🙂 🙂
v nay bolo srotovne tak nam dali za stary 50 eur takze sme to vyuzili takze sa vytesujeme z noveho LCD cka 😵
Lebo my sme mali este predpotopny a dokonca ani ovladacka nam nefungovala 😅
takze fajn rychle rozhodnutie rychla kupa 😉

susana28
15. mar 2010

Veronika na zimnom štadione.

Janka sa super, blahoželám k novému telkáčiku.

sophie1981
15. mar 2010

aj ja chcem novu telku.... 😨 ....my tiez mame este krabicu....uz 10 rocnu.... 😝

takze dieta spinka...zajtra cakame veroniku a Mateja..... 😉 ...rano skocime do obchodu a bude.... 😉

takze dobru noc......zajtra mame tazky den....deda budu operovat..... 😔

kukulik30
autor
15. mar 2010

aj my mame 10 rocnu krabicu , svadobny dar OVP 😅 ..uz nam strajkuje obcas, kazdu chvilu cakame , ze nas opusti 😒

kukulik30
autor
15. mar 2010

bibka, myslime na vasho deda... 🤐 neboj bude to ok 😉

zuzanale
15. mar 2010

Susan no mm je tam od začiatku od kedy otvorili stanicu to je jeho pobočka teda pod jeho vedením 😅 a nie nezoznámili vo firme nastupoval 2roky po mne....

a my máme tiež novú telku k veľkému LCD pribudlo male so zabudavaním DVD a USB dievčatám do detskej lebo teraz je obývačka jak herňa a bordel aj tam aj v detskej takže keď ich v lete presťahujeme do najväčšej izby v byte bude pre nich obývačka tabu.... jaj a akurát neni z nay ale made in naša založňa 😅

Bibka držíme palce...

veronika1982
15. mar 2010

susi som si hned myslela ze na zimaku..aj ja som tam pracovala a mozno tvoju sestru poznam. a toho pana je mi luto... ☹

no nic idem do hajan..aby som aspon trochu zdriemla kym sa matej zobudi

veronika1982
16. mar 2010

dobre ranko.. tak my sme vstali o siedmej.. to uz ani nepamatam kedy bolo.. tak som zvedava kedy bude dopoludnajsi spanok a hadam sa aj na mier dotrepeme..

sophie1981
16. mar 2010

caute....my sme tiez vstali o siedmej...ani tatik nas nezobudil, ked dosiel z roboty...ked se vstali, uz spal vedla nas....

nic, ideme ranajkovat....

veronika1982
16. mar 2010

ale super sa spi do siedmej hejze??? a drzime dedkovi dnes palce nech to zvladne a nech sa coskoro dostane do formy..

sophie1981
16. mar 2010

taaak, uz upratane, skulturnena, idem obliect dieta a hajde na nakup..... 😝 .....aspon viem, ako to bude, ked budeme byvat sami..... 😉

veronika1982
16. mar 2010

matej uz spi tak ked sa zobudi tak dojdeme aj ked to pocasie ma odradza ale co uz. nebudeme predsa doma trcat.

pata31
16. mar 2010

Ahojte...tak ma chytilo to hackovanie, vcera som do 11 vecer hackovala...ale este to nie je stale hotove, uvidime, co sa z toho mojho prveho pokusu vykluje 😀 😀
dnes mala bola hore uz o siestej, tak uz mam aj polievku uvarenu, aj masko, este ryzu mi treba a bude to...a robim este aj uctovnictvo, aby som mohla zacat danove robit...bleeee, neznasam to! 🙄

veronika1982
16. mar 2010

no pati najvyssi cas lebo cas sa ti krati na danove.. ha ha..

joj si predstavim tie casy stravene v praci do vecera...a s bruchom velikanskym za pocitacom.. a dnes ma ten moj sralo co ma v robote vkuse kopal 11 mesiacov...

pata31
16. mar 2010

blahozelam k 11 mesiacikom...takze o mesiac oslavujete rocik 🙂 🙂

veronika1982
16. mar 2010

no to ano..

tak mi uz vyrazame ku katke..

sophie1981
16. mar 2010

tak uz sme doma....Veronika, tak uz len na vas cakame...idem este rychlo postavit masko, nech sa vari, ze si ked pridete konecne sadnem.....a dopijem rannu kavu..... 😀 😝

susana28
16. mar 2010

Ahojte 😉

Veronika ale segra nepracuje v kancli, ale upratuje, to vieš keď sa rozviedla robotu si vyberať nemohla, bo 3 decká na krku 😒 ale zas poznať ju môžeš, bo tam robí od roku 2006, prv na VPP apotom jej dali riadnu zmlu a hlavne na "dobuneurčitú".

Paťka robíš účto nejakej szčou, alebo pre mangela? 😉 a aký máš účto.prgram?

Bibka, myslíme na vášho deduška, a neboj dobre to dopadne, lebo si zober len koľko báb na koňovi mu drží palčeky 😉

susana28
16. mar 2010

Dnes som bola v diabetologickej ambulancii u dr. luptákovej predpísať lieky pre otca a hneď oproti je dr. krajňák. Som si vypočula ako taká robustná staršia fúria o barlách sfúkla sestričku na gynde. Prvý krát som tu babu videla ostáť stáť s otvorenými ústami, a červená až po uši bola. Nie som škodoradostná, ale predsa ..... 😀 aspoň som si tak vykompenzovala, že totál vytočila sestirčka v diabetologickej ambu. Tak tá baba je príjemná ako klinec v topánke 😒

sophie1981
16. mar 2010

tak, Matej uz odisiel, katka spinka, kedze doobedu mi nechcela spat...idem zasa upratat ten bordel, co sa nakotil za tu chvilu...dovarit obed pre manzela, ktory isiel namiesto mna zaplatit dan do Tomasoviec a predlzit stavebne povolenie...som sa celko potesila, ze nemusim ja, aj ked vybavovat do sp. tomasoviec nieje take hrozne...mile tetusky v kancli a ked nas vidi starostka, aj kavicku nam spravi..... 😅 .....

dedo sa nam este neozval...volala som rano, akurat mali vizitu, ze celu noc bol na monitoroch, spravili mu predoperacne...som u kazala, zech zavola, ked pojde na zakrok, ale nevolal.....tak neviem, ci nestihol, alebo este stale caka..... 😕 ....a zajtra, ak bude vsetko v poriadku ide domov...juchu.... 😵 😵 😵

susan....no co ze sestra robi upratovacku....ja som tiez robila, ked som skoncila skolu, upratovala som kazdy den na 4 hodiny kancelarie prima zdroj a raz v tyzdni som chodila pratat velkosklad, a poviem ti, mna to bavilo....rano som si odkrutila sichtu, poobede so uz bola doma...upraces, zavries dvere a ides....aj ked je pravda, ze niekedy mi vlasy dupkom stavali, ked som videla, ake svinstvo dokazu za sebou zanechat ludia na zachodoch..... 😝

susana28
16. mar 2010

Bibka ja nepovažujem upratovačku za podradnú profesiu 😀 Len predpokladám že Veronika skôr pracovala v kancli. A ja som zas robila na futbalovom, som zobrala na miesto segri, jej sa tam nepáčilo, a som aj Zuzkinmu Danielovi dres prala, haha 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre