Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
15. aug 2009

Ahojte no ako tak čítam tak som sa utvrdila v tom že dnes ešte do DM a na nákupy idem do PP niežeby by sa tam nenašli vreckári ale určite ich tam nebude toľko na meter štvorcový ako v SNV predsa len je to nové keždý sa motá obzerá a oni to využívajú 😠

Bibka mi sa snažíme tiež sedieť ale letíme ešte dopredu veď v nedeľu sme boli u našich Laura si hovela vo vajíčku nepripútana a naraz len hop sa vyšvihla do sedu... len ona aj na rukách sa hojdá takže chcela aj tam a to by padla na nos takže musíme dávať pozor

kukulik30
autor
15. aug 2009

jaj, takze nakoniec sa to prevalilo 😕 ...chudak, ale obstal este celkom dobre, kym len premie....

anape
15. aug 2009

ahojte baby,
vsetky vas zdravim a prajem vam krasnu sobotu 🙂

bibka katka je sikovnica, uz ju asi nudi len lezat co? 😉 , drzim palce, nech sa vam druhe babco podari uz coskoro, z vlastnej skusenosti viem, ze je to zaberak, ale krasny a som stastna, ze ich mam takto dvoch a plne som si to uvedomila ked nebol petko dva dni doma, normalne som z toho bola nesvoja, ale to som vam uz spominala 🙂

ja sa dnes chystam s mamkou na mar.horu do levoce, nebola som tam uz tri roky a odvtedy mi tam zostal taky rest, lebo som tam pred tromi rokmi slubila, ze sa pridem podakovat, ked vsetko okolo tehotenstva a porodu petuska dopadne dobre a taktiez ked sa zachrani video z nasej svadby, lebo prave v tych dnoch sme s napatim cakali, lebo kameramanovi odisiel hardisk, no a video sa zachranilo a deticky mam odvtedy uz dve 😀 , tak sa idem konecne podakovat a nezaskodi aj trosku pohybu do kopca 🙂

zuzka z levoce nevies ci je dnes uzavrete mesto? lebo niekto mi spominal, ze je u vas nejaka akcia a ze je zrejme uzavrete mesto pre auta

tak ja padam uvarit obed, aby som pred odchodom nechala vsetko ako ma byt 😉

sophie1981
15. aug 2009

caute....my menime okna....a ja sa len pozastavujem nad mm kolko casu on ma...ja dnes snad budem upratovat do rana ... 🙄 ..uz mam taaaake nervy ze ma ide slak trafit.....ja by som ich skor vymenila, resp. ovela lepsie pripravila..... 😠 ..no nic, aspon potom budem mala kde vyventilovat moju zlobu.....vylestim podlahy.... 😝

kajacz
15. aug 2009

ahojte 🙂
Zajtra mi ide mamka preč, tak na Vás budem mat trošku viac času... 😅 šimon spí, mamka išla na nechty a ja si tu čítam...

zuzana32- mrzí ma, čo sa ti prihodilo v Madarase... 😔 človek musí byt neustále v strehu... 😒 inak my sa tam chystáme dnes ku večeru, dúfam, že tam už bude menej ludí...tiež neznášam davy... 😝

bibka- klud...chlapi majú inú logiku ako ženy...ich zaujíma len to, aby boli tie okná vymenené, ale to, že žena musí ešte upratat ten bordel, na to už nemyslia...ved su z Marsu 😀

slaviq81
15. aug 2009

Ženy, ja dnes tiež nerváčim 😠 Uložila som Laru, začala robiť cuketové placky, medzitým sa Lara zobudila a spať už nechcela. Tak sa mi motala v kuchyni, ja pri peci spotená, debilné placky sa mi trhali, smrad z oleja neskutočný. No na porazenie 😝

slaviq81
15. aug 2009

Idem sa obliecť, ideme von, nech trošku zrelaxujem 😀 Dnes mám narodky, tak si kúpim niečo 😅

maca77
15. aug 2009

ahojte

Slavi, prajem všetko najlepšie 😵

Bibka v Levoči je "Magická Levoča" od včera .... mesto je zatvorené .... včera tam bol dokonca prezident 😕

anape
15. aug 2009

slavka aj ja ti prajem k narodkam vsetko dobre, nech si zdravucka, stastna a pohodova mamina 😉

maca to ja som sa pytala co sa deje v levoci 😕 , ale uz som tam bola a uz viem co tam je, ale aj tak dik 🙂

maca77
15. aug 2009

Anka prepáč 😉 nejak sa mi tie príspevky poplietli 😎

sophie1981
15. aug 2009

caute...no uz upratane a ja zdochnuta,,,,idem spat...dobru noc.... 😔

kukulik30
autor
15. aug 2009

slavka, kraaaaaasne narodeninky 🤐 🙂 😵

kukulik30
autor
15. aug 2009

dobru noc 😉

ivana2009
15. aug 2009

slavka vsetko naj 😉 😉 😉
idem uz aj ja hajat peknu noc pa

zuzana612
16. aug 2009

Ahojte, tak ja po 2 dnoch v Hute som opat doma. Pocitac tam mame odpojeny lebo sme malovali izbu v ktorej sme bzvali dole aby mala mama uz pokoj a hore ho este nemame zapojeny, ale vydrzala som tie 2 dni bez kona, tak som dobra 😀 Matus vcera zase chytil nejake hnacky, tak chuda pije len cierny caj, tak dufam ze mu to prejde. Som mu na ranajky zmixovala banan s cucoriedkami, no si myslite ze to chcel vypit? Tak som to vypila ja 😝 Cely tyzden by sme tu mali mat bratove deti, tak bude veselo. V stredu idem do poradne, mali by byt aj vysledky z triplle testov, tak dufam ze vsetko bude ok. No a potom hadam pridem konecne do Huty aj na dlhsie, kedze auto mi uz ide. Zatial 😀 Teda este uvidim co mi povie dr. lebo to brucho ma neprestava boliet. Ale uz viem ze ma rozboli vzdy ked mam nervy, alebo sa nastvem, alebo musim lietat po ulici za Matusom 😖 Ale podla toho by som musela sediet doma na zadku a nerobit nic a len oddychovat a to sa neda. Mame 2 mesiace na to aby sa dnu v dome vsetko dokoncilo, aby sme potom prisli uz len do hotoveho. Vcera sme dokoncili uz aj pult v kuchyni a vypada super, tak som sa vytesovala. Ale stale je tam este vela dokoncievaciek. Dnes som kazala Danielovi malovat kedze tu nie je s nami, tak dufam ze to bude poriadne vymalovane ked pridem, lebo ma uz fakt trafi slak. Lebo ked nechate robit chlapa nieco bez dozoru, tak to aj tak dopadne. Teraz ked som prisla do Huty tak sice uz boli zalozene dvere na schodoch, ale ked som videla ze su opacne, no ja som myslela ze ma fakt porazi. Takze teraz ked ideme hore do bytu a otvorime dvere, musime obist cele dvere aby sme mohli zapalit svetlo v izbe, lebo dvere sa otvaraju na opacnu stranu ako sa maju. To moze dokazat len chlap, ze nerozmysla a vsetko robi neviem podla coho. No co uz, dufam ze to bude on kto si v tme rozbije prvy hlavu na tych dverach a nie ja 😀 😀 😀

Pata, gratulujeme ku Tamarke, aj mne sa velmi paci to meno, len je v nom R, tak neprichadza do uvahy 😀

Inac pre chlapca mame zatial Matej, co kazdy odhovara ze to bude Mato1 a Mato2 😀 , potom sa mi paci Lukas, ale toho ma zase Danielov brat, mne sa paci Tadeas, ale Danielovi nie, tak mozno to nakoniec bude Daniel junior 😀

Bibka, dufam ze Katuske je uz lepsie, hrozne tieto virusy, dost je to ked to chytime my a nieto este take male dieta 😖 A gratulujeme ku sedeniu. Sikovnica ta Katuska

Tak vam prajeme peknu nedelu, my bude len doma na zahrade, dufam ze starki prizru Matuska nech si ja mozem poobede pospat. Lebo drobec uz zavse tak kopne, ze to bude asi druhy futbalista.

pata31
16. aug 2009

Ahoj, Zuzi...som videla, ze si v Hute, sme sli okolo, ale to bolo asi minuly vikend 😅
inac som ani neuvazovala nad tym, ze v mene je R...ale hadam to nejako nebude vadit...sestra ma Radoslava a nebol nikdy problem 😉 a Matej je velmi pekne meno, brat ma Mateja 😉
a moja mala kope o stosest, aj dnes rano sa tocila jak vrtulka, az to bolelo, lebo sa tam nejako spriecila...a vcera vecer ma zase kopkala do boku 😀 sa mi to feeest paci 😉 😵 😵
a davaj si pozor na brusko...

sophie1981
16. aug 2009

aaaahojte...u nas pokracuju stav.prace....tak o chvilku balim katku a padam von..... 😀 ...

Slavka dodatocne vsetko naj k narodeninam.... 😉 ...co pekne si dostala??

Zuzanka...dalsi Matej?...baby neblaznite.......ved to bude sam mato..... 😲

idem katka je nervna....pa

nb ddtybv ni 1111111111k1q k jJJJB- ODKAZ OD KATKY.... 😀

rybecka
16. aug 2009

Joj Slavka vsetko najj naj naj ja som sa nejak zabudla 😀
Katka uz pise? super parada musim zavolat Ondrejka ze jej odpise oni si budu rozumiet 😀

kukulik30
autor
16. aug 2009

ahojte babky 😀
inak my sme kupili pisaci stol pre Samka do detskej ...taky jednoduchy, zatial bude v spalni a ja na nom budem konikovat 😀
a zabudla som napisat, ze baby, ktore mate dievcata, tak v Madarase je obchod KIK, a maju tam uzasne dievcenske vecicky, satky , tuniky, nohavky a vobec dojcenske veci za babku, mikinky, teplacky dupacky, nohavky...kraaaaaaaaaaaaaasne...aj chlapcenske sa najdu, ale tie babske su ozaj nadherne 😵 😵 😵 chodte kuknut 😉

veronika1982
16. aug 2009

ahojte. tak mi sme uz doma.. kym toto vsetko precitam...

my sme boli dnes v madarase ale sestra nam v piatok kupila body s dlhym rukavom v kik.. dnes som tam bola ale bolo vela ludi tak sa mi tam nechcelo chodit..

my uz mame aj plastove okna vymenene. tatik ich v piatok vymenil. hned to inac vyzera v byte a vyniesli vsetok bordel tak uz sa tam mozeme pohnut.. sprchovaci kut nam dosiel necakane do 2 dni.. len skoda ze kupelka este neexistuje..

matej sa nam vytesuje teraz v postielke lebo dlho nevidel svoje hracky...a dnes mame 4 mesiace..na chate bolo super. len matej teraz malo spinka po pol hodine a dost...

no nic idem citat kym je drobec kludny.. koho stretneme zajtra na prechadzke lebo sme vas dlho nevideli..

slaviq81
16. aug 2009

Ahojte,

som len na skok

Livka, ja som bola v Madarase včera, ale Kik som obišla, lebo tam bolo asi milión ľudí a aj tie stojany s vecami sú tam tak na sebe nacapené, že by som sa pomedzi ne s kočíkom nepredrala 😝 Tak skočím niekedy cez týždeň. A ten detský kútisko sa mi páči 😵
Poobede som bola v Iliašovciach a stretla som sa s Jankou. Ondrejko odfukoval v kočiari a Matej bol fešák v kroji oblečený 🙂

Veronika, všetko naj k 4-mesačninám 😉

sophie1981
16. aug 2009

caute..

veronika vitaj spat...a Matejovi vsetko naj... 😉

ajmy sme boli v madarase...kupila som katke ciapku na jesen za 2evry a 4 pary ponoziek za 3......ale viac sme nestihli, lebo madam sa nepacilo a chcela sa samozrejme najest na novom mieste...tak som si sadla na lavicku vedla vlacika, vytiahla cicinu a boli sme atrakciou pre okoloiducich.....potom sme sli do tomasoviec, mali tam vysupenie, tak sme si potancovali s katkou na ciganske pesnicky a samozrejme sme tam papali...potom zmrzka v meste, tiez sme papali pocas hudby pri redute a teraz ideme spat....

a baby, neuverite koho som dnes videla....na krizovatke pri kauflande stojime na cervenu, neviem co ma napadlo pozriet sa dozadu a za nami v ute bradaty panko v klobuku...pozeram nanho, reku koho mi ty pripominas...a zrazu mi zaplo. kricim na mm, ze zda sa mi ze za nami je ten reziser, nemohla som prist na meno...no a mm potvrdil ze je to Jakubisko s manzelkouy...tak som sa na nich skerila ako debil, otocena na zadnom skle...sa na mna usmiali a vybocili ku hypernove.......juj zazitok pre matku na materskej ako svina.... 😀 😀 😀

veronika1982
17. aug 2009

dobre ranko... tak my sme si museli zvyknut na postel. a matej kazde 2 hod papal.. idem dat nejake foto..

kukulik30
autor
17. aug 2009

dobre ranko...vitaj doma Veronika 😵 😉

kukulik30
autor
17. aug 2009

a blahozelam matejkovi k tym 4 mesiacikom vcerajsim 🙂

veronika1982
17. aug 2009

dakujeme.. na chate vzdy rano o siedmej potahal mliecka a zaspal do osmej.. teraz sme to skusali a nic.. je po spanku... ☹ ☹ takze mozeme vstavat a pripravovat sa na prechadzku..

zuzana612
17. aug 2009

ahojte, ja dnes budem mat perno pri 3 chlapoch, tak sa im idem venovat. Prajem vam pekny den.

Inac ak chcete behat po prazdnom kik-u, pridte do Ruzomberka, tak nikdy nie je viac ako 10 ludi naraz 😀 Ja som tamMatusovi pred 2 mesiacmi kupila super kratasy, bavlnene, 2 pary za nejake 4 eura

sophie1981
17. aug 2009

hey hou....

tak my sme uz hore...nastastie len od 7.....co je veeelka zmena......ako o 5...... 😵 😵 ....teraz sa sopla napchava, pockame na deda, dame kavu a pojdeme von....cize normal..... 😉

veronika1982
17. aug 2009

takze bibka dame rande?

veronika1982
17. aug 2009

pridali sme nejake foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre