Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
26. júl 2009

ahojte baby,
vcera som sa neukazala, lebo sme mali party, oslavovali sme viktoriine narodky 🙂 ,chvalabohu bolo pocasie aspon take ake bolo, lebo ked som sa zobudila v noci a lialo a este aj rano, tak som mala riadne nervy 😕

teraz upratujem ten bordel co tu zostal a tiez varim kuraciu polievocku... prajem vam krasnu nedelu, zrejme nakuknem az vecer, lebo by som chcela popoludni niekam vyrazit s viktoriou, petka mi vzala babka na vylet do tatier k sestre

kukulik30
autor
26. júl 2009

Ahojte ...hlasim sa ...uz sme doma 🙂

anicka, Viktorii zelame krasne narodeninky a vela vela zdravicka 😵 🤐

slaviq81
26. júl 2009

Vitaj doma 🙂 Aj my sme doma 😀

kukulik30
autor
26. júl 2009

no hned po prichode sme vyfasli cucoriedky 5 litrov..bol ocko , tak na nas myslel,nech mame aj my robotu 😀 ...takze sme urobili lekvar a este urobim kolac a finito 😀

slaviq81
26. júl 2009

Livi, my už čučoriedky máme zavarené. Aj uhorky. Ešte nám treba lečo a cviklu, tej aspoň 70 trojdecových fliaš, ide u nás na dračku 😀
Lara je nervózna a ja z nej. 😝 Slintá o 106, tak ôsmy zub je asi na ceste 😉 Konečne bude mať komplet predný chrup 😵

veronika1982
26. júl 2009

ahojte. aj my sme uz doma.. dnes obcas vyslo slniecko a ma tak pripieklo na tvari ze ma teraz stipe.. ale bolo fajn. sice trosku chladno ved sme boli pod tatrami ale matej bol dobry.. teraz uz spinka a my oddychujeme tiez..a zajtra sme opat sami dvaja..

viktorke vsetko naj a zaroven vsetkym anickam a hanickam.

slaviq81
26. júl 2009

Veru, Anička má dnes meniny, tak všetko najlepšie 😵

janoko
26. júl 2009

Ahoj sophie! Videla som včera v Kaufe tvojho manžela - mal tričko čierne "Slovenský raj", zelenú mikinu a maskáče krátke...

janoko
26. júl 2009

Máme našu Aničku pokrstenú, potom z Plzne doložím foto...

kukulik30
autor
26. júl 2009

Pripajam sa a Anickam vsetko naj naj naj 😵

sophie1981
27. júl 2009

caute....aj my sme vcera super zvladli navstevu v PL.....Katka bola dobra, aj cesta v aute sa celkom dala, ale mam pocit ze som minula komplet moj repertual piesni a basni co poznam.... 😝 ...pocasie bolo chladne ale dalo sa...aspon sme sa nepiekli v aute....

janoko, tak to bol moj manzel..... 😉

zuzanale
27. júl 2009

Ahojte aj my sme cestovali boli sme odviesť sesterku v ZA počasie bolo na cestovanie super hlavne pre Lauru prespala skoro celý deň ....

Aničkám všetko naj 😉 😵 my sme tým našim v rodine už poblahoželali akurát svokra ostala na dnes 😅 lebo včera bola v práci

Bibka tak to ti napálim a donesiem na najbližšie stretko mám celé CD mp3 detských pesničiek 😀

no idem pohádzať nejaké nové foto

rybecka
27. júl 2009

Ahojte
No my sme dosli vcera vecer u svokry bolo fajn odychla som si od deti 😀 no ja mam doma velke upratovanie koberce vonku idem tepovat postele gauc a tak nuda na materskej 😀 😀 tak som si vymyslela take hluposti 😅 ale keby som to nemuselo tak to nerobim ale uz je to nutne 😉 Tak idem na to aj ked stymi dvomi mojmi chalanmi neviem neviem ako to zvladneme ale po trosku urcite.
hej Slavka mame marhulovy dom ten prvy co si videla je mamkin moj je vzadu 😵
Zuzanka dufam ze si najdem toho tyz. cas aby som sla k tebe do Huty a este ma toho tyz. cakuju nozicky u nasej super ortopedky 😅 neche sa mi no to este uvidim ci tam pojdem toho tyz. mozno az na buduci 😉
tak krasny den zienky 😎
kedy ideme na Kosiarny toho tyz. celkom pekne hlasia. 😎

kukulik30
autor
27. júl 2009

dobre ranko 🙂

zuzka, ked tak napalujes detske pesnicky, nemozes aj mne 😉? ...dam ti potom prasule za cd, ked sa stretneme na Kosiarnom 🙂

ja idem povysavat, a hajde troska von...dlho som nepresla hore -dole sidliskom, uz mi to chyba 😀

anape
27. júl 2009

ahojte baby,
este raz vam vsetkym dakujeme za blahozelania pre viktoriu a ja pripajam podakovanie aj za blahozelania k mojim vcerajsim meninam 🙂

bibka a kde ste boli v polsku, v nejakom obchodaku?

zuzi to mas detske pesnicky od podhradskej a canakyho?

baby ktore chodite s detickami s nozickami, tak nie je len tato ortopedicka, aj na poliklinike je teraz novy, prisiel z popradu, neviem rychlo ako sa vola, ale je zlaty a fesak 😉 ... ja som k nemu chodila ked som mala tie opuchnute clenky a keby som o nom vedela skor, tak tam idem aj s vikinou na nozicky, aj ked mi sme nemali ani s tou doktorkou nejaky zvlast problem, asi si ma pamatala este od petka, ked bola daco mudra a ja som jej drzo kontrovala 🙂

aj ja by som chcela konecne prist na kosiarny, tak hadam mi to vyjde

zuzanale
27. júl 2009

Anička hej od podhradskej a canakyho mám na jednom CD ako mp3 7 dielov sú tam vianočné, potom 5dielov tých bežných z toho jedny v angličtine a ešte sú tam uspávanky 😉 takže kto chce nech dá vedieť

sophie1981
27. júl 2009

zuzanale..ja ceeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 ...setky..........ceeem... 😅

anka, to teraz napises, ze fesak ortoped...no musim si cim skor porodit dalsie babo, nech mam dovod tam ist... 😉

a v polsku sme boli na navsteve u znamych..... 😉

sophie1981
27. júl 2009

kupila som zlcove mydlo, idem skusit ci zvitazim nad flakmi od opalovacieho kremu.... 🙄

sophie1981
27. júl 2009

ak nie, skusim domestos na wc 😀 😀

anape
27. júl 2009

zuzka ja mam jedno cedecko od tych dvoch, no brala by som celu kolekciu, lebo keby som to mala kupovat, tak mi nestaci materska... nejako sa ti revansujem 😉

bibka ma to skor nenapadlo 🙂 , ja som zostala v soku, ked som tam prvykrat vosla, lebo som cakala nejakeho stareho dedka a tam chlap v najlepsich rokoch a bola som tam s nim sama samucicka, lebo vtedy zacinal na poliklinike a nemal este ani sestricku 😀

kocky poradte mi nieco na skvrny od pomarancoveho dzusu

livka a katka ako, este je 2v1? ak si dobre pamatam, tak vcera mala termin,vsak?

kukulik30
autor
27. júl 2009

ahojte, odbehujem od varenia...vycsinou sa to skonci tak, ze sa mi nieco pripali 😅 😀 tak hadam, dnes nie 😝

anicka, Katuska este 2v 1...ale uz cakame kazdym dnom, kazdou hodinou...zajtra ma oficialny termin porodu 😵 uz sa neviem dockat 🙂

zuzi, ja chceeeem urco vsetky ...mam strasne rada Podhradsku a Canakyho, tie piesne su fakt krasne naspievane 😵

sophie1981
27. júl 2009

no nazlcila som vsetko co malo nejaky flak, nechala to tam mocit, teraz som to popchala do pracky, vysledok bude o 45 minut.... 😀 ......som zvedava..... 😕 .....ak to nepojde dole, tak domestos to isti.....

anka.....ked mi nepomoze to zlcove mydlo, tak skusim este ten tekuty ariel....som ho uzivala v Londyne a stale som mala pradlo cistunke....tak mozno aj tu bude....dam vediet.... 😉

Katka este stale tehula??..joj, sak minuly tyzden som ju videla na cintorine a ta mala brucho ako balooooon.....este stale to nesie zo sebou???? 😕 ...ufff, nezavidim jej... 😝

zuzanale
27. júl 2009

dobre tak zatial napalujem 3x ešte niekto 😉

Bibka to čo máš za opalovací mne síce žltý fľak urobil astrid opalovací ale v poho zišlo teraz už len niveu opalovací a ten flaky nerobí 😎 ozaj nebuď prekvapená naše prášky aj keď tá ista značka slabšie ako v zahraničí 😖 ja keď mám flak hneď zapieram obyčajným detským mydlom

kukulik30
autor
27. júl 2009

veru Bibka, este je v celku..hadam, uz nie dlho 😉
a s tymi flekmi...no domestos to isti 😀 aspon teda u mna 😀

zuzana612
27. júl 2009

Ahojte, tak aj ja sa hlasim po 2 dnoch. V nedelu sme boli na tom dni Embraca, bolo fajn, Matus sa vytesoval v ZOO, aj program bol celkom dobry, tak sme prisli vecer domov a potom klasika upratovanie. Ale uz sme aspon stiahli v setky igelity v dome, takze sa uz aj vyzuvame 😀 Dnes som si bola kupit pracku a mikrovlnku, tak dufam ze mi zajtra pridu nech mam na com hriat jedlo a prat Matusove zalepene veci. Teraz tu okolo mna chodi a jaci, uz mam z neho nervy. Chuda ma v zadu na hlave nejaku hrcu, tak dufam ze to ma len z niecoho co sa buchol, lebo doteraz som si to nevsimla. Co ked on sa otlka cely den 😖

Janka, kludne sa zastav, mala by som byt doma, akurat v piatok pride mama aby som mohla co to porobit a v sobotu idem s nimi na par dni domov. Ale utorok, streda, stvrtok som ti k dispozicii 😉

veronika1982
27. júl 2009

aj ja by som chcela cd-cka... ak sa este da.. dakujem..

ano ten dr. sa vola fabian.. a uz k nemu zacinaju chodit mamicky ktore teraz porodili..

anape
27. júl 2009

presne veronika, vola sa fabian a ak sa niekedy rozhodnem pre tretie babo, tak urcite uz pojdem k nemu 😀

aj ja mam rada podhradsku a canakyho, fakt su super tie pesnicky a paci sa to aj detickam 🙂

zuzi a mas od nich aj rozpravku o kozliatkach? lebo ja mam, tak ti mozem naoplatku prepalit a tiez babam ktore budu mat zaujem 🙂

my sme bez tatina, lebo predchvilou odisiel na sluzobku, no mam tu synovca, tak mi trosku pomoze s detickami

prajem vam pekny vecer 🙂

veronika1982
28. júl 2009

dobre ranko.. my sme bez teplej vody a ja som vcera dosla domov ako prasa... bola som skrabat steny v byte...ale vyuzila som matejovu vodu tak som sa oplachla ale mm ten siel cely pod sprchu. ha ha..a dnes ideme pokracovat... ved to clovek o ruky pride..

ale teraz ideme do mesta odniest postu... matej mi vcera spal dokopy za cely den tak 3 hodiny. dufam ze dnes to bude lepsie...

sophie1981
28. júl 2009

dobre ranko...aj my sme bez teplej vody..... 😝 ...a dnes ma byt upek....ja by som aj sla do sprchy, mne to az taky problem nerobi, len sa bojim o katkine mliecko.....ze nchladim cicinu...tak sa tiez len clapkam v lavoriku..... 🙄

my dnes ideme do ZOO....nas dedko pozval, kedze ma dovolenku...... 😵 ....

veronika1982
28. júl 2009

vcera som ho videla na prechadzke pri hornade a vysvetloval katke ze jej musi prikryt nohy aby jej ich neopalilo.. ha ha..a nasho mateja tam riadne vytriaslo a ked som ho tlacila hore kopcom som mala dost...a po ceste nazad sme sa cez rampy minali so slavkou... ani by som ju nespoznala len podla lary..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre