Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
15. máj 2009

Ja som nedostala nic, lebo som mu povedala ze ak mi kupi nejaku kravinu ako bizuteriu alebo neviem co, tak ho s tym poslem do prdele. Ja si na taketo veci nepotrpim, nenosim ani to co mam doma, dokonca uz ani nausnice nie. Pre mna su to vyhodene peniaze, tak isto ako za kvety. Sice potesia, ale staci jeden maly a nie cela kytica. Ja som skor za tie prakticke darceky, momentalne take co sa mi hodia do domu 😀 Takze napr. by sa nam zisla mikrovlnka, vysavac a tak 😀 😀 😀

Inac som bola v tej lekarni a podla najnovsich vyskumov uz ani Hedelix by sa nemal, tak mi dala len nejake homeopatika, tak dufam ze zaberu. Volala som aj mojmu Dr. tak mi povedal ze sa mam vyhybat penicilinovemu radu liekov a ak by som mala problemy, tak hned na pohotost. No dufam ze to bude ok. Kupila som si pre istotu aj dalsi test ked tie predtym tam mali len take tieniky, tak teraz je tam uz riadna dialnica 😉 Tak uz len verit ze vsetko dobre dopadne, presne o mesiac uz by som mala mat fotku nasej druhej fazulky 🙂

Matuska som teraz dala do postielky, tak sa idem aj ja vyvalit do postele pod perinu a trosku si zdriemnut. teraz mam vlastne vyhovorku ze musim lezat a oddychovat aj napriek tomu ze nik dome nevie ze som tehu 😀

sophie1981
15. máj 2009

caute...tu nsom.....len som si musela oddychnut od svokry... 😀 😝 ....manzel vcera koncil skor v robote, tak sme sa venovali jeden druhemu.... 😉 .....samozrejme bola s nami aj katuska... 😀

tak konecne mam plucne za sebou...inac dobre kocurkovo...... 🙄

katka v noci posluchala, vecer bola taka umordovana, zepo kupani zaspala(to sa este nestalo)....takze sla spinkat bz vecere...som cakala ze bude budicek pred polnocou, ale princezna sa zobudila az o 1 rano a skoro ma zozrala, taka bola hladna.... 😲 😕 ...a potom tradicne o 5.......takze noc bola prijemna....len som zaspala a nevidela ordinaciu, musim mrknut na nete.... 😉

ja som za porod dostala elektricku skrinku do domu a spinace.... 😀 😀 ...a za porodne kupime katke radiatory do domu.... 😀 😀 😀

veronika1982
15. máj 2009

zuzi sme zobraty len zasnubny prsten sme nestihli nejako kupit kedze som bola v nemocnici a potom uz nebolo casu lebo boli pripravy na svadbu tak sme to vcera sklbili pod jednym 😀 😀 ..

ja som bola na urade po tlaciva a dedko sa prechadzal s matejom von ale teraz ho uz doniesol vraj sa uz velmi pucil...

rano sa mateja tatik pytal ze co to za divadlo predvadzal od rana od piatej.. oci zatvorene a pucil a pucil sa... a prisla som na to ze co mu vadilo.. pokakana plienka..

no uz sa mi dieta ozyva..

sophie1981
15. máj 2009

joooj, veronika a sme ti nevraveli ze deti sa aj prebaluju????... 😀 😀

nasa sa od piatej pozerala na kolotoc......a snazila sa nadviazat konverzaciu so zvieratkami, ale kedze ju tie male mrchy ignirovali po pol hodinke ju to prestalo bavit.....tak spustila krik..... 😨 ...a ja som v tom momente dospala.... 🙄 ...ale aspon som pozrela ranny panelak..... 😅

slaviq81
15. máj 2009

Caute, to čo je dnes za počasie 🙄 Nič sa mi nechce, už som aj hladná, ale držky v polievke ešte neuvarené 😝 Lara spinká, už sa musím venovať výlučne jej. Také že počítač nehrozí, hneď príde a ťahá ma za tepláky.
Bibi, Katka tak skoro vstáva?

anape
15. máj 2009

a tu si bibka, myslela som, ze sa ti tak zapacilo u svokry, ze si zostala na "dovolenke" 😀

veronika ked je babenko nespokojne, tak ked vies, ze to nemoze byt hlad, tak vacsinou to je plienka 🙂 ... ono aj keby nebol pokakany a bolelo ho napriklad brusko, tak uvolnenie plienky tiez nebude na skodu 🙂

veronika1982
15. máj 2009

baby dakujem za rady.. keby som vas nemala tak co by som asi tak robila????? 😀 😀 😀 som nevedela ze dietatu treba aj plienku menit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

sophie1981
15. máj 2009

co mate na obed??? 😕

kukulik30
autor
15. máj 2009

caute...som bola v meste...vcera tiez MM dorazil skor z prace, tak som tu nebola a dnes pride tiez skor 😵 zajtra ma volno...super vikend pred nami....aj brasko mal narodky, tak mu ideme zablahozelat zajtra 🙂 a v nedelu vylet do Vysnych Ruzbach 🙂

kukulik30
autor
15. máj 2009

tvarohove fliacky s koprom na slano 😝 a zemiakova polievocka 🙂

zuzana612
15. máj 2009

Ja mam zeleninovu polievku a cestoviny s paradajkami, brokolicou a mozzarelou 😝 A k tomu kazdu hodinu 5 gulocok homeopatik 😀

My chceme ist v nedelu na taku mensiu turu do Slovenskeho raja, no ale uvidime ako sa budem citit

sophie1981
15. máj 2009

slavka..hodinky si mozem podla nej nastavit...o 5 je hore a hrajeme sa do 7-8...potom pol hodka spanok a potomuz zberame von...... 😉

sophie1981
15. máj 2009

ja by som sla na prielom hornadu.... 😉

veronika1982
15. máj 2009

my ideme zajtra na oslavu krstneho 50-tky aj s drobcom... som sa ho vcera pytala ze ci bude s maminou aj tancovat..ale odpovede sa mi zatial nedostalo..

som si fajne teraz zdriemla s malym ale uz sa prebudza tak mu dam papat a ideme von.. zajtra mame mesiac... panecku...

sophie1981
15. máj 2009

http://szm.com/tmp/5ee9b286fcfc2c740e1ce895755f...

neviem ci to bude fungovat, ale ja som sa nasmiala...

sophie1981
15. máj 2009

funguje to....takze sa pobavte aj vy...... 😀

sophie1981
15. máj 2009

alenka u mna boduje..... 😀

kukulik30
autor
15. máj 2009

😀 😀 😀 je to bolo mile 😵

kukulik30
autor
15. máj 2009

hej prave som chcela napisat, ze ta Alenka ma to dobre nastudovane..haha 😀

kukulik30
autor
15. máj 2009

😀 😀 😀 juj sa tu rehocem jak pipina 😀 😀 😀

maca77
15. máj 2009

ahojte

nejak vás nestíham 😎

bibka, perfektné to je 😀 .... odteraz ani ja nezjem pre istotu ani jedno jadierko z jablčka 😀 😀 😀

sophie1981
15. máj 2009

inac ja ked som bola mala, som si tiez myslela ze ma mamka zjedla......ale nie ako semienko.... 😀 .....

pata31
15. máj 2009

Cafte..Bibka, dobry link, tiez som sa pobavila, najma na Alenke 😀
Zuzi, aj ja beriem homoska..ale na alergiu 🙄 ...inac o mesiac je futbal.turnaj v Hute, dufam, ze tam budes, ze sa stretneme 😵

maca77
15. máj 2009

Pata, ty chodíš na turnaje do Huty? 😕 ... fúha, žeby sme sa poznali? 😎 😀 😀 ..... ja tam isto prídem 😉

pata31
15. máj 2009

mm chodi hrat futbal...aj tvoj? a ty si z Huty? no ja pojdem povzbudzovat Biele labute 😀 ale najskor skoncia zase posledny, jak aj min.rok a predminuly a predpredminuly 😀

zuzana612
15. máj 2009

Pata, ja som bola len na jdnom turnaji asi pred 3 rokmi este ako slobodna 😀 Ked vravis ze o mesiac, dufam ze to nie je akurat ten vikend 13-14 jun, lebo to chcem ist domov a ostanem aj ten dalsi. Tak to vidim ze pojdem domov asi zase sama, lebo pochybujem ze da Daniel prednost mne pred turnajom v Hute 😀 😀 😀

Baby, ja som z toho mojho dietata zufala. Ja uz neviem co mam robit, ked on taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak hrozne robi zle 😖 😖 😖 Teraz som ho dala spat tak uz vsetko vyhodil z postielky a tak v nej skace, ze ju asi celu rozbije. A ked som ho zobrala na chvilu hore tak som radsej rychlo aj zisla, lebo zacal skakat po nasej novej posteli a buchat po stene, som len cakala kedy pride na to ze za postelou mame tapetu a da sa to odtrhnut 😠 Asi ho poslem ku kamoske na vychovu, ta robila v diagnostickom ustave 😀

pata31
15. máj 2009

myslim, ze mm hovoril, ze 27.6., takze to by si tam mohla uz byt 😉
jaj, no s Matuskom si uzijes teda...a ked budes mat dvoch takych Matuskov? 😕 😅

zuzana612
15. máj 2009

tak toho 27.6 tu hadam budem. A co s dvoma takymi Matusmi? Cvokaren to isti. ALebo sa budem musiet porestahovat naspat k nasim, lebo sama ich asi nezvladnem 😀 No ale ja verim ze ho to prejde 😀 Dame ho na nejaky sport kde bude musiet sekat dobrotu. Alebo ho posleme do internatnej skoly 😀 😀 😀 Aj ked stale pisem aky je zly, ale radsej zly ako chory 😖

Pozeram ako nam tie tyzdne rychlo pribudaju 😉 Teoreticky mozme porodit aj naraz 😀

zuzana612
15. máj 2009

Boze byby, ja potrebujem nejaka maso!!!!!!!! Najlepsie daky krvavy steak!!!!!

pata31
15. máj 2009

Zuzi, stretneme sa na porodnici 😵 😵 tie dva tyzdne su ozaj minimum rozdiel 🙂 a ty chodis k dr do RK, ze? Nechystas sa do snv chodit? a ty vlastne kde by si chcela rodit? v RK?? to sa asi nestretneme potom...
uz mas tehu chutky? 😀 mne je v poslednej dobe tak nejako divne, ani nie zle, ale nechutenstvo a palenie zahy...jaj a ma tlaci bublinka jak sedim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre