Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
26. jún 2009

idem vooon, tak paa

rybecka
26. jún 2009

dobre ranko,
vy uz vonku a my sme len po ranajkach,
no vcera vecer riadna prietrz vonku spust moje kvety su v prdeli po tych krupach 😒
Livii kde to grilujete ze pridem aj ja 😀 ? my tiez nieco opecieme cez vikend ale divina to nebude.
bude to prasatko 😀 ale len krkovicka z neho 😀
no dieta vola idem a inak mam cely kociar total mokry herecka zabudla som ho na dvore a kym ma tuklo tak bol mokry 🙄

zuzana612
26. jún 2009

baby, dufam ze som neublizila mojej fazulke, ale ked tu tocime tolko o tom masa, tak som vytiahla fajnu bravcovinku na rizoto a kedze milujem take polosurove maso, tak kym som ho opekala som skoro polovicu zjedla 😀 Ja viem ze by som nemala, ale ked som nemohla odolat. Len Bibka dufam ze ta vasa svinka bola zdrava, lebo to som vytiahla to maso co si mi doniesla od svokry 😀 😀 😀

A pred chvilou mi volali ze do dvoch hodin mi dovezu konecne sprchove dvere, tak aspon jedna sprcha bude funkcna. Teda ked nam konecne spustia vodu. Juj, sa tak tesim ked sa konecne osprchujem vo svojom dome a nie tu v tejto malej vani kde voda spliecha po celej kupelke 😖

Samozrejme ze ked som videla tu ciernavu co ide tak som nakoiec isla to premocene pradlo prevesit dnu do nasej obyvacky a teraz pozeram ze svieti slnko. Blby zakon schvalnosti 😠

A vazne by sme mohli urobit niekde nejaku konikovsku grilovacku.

anape
26. jún 2009

baby ja vas nechcem provokovat, dovolenku som spomenula len preto, ze hrozilo ze nepojdeme kvoli detickam ked boli chorlave a tiez kvoli financiam, lebo sme zase daco porobili okolo domu, no par drobnych zvysilo 😅 ... bibka ale nemusis velmi zavidiet, ani nahodou nejdeme do 5hviezdickoveho hotela, vlastne do ziadneho hotela, ale do takeho normalneho skromneho apartmanu, varit si budeme sami, sem-tam zbodneme nieco v restike a ziadna sukromna plaz a jachta... ale prave som minule hovorila muzickovi, ze raz v zivote by som chcela zazit taku all inclusive dovolenku v dobrom hoteli v peknej krajine, tak hadam sa mi to niekedy aj splni 🙂

ok, idem dat kavu, lebo ma akosi zacala pobolievat hlava, ked si predstavim co vsetko este musim stihnut 😀 a potom utekam pobalit aspon nieco, nech sa neplasim pred odchodom /ako takmer vzdy 😕 😔 /

zuzanale
26. jún 2009

Ahojte ja už druhý deň zháňam Timke topánky a nikde nič 😠 ž som prešla SNV,PPaj LE na nikde nemajú bude asi chodiť len v sandáloch aj v daždi 😅 vtečie a vytečie 😀

giana malá je peknučká taký malý chrústik ja mám už 6kg valibuka doma 😕 😀

Veronika vidíš popri tebe som si uvedomila že my bývame už 4roky ja mám ešte povodnú kuchyňu a dávam jej tak ešte zo 2 roky a potom sa do nej pustím 😉 a sťahovali sme sa sme mali len spálňu a ako náhle sa dokončila kúpelňa tak sme bývali vo svojom je vo svojom 😉

Bibka takže nemám len ja doma štrajkokaza čo vymýšľa s jedením Lauru zaujíma všetko iné len nie cica buď na ňu brble tou svojou hatlaninou 😀 alebo vreští od hladu 2-3xpotiahne povreští kým ju neučičíkam a zadrieme a vtisnem cicu a potom sa konečne naje v noci problem nieje

zuzana32
26. jún 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=2&user...
Zuzanale skús pozrieť na tejto stránke, sú tam dobré topánočky a za lacnejší peniaz ako v obchode 😉

zuzanale
26. jún 2009

Zuzi tú stránku poznám len ja jej hľadám plátenky a nové botasy a momentálne nikde nemajú jej číslo a keď majú tak sú široké vzory my máme tenkú a dlhú nôžku takže tam je pes zakopaný ..... pozerám ty máš o pol roka mladšiu slečnu akú má ona nôžku naša má skoro 17cm je to normálne veď my s mm máme malé nohy 🙄

zuzana32
26. jún 2009

noooo,
moja Katka má nožičku taktiež chudú a maličku, nosí iba 21, niektoré 22.
Takže plátenky vôbec nehrozia, pretože čo sme skúšali sú široké u nás v obchodoch.
Ja som jej kúpila plátenky Next a tie sú väčšinou na chudé nožičky, máme dvoje nízke, a dvoje vyššie na šnurovanie. A som spokojná.
Ale Ninka mi dala typ, že v PP v Deichmane majú topánočky aj na úzke nožičky.

kajacz
26. jún 2009

ahojte...teraz som si sadla a idem si vypit kávu...Šimon spí od dvanástej...
Samko si bol dnes v škole po vysvedčenie a začali mu prázdniny... 😎 chceli sme ist na Slovensko už zajtra, ale manžel musí byt buduci týžden ešte v práci, tak pojdeme buduci piatok alebo sobotu... 😉

maca77
26. jún 2009

ahojte

ZuziLe, to ti verím že nájsť vhodné topánky je veľakrát o nervy ... ja som zas dnes zháňala malej sandále... ale čoby len dnes, už som bola cez týždeň sama, že som pobehala obchody, kde čo majú a dnes som bola s malou, že som jej hneď aj odskúšala
... keby aspoň tie číslovania topánok boli rovnaké 🙄

Kaji, takže už prázdninujete 😵

Zuzka, prídeš zajtra na ihrisko? 😕

sophie1981
26. jún 2009

uz sme doma, zase spinkame, dokonca som uz aj navarila a najedla sa ako clovekza stolom bez umrncanej kati na kolene.... 😵 ...hned sa citim ako clovek...prisiel nas pozriet ocino, na skok z roboty.......teda, neviem cimy sme boli tendovod, alebo toaleta..... 😀 ....a vraj dnes dojde domov o pol piatej...tak supis....tesim sa, asi konecne zacina lepsi zivot, z sa budeme viacvidiet......

zajtra ma asi aka cely den u svokry, kedze mm im ide obkladat kupelnu a zakladat vsetko co treba....tak asi pojdem s nim, nech maju vsetci pokoj na dusi, ze idem tan na dlhsie ako na hodinu...zbalim a vydrzim, ved len jeden den...ale ked bude hukat ako ona zvykne, hned balim svestky...a samozrejme ked bude skaredo, tiez ma tam nikto nedostane ani za nic.... 🙄 ...

idem upratat, o chvilku dojde babka, nech sa nezlakne, co som dokazala vytvorit v jej kuchyni....

kaja, takze dufam ze sa konecne stretneme vsetke........v nejakej zoo alebo kosiarny..... 😉

veronika1982
26. jún 2009

ahojte... tak my spinkame teraz. matej bol s babkou von a babka sa skramaratila s bibkou takze uz vie o mne vsetko.. ha ha.. ja som zatial stihla ist na byt a ku alergologicke ale objednala ma az 22.7 co si myslim ze je to blbost lebo dovtedy sa ta alergia uplne strati ale co uz...

tatik odchadza dnes do trebisova na turnaj takze budeme sami a konecne mame vodicak tak sme si vydychli. jupi jupi.. hrozilo mu ze pride o pracu..

plienky mam na vesiaku na okne tak hadam nebude prsat l ebo sa to nejako zmraka..

a dnes ma matej aj po dome body s kratkym rukavom a ruky ma ladove tak trosku otuzujeme..

sophie1981
26. jún 2009

veronika, my mame kratasky..... 😉 ....

zuzanale
26. jún 2009

Zuzi momentálne nemá ani deichman lebo mali výpredaj sú vybrakovaný ...... a 22ojky sme my kupovali minulí rok na jar 😅 tiež v deichmane a do jesene boli malé ani ich moc nenosila tak dúfam ponosí Laura vyzerá že ona bude mať malú nožku ale Timka tej fakt noha rastie závratným tempom od marca sme už kúpili trojo topánok a jedny z nich sú už aj predané a tie čo má tak sú len tak tak a to ich mala o číslo väčšie

rybecka
26. jún 2009

aj my nosime body s kratkym rukavom uz dost dlho ked je dnu tak mu dam na to tenky svetrik.
no a tie topanky my mame tiez obrovsky problem mi mame zase tlustu nohu a vysoky nart takze Matej hocco neobuje cez net nemozem objednavat lebo to je risk musi skusat.
ja som mu chcela tramky lahke no nekupis v celej SNv 😖 a este nosi aj vlozky lebo ma ploche nozky tak to uz vobec nic nie je 🙄

kajacz
26. jún 2009

bibka- to sa určite cez prázdniny musíme stretnut... 😵

My čakáme na ocka, že príde z práce pojdeme niekde oslávit Samkove vysvedčenie aj zajtrajšie narodeniny...manžel volal, že nás pozýva na večeru... 😕
Samko má narodeniny na konci školského roka, a na začiatku má zase meniny... 🙂

kajacz
26. jún 2009

ivana sa neozvala... 😨

sophie1981
26. jún 2009

katka....sa mate.....ze vecera von..... 😉 .....

kajacz
26. jún 2009

no, už to vidím...žiadne posedenie v klude...ked budem jest ja, manžel behá za Šimonom. Ked papká manžel, behám ja... 😀 alebo chudák Samuel

zuzana612
26. jún 2009

to moj Matus ma uz teraz topankz 21-ky 😀 Tiez som mu kupovala v Deichmane u nas v Ruzomberku aj platenky aj take fajne sandalky po 10 euro, len dufam ze tie sandalky aj vynosi, lebo zatial ich nemal este ani raz 😖

Maca, este neviem ci pridem, bude tu otec a mozno aj brat tak doobedu budem pravdepodobne varit a mne Matus aj tak ide okolo desiatej spat, ale mozno poobede sa na chvilu zastavime. No uvidime podla pocasia a podla toho kedy rano vstane, lebo podla toho si planujeme den 😀

sophie1981
26. jún 2009

zuzana, ty zijes???..... 😀

zuzana612
26. jún 2009

zatial hej, ale mam nejake krce v bruchu, neviem ci ta svina nebola diva 😀

zuzana612
26. jún 2009

inac som dnes povedala mm ze nech sa pripravi na to ze aj dnes aj zajtra spim v obyvacke aby som sa konecne poriadne celu noc vyspala, len aj tak neviem ci budem spat, lebo sa budem bat ze sa nezobudi ked bude Matus revat 😖

sophie1981
26. jún 2009

no zuzka, chudak vasa svokra, uz nebude vediet co si ma o vas mysliet........uz ani spolu nespavate.... 😀 😀

sophie1981
26. jún 2009

co sa tyka tej svini...ved si rano mlela ze mas rada divinu.... 😀

zuzana612
26. jún 2009

novidis, to ma nenapadlo, tak to si urcite bude mysliet ze to dieta nie je danielove 😀 😀 😀 A ked nie je divina, tak je aj svina dobra, no nie 😀

maca77
26. jún 2009

Zuzi, no fakt pravda, že plánovať môžme, keď bude zas pršať, tak sedíme doma 🙄

slaviq81
26. jún 2009

Čaute,
my sme zas celé poobedie boli von, ešte by sme ostali ale zatiaľ som nové nohy v lotérii nevyhrala 😀 Vedľa v škôlke mali decká nejaký program, dokonca s DJ-om, tancovali, robili vláčik.... No pekné to bolo. Ibaže Laru viac zaujímali smeti na chodníku 😠 Potom sme šli okolo kaderníctva, tak som ju dala zasa vyholiť 😝 Ale čo, veď do konca leta narastie riadne háro. 😉

veronika1982
26. jún 2009

mi uz sme doma a zase nervacime a plackame.. teraz si trosku zdriemol tak cakam ze kedy sa zobudi ze pojdem kupat hoci som sama doma tak neviem ako to zvladnem..

slavka tak v tej skolke maju krasne preliezky co? uz sa tesim ako tam budeme chodit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre