Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
13. máj 2010

zuzi super fotky. ja by som brala svadbu aj s bratom naraz.. to by bola zurka.. len skoda ze nemam brata a sestra sa mi vydavala skor..

susana28
13. máj 2010

Pati a ja že vy už máte po krstinách 😉

baby ináč ja od istej doby, radšej v obchodoch nič neskúšam. Sa mi raz stal taký trapas, dole na východe jak je liword ale to bol obchod na poschodí, som potrebovala čiernu podprdu na pohreb, a mali taký zvláštny strih, a predavačka ma presvedčila nech vyskúšam, a jak som bola v tej kabíne, akurát naholo,tak nejaký chytrák išiel skúšať rifle, odtiahol záves ja som ostala stáť ako prikovaná a plná predajňa tiež 😀 Som potom ako herečka vyšla, išla ku pokladni, zaplatila, a so vztýčenou hlavou odišla, a odvtedy som tam nebola, a už radšej v kabínkach nič neskúšam 😀

susana28
13. máj 2010

Veronika, len sa to nedalo takto zlúčiť dokopy 😒 Ale čo už aj na druhý deň som bola v bielom aj taký účes som mala, a na hoteli na čingove, kde mal brat svadbu si mysleli, že sú nevesty dva 😀

zuzanale
13. máj 2010

Susan a vaša Vani už bola taka slečna keď ste sa brali? 😕

susana28
13. máj 2010

zuzi no my sme si prv urobil bábo, lebo bábo som chcela mať do tridsiatky a tá svadba zas tak neponáhľala. A Vani sa aspoň môže pochváliť, že bola tatinovi a mamine na svadbe 😀 A ináč čo sa mňa týka ja ten papier, pre pokojný život nepotrebujem, len škoda že sme vaneske nedali meno mihaľová-kollárová, ale pravda je taká, že ešte stále žijeme v spoločnosti, kde deti rodičov, ktorí nie sú zosobášení, sa pokladajú za ........... 😒 Tak ma potom trochu zlomil nátlak okolia, ale hlavne to, keď braško zahlásil v decembri, že sa idú brať, a hneď si vybavili aj termín na august, a ja som sa zdohádla až koncom mája, ale aj tak som brašku predbehla, a to o celý deň, takže na svadbu som mu už išla ako vydatá panička 😀 😀 😀

antoniab
13. máj 2010

susana pokial viem tak dieta moze mat len jedno priezvisko 😕

zuzanale
13. máj 2010

Ako Susan môžeš kašlať na okolie moja švagriná nieje vydatá deti majú už 2 vekovo sú také ako moje čiže neter bude mať už 4roky a doteraz im to nechýba ..... dnes je to bežné aj keď babky šlak trafa bo žijú naverím boha 😀 😝

susana28
13. máj 2010

Maťa a to fakt je tak s tým priezviskom? 😠

Zuzi le - šak ja viem, ale aspoň som sa nedala, a nevzali sme sa keď som bola tehu. Lebo vani sme dlho plánovali, a ani som neverila, že sa nám to raz aj podarí, a počas tehu mi prvé tri mesiace bolo zle, v druhom triemestri som v kuse odpadávala, tak určite som nechcela ohroziť svoje tehotenstvo ešte stresom zo svadby, a v treťom trimestri som sa cítila ako keby som ani tehu nebola, ale to už som mala brušisko jak hrom, a to sa mi nechcelo naštopkať sa do šiat 😀 😀 😀

pata31
13. máj 2010

Susi, tak to sme sa stretli virtualne aj na mojasvadba, my sme mali svadbu 26.7.2008 😉
a krstiny su az teraz, bo najprv sme cakali, kym sa babka vrati z Belgicka a potom najblizsi termin bol az buducu nedelu, lebo teraz boli prijmania...
a pridavam fotecku dalsej dokoncenej ciapocky pre komoškinu dcerku, hadam sa bude pacit s tymi srdieckami 😵 no a idem sa pustit do dalsej, bo chcem malej na krstiny spravit bielu 😉
no a ta fotka ja na fb, bo mi ju tu nechce pridat 😠

susana28
13. máj 2010

Áno paťka ja si ťa pamätám z moja svadba 😉 A čiapočka je na zjedenie 😉

pata31
13. máj 2010

dik 🙂

anape
13. máj 2010

ahojte baby,
prave mi vymazalo jeden dlhy prispevok 😒

tak este raz...
my dnes mame 4vyrocie svadby a 13. co sme sa prvykrat stretli, ale oslavili sme to uz minulu noc, ked mm dosiel po polnoci zo sluzobky,tak sme dali vinko a tak 😀 .... dnes zaspal s detmi, lebo po vcerajsku unaveny a dnes hekticky den

ja by som v kutiku tiez moc nenakecala a uz vobec nie, keby som mala oboch....ja si myslim, ze nie som prehnane uzkostliva, jasne, ze sa o ne bojim a som maximalne ostrazita, ale snazim sa nechat ich volne dychat 😅
minule boli sami s mm v kutiku a viki usla za petkom na najvyssiu smykacku, ale dopadlo to dobre....ked mi to mm povedal po par dnoch,tak mi az prislo zle 😒

aj moja svagrina a svagor ziju "nadivoko" a maju uz aj dost velke deti a uz aj svokra si zvykla....no ja som zastancom toho, ze to nie je len o papieri, ale skor o tom, ze dam niekomu taky velky slub pred Bohom a beriem to ako taky zakladny kamen pre vytvorenie rodiny... ale samozrejme, neodsudzujem ani tych, ktori ziju bez toho... kazdeho osobna vec 😎

no dobre, idem uz aj ja do postele,dobru noc

anape
13. máj 2010

inak, my sme s mm zili cca polroka pred svadbou spolu, akoze "na skusku" a veeeelmi som sa obavala urobit ten krok kvoli mojej mamine, ktora je silno veriaci clovek.... no hoci bola velmi sklamana a smutna z mojho rozhodnutia, povzniesla sa nad to a nejako sme to zvladli

anape
13. máj 2010

a este som chcela napisat, ze svadobny den som si uzivala, hoci tesne pred prichodom mm som trosku stresovala, lebo sa mi pustila krv z nosa cca 5min predtym co som isla obliect saty,ale dopadlo to dobre a svadbu samotnu som si maximalne uzila a vytancovala sa ako hadam nikdy predtym....akurat mi bolo luto, ze to tak rychlo preslo a nestihala som sa venovat kazdemu tak, akoby som chcela....ale zopakovala by som si to este stokrat 😅

evitkamalicka
14. máj 2010

dobre ranko,
my sme byvali s drahym pred svadbou spolu 3 roky a svadbu sme si maximalne uzili, tiez by som si to zopakovala aj milionkrat

zuzana32
14. máj 2010

Dobré ránko,
tak dnes opäť krásne počasie 😒

gabkazabka
14. máj 2010

Dobre ranko
😒

evitkamalicka
14. máj 2010

veru "krasne" je aj u nas 😠

anape
14. máj 2010

ahojte,
no veru, to pocasie je hrozne...jeden den slnecny a dufam, ze nie zase tyzden dazdivy 😒 ... no treba mi vela zehlit, tak aspon to vyuzijem 😝

pekny den vam prajem 🙂

sophie1981
14. máj 2010

caute,,,,Katka dne sna ranajky zjedla kusom stipca..... 😕 ..snad to v stasti vykaka..... 😒 ...ma porazi......difam, ze sa jej to niekde nevzprieci..... 😕 😨 ....

uz neprsi...tak nartiahneme skafander a hajde von...poobede som mala ist kosit travu na stavbu.....snad uz nezaprsi, lebo potom sa to bude kosit na hovno...... 🙄 ...a hotovy prales tam je..... 😝

ja som si svadbu velmi uzila...nerozhadzala ma ani ranna mrcha, ani stresujuca mama a ofucany starosta z manzelovej strany.....som tancovala do 5 rana, na boso, s ucesom ako seno... 😀 ....make up ani nevravim....kedze sme mali svadbu v Auguste a von bolo asi 35 stupnov...... 😝 😝 😝

denisocka
14. máj 2010

čaute baby,akurat som doletela zo SNV kedže mam katastrofalny moč a včera som sa ani nedostala k dokyne čo stale nejaka sekcia a operacia do neskorých večerných hodín,tak som dnes utekala po ATB - muž je zo mna na prašky, tolko nafty čo mi spálime denne na moje lekarske vyjazdy nas zruinuju 😔 a navyše stale meška do roboty.ale pozitivum je,že bolesti čo mam su zo zapaleneho močaka a nie z otvarania krčka 😵

denisocka
14. máj 2010

biba,ked jej davaš papať oblečenie zo šnury,tak poriadne kontroluj či su kolíčky dole 😀 ale nie,neboj, vykaka

sophie1981
14. máj 2010

denis...ta musis prdku v teple drzat..... 😀 ....

dufam ze vykaka....

inac,ja neviem je to normalne....moje dieta uz vypilo pol rajca a flasu a pol caju.....ja len dufam, ze nema nejaku cukrovku..... 😕

susana28
14. máj 2010

Ahojte, tak ja si už pomaly na tie krásne upršané dni začínam aj zvykať.......asi 😉 No bo čo s tým narobíme? Šak nebudem každý deň v depresii 😝

A samozrejme že svadbu som si užila aj ja, lebo mne zas nevadí keď som stredobodom pozornosi, predvádzať sa to ja môžem 😀 A keďže my sme mali svadbu v piatok, tak ľudia, ktorí nám robili obecenstvo, si asi mysleli, že to je nejaký nácvik, najmä keď sme sa boli fotiť, a náš fotograf nás hnal cez celý park,, a tam bolo aj nejaké podujatie na tribúne, tak sme trochu zabávali aj okolie 😀 Čo mi skôr vadilo, bolo to hrozné teplo a dusno, keď môžeš snívať, že hádam aspoň vetrík zavanie, a ja som sa hrozne potila, a som cítila ako mi to čurí po ksychte, po chrbáte, a účes, na ktorý kaderníčka minula celú fľašu laku, mi tiež na nálade nepridal, no nič príjemné. A potom som už bola nervózna, a túžila hodiď sa pod sprchu. Takže svadbu by som si zopakovla rada, ale tak október, november by bol pre mňa ideálny 😀

Bibka, a to ti kačenka ten kúsok spolkla? By ma šľak trafil, ale určite to vykaká, len sleduj, určite ho nádeš 😉

susana28
14. máj 2010

A ináč idem za krstnú bratovmu miminu, sa ešte len narodí v júni 😉 , ale po porade s bratom a švagrinou som im ako darček krsniatku vybrala tú vaničku, na ktorú som tu včera hodila link, len sa asi minul vašej pozornosti, takže ešte raz 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7681734&tab=2

antoniab
14. máj 2010

dobre rano
boze baby ja fakt neviem kedy vy vstavate ta ja tu malej furt pcham cumel do pusi aby este spala joj co by som dala zato aby mi dieta spalo aspon do desiatej 😀 😀

susan neda sa to aj kamoska chcela aby mala mala dve priezviska a uz do ziadosti o sobasny list zadavas na akom priezvisku ste sa dohodli pre dieta je otom aj diskusia na mojej svadbe dve krsne mena ano pirezviska nie napr mi mame priezviska bez ova ale tiez v sobasnom ma timea z ova potom nam vydali rodni list a ziadali sme o zmneu bez ova lebo to neslo hned a teraz mame vsetci jedno priezvisko 😉

dnes neni pekne ale ideme do mest

antoniab
14. máj 2010

ja som natie vanicky vcera pozerala a tolko penazi by som nanu nedala ja mam za 7eur z polska a to staci aj tak uz pojdeme do vane mala vodu miluje tak nech ma priestor 😉

antoniab
14. máj 2010

unas svieti slnko 😲 😲

denisocka
14. máj 2010

biba,šak držim prdel v teple od decembra .... mne sa to "stalo" po vycievkovaní ,ked mi sestrička neočistila pišuru a rovno rafla cievku, to som už ale písala . vtedy som mala moč OK a za par dni už riadne palenie,rezanie- a moč už bol zly... tak som aj brala ATB a kukaj, zas to mam. doteraz som take dačo nikdy nemala

sophie1981
14. máj 2010

Mata a ty kde zijes, ze u vas slnko svieti...ze ideme k vam.... 😀

susan.....ja by take peniaze za vanu nedala...my mame tu hruskovu, uplne staci..teraz sa v nej kupe Samko v BA... 😅 ...radsej za tie peniaze kupim nejake oblecko..... 😉

denis...no.....tak potesi....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre