Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
28. okt 2009

Veronika ,
aj my trcime doma nebud smutna 😉

maca77
28. okt 2009

my sme už doma ... Matúško šiel spať, ale sa mu veru nechcelo ... Bibka s Katkou sú ešte v Hute ....
...Zuzka upiekla štrúdľu ... mňam, fajna bola ... 🙂

megy2
28. okt 2009

..ahoj..veronika si chodila na OA ta profesorka co zomrela ucila aj mna...
..tak prid veronika niekedy k nam ked sa nudis,niesme daleko 🙂

maca77
28. okt 2009

ktorá profesorka zomrela? 😕 a neviete ako sa volal ten 22ročný chalan, čo sa havaroval v nedeľu?

megy2
28. okt 2009

maca ip....

veronika1982
28. okt 2009

profesorka z obchodnej akademie.. ☹ aj ked som ju nemala rada lebo mi chcela dat 4 z ekonomiky ale je to smutne

megy2
28. okt 2009

..hej bola zvlastne ale aj tak...taky nejaky smutny je ten tyzden....

maca77
28. okt 2009

veru, aj u nás mal v pondelok pohreb 42-ročný ...

veronika1982
28. okt 2009

megy ti su ju poznala?

veronika1982
28. okt 2009

som si precitala az teraz megy tvoj prispevok...urcite sa niekedy dovalime..

slaviq81
28. okt 2009

Veronika aj ku mne môžeš prísť, dáme si kávu 😉

Ja som dnes hotová, od pol siedmej na nohách 😝 Už som len čakala na obed, že uložím Laru a oddýchnem kúsok, ale dovalil sa bratranec a keď otvoril ústa, no jak siréna. Zobudil Laru 😠 Dnes asi zaľahnem už o ôsmej. Včera som ani Ordináciu nedopozerala, už sa mi oči lepili dokopy 😝 Nejaká jarná únava na mňa lezie či čo.

kukulik30
autor
28. okt 2009

ahojte...dik za pochvaly 🙂
a take krasne torty pecie jedna baba zo zapadu...je velmi sikovna, ak budete chciet dam vam kontakt do IP , mobil. cislo 🙂
zuzka tie testy su stare, to len jedna baba od nas z temy SPLN chcela na porovnanie vidiet 😉
pekny vecer zienky 😉

rybecka
28. okt 2009

Livi tak mi prosim ta posli cislo na tu pekarku diki 🙂

sophie1981
28. okt 2009

ahoooj...katka uz spinka....sa zmordovala u Matuska.......a Matusko skoro zmordoval ju....nastastie nam ostala len klobasa navreta na licku...... 😀 ...od hadice od odsavacky.......ale zaklad je ze zijeme.....

tak utekam sa sprchnut a zalahnut......soplik este stale mame, ale uz je lepsie, dali sme kapky, odsali s nasou odsavackou....kedze ta na vysava je pre nas velmi siroka, mame drobne dierky v nose.....

livka, ajmne hod to cislo...robi aj nejake pekne torty na krstiny????/ 😕 ///pre Samka mi bude treba.... 😅

anape
28. okt 2009

ahojte baby,
nejako nestiham sem pisat, ale snazim sa minimalne vecer nakuknut, ze co mate nove

dodatocne blahozelam samkovi k 3.narodeninam, nech je zdravucky a robi stale radost svojim rodicom 🙂

veronika a kde v spisskej bola havarka? vobec som o tom nepocula... a ta smrt profesorky suvisi s tou havariou?

no tak ja si idem lahnut, lebo sa necitim prave najlepsie, mam pocit, ze na mna lezie nejaka pliaga a to budem mat zajtra doma obidve deticky, tak budeme mat veselo 🙂

dobru noc

veronika1982
29. okt 2009

dobre ranko.. tam mi sme mali super noc. matej po antibiotikach spi takze mu nutim cicku aby mal tekutiny. idem teraz zehlit kym mozem..

anka v nedelu nadranom bola havarka na fercekovciach. naparali to rovno do stromu pri vysokej rychlosti.. giana co tu chodi bola pri tom lebo sa to stalo pri ich dome. smutne boze...treba obcas trosku ubrat nohu z plynu..

tak sa majte zatial

sophie1981
29. okt 2009

dobre ranko.....

tak my uz soplime vo velkom........zatial len sople.....ale aj hryzie potvora, tak teraz neviem, ci to je na zubky, alebo je to nadcha...teplotu zatial nemamme, tak to nejako drasticky neriesim....odsavame a utierame o106.....

Zuzanka, uz mam upratane, porobene, mozes prist..... 😉 ....Katka uz zalomila...takze ked dojdete, uz budeme pekne vyspinkane.... 😅

veronika1982
29. okt 2009

aj my sme uz hore.. tak bibka len pekne utieraj a odsavaj...mozu to byt aj zubky dufam ze nic horsie to nebude. nam pomohol aj nosny sprej physiomer.. ten je fajny dokonca aj ja ho pouzivam..my uz cupkame v pavuku

a pridala som foto na facebooku..

slaviq81
29. okt 2009

My sme mali dobrú noc, Lara bola hore iba raz 🙂 Ale asi som to ani písať nemala, lebo väčšinou keď ju tu pochválim, tak sa hneď pokazí 😝

Pri tej havárke na ferčákoch zomrel chalan zo Západu, jeho brat chodil so mnou na základku. Je to smutné. 😔 A kukali ste v telke čo za kuriozna havárka bola v Hrhove? 😀

rybecka
29. okt 2009

ahojte,
ta co zienky kde ste v takyto uprsany den
Dnes sa stal zazrak obidvaja spia v posteli Ondrejko sa sice trocha upalakal a zaspal uz spia hodinku takze kazdu chvilku bude ten najmensi hore ja popijam kavicku rychlo kym spia 😉

sophie1981
29. okt 2009

tu nikoho....huta nema elektrinu, su ospravedlneni.........ale zvysok, fuj....zandbavate..... 😝

my sme tu mali Matuska...kedze doma maju zimu, prisli sa k nam ohriat....na velke prekvapenie navsteva dopadla bez nejakych zraneni a bitiek...Matusko sa lepsi...ale aj Katka uz zacina bojovat o svojho dracika...ona drzala chvost, matus hlavu a tahali o dusu.... 😀 😀 😀 😀 ..nch sa uci dievca zavcasu tahat veci pre seba..... 😀 😀 😀

teraz spinka...no mam taky pocit, ze nam idu horne zubky....tak uvidime, ci to aj tak bude....kedze nam uz vychadzali aj pre 2 mesiacmi a doteraz nevysli.... 😀 ....ale soplik zasa lepsie.... 😉 ...

veronika1982
29. okt 2009

my sme mali navstevu. dosla babka s dedom a so synovcom a ja som akurat varila halusky tak mi boli napomocny.. a dedo pricvikol ritku synovcovi o zachod tak bolo placu ha ha.. matej bol cely rad ze konecne vidi niekoho ineho okrem mna..ale uc je umrcany a na cicke si teraz zdriemol ale akonahle som ju vybrala tak bol hore..tak sa mu teraz venuje tatik lebo vecer ide hrat hokej.. umyvacka umyva riad a ja mam chvilku..

no super bibka uz len aby tie zubky vysli.. ja mam pocit ze sa mu tlacia vsetky naraz ale dr tam nic nevidela..

rybecka
29. okt 2009

cafte,
Moje deti uz obidve spinkaju ja okupkana plna misa pukancov a ide sa na ordinaciu 😀
pekny vecer 😉

maca77
29. okt 2009

ahojte ... konečne elektrina .... aj koník ide .... a mám dobrú správu, narodil sa mi synovec ... takže bráško má doma 2 dcéry a konečne aj chlapa do partie 😵

zuzana612
29. okt 2009

aj moje dieta uz spi, asi pol hodiny, chuda uplne odpadlo, asi ho ta Katka znicila 😀 Ani jest nechcel, teda okrem chrumiek zjedol iba 2 lyzice kase 😖 Ani len mlieko nevypil, takze v noci bude chuda asi hladne.. Ale takto zavcasu uz dlho nespal, tak si mozem v klude pozriet ordinaciu.

megy2
30. okt 2009

ahojte...jej maci blahozelam....
..ano veronika poznala,ucila ma uctovnictvo......

zuzana612
30. okt 2009

Ahojte, my sme dnes hore uz od pol siedmej, tak som unavena, ale co som cakala ked uz o pol osmej spal, no nie 😖 Aspon spal celu noc pekne vo svojej postielke a bez budenia. Si zvyknem na celonocny spanok a opat budem hore kazdu chvilu 😀 Ale asi si pojdem s nim pospat pooede. Navarene mam, upratovat budem zajtra, tak co by som si nepospala, no nie?

sophie1981
30. okt 2009

ahoj...Zuzana...prospelo mu byt u nas....ujovia ho postrasili, Katka unavila......musis chodit castejsie......moje dieta vstavalo v noci ako vzdy...rano chuda vstala taka upchata, ale kvapli sme kvapky, odsali, vysolili nostek a uz bolo dobre...len ma taky hruby hlas ako Zuzanin Matusko ked sa narodil.... 😀 😀 😀 ...takze mame doma mutujucu slecnu....ale dycha uz zasa super...ja utekam do lekarne....sikovnica, som dnes vyvarala cumle a flase a reku ze hodim tam aj tu nadobku od odsavacky a scvrkla sa...tak musim kupit novu.... 🙄 .....utekam...kym spi, dedo postrazi.... 😉

sophie1981
30. okt 2009

dobra sprava...este stale viem jazdit na bicykli...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...len skoda, ze mi nikto nevravel, ze na tom starom nejdu brzdy..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzana612
30. okt 2009

Bibka, aj ja som zacala chodit na bicykli po dlhom case, ked som dostala novy na Vianoce, a hned som sa nan posadila aj s Matusom 😀 Nastastie mne brzdy isli 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre