Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
5. máj 2010

Bibi, ja sa snazim nezrat cokoladu, bo uz aj tak toho vela pucim, sice na Zuzanu32 sa nechytam 😝 😀 ...a tiez musim zacat chudnut 🙄

veronika1982
5. máj 2010

ale odolala som dala som si jogurt...

zuzana32
5. máj 2010

Paťka vitaj v klube, ja mám ešte závislosť na ponožky a čiapky. 😉

pata31
5. máj 2010

na čiapky už začínam mať aj ja...hlavne tie, čo hačkujem...inač za chviľu mám hotovú ďalšiu, ale tentoraz pre kamošku...tak hodím potom fotku

zuzana32
5. máj 2010

Ja som vždy bola na sladké, ale za slobodna som si to mohla dovoliť.
Moje kolegyne sa vždy smiali, že by chceli vidieť ako raz budem brať deťom sladkosti. 😝
Najlepšie je, keď si chlapci pýtajú niekedy ráno cez víkend, malú sladkosť a ja poviem nie, ešte ste neraňajkovali. A oni hneď nato, a Ty nikdy neješ a dáš si rovno sladkosť 😝 no čo už nemajú 3 roky, už ich neoblbnem.

sophie1981
5. máj 2010

uz dosiel mm.... 😵 😵 ...

ja mam rada matu keksik...ten spapam stale......ale ja skor ovocie.....a kysele zizalky.... 😀 😀 😀

sophie1981
5. máj 2010

ja som sa naposledy vazila v ZOO...vazim trusim ako simpanz......56 kil......sa neviem nijak zbavit tych zvysnych 3 kil.... 🙄 🙄

antoniab
5. máj 2010

jej aj ja sa pojdem odvazit do zoo som zvedava co mi ukaze 😀 😀

tak by sme tam mohli dat nejake stretko 😉

unas strasne leje keby moje dieta spalo az do rana ja milujem spanie ked prsi 😵

zuzana32
5. máj 2010

no po prvom pôrode som aj ja bola spokojná so svojou váhou, aj po druhom. Ale potom mi začali pichať hormóny na odstavenie mlieka, brala som tabletky, a nabrala som na seba 10 kg. A tých sa mi nedarí zbaviť. Ale keď náhodou vydržím dva dni bez sladkosti - na 3 deň mám o kilo menej. Ale čo z toho keď ja tie tri dni veľmi rýchlo dobehnem aj za jeden deň. 😒

sophie1981
5. máj 2010

no aj nam klopoce na okna.....tak idem tiez zaliezt ku Katarine.....uz tu tak rymitmicky odfukuje, a ma to straaasne uspava.....aj mm uz dosprchoval, tak isto pojde na net...

tak sa lucim, a dobru noc.... 😉 ...

a za stretko som aj ja..ake ma byt pocasie??? 😕

veronika1982
5. máj 2010

😀 mati ty budes taky najmensi simpanz.. 😀
ja som spokojna teraz z mojou vahou..len neviem dokedy to tak bude. mozno ked prestanem kojit tak pojdu kilecka hore ale to chcem zacat potom s taebo lebo kamoska ziskava certifikat na cvicenie tak by som potom chcela chodit k nej..

idem spat tak dobru nocku

zuzana612
5. máj 2010

Ste toho popisali kym som sa topila vo vani 😀

Bibka, a zdali sa mi tie saty co poslala Karen Lili nejake povedome. A uz viem kde som ich videla, v Matinom albume 😀

Tema sladkosti, ja som asi ako Zuzka32, miesto ranajok cukriky, dobosky som nejak nemusela, ale ked nie je nic ine, tak aj to zozerem. Ale dnes som mala prazenicu z 3 vajec kedze slepice nesu a nevieme co s nimi. Tak cez vikend vyskusam urobit puncove rezy, este som ich nerobila lebo mi bolo luto dat tam 15 vajec, ale kedze teraz ich mame az az, tak vyskusam. 😉

zuzana32
5. máj 2010

no ja cukríky nemusím, iba lékorky, krowky a čokoládové talianske. A najviac ľúbim keks milu, horalky, bielu čokoládu, tofife ... a mohla by som tu takto písať ešte strááášne dlho. A ešte milujem salko, takže u nás koláčiky kde ide salko nehrozia 😒 A minule ho okoštoval aj Maťo, takže už sa musím deliť 😝

pata31
5. máj 2010

joj, ma ide drbnut z toho blbeho digi...prsi, tak uz sa to seka, resp. uz nejde 😠 😠 😠 ...a ja chcem kukat kostiiiiiiiiiii....asi budem musiet ist ku malej do izby, tam mame skylink 🙄

pata31
5. máj 2010

inac mamka uz dosla z Belgicka, vylozila mi tu veci a isla na penzion spat, bo su tam hostia 😅
a doniesla mi tie vysielacky, topanocky 20 krasnucke, nejake tricka a teplaciky a skladaci meter dreveny...
no mala je hore, idem, majte sa zatial!

zuzana32
5. máj 2010

Paťa, a aké číslo topánok má Tvoja Tamarka? Teda dĺžku nožičky?
Či ty už dopredu kupuješ aj veľ. 20? Lebo moja Katka nosila 20 keď mala 1 1/2 roka, a teraz má 3 a nosí 24.

pata31
5. máj 2010

Zuzi, to ja dopredu kupujem 😀 Tami ma teraz dlzku chodidla 9cm, tak to kym dorastie, to este potrva 😉 😝

zuzana32
5. máj 2010

aha!? tak aby ste aj potom využili, lebo mojej Katka dĺĺĺho stála nožička a teraz jej od minulého leta, hlavne jesene dosť vytiahlo. Ešte na Vianoce mala papučky veľ. 22, a keď som jej vo februári merala tak mala väčšiu o 1,5 cm, a teraz jej opäť dĺžka stojí, a dúfam že až minimálne do jesene bude, lebo má kopec topánok na leto, tak by ma šľahlo keby jej boli malé 😝

pata31
5. máj 2010

no sak ked nie, tak predam 😉

anape
5. máj 2010

ahojte baby,
ja som sa predchvilou vratila, bola som zaviest kamosku do dedinky pri LE, lebo si nejako poplietla spoje...no bola to nic moc jazda, lebo okrem tmy aj riadne lialo a to ja nemusim 😒

aj ja milujem sladke, no musim sa sakra krotit, lebo tiez som si dala zavazok spevnit pneu okolo pasa ☹ , ale je to tazke-pretazke a castokrat zhresim 😕

ja som mimo klubu uplakanych deticiek, no asi aj preto, ze uz su starsie, lebo ked boli malinke, tak tiez sme mali sem-tam take nijake dni....viki bola dost uplakana a tiez sme zo srandy parkrat podotkli, ze ju pojdeme vratit 😀

aj ja som za stretko v zoo, hadam buduci tyzden uz bude ine pocasie

dobru noc

pata31
5. máj 2010

no uz som dokoncila tu ciapocku...s tym kvietkom som sa bavila celu vecnost 😉 inac to je zeleno-oranzove

zuzana32
6. máj 2010

Dobré ránko,
no Paťka z Teba sa stáva profíčka, ešte urob paru Tamarke, a už budeme objednávať od Teba. A ako vravíš, aplikáciami sa treba baviť večnosť. Aj pani ktorá mi háčkuje čiapočky, tak povie, že jednu čiapočku urobí cestou do práce a z práce v autobuse, ale že kvietky a podobné blbosti robí neskutočne dlho.

zuzanale
6. máj 2010

Ránko moje deti už zas od 5,30 hore😝 😠 Laura by aj pospala ale keď počuje brblať Timku tak aj ona už oči rozdrapuje 😝

kapitola sladkosti no mne teraz už tak nejdú na chuť skôr ako Maťa zeleninový šalát ale ja na to ešte kyslu smotanu .... no mojich 10kg navyše nie a nie zhodiť sa nalepili keď som dokojila a teraz sedia a ani do vecí z minulého leta nevojdem 😝

zuzanale
6. máj 2010

Pati som mrkla tie vydražené topky sú super len aby neboli dobré akurát v zime 😅
moja Laura nieje odchodnejšia od Timky tiež nožka väčšia my nosíme už 20tku a máme skoro 12cm nôžku Timka momentálne stojí na 18 😅

sophie1981
6. máj 2010

dobre ranko....aj my uz hore...idem si dat kavu...dnes bol budicek nastastie o 7......vcera to bolo podstatne skor.... 🙄

denisocka
6. máj 2010

ahojte,
tak so školkou som mala dobry tušak a zuzka dobre info . žiadny adapračny nebude,ja si nenecham pre par hodin v týždni zobrať RP.len ešte musim zistiť , že ked nastupim v polke juna na MD , či ma ešte RP od šimona nejaky význam - vraj čosi doplacaju,nejaku vyrovnavacu davku,len neviem ako dlho a do levoče na UP mi tak skoro cesta nehorzí

denisocka
6. máj 2010

pati dobra robota, a vieš - kvietky su vždy najväčšia piplačka,hlavne ak ich tam chceš maž nielkolko po obvode čialky 😀

denisocka
6. máj 2010

pati, ja mam to nakupne šialenstvo na MMB našťastie za sebou, akurat som minule po 100rokoch vydražila toto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2060005 a ešte jedny iné ,aby nam to sedelo do izbičky,už mi to aj došlo , len ešte donutiť maleho spať sam v izbe

veronika1982
6. máj 2010

dobre ranko. aj my sme uz hore a pijeme mliecko..

pati krasna ciapocka. neuhackujes aj nam ale v modrom? 😀 minule na ihrisku mal jeden chlapcek tiez taku ciapocku s autickom.. sice to nevyzeralo nejako super na chalanovi..

no to som zvedava co budeme dnes doma robit

zuzana612
6. máj 2010

Ahojte,ja som dnes v noci pochopila matky ktore ublizia svojim malym detom, lebo ja som bola uz tiez v koncoch. Nebyt Daniela, tak neviem ako to dopadne. Lili sice uz o siedmej spala, prvy krat jedla asi o pol dvanastej a potom bola od jednej do piatej hore a vacsinou revala, nepomahala ani cicka, ani nosenie, proste neviem co jej bolo ale ja som mala nervy uz v zadku. Nevyspata z minulej noci, cez den bola tiez riadne urevana a tato noc, no proste zlaaaaa kombinacia. O piatej mu zaspala na rukach a spala asi pol hod. Potom zase rev a to som uz od nervov revala s nou. Zaspali sme spolu, nosy nalepene na sebe asi na dalsiu pol hodinu a teraz podriemkava pod hrazdou. Matus tiez hore od piatej, ale tej bol aspon zlaty, aj na miecko cakal kym utisim Natalku a teraz pozera JIM JAM. A mne sa chce taaaaaaak hrozne spat. K tomu este toto uzasne pocasie, nenormalne ma bolia kolena, no proste den ako vysity 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre