Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
23. apr 2010

ej ta to dobra cenamsa nečudujem že nemali

zuzana612
23. apr 2010

Ahojte, tak mi sem uz sami bez mami, odisla domov, tak sa ideme zase trapit sami 😀 Teraz obe deti spi, tak je tu klud

Gabika, aj Matusovi sa prerezavaju 2 posledne stolicky, nema sice teploty, ale minuly tyzden mal hnacky a teraz zacina pokaslievat a ma aj zatiahnute hrdlo a ked som bola dnes s Lili pri dr. tak som sa na to pytala, tak to moze byt zo zubov

Anka, ani ja som svokru mrtvu nevidela, lebo neotvorili truhlu koli tomu ze jej z ust vytekala voda a krv, ci nieco take, ale aj tak mam blby pocit vzdy ked tam idem a keby som tu nemala deti, tak asi uteciem niekde prec. Ale hadam to prejde

Deni, my sme Matusovi kupovali ten koberec s cestami, 3x4 metre, na spodu je podflisovany a dali sme zan 60 euro. ALe to nam dal Danielov kamarat bez dane 😀

denisocka
23. apr 2010

a to un adreanskeho? neviem kto je daniel,ale toho kamarata by si mi mohla dohodiť 😀

zuzana32
23. apr 2010

Ahojte, tak my sme sa akurát vrátili od koníkov, a už spíme a ja koníkujem 😉 .

Zuzka - Huta, mne keď zomrel dedo, na ktorého som bola dosť naviazaná, tak doteraz keď prídem k babke mám blbý pocit.
A keď to bolo tak čerstvo, som bola tehotná s Matejom, ostala som sama s Miškom spať na celý týždeň pri babke v Helcmanovciach aby sa rozptýlila, a veru že som sa tam hlavne v noci bála. A bola som rada keď za nami prišiel môj ocko a ostal pri nás pár nocí spať.
Myslím, že to dosť dlho potrvá. Cez deň Ťa zabavia deti.
Aj včera bol môj manžel na popred ďalšiemu kolegovi, ktorému zomrel otec. Toho týždňa to mali v práci smutné.
A od nedele sme aj my sami lebo odchádza na týždeň na služobku.

denisocka
23. apr 2010

baby a čo to zoo? už otvorili,

denisocka
23. apr 2010

no tak som pomerala izbu bez postele a treba mi 2 x 3 m koberec . alebo ešte ked tak 2,1 x 3,1 m - som zvedava aku cenu mi daju 🙄

zuzana612
23. apr 2010

Denisa, Daniel je moj manzel 😀 A neviem ako sa vola ten obchod, koberec sme kupovali skoro pred rokom.

Zuzi, ten kolega je Peto DAniel, je to sef mojho Daniela 🙂 A moj Daniel mi povedal ze neveril tomu ze je to tak ze ked sa narodi dieta v rodine, tak aj niekto z tej rodiny odide. A ked si to tak zoberem, tak ked mi zomrel dedo, do roka sa narodil bratovi Adam, ked zomrela starka tak o par mesiacov sa narodil Simon, tak na to asi fakt nieco bude 😒

Mohl by sme dat niekedy stretko v ZOO, ked sa tam stretne cely konik, tak tam bude deti ako na den deti 😀

zuzana612
23. apr 2010

Denisa, ten koberec co mame my mali bud v 2 alebo 4 metrovej sirke 😉 A myslim ze tieto detske motivy su tak robene

zuzana32
23. apr 2010

no niečo pravdy na tom asi bude.
Veď aj mne zomrel dedo a narodil sa mi potom Matej.
No my sme boli minulý rok v máji na Košiarnom pri Petrovi Danielovi na nejakej chate, bolo tam dosť ľudí z práce a bolo super.
Dala som aj minuloročné foto z toho Košiarneho.
Šla by som aj tento rok, napapali sme sa, zastrieľali zo vzduchovky, zahrali futbal - proste super.

zuzana612
23. apr 2010

Vsak uz hadam zacneme chodit konecne aj my kedze tu uz ostavame nastalo. Teda aspon dovtedy kym nebudem opat tehotna 😀 😀 😀

denisocka
23. apr 2010

no nam naposledy zomrel ujo v auguste 2009 a vtedy som šla aj na pohreb,rodiny boli rozhadane a velmi som ich "potešila" že som sa nedula a prišla si uctiť uja. potom som otehotnela a moja teta vyhlasila,že to bude dievča,bo stale ked umrie niekto tak sa narodi opačne pohlavie.... no ale mame pipika v brušku

zuzi tak nevadi,kludne aj 2m mi stači, izba ma 3,3 x 3,3 a potom sa prestahuje za par rokov do spalne a ta ma 4,3 x 3,3

zuzanale
23. apr 2010

ahojte moje baby už spia tak mám trochu veget....
u nás som nepostrehla žeby keď sa niekto narodí niekto zomrel u nás zomrel jedine môj dedo a to už mala Timka vtedy vyše roka inak potom už len vzdialená rodina cez x kolien ....

ja mám vybratý takíto koberec http://www.acecarpet.pl/ace24/wykladziny_dzieci... a ešte uvidíme či na celú izbu či len stred na sk stránke nikde nieje u andreánskeho len na objednávku ale poliaci ho majú vo velkom aj super cena keby nie poštovného a navyše nám treba rozmer 3,40 x 5,70 keďže dievčatá chceme sťahovať do terajšej obývačky nafigu velká a už teraz je z nej herňa 😝

a vaničku ja mám tú väčšiu a pevnejšiu lebo fakt sú aj menšie a tie sú nafigu....

denisocka
23. apr 2010

zuzi a odkial ten koberec kupiš, z netu? či odkial

zuzanale
23. apr 2010

Deni uvidíme ako sa rozhodneme ak na celú izbu objednám cez andreanskeho ak bude treba nakoniec len na stred tak od poliaka cez alegro ma potom výjde lacnejšie...... ešte máme take 1-2 mesiace na rozmýšľanie kým sa pustíme do sťahovania národov v našom byte 😀

zuzana32
23. apr 2010

tak u nás už deti spia, aspoň tie posledné 2. Michal ešte pozerá hokej. A ja som sa dala na maľovanie tuniky. Dlho som hľadala pre Katku a nikto ju nepredával. Tak som objednala farby na textil a maľujem. A celkom mi to ide, som myslela že to budú vyhodené peniaze, ale vyzerá to nositeľne. A ako sa poznám nepôjdem ani spať kým to nedokončím 😝 . Najhoršie je že ma príšerne už 2 týždeň bolia kríže a to maľovanie im neprospieva.

veronika1982
23. apr 2010

aj my uz bubkame. dnes bol pre mateja zaujivamy den.. poobede sa hral u babky na zahrade a potom ho tatik zobral pozerat na vlaciky kedze za zahradou je trat a tak kyvali vlacikom a jeden rusnovodic mu dokonca tak jemno zatrubil. potom sme sa boli pozriet u suseda ako chova vtaciky a mali tam aj psa.. takze nase dieta len pozerala co to sa tam deje..teraz sme dopozerali hokej a zalomil tak som zvedava ako tu bude spat...

ja som toho dokazom ze ked zomrel moj dedo narodila som sa ja..

a v hypernove uz nemaju plienky my sme kupili vcera v poprade tak ich este mali kopec vylozenych..

na zajtra sme pre mateja pripravili velikanske prekvapenie tak som zvedava co bude robit pretoze ideme do zoo do bojnic..

tak idem spat aby som bola zajtra pripravena na vylet..

denisocka
23. apr 2010

no už sme doma . tak došli sme na poradnu a dokyna akurat rodila .... ked dorodila bolo 17.15 a mna nato poslala na "pásy" tak som prve 10 min ležala a nič to neukazovalo a dalšie 15 min už išlo -našťastie bez kontrakcií . tak ma vzala zas na cervikometriu - usgčkom - cervix ako naposledy dlhý,vnutorne zavrety, a pri vag.vyšetrení vonk. branka pre špičku prsta a krčok jemne zmäknutý - CS 1-2 .
vravela že je to dobre - že sa to nezhoršilo,ale akože to nieje dobre 😅 . stale mam ležať,tak akože na WC a do kuchyne možem 😀 a že nemam dvihať ťažke. tak jej vravím,že jedinu vec ktoru dviham je hrniec zo sporaka do chladničky a naopak a že ani sex nemam,nech si o mne nemysli že mam vytoky z nejakeho harašenia. tak mi vravela,že ešte jedna kontrola o týžden a až to bude OK,tak už dame poradne každe 2týž. a že musime vydržať aspon do 36tt. tak jej vravím,že v 36tt ešte idem na svadbu,ale na druhy den pridem 😀 😀 😀

koberec u Adreanskeho - aktíčka/mesto stojí 2m šírka 370sk/m ... čiže za 3m x 2x dam 3x370 a obšitie 20sk x meter

v hypernove sa mi ušli posledne 4 baliky plienok sleep and play - diky za avizo !!!

denisocka
23. apr 2010

veronika,neviem či som ta nevidela pred hypernovou s nejakym chlapom, pri košikoch -- my sme vychadzali z Kik do hypernovy,ale niesom si ista. bola som zorčulena bo mi ciganka čmajzla košík z kik, ktory som mala predplateny do hypernovy 😀

veronika1982
23. apr 2010

denisa dnes si ma nemohla vidiet pretoze od doobedia sme vo svite..

denisocka
23. apr 2010

Veronika,tak hlavne ze som za dotycnou nesla.xi.ja uz mam z vas fobie len vidim Kik a hyperku

pata31
23. apr 2010

Ahojte...my sme si dnes vysli do mesta, stretli sme Bibku s Katkou, ktoru najviac zaujimali hyg.vrecovky v bocnom vrecku kapsy na nasom kociku 😀 nakoniec ich hodila na zem, lebo nasla nieco zaujimavejsie 😉 no zlata 😵

Deni, tak mas to tazke, ale aspon, ze sa ti to nezhorsilo...nic ine ti neostava, len ten klud na lozku, drzim palce!

Zuzi, to je kraasny koberec!!! aj ja chcem takyyyyyyyy 😉 ja som taka kvietockova 😵

Veronika, tak to mate super prekvapko pre maleho 😵 tak nech sa vam vydari vyletik! My zajtra ideme opekat, dojde mm rodina...

zuzana32
24. apr 2010

Dobré ránko.
Tak mi tiež dnes máme program.
Prebúdzanie Katky v Košiciach. Aj keď mne sa tam vôbec nechce ísť. Chlapci tam chodia každý rok, už 5 roky za sebou. A Katarína bude mala dnes premiéru.
Tak Vám prajem pekný deň. 😉

susana28
24. apr 2010

Ahojte kočky,
tak ja vás síce čítam, len nestíham písať.
ale aspoň dve zážitky s políciou zo včerajšieho dňa. Ráno som išla s otcom ku slsp, lebo si chcel vybrať korunky z bankomatu. A tak som sa chcela otočiť, a viete ako je vchod na parkovisko detskej poliklinike, tak tam je ešte jedno parkovisko, kde je značka zákaz vjazdu. Tak som tam vošla a už som videla , že nie je dobre lebo si predstavte že pri stene boli pricapení dvja mestský poliši, a nechcela som cúvať, lebo by mi to už aj tak asi nepomohlo, tak som dokončila otáčanie, a už ma haltovali. Jejejej aký len boli múdri a hlavne veľmi dôležití, dvaja si ma vychutnali, jeden nestačil, ale jeden vedel hovoriť a druhý mi dal bločik za zaplatenú pokutu
😠
Druhý zážitok: cca o pol tretej sa vybral môj oco aj s francúzkou barlou do obchodu, a chcel si urobiť skratku cez našuj vinčurňu. Na to 5 mini. nám prišiel jeden sused povedať, že otca prepadli, dajaký morgoši ho zozadu zhodili na zem a orabovali. Tak švagor s deckami tam utekali, zavolali políciu. Došli, a čo myslíte, že spravili? Ani z auta nevystúpili, hoci otec ako policajt na dôchodku im hovoril, šak chodte do toho vchodu, lebo už ostatní spoluobčania bonzovali, kde jeden z dotyčných býva, ale naši policajti veru z autíčka nevystúpili, zato otca naložili a tri hodky ho vypočúvali 😠 Takže, naši policajti sú dobrí akurát tak na to aby robili bububú na ženy za volantom 😖 😖

Deniska tak sa len šetri, nech sa ti stav nezhoršuje, ležkaj v postielke s notebookom a hľadaj koberec do detskej 😉

gabkazabka
24. apr 2010

Ahojte,
tak my sme konecne bez teploty,teda zatial,dufam,ze uz nevystupi.Chudatko male,tak ju bolia tie zubky,ze si ich ani poriadne umyt nechcela,inac to robi velmi rada 😔
Susi,to je teda sila!Normalne som sa az rozculila,ked som si precitala tvoj prispevok. 😠 Nakoniec si ti morgosi smradlavi mozu robit co len chcu a my sa budeme bezmocne prizerat 😠 😠 😠 .ja mam tiez s nimi bohate skusenosti,lebo som 4 mesiace ucila v triede,kde ich bolo 10.Je to s nimi hrozne tazke a myslim,ze sa to vobec neblizi k lepsiemu ale ovela horsiemu 😒 .Niesom rasistka,to vobec nie,skor oni su rasisti....A ako sa to vlastne vyriesilo?Nemozete dat na nich trestne oznamenie za napadnutie?Keby ste zistili ich mena.....Ale potom aby sa clovek bal z domu vyjst..... 😠 😠 😠

denisocka
24. apr 2010

tak tu je ten koberček - stredny

lydia22
24. apr 2010

Ahojky tak my noc celkom v pohode,dnes to vyzera na pekny den tak rozmyslame nad ZOO ale uvidime ci dnes alebo zajtra.obed mame zo vcera tak aspon varenie odpada.prajem vsetkym pekny dnik.pa

rybecka
24. apr 2010

Dobre ranko.
tak mame krasny vikend pred sebou 😎 akurat ze ocko je nas v praci tak som sama s detmi ale o 12stej je doma a ideme opekat 🙂
Tak krasny den 😎

denisocka
24. apr 2010

baby pozrite ake krasne lebkové trika pre chalanov maju v Kik za 2.19€ , ale tušim iba 98 a 104

susana28
24. apr 2010

Gabi áno je to sila. A otec podal trestné oznámenie, ale ako to už v takýchto prípadoch býva, tak na neznámeho páchateľa. A naši páni policajti, to tak aj nechajú, predpokladám, že keď nezasiahli hneď na mieste činu, tak teras by to bolo hľadať ako ihlu v kope sena 😠 A musite s ninkou tie zúbky zvládnuť, a potom bude dobre, držím pršteky 😉

gabkazabka
24. apr 2010

Susi,no mozno sa nieco pohne v tom pripade,lebo som prave citala na bleskovkach o tom prepade 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre