Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
1. máj 2009

celkom nam to ide, m uz sme tak aj kuchynsku linku dvaja vyvrtali, zmontovali 😀

kukulik30
autor
1. máj 2009

krasne dietatko 😵 😵 😵

medulka986
1. máj 2009

maca,ano,je hlavne na atopický ekzém 🙂

medulka986
1. máj 2009

livka,pochvala 😀 oslavujete sviatok práce? Práci česť 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
1. máj 2009

ano, cest praci 😀 medulka, ako inak 😀

maca77
1. máj 2009

medulka, ďakujem 😉 😵

zuzana612
1. máj 2009

Boze baby, vy ste toho zase popisali, kto to ma citat 😕 My cely den oslavujeme pracou, s Danielom sme si zacali pripravovat drevo na terasku, tak dufame ze do leta okrem Matuskovej preliezky bude aj nejaka teraska a potom urobime konikovsky gulas 😀

Len ja som ako zbity pes, v noci som od jednej do piatej nemohla spat, neviem ci to bolo tou colou co som vcera popila alebo v com bol problem. Este ze Daniel isiel spat do vedlajsej izby lebo by som ho asi dokopala 😀 Dnes som budem musiet sice pretrpiet lebo vedla bude spat moj otec, ale dufam ze zaspim skor ako on a aj sa poriadne vyspim 😖

Maca, to vcera bol nas Matus ako anjelik, to ho treba vidiet v domacom prostredi co vsetko dokaze 😅

Bibka, len vypekajte, sa potom zastavim na kolaciky. Hned by som si teraz nejaky dala

veronika1982
1. máj 2009

dobry vecer.. mi uz spinkame..
livka tak co linka zmontovana? mi sme dnes vegetili kedze sme mali tatika doma ale uz nam odisiel pretoze zajtra ho caka posledny zapas sezony a mozno nam donesie domov aj zlatu medailu..takze zajtra budeme obidvaja silno drzat palce..
dnes sa dalsej kamoske narodil chlapcek..super..

maca77
1. máj 2009

Zuzi, tak niekedy prídem na Matuška kuknúť 😉

sophie1981
1. máj 2009

tak uz konecne napecene......este zajtra po tortu do rudolfa......vyhrabat ockovi koselu, absolvovat nauku o 9.00 rano......a sme nachystani.....

anka...basavles u svokry v dome....ja som chcela restiku s par ludmi...sa ohradila, ze po 8 rokoch babo a ze my chceme male krstiny....tak sme jej vraveli, ze ked chce velke nech ich spravi, lebo my vieme peniazky aj inac vyuzit....tak robi ona...nasi napiekli....a my sme kupililen obcerstvenie..... 😀 ....pri druhom si uz do toho kcat nedam,....hlavne ked uz bude domcek dokonceny.....to uz budem panom ja.... 😀 😀 🙄

zajtra hodim foto satiek...nakoniec som ako slepa kura ku zrnu dosla k satam, po ktorych som tuzila...Katka bude ako princezna.... 😵 😵

veronika...drzim palce manzelovi...nech je to ta zlata.... 😉 ...sa tesim na pondelok...rano uz furikujeme spolu nie??? 😉

sophie1981
1. máj 2009

a este sa musim pochvalit...dnes ma koplo cez brusko moje druhe krstniatko.... 😵 😵 ...juj...to boli casy ked katka kopkala.... 😵 😵 🙂

pata31
1. máj 2009

cafte, tak uz aj ja zacinam mat tehu chutky...prave pucim slaninu 😀 😀

Bibka, prajem pekne krstiny 🙂

kukulik30
autor
1. máj 2009

AHOJTE, podobne ako Zuzka som ako zbity pes 😝 ..teraz som konecne skoncila s upratovanim , clovek robi jeden korpus do vstavanej skrine a bordel v celom byte 🙄 ale uz je hotovo 🙂

veronika, tak zajtra drzime palce, nech to je Zlata 😉

Bibka, mnam teraz mi prisli na chut tie vase kolace...asi som uz riadne hladna 😀

zuzanale
2. máj 2009

Ahojte zas nikto 😕 my sme včera poobede nakoniec boli u kolegine v Tomášovciach varili gulášik na zahrade super bolo až na ten hnusný vetrisko 😝 ale Laure prospel čerstvý vzduch sa budila len napapať a doma večer deto som ju len v polospánku utrela tým repíkom (vyzerá to o hodne lepšie asi pomohlo) keďže sa ani na kúpanie nezobudila spachtoško 🙂 a Timka bola taká unavená a vybehaná že ani zaspať nemohla 😅

ozaj Bibka som pozerala ktorý domček je váš ale neprišla som na to 😅

zuzana612
2. máj 2009

Ahojte, ja som stale ako zbity pes a zub stale boli, tak dnes vecer idem asi domov aby som mohla ist v pondelok ku zubarovi ci tam namam nahodou nejaky zapal, lebo podla mna by to uz boliet nemalo. A este mam taku zdurenu uzlinu ze az, tak bud nech mi daju nejake lieky alebo neviem co, lebo som z toho stale nervozna a potom tu nervozitu prenasam hlavne na Matuska 😖 Tak potom tu ostanem asi ten dalsi tyzden. Keby som vedela ze takto dopadnem, tak si ten zub trhat nedam, hlavne ked ma nebolel. Mozno sa mi budu teraz zapalovat uzliny viacj ako predtym. Ma porazi. Idem aspon navarit, Daniel ide zase prec na zapas o dvanastej tak som ho vyhodila von makat do zahrady nech aspon nieco urobi. Mne sa uz nechce, uz mam tej makacky dost 😖

maca77
2. máj 2009

Zuzka, sa ti ani nečudujem, že už máš roboty vyše hlavy ... šak furt lietaš okolo domu raz s fúrikom raz s rýľom 😝

bibka, som zvedavá na tie šatičky ... len ma napadlo, aby si nezabudla, že v kostole je ešte dosť chladno 😕 ... či jej nebude len v tých šatočkách zima ...

kukulik30
autor
2. máj 2009

Ahojte...no ja som stihla idt so Kauflandu na nakup,nastastie to tam nebolo az take hrozne,ako som si myslela,lebo ja v sobotu vacsinou nechodim do supermarketov 😝 celkom rychlo som nakupila, co som potrebovala a zatial mi svagrinka postrazila maleho 😉 dnes mame ist na zahradu opekat , svagor mal vcera narodky, tak trosku oslavime 🙂

zuzka, no ten tvoj zub fakt nejako dlho boli, to nebude v poriadku...nechcela si ist tu na pohotovost, aspon by ti na to pozreli, i ked ktovie, ci nebude nutny aj RTG a to tam nemaju, takze nanajvys ti predpise atb, ako mne minule...ale celkom rychlo zabrali 😒

zuzka, nas Samko vcera tiez isiel spat neskoro, a taky bol unevany , ze ani zaspat nemohol, stale sa prevaloval, suchal oci...darmo, on ked nejde spat ako ma / o 8mej/, tak potom tazko zaspava a o 5tej rano dokvitol k nam do postele, to uz sa nevyspali my 😅

maca 😉

kukulik30
autor
2. máj 2009

co vsetky papkate?ja sa tesim na klobasku 😝 😀

kukulik30
autor
2. máj 2009

anicka, tak ako dopadlo grilovanie? verim, ze ste si fajne pochutnali, len ten vietor bol vcera na porazenie 😠

maca77
2. máj 2009

bibka, šatičky sú kráááááááááásne ... Katuška bude v nich ako princeznička 😵 😵 😵

sophie1981
2. máj 2009

caute....tak, uz aj vyspovedana... 😝 ....no ked sa to da nazvat spovedou.... 😀 😀 ....uz len nech to zajtra dobre dopadne.....normalne mam tremu...ved dieta si krstim po prvy krat.... 😅 😅 😅 ...len dufam ze bude dobra.... 😉

maca...tie satky su velke, pod ne jej obliekam take hrube dupaky na zimu....a samozrejme pocas omse bude v kociariku pod dekou...ona na rukach nevydrzi, bude nervozna, musim aj kociarik dotrepat tam.... 😉

tak padam dochystat posledne veci a poobede ideme niekam von, aj ked pocasie,..no neviem, neviem...ale manzel ma volno a bolo by pekne sa ist prejst s krsstnymi rodicmi.... 😉 ...

sophie1981
2. máj 2009

satky v albume.... 😉

maca77
2. máj 2009

bibka, tak dobre si to vymyslela 😉 .... kočiar som síce ešte v kostole počas krstu nevidela 😀 😀 😀 .... ale aspoň v ňom bude spokojná 🙂

sophie1981
2. máj 2009

zuzanale...hned prvy domcek na smizianskej.....kuk link...

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

sophie1981
2. máj 2009

maca...no viem ze nenosia kociare, ale Katka nieje moc nadsena na rukach...tak tam budem svietit s tym mojim cervenym....no co uz...len to dobre pre moje dieta..... 😉 ..a nech si vsetci trhnu, komu sa to nebude pacit.... 🙄

dakujem....saticky su uzasne...sa tesim, ze bude taka peknucka...... 😵 😵 ...sice ona je aj bez nich.... 😀 😀

kukulik30
autor
2. máj 2009

jeeeeeeej, tie satocky su bombove....aj ja chcem babuuu 😀
tak si to uzite 😵 mne sa velmi paci ten obrad krstu...je to krasne 🙂 a v grecko-katolickom kostole maju este krajsi obrad...dieta dvihaju hore, je to uzasne 😵 videla som to raz, nemal som slov...

maca77
2. máj 2009

bibka, to máš teda výnimočné dieťa ... ktoré nechce byť na rukách 😉 😀 😀 ...
... domček super.... hlavne v dobrom závidím, že ho máte na rovinke ... my sme na kopci, máme super výhľad aj slnečnú stranu ... ale nič iné nerobíme, len zrovnávame terén 😝

Livka, ked krstili nášho Adama, tak bol nový kaplán, ktorý prvýkrát aj krstil, tak chudák sa len snažil aby bolo všetko dobré, aby na nič nezabudol ... no a potom zobral malého do stredu kostola a tiež ho tak vydvihol hore .... všetci sme ostali v nemom úžase, lebo to sme ešte nevideli 😵

sophie1981
2. máj 2009

...maca, aj sa sa cudujem tomu.....ona si posedi na rukach par minut...potom ju to omrzi, musim ju dat na postel ALE nesmiem ju nechat nepovsimnutu...musim sa s nou rozpravat alebo hrkat hrkalkami....inac place....takze skor ako na rukach...esteze vymysleli kresielka...pre mna veeelka pomoc..

livi, budu to dve baby....uvidis... 😉

kajacz
2. máj 2009

ahojte dievčence... 😵
Som tu iba na skok...včera som doobedu pratala jak divá, poobede sme boli u známych na grilovačke...bolo fajn, deti sa vybehali...dnes doobedu sme boli v meste, ked sa Šimon zobudí, chceme íst na bicykle...

ivana- Matuško je zlatučký... 😵

bibka- krásny domček... 😵 závidíííím...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre