Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
3. jan 2010

veronika, tak sa zajtra ozvi , prevolame si, oki? 🙂 tesim sa

veronika1982
4. jan 2010

a nedalo by sa to presunut livia na zajtra.. lebo musim dat byt do poriadku a dajako sme vstali obidvaja hore ritou..a nic sa mi nechce...

ika26
4. jan 2010

čaute baby, Veronika pozrela som si foto so svadby- super 🙂 neviete mi poradiť kde by som lacno zohnala dve cestovné postieľky?

sophie1981
4. jan 2010

jeej, Veronika koca na svadbe.... 😵

ani my dnes nomozme...ideme sa hrat k Laurinke, nasej susede......a ideme aj so Samkom..... 😅 ...ale zajtra by sme mohli..... 😉

kukulik30
autor
4. jan 2010

kludne, tak zajtra dojdite, budeme vas cakat 😉

kukulik30
autor
4. jan 2010

Zuzka a cakame spravy dnes poobede , ako si dopadla v nemocke 😉 naj se uz daco porusa, nech je tu vzruso 😀

veronika1982
4. jan 2010

ok tak zajtra to plati.. ja som akurat dopratala a matej spi.. poobede pojdeme sa prejst lebo musim odniest sponku do hypernovy do kadernictva..

tak zajtra si rano napiseme.. my by sme prisli tak okolo desiatej alebo neskor.. ved si dame este vediet..

dnes som kontrolovala zuby a ani naznak..

anape
4. jan 2010

ahojte kocky,

veronika aj ja som si pozrela fotky na FB a uz som ti tam aj pisala, ze vam to velmi sekne, ze ste pekna rodinka a matej je rozkosny 🙂

my sme boli v sobotu v tatrach, bolo o nicom pocasie, zamracene a hmlisto, tak sme sa hodinku poprechadzali,dali kavu a sli domov.... no a vcera sme relaxovali a ja som popoludni, kym deticky spali, odbehla do Maxu pozriet nieco vo vypredajoch, no bolo o nicom, lebo zlavnene boli len urcite veci a nie vo vsetkych obchodoch a to mi pripadalo uz take prebrane ako second-hand.... nemam nic proti second-handu,ale tam je to aspon za ine ceny 😕

dnes som chcela ist s detvakmi k babke, zeby sme sli niekam na prechadzku, ked je tak pekne, ale zabudla som, ze sme sa s kamoskou dohodli,ze dnes pride na kafe, tak sedime doma a cakame ju

prajem vam pekny den 🙂

pata31
4. jan 2010

Ahojte, tak my brusko uz trochu lepsie, aspon viacej kaka, predtym cely den nic...a boli sme dnes v poradni, tak sme pekne pribrali z 3410, ked nas pustali na 3840 😵 a dr mi odporucila aj rektalnu rurku, ze je to dobre, ked ju boli brusko, aby sa hned vyprdkala...tak skusime 😉
a boli sme odniest aj to zmrazene mliecko do porodky bo uz som mala v mrazaku asi 15 flasticiek a uz to niet kde davat 😉

rybecka
4. jan 2010

Ahojte,
no prisla som z mesta a nasla som si aj podprdu na lentilky 😀 hura a mam aj silonky aj topanky muz kravatu tak mozme ist na svadbu.
Svadba je v Tatre este som tam na svadbe nebola tak uvidime ako bude hudbu mame od nas z dediny tak sa tesim lebo sa vytancujem 😵

zuzana612
4. jan 2010

Ahojte, tak ja mam dnes za sebou dalsi skvely den, v tomto novom roku sa nema zatial nejak nedari 😖 U dr. vsetko ok, zatial to stale vypada na normalny porod, prietoky ok, kontrakcie ziadne, tak o tyzden 13-teho idem do poradne ku svojmu dr. a ak dovtedy nic, tak ze on by ma mal uz poslat do nemocnie a uvidia co somnou urobia. Tak sa tesim 😖 No a ako som prichadzala do nemocnice na take polne parkovisko za nemocnicou, tak nejaky dobrak tam nechal v strede hodene 2 obrubniky aby nimi zalatal nejaku dieru, bolo to fajn zapadnute snehom a vedla toho este diera do ktorej som rovno vletela, takze som si prerazila moju novu zimnu gumu. Tak mam nervy v prdeli, zarobila som si 50 euro a auto mam nepojazdne a zhanam novu gumu. Myslela som ze ak od zlosti neporodim dnes, tak asi nikdy 🙄 Tak prisiel po mna oco, doviezol mi jednu letnu gumu aby sme aspon domov dosli. Vsak ked sa dari, tak sa dari. Len dufam ze sa nas nebude drzat porekadlo ako na novy rok, tak po cely rok, lebo to sa nam bude smol lepit na paty cely rok.

kukulik30
autor
4. jan 2010

patka...super , ze brusko uz polavuje 🙂 teeeda ty mas dobru zasobu mliecka 😉 a Tamarka pekne rastie do krasy 😵

jani, takze bude ..Ja ta rad trsam trsam, ty tak rad trsas trsas 😀 😀 😀 hlavne, ze si nasla v mste , co trebalo 🙂 mozte svadbovat...

zuzi...panecku, si viem predstavit tu zlost, mna by asi rozpucilo...ked sa dari, tak sa dari... ☹ no ...ale babo sa nejak neponahla, tak snad na tyzden uz daco bude 😉

pozdravujem vas 🙂

veronika1982
4. jan 2010

v tatre je super.. teta tam mala 50-tku.. a to si berie tu babu co bola s nami na kosiarnom?

my sme boli poobede vonku.. ty kokso som vymrzla.. matej spal tak som sa prechadzala a teraz sme boli v hypernove na nakup a varime segedinsky a v stredu sa ideme sankovat na strbske.. kto si spravi s nami vylet..

rybecka
4. jan 2010

Hej Veronika ta baba co bola s nami na kosiarnom sa vydava berie si brata 😵 ona pracuje v Klase u vas na Zapade.
Livia hej bude do rana svokrovci idu s detmi domov vecer a ja budem po 3 rokoch konecne tancovat do rana 😀

veronika1982
4. jan 2010

a ona byva asi u nas vo veziaku.. odkaz jej ze dakujem za vianocku.. na silvestra mi ju dala zadara..takze dobru svagrinu budes mat.. 😉

veronika1982
5. jan 2010

dobre ranko.. tak vonku mame super zimu..my sme spali dnes super.. o pol desiatej zaspal a spal do dvanastej a potom stiahol caj a spal do tretej a az potom som ho krmila...a vstali sme o pol osmej..

livia tak okolo desiatej vypadnej s domu a dojdeme k tebe.. mozem dat u teba matejovi papat obed?

kukulik30
autor
5. jan 2010

ahojte 🙂
veronika, jasne , ze mozes 😉

veronika1982
5. jan 2010

ok tak dojdeme. ideme sa obliekat lebo nechce spat doma tak vonku pospi.. ked budeme na miery tak ti brnknem

sophie1981
5. jan 2010

Caute... 😀 😀 😀 😀

[prave som dostala sms, predpokladam ze od Mati(antonia), nemam jej cislo, ale je to urcite od nej...

Ahoj, tak sme na svete, Timea 44cm, 2600g, rano sekciou...... 😵 😵 😵 😵

Takze vitam noveho clena......blahozelam.... 😉

pata31
5. jan 2010

jeej, no blahozelam Mati 😵 😵 nech su zdravuckeeee

evitkamalicka
5. jan 2010

aj my blahozelame

pata31
5. jan 2010

a Zuzka este nic??? 😕

inac ta rektalna rurka je super vec, mala sa ozaj vyprdkala a aj fajne vykakala, ked som jej to o polnoci vyskusala, tak sme potom o nieco lepsie spinkali...sice kym zaspala, kym odgrgla, tak bola jedna hodina, potom o tretej bola zase hore a potom o siestej...nejako sa nam to takto ustalilo, kazdu noc sa to opakuje...

sophie1981
5. jan 2010

jeej, baby, prave som dostala infosku, ze j mna sa tyka zvysovanie rodicaku...supeeer.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵

pata....ja som rurocku uzila len par krat...nam sa osvedcil teplomer..... 😝

zuzana612
5. jan 2010

jeeeeeeeeeee, super, dalsia mala drobuska, vsak Timea je taka malinka ako bola Katuska, nie??? A nic to ze ma zase vsetky predbehli, vsak ja nejak este 2 tyzdne vydrzim 😀 😀 😀 A zase bude z toho 4 kilova velka baba a nie male babatko 😀 Aj ked teraz to vyzera na trosku mensie stvorenie za co budem aj vdacna, ak ho budem musiet sama vytlacit von 😕

My sme dnes s Matusom spali do deviatej, od siedmej vecera spal vo svojej postielke do pol siestej rana, potom sa prestahoval ku mne, vypil flasu caju a spal do stvrt na sedem, potom sme do pol osmej pozerali rozpravky, medzitym vypil flasu mieka a uz chcel ist behat, zobudit starku a starkeho ale som mu nedovolila, o par minut pozrem na neho a on uz veselo spal dalej 😀 Tak som ho o deviatej len zobudila. Potom tu bola kamoska s detmi tak mi ho aspon chvilu zabavili a o pol druhej isiel spat, tak by mohol vydrzat aspon do tretej a potom ho zavesim na krk starkemu 😀 kedze starka je v praci 😖 A zajtra by tu mal byt Adamko, vo stvrtok Simonko, tak sa bude hrat s nimi, lebo ja uz faaaaaaaaaaaaaakt nevladzem ze nim behat cely den 😒

veronika1982
5. jan 2010

gratulujeme mati a nech sa drzia..

my sme boli u livii a cestou spat sme zaspali tak sme sa prechadzali po mieri a potom sme prisli domov..

my sme kakali po kazdom kojeni.. ani rurku nam netrebalo..

ja som si dnes poslala ziadost o zvysenie..

patka nasho bolelo brusko po feniklovom caji...

kukulik30
autor
5. jan 2010

pripajame sa a vitame male novorodeniatkoTimeu, zelame vela vela zdravicka 😵 😵 😵

rybecka
5. jan 2010

Ahojte,
TImea vitaj na svete a mamicke prajem vela mliecka 😵
My sme tiez kakali celkom fajn.
Ja nemam narok na zvysenie rodicaku ☹ ☹ ☹ ☹ ja mam furt taku smolu 😝

anape
5. jan 2010

ahojte zienky,

aj my sa pridavame ku gratulantom malej Timei... vsetko naj naj naj, nech su zdravucke a nech sa im dari 😉

jani a preco sa ta netyka zvysenie? ja som sa zo zaciatku tesila, ze dostanem zvyseny rodicak, potom som zo sprav a aj co dievcata tu pisali usudila, ze ho nedostanem a bola som z toho znechutena, no v pondelok som volala na urad prace a ta pani mi vravela, ze sa ma to tyka, tak ma veeelmi potesila, teraz len dufam, ze sa nepomylila 😕

veronika my sme boli na strbskom v sobotu, ale bolo hrozne pocasie, hmliste a zamracene, takze sa nam ani nechcelo prechadzat, tak sme sli polhodku, dali kavu a sli polhodku nazad k autu a rychlo domov do teplucka 🙂 a stretli sme sajfu s frajerkou, lindu rezesovu s frajerom a mladeho Alexa Rozina.... zrejme tam travili viaceri znami silvestra

maca77
5. jan 2010

ahojte

Timei a mamičke želáme hlavne veľa zdravička, mliečka a mamke skoré zotavenie 😵 😵 😵

Zuzi, ty tu čo ešte "strašíš" ? 😎 😅

a kde je Slavka? vari už opustila Spišskú? 😕

veronika1982
6. jan 2010

dobry den..tak a opat mame sniezik.. my sme v noci spali zase do dvanastej a potom do tretej a potom si uz napamatam ale matej nam zacina spat na bruchu a vkuse sa prevracia z jednej strany na druhu..ked bol maly tak na brusku vobec nespat a teraz stale.. vcera spal tak ze mal ritku hore vystrcenu. podareny bol..

my sa naobedujeme, pojdeme po sane ku babke a ide sa na vylet..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre