Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
6. okt 2009

mala zaspala..idem si umyt zuby, natiahnem triko a padaaam... 😉

ivana2009
7. okt 2009

pekne dobre ranko tak ako bolo ?
Livka ano bola v soku ,ale super baba a matusko je krasny 😀 😀 😀 vravela ze kazdy sa jej prihovara ohladom teba 😀 😀 inak dnes ti drzim palce 😉 😉 😉 😉
l

veronika1982
7. okt 2009

dobre ranko.. tak my sme mali super noc ale to rano.. o tretej bol hore a zaspal pred stvrtou a o piatej bol uz hore s placom a zaspal o pol siestej...asi sme aj suseda zobudili lebo som ho pocula potom chodit..

a na stretku bolo fajn len skoda ze sme boli klasika my tri co sa stale stretavame.. skoda ze ostatne baby nemohli, toto bolo asi posledne stretko na ktore som prisla kedze v nedelu uz pojdeme na zapad..

aj ja dnes drzim livii palce..

sophie1981
7. okt 2009

ahojte ☹

vecer bolo super, odreagovala som trosicku, ako pise veronika skoda ze len my tri......

radost skoncila o pol druhej, ked sme museli k dedovi volat RZP....hned ho aj odviezli....doslal slabsi infarkt.... ☹ 😢 😢

sophie1981
7. okt 2009

livi drzim palce........

a neuverite, kto v noci prisiel na rzp....dr. Novysedlak...... 😅

ivana2009
7. okt 2009

veronika to uz sa stahujete v nedelu vau parada

ivana2009
7. okt 2009

no on ma sluzby oj bibka je mi to luto a mamka je v Ba nech sa dedusko setri doba je zla ☹ ☹ ☹ stres

veronika1982
7. okt 2009

ojjj bibka ta to co to ved vcera vyzeral dobre...no hadam bude vsetko ok.. aj u nas bol raz dr. novysedlak ked som volala rzp mamke..

evitkamalicka
7. okt 2009

ahoj spisiacky...ako sa mate?

zuzana612
7. okt 2009

Ahojte,

vidite, keby ste robili stretko ked som v SNV aj ja, tak by sme boli styri 😀 😀 😀 Ja som uz aj spat od dr, vsetko je ok, 27,11. nastupujem na MD 🙂 Na kontrolu idem az o mesiac tak este pridem do Huty, len neviem kedy lebo ma poslala na rehabilitacie s tym mojim chrbtom, ale pojdem tam az v piatok lebo dnes a zajtra nemem kde nechat Matusa, tak som zvedava co mi tam povedia. Aj dnes bol Matus len pri susede, teda ona prisla sem, lebo ako zakon schvalnosti mama musela ist do prace od rana a sestra ma chore obe deti, tak som jej tam nechcela nosit este aj moje. Ale zvladol to fajn, bol vyskereny ked som prisla, tak som hned bola spokojnejsia.

Bibka, este ze ste to zbadali pri ocinovi zavcasu, to sa rychlo vylieci.

sophie1981
7. okt 2009

baby, mojmu otcovi zistili nejaku vrodenu srdecnu vadu ..... 😕

sophie1981
7. okt 2009

ale ze uz je lepsie. tlak klesol.....babka mu vravi ze mu donesieme poobede veci......a on ze netreba, ze on ide poobede domov.... 😀 ...joj, dedo..... 😵

sophie1981
7. okt 2009

ale mam aj dobru spravu.....sesternici sa narodilo babo.."mala Zuzanka"...3700g..... 😅 ....ja neviem, ale nsa rodina za urcila trend rodit 3700g deti...uz tretie v priebehu mesiaca...uvidime co o 2 tyzde vyda bratranec.... 😅

veronika1982
7. okt 2009

no pockaj ked to pojde takto dalej tak aj ty budes mozno mat take velke babo..

nase velke babo slo s babkou von a ja idem dalej balit.. tentokrat ma cakaju topanky a vetrovky.. este k tomu som dostala mrchu tak je to super.. potim sa jak slon..

zuzana612
7. okt 2009

Bibka, dobra spava ze mu zistili srdcovu vrodenu vadu v 60-ke 😀 😀 😀 Teraz sa to vacsinou uz zisti pri narodeni, nie 😀

Ja som dala Matusa uz do postielky, nejaky je krepy, dufam ze nebude chory 😖 Cele dni ho napchavam ryzovou kasou, horkou cokoladou a taletkami na hnacku, ale co ked on vypije 2 litre caju za den, bodaj by potom neserinkal 5x denne. Ale aj na mna nieco lezie 😖 V noci zle spavam, neviem ci som tuto noc spala 4 hodiny dohromady. Mala by som si ist lahnut teraz s Matusom, ale ked on narobil taky hrozny bordel v kuchyni, povytahoval co sa da, ze musim robit za nim poriadok 😒

sophie1981
7. okt 2009

zuzana, ti poviem......ktovie co sme zdedili.... 😕 😅 ...

moja uz beha vpavuku,.....povytieram podlahy a pojdeme von nech tam ponahana nejake hafany......a potom zase obed....nic nove...

zuzana612
7. okt 2009

moj este stale nespi, len sa prehadzuje v postilke, cakam kym zaspi a pojdem aj ja nieco porobit a potom pojdeme von, fajne sa oteplilo

sophie1981
7. okt 2009

aj my padame....pa

rybecka
7. okt 2009

Ahojte,
ja by som prisla keby som bola z mieru a keby moj Ondrej vydrzal aspon 2 hodky spat vkuse 😠
fajne vam bolo urcite ale ja keby zacal maly plakat a kym sa dotrepem do Iliasoviec tak to by aj trvalo.
a tak aj bolo zaspal o pol deviatej a o hodinku hore 😝
ja asi mozem az ked mi deti vyrastu. a tak potrebujem z resetovat hlavu ze az. vy sa aspon stretnete pri kocikovani mne to tu nehrozi 😝
bola vsom dnes v meste a zajtra ideme do poradnetak som zvedava kolko vazime 😉

slaviq81
7. okt 2009

Čafte,

Bibka, otec nech je skoro v poriadku.

A kde ste sa trio stretli? Určite na Mieri 😝 Tam by som ja ako došla, hm? A ešte k tomu o ôsmej, to je Larina kritická hodina. Nevadi, raz urobíme také stretko, že my ženy (už hádam aj v prechode) pri jednom stole a detiská (už pubertálne) pri druhom stole 😀 😀 😀

Ráno sme boli na ten odber krvi a bola som príjemne prekvapená ako to moja Lara zvládla. Vôbec neplakala, len sa hnevala, lebo jej sestrička držala ruku. Zlatíčko moje 😵

Janka, šak ja môžem dojsť 😉

anape
7. okt 2009

ahojte baby,

Livka ja sa ti ospravedlnujem, ze som nedvihala mobil, nebolo to urcite schvalne, no cely den som bola mimo domu a telefon zostal doma na nabijacke, kedze rano som zistila, ze je takmer off a bolo mi ho zbytocne aj brat so sebou. Ja mam totizto este aj orange a ten mam stale pri sebe, tak ti dam aj toto cislo a to na 99% zodvihnem 🙂. Inak ja som celkom zabudla ze to je utorok a chysta sa stretko... ale aj tak by som nedosla, kedze som nemala doma mm 😒 a vratila som sa domov dost neskoro, kym som ulozila deticky, tak uz som ti ani nevolala spat.
Hadam sa uz nabuduce podari, aby ste sa nestretli len vy tri z mieru a verim, ze to bude skor ako pisala slavka 😀

a ako si dopadla v KE, drzim palce 😉

bibka je mi luto, ze si po peknej akcii mala taky zly zazitok s ocinom, ale verim, ze to bude ok, napriek tomu, ze mu lekari nieco zistili

slavi tak to je lara fakt hrdinka 🙂 .... petkovi uz brali krv dvakrat, prvykrat mal cca rok a pol, tak to bolo tiez takmer v pohode, ale druhykrat to bolo par mesiacov dozadu a to uz riadne vystrajal, sestricka mu to napichavala opatovne, tak to mal potom dlhsie bolave ☹ , som vravela mm, ze ja uz s nim nepojdem na take ukony k lekarke, lebo pritom hrozne trpim, aj ked viem, ze je to pre jeho dobro

prajem vam pekny zvysok dna, idem daco porobit a potom po petka do skolky, trosku sa mu este povenujem a vecer utekam na anglictinu a vecer sem nakuknem, tak zatim pa 🙂

kukulik30
autor
7. okt 2009

ahojte hlasim saz domu, vlozene 3 bublinky 😵

bibka 😕 ☹ nech sa tatikovi polepsi co najskor...este ze ste boli doma a hlavne , ze na tu vadu prisli 😒 snad nieco poriesia, ak to pojde...

pata31
7. okt 2009

Bibka...skore uzdravenie tatkovi...
Livka...a tebe nech sa udrziii nejaka bublinka, resp. aspon dve 😉 😵 😵

evitkamalicka
7. okt 2009

Livi drzim palciska nech sa dobre zahniezdia

kukulik30
autor
7. okt 2009

dakujeeem vam 🤐

rybecka
7. okt 2009

Livka super velmi velmi drzim palce a prajem vam aby sa ti to udrzalo 😵 😵 😵
Tak lazkat a odychovat nech sa pekne zahniezdia 😉
Bibka nech sa ocino rychlo da dokopy lebo mojmu zasa zistili ze mu srdce bije len na 50 % tak je doma na marodke a uz asi nikdy ani robit nebude 😒 berie lieky dozivotne.a nesmie nic namhave robit ani len do kopca ist je to dost o nicom ale pozitivne je to ze mi cely den kocikuje Ondrejka 🙂

kukulik30
autor
7. okt 2009

jani...tak to sa musi asi tatik setrit 😒 ...ale aspon troska v ramci prechadzky pomoze aj tebe 🙂

moj svokor prekonal pre 3/4 rokom taky infarkt, ze uz nikto neveril, ze sa z neho dostane...museli sme ho prehovarat na bypas+ aj strojcek ..lebo nechcel sa nechat operovat...ale nastastie nakoniec siel a je lepsie, ale riziko je stale...prekonal mozgovu smrt...strasne to bolo 😔

a dakujem 🙂

sophie1981
7. okt 2009

caute...boli sme pozriet deda....chudak, v tej izbe tam lezal.....on je totizto prvy krat v nemocnici...nikdy nebol na nic lieceny, ziadne lieky, nic...chudak.....a teraz toto....ked sme dosli a vybalili nanho tie veci, tak vravi ze naco, ze on zajtra pojde domov...tak som mu rovno vravela, nech sa nachysta na dlhsie....lebo aj s plucneho ma zle vysledky....takze super.......si pustil slzicku, mi bolo akoby som bola ta najvacsia krutana na svete, ale mne to neda klamat, ja musim rovno na vec....nech vie pravdu......a nie ze sa bude kazde rano tesit ze ide domov.....zajtra som mu slubila ze mu ukazam katusu pod oknom...len na nu sa zvacsa informoval...ci kakala do nocnika, ci som s nou bola von, co papala, ako papala....no bude aj katke chybat jej dedo...je to jeho dievcatko..... 😅 😵

Livka, tak aj ty sa setri, nech sa fazulky uchytia a tentokrat na poriadnych 9 mesiacov pobudnu u teba...veeeeeelmi ti drziiim palce......tfuj, tfuj, nevh su silne a zdrave.... 😉

idem dopuratovat...babka kocikuje a ja saidem troska natiahnut v noci som nic, ale nic nespala.... 😖

maca77
7. okt 2009

ahojte

Bibka, otcovi želám nech je čím skôr v poriadku

... a Livke silno držíííííííííííííííííím palce 😉 😵

samozrejme, že aj ostatných pozdravujem 😉 🙂

veronika1982
7. okt 2009

caute tak ja som uz nastahovana a zajtra stahujem manzela.. nervy mam v prdeli z toho vsetkeho...

idem spat lebo ktovie aka bude noc...

livia to bude sranda ked to budu trojcata...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre