Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

gabkazabka
29. máj 2009

o.k.dakujem za rady,tak snad od zajtra sa s manzelom na to dame.... 😎

kajacz
29. máj 2009

Ja som si vytvorila svoju vlastnú dietu, ktorá mi vyhovovala...niekomu pravdaže nemusí... 😅

Každé ráno pijem kávu-nesku s trochou mlieka a cukru(samozrejme je lepšie bez), okolo deviatej jem ovocie(banán iba ked som silno hladná), o dvanástej vypijem hrnček teplej polievky(bez zavárky). Obedujem až okolo pol druhej a to, čo varím Šimonovi, snažím sa naložit si menšiu porciu a k tomu si dorobím zeleninový šalát(najčastejšie čisty ladovy). Okolo tretej pijem zas kávu a ked mám chut dám si niečo sladké(kusok čokolády, štvrtku Mily, Horalky alebo musli tyčky) alebo jogurt Aktiviu light(kludne sladkú) a potom do večera sa snažím už nič nejest, maximálne nejaké ovocie...ked mám v priebeho dna chut na sladké, tak si zobnem pár CiniMinis...
Nalievam sa čistou vodou a čajom Hanasaki- na spalovanie tukov... 😵
Cvičím asi tolko, čo vynášam Šimona spolu s nákupom do tretieho poschodia, každu nedelu večer si chodím zahrat volejbal a cez víkend aspon trochu bicyklujeme... 😉

ivana2009
29. máj 2009

ahojte oj tie kg nas trapia a mna ani nehovorim ☹ ☹ ☹ ☹ som zvedava kedy sam dole mne ostalo dost 17kg 😕 😕 😕 😕 😕 ako vam zavidim ale v dobrom
Uspala som maleho dala do postielky tak som zvedava do kedy moj hlados pospi poobede pojdeme von hoc je hrozny cas slniecko svieti a fuka strasne 😖 😖 😖 ale mne km len k postave pomozu 😀 😀 😀
a my sme mali celkom dobru noc par krat hore ale dalo sa zvykame si oj ta ja nevyspata ja by som tak spala 😅 😅 ja som niekedy dokazala spat do 11h a teraz beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹

megy2
29. máj 2009

ahoj 🙂 ....vraj teraz cez vikend je najaka akcia pre deti ale az v poprade....vraj je to na cely den a podtitul je nieco o psikoch.....
...a blahozelam vsetkym chudnucim,ja by som to tiez chcela stihnut este pred tehu aby som mohla kludne priberat potm,ale ja mam tak slabu pevnu volu ze az.....

anape
29. máj 2009

gabi taku dietku ako ti popisala evitka skus, nie je to nic zlozite a zatial co som pocula tak ucinne 🙂 ... ja som to skusala pred dvoma rokmi, ale so 4hod pauzami a niekedy mi uz bolo dlho 😔 , zrejme ta trojka je prijatelnejsia 🙂 ... dolezity je aj prijem tekutin, no mne sa viac ako 1,5 snad ani nepodarilo vypit 😕 , musim sa fakt nutit, aby som zvladla aspon tolko

baby ja som bola v stredu vecer cvicit taebo na zs nejedleho... je to dobra makacka, snazila som sa neulievat, takze vcera som uz mala trosku svalovicu a dnes je to este trosku horsie 😔 , no musim to svoje telo nejako spevnit

inak odvcera sa citim nejako blbo, pobolieva ma hlava, chce sa mi strasne spat.. mam pocit ze to suvisi aj so zmenou pocasia, no je mi to divne, lebo som na pocasie takto nikdy nereagovala 😕 😨
citite to niektora tiez takto?

zuzanale
29. máj 2009

Ahojte tak my sme už aj doma zima ani nieje ale neskutočne fúka 😝

U mňa je to s romantikuš večerom také všeliaké menzes u mňa kým kojím nehrozí keďže ja aj bežne mám cyklus v takom stave že mrška ani nechce dojsť ...... akurát problém je v tom že skôr ako po 22.00 sa k ničomu nedostaneme lebo kým deti zaspia, vbehneme do sprchy a trošku pospratujeme večerný neporiadok aby neostal na ráno tak je toľko hodín ....a stáva sa že zaľahneme a skutek utek 😅 😀 spánok a únava sú silnejšie alebo sa dotrepú svokrovci tak ako predvčerom a ráčia odísť o 22.30 😠 tak to už ozaj len zaľahnúť a spať 😝 ale včera bol pekný večer 😉 😀

a chudnutie no budem musieť tiež so sebou čosi robiť lebo to nevyzerá ružovo 🙄 ale zrejme budem riešiť až keď dokojím.... 😒 😅

rybecka
29. máj 2009

megy
a kde v Poprade v meste?

megy2
29. máj 2009

rybecka neviem kde presne to som sa len nahodou dozvedala od znamej....ale bud mesto alebo max...ale skus dat do googlu....skusim pozriet aj ja 😉 ...

maca77
29. máj 2009

ahojte

rybecka, netráp sa že kilá nejdú dole.... ja som pri Adamovi začala chudnúť hneď po pôrode, ale pri Tamke sa tie kilá držali a nie a nie dolu .... no prešlo nejakých 5 mesiacov a zrazu to šlo dolu .... pritom som musela stále poriadne jesť, lebo som kojila a keď som sa nenajedla, tak mlieka som mala hneď menej ... takže uvidíš, to spaľovanie sa popri kojení o chvíľu "naštartuje" 😉

veronika1982
29. máj 2009

moj matej zaspal az o druhej aj to v kociari na chodbe a teraz uz je hore.. no neviem ci mu ta navsteva u livii pomohla alebo si zobral priklad od katky lebo sa chce nosit na rukach.. 😀

zuzana612
29. máj 2009

Ahojte, tak mi sme mali zatial celkom ok den, o osmej som dala spat Matusa, o pol deviatej som bola v posteli uz aj ja a spali sme do jedenastej. Normalne som nechapala. Potom sme sa trosku pohrali a na hodinku sme boli aj von. Matusovi som natiahla velke gumaky a prsiplast lebo sem-tam zacalo mrholit a bol taky spokojny ze az. Rovno isiel do najvacsej mlaky a zacal tam skackat 😀 Teraz som ho dala do postielky tak dufam ze zaspi a pojdem sa zase k nemu vyvalit, lebo tot pocasie ma ubija.

Ja som si aj v tomto tehu dala limit ze nesmiem prekrocit 70 kg. Pri Matusovi som mala presne 70 a pribrala som 12 kg, teraz mam 54 tak mozem este max. 16 kg nech mam aj co nosit, nieze mi budu aj tie moje teho nohavice mala 😀 A ako to pojde potom dole uvidime, lebo kazdy hovori ze po druhom dietati sa chudne horsie ako pri prvom. No tak som zvedava. Aj brucho uz mam teraz take ako pri Matusovi v 4-5 mesiaci. Co uz, o mesiac si to uz asi kazdy vsimne aj bez toho ze by som to niekomu hovorila 😀

sophie1981
29. máj 2009

ja som vyvalena v posteli...babka s Katkou von, dedo navaril a ja hnijem.... 😅 😅 ...inac ta moja Katka dnes zase nespinka......no neviem, nezeby to spalo kym moze, ale bude cucat okolo.....pocujem nejake zvastne zvuky zvonku...zeby burka??? 😲 😲 😲 ...bojim, bojim..... 😕 😕 😕

kajacz
29. máj 2009

ahojte...aj ja som si zdriemla so Šimonom...ale to som nechcela... 😅 ved mi treba balit...aj teraz si tu kludne pijem kávičku... 🙄 to počasie ma ubíja... 😝

inak tu s malými prestávkami prší skoro nepretržite... 😖

sophie1981
29. máj 2009

katka.....ved nech manzel pobali..... 😀 😀 ....sa tesim ze sa konecne stretneme....dufam baby, zeuz konecne dojdete vsetke..... 🙄 .....tak na kedy to dame??.....utorok??

veronika1982
29. máj 2009

hej bibka burka ide a myslela som na teba ci sa tiez bojis tak ako ja

kajacz
29. máj 2009

sophie- 😀 😀 - smajlici su na mieste...to by sme ani nevyrazili, keby mal manžel pobalit... 🙄 ja balím ešte aj jeho...on by si nevzal ani oblek na svadbu...

so stretnutím súhlasím...prisposobím sa termínu aj miestu... 😉 😵

rybecka
29. máj 2009

na buduci tyz. utorok? je stretko? ani som nevedela a kde?

rybecka
29. máj 2009

bibka uz je burka prec tak si vydychnite aj s Veronikou to len trosku strasilo 🙂

zuzanale
29. máj 2009

Ahojte a vo štvrtok by sa nedalo? 😅 to budem mať auto naisto lebo poobede idem s Laurou do poradne a ak by náhodou Timka zaspala v aute cestou späť tak ju rovno vyložím u našich lebo neviem ako by som sa vytrepala hore do bytu s 2ma deťmi ak by ozaj Timka zaspala...

rybecka
29. máj 2009

ja teraz hladam dovolenku na leto a vybrala som si Oravu nejake ubytko na 3 noci a ze by sme sli na hrad nejake tury a termalne kupalisko je tam. 😉

sophie1981
29. máj 2009

katka...preto smajlici, lebo mm je tiez taky, ze on nic nezabali...som stale mala nervy, ked sme sli na svk a spat do uk....to som len ja balila....on nebol schopny a ked, tak by pobalil same nepotrebne sprostosti....

veronika, ufffff, preslo to...mozme vyliezt z posteli.... 😀

ja mozem aj vo stvrtok...... 😉

kukulik30
autor
29. máj 2009

mne je jedno, okrem stredy, vlastne na tyzden neviem ako sa budem citit, ak bude odber v stredu...tak potom sa zariadim 🙂

zuzanale
29. máj 2009

Bibka , Katka u nás je to tak že ja nachystám kopku čo všetko treba ale do tašky to už ukladá muž ja som v tomto smere antitalent mne by tam polovica vecí nevošla 😅

sophie1981
29. máj 2009

janka...to je co dovolenka???? 😕 ...taku vec ja nepoznam......my stale na malte..... 😀 ...mozte prist k nam........sice termalne tam nemame, ale zato vas mozem postriekat vodou z hadice......budes to mat ako welnes.... 😀

kukulik30
autor
29. máj 2009

zuzka, tak u nas to tiez uklada manzel, ja nemam vobec talent na ukladanie a balenie...to by som tiez polovicu musela nechat doma 😀 😀 😀

sophie1981
29. máj 2009

zuzanale,ja som to raz vravela mm...ze nech si spravi kopku ze ja zbalim...no ste mali vidiet tuuu kopuuu...to by som do dvoch kufrov nevtrepala....a nakoniec bolo ako som predpokladala...horuco a nosil stale dookolo dvoje kratke nohavky v nedelu a zvysok monterky na stavbu..... 😠

veronika1982
29. máj 2009

aj ja mozem kedykolvek okrem stredy... vtedy chcem ist na plucne a ku dr. lichvarovi.. uz teraz sa bojim toho..

moj matej je ako vymeneny... zaspal mi teraz na rukach.. to bude zase noc..

veronika1982
29. máj 2009

to bol le zart.. polozila som ho v nadeji ze spi a on zrazu oci velke... ☹ ☹

kajacz
29. máj 2009

tak ja budúci týžden nemám žiadny program (ked nepočítam trávenie času u svokry...) moja mamka príde až v piaitok... 😔
akurát niektorý den pojdem ku švagrinej na nechty a ešte ku kaderníčke...ináč nič...dúfam, že bude pekne a ja sa vyvalím na dvore opalovat sa... 😨
len v piatok nemožem- manžel má stretnutie zo SŠ, až niekde pri Trebišove...

evitkamalicka
29. máj 2009

kocky pridala som do albumu nejake fotky nasho zubateho krasavca 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre