Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
3. apr 2010

Laura ďakuje všetkým za gratulácie 😉

Deni to fakt admina na nich

denisocka
3. apr 2010

tak tak... admina !

idem sa kus vyvaliť,dnes mame ťažky den 😀

zuzanale
3. apr 2010

hm ja som práve zahryzla do krásneho jabĺčka červená jahôdka a tfuj celý stredok zhnitý ble a zvonku bolo nádherné mi aj chuť na ďalšie prešla 😝

inak tu dnes nikto ? vonku pekne tak asi každý von naša Laura zvyká na obedný spánok a len raz cez deň , Timke sa dnes nechce spať takže zatial čušíme doma

pata31
3. apr 2010

Aj ja sa pripajam ku gratulantom Laurinke a prajem vsetko naj, nech vas pekne poslucha, je zdravucka a nech rastie do krasy 😵

rybecka
3. apr 2010

Inak zienky
Krasne velkonocne sviatky vam zelam a vela vody a sibacov 🙂
idem robit syrovu roladu prvykrat tak dufam ze sa podari 😉

denisocka
3. apr 2010

rybečka vdaka,aj tebe .... vodu a kupačov nemusím

zuzana612
3. apr 2010

Ahojte, aj my prajeme Laurinke vsetko naj k jednemu rocku.....

My sme skoro cely den von ked je tak krasne, prisli sme domov pred pol hod. Matus doserinkany az na chrbte, tak skoncil hned vo vani a uz je aj v pyzame, pozera Bob the builder, tak dufam ze pri TV aj zaspi.

Aj my vam prajeme krasne velkonocne sviatky, Zuzke 28 Vianocne kedze ona ma Vianoce 😀

denisocka
3. apr 2010

my sme v tento datum pred 3rokmi splodili Simona 😀

kukulik30
autor
3. apr 2010

ahojte..Laurinke vela zdravicka zelame 😵 a Samko posiela boztek 🤐

veronika1982
3. apr 2010

ahojte.. tak aj my sme doma. doobedu sme sa boli pohrat na ihrisku a ukazat tatikovi smykalky. potom sme robili halusky a dosiel svagor aj s malou neterkou..tak som si ju trosku ponosila na ruckach. no a potom som sa sla prejst do mesta na tocenu zmrzku a matej zaspal tak sme sa vybrali na mier vypytat si auto od deda. teraz sme dosli a rychlo som matejovi varila puding. myslela som si ze uz je ochladeny a tak som mu ho dala pit. chudacik si asi popalil pusu lebo spustil plac. ale potom ho v pohode vypil...teraz uz bubka a my ideme sledovat dobu ladovu. ja som teraz sledovala ako zase niekto podpalil travu na letisku..tak sledujem ako to hori. a dnes sme v meste stretli motorkarov. panecku tolko motoriek naraz som este nevidela...
livia tak co uz ste piekli chlebik. my dnes musime stihnut az 2 ks. lebo jeden berieme zajtra babke..

denisocka
3. apr 2010

my sme boli cely den na dedine,maly sa naučil sam techniku jazdy na dvojkolesovom puky ,taklže sa vozil ... už len najst toho,kto bude za ním behať . ináč,zajtra sa už asi ošalime doma,tu nič nieje -neviem kde by sme mali vypadnuť na pol dna ...
taketo mame,ale toto niesme my,a ešte takto paradne nevieme

https://www.youtube.com/watch?v=mN27LZJ7vNw
maca77
3. apr 2010

decká okúpané, sedia v županoch v kresle a kukajú dobu ľadovú .... viac by ma potešilo, keby už boli v posteli, ale čo už narobím, keď teraz na večer dali takú rozprávku ...

veronika1982
3. apr 2010

maca myslim ze to asi v kazdej rodine je to dnes vecer tak. aj moj 4 rocny synovec mi hovoril ze vecer bude pozerat rozpravku a sestra ho hned skrotila ze on uz bude spat. a kamoskina dcera sa tiez pytala ze ci moze vecer pozerat dobu ladovu.. no co uz ale nebude to jojka opakovat zajtra doobedu lebo presne o spravili pri jednotke..

zuzanale
3. apr 2010

Ahojte tak Laura ešte raz ďakuje za gratulácie
u nás problém dnes odpadol lebo Timka cez obed nespala a už bola nervná tak 19.50 už bola uložená a do 10min aj spala a navyše tipujem že budú zajtra reprízovať si pozrie....

a všetkým príjemné veľkonočné sviatky hlavne bez vody a kupačov ešte že k nám zatial nik nechodí a mm nás len tak decentne v pondelok pofrka vodou len tak pro forma aby sa nepovedalo...

veronika1982
3. apr 2010

mna minuleho roku zlial mm aj dedo ale najviac si to odskakala nasa babka kedze ja som sa vyhovarala ze som tehotna..a tusim ze tento rok si to zase odskace lebo uz bude sama doma.. 😀 a ja pre zmenu idem s nasimi chlapmi lebo nevedia kde kto byva takze ratam ze rano ma trosku tak ako kazdy den ked polievaju kvietky obleju takze som uz zvyknuta.

denisocka
3. apr 2010

baby,dobru noc. ešte chvílku počkám ,že nám príde posvätený košík do bytu a ideme hajuuu hajuuu .

veronika1982
3. apr 2010

joj my uz sme z posvateneho vyjedli asi vsetko...

denisocka
3. apr 2010

kedy ste svätili? nam vzala teta,ale ešte asi neni koniec omše.... od 19.30 ich tam držia

denisocka
3. apr 2010

no ja to už teraz jest nebudem,už je neskoro

rybecka
3. apr 2010

My budeme mat posvetene az rano 🙂
Veronika vy ste rychly 😅

veronika1982
4. apr 2010

na teplicke svätia vzdy v sobotu o tretej a aj v hrabusiciach..takze mi mame vzdy tak skoro..

dobre ranko a peknu nedelu..

denisocka
4. apr 2010

dobre ranko ... z hrabušic mam spolužiačku .... my sa zachvílku chystáme ranajkovať včerajšie svätene jedlo 😀

zuzana612
4. apr 2010

Ahojte, vidim ze kazdy uz slavi Velku noc, nikde nikoho 😀 My sme boli skoro cely den von, svietilo slniecko ale fukal dost chladny vietor, tak ma trosku prefuklo. A ked prisiel Daniel, tak som dokoncila Matuskovi tortu, zajtra ho musime pofotit ked bude vyobliekany 😀
Baby ktore peciete torty, zdobili ste ich uz niekedy miesto marcipanu zmesou z jo-jo cukrikov? Mne to poradila suseda, tak som to skusila a parada 😉 Prilozim fotku

veronika1982
4. apr 2010

nejako je tu ticho.. my sme uz doma. a nas matej spal za cely den len hodinu a este stale funguje. vykupal si uz par vajicok a aj nejake tie eurace..svagrina skoncila vo vani ale kedze pistala tak matej sa zlakol a plakal..

zuzi krasna torta..aj ja mam uz jednu vybratu na matejove narodky..

gajana1
4. apr 2010

Ahojte ja som vas prišla pozdraviť ešte ako kinderko a popriať Vám prijemné prežitie Veľkonočnych sviatkou

veronika1982
4. apr 2010

gajana tak to je super ze ste este 3 v1.. klobuk dole... 😉 babatkam je v brusku super a tak to ma byt.aj tebe prijemne prezitie sviatkov.a co tak porodit dnes.. dnes je pekny datum. 4.4.

maca77
4. apr 2010

ahojte

Gajana, to je super, že si ešte 2v1 ... i keď už by si asi bola najradšej, keby boli drobci na svete, či nie? .... ale dátum pôrodu máš pekný ... ja mám vtedy narodky 😅 .. oj opravujem "3v1" 😉

Zuzi, pekná tortička 😵 ... ja robím marcipán, ale z marshmalov cukríkov som to ešte neskúšala ... našla som totiž recepty len typu "od oka prisypujeme cukor" a také recepty ja nemám rada.... radšej mám keď sú tam uvedené presné váhy a podľa výsledku si to už ja upravím, čoho dať viac a čoho menej ....

sophie1981
5. apr 2010

caute zeny.....konecne mam cas nakuknut...ani necita dozadu, nieto casu....

takze najprv vsetko naj Laure k jej krasnym prvym narodeninam...aspon dodatocne.....a dufam, ze svitky ste prezili qko ma byt, s plnymi bruchami a oddychom....

my sme sa mali v Pl vynikajuca, aj ked skoda, ze sme nestihli ziadne nakupy...v piatok tam bola taka kosa, ze so ysella ze bude snezit, nemali sme nejako extra oblecenie, tak sme museli cusat dnu.....ale v sobotu bolo krasne...nazrali sme sa, spat sme sli rano o druhej....ani nepamatam, kedy som sa tolko nachechtala....

neskor hodim foto.....

zuzana612
5. apr 2010

Ahojte, tak konecne po kupacke, 3x som samusela prezliect, ale dalo sa to vydrzat 😒 Deti spi a ja som unavena ako kon, ale viem ze ako nahle si lahnem, jeden z nich sa urcite zobudi. A o hodinu pride kamoska s krsnatom ma okupat a asi aj brat s rodinou, tak to bude zase kriku 🙄 A este chceme konecne oficialne oslavit Matuskove narodeniny s tortou, tak sa zase obzerem. Sa normalne zacinam tesit do Huty, lebo doma sa vypasiem na poriadne prasiatko, kedze tu mame stale nejake sladkosti, kolace a tak. A asi tu plnu igelitku zajacov a vajicok co si Matus vykupal necham pre istotu tu 😀

susana28
5. apr 2010

Tak vianočné sviatky alias veľkonočné sú už za nami 😀, a keď zajtra mm ráno odíde, tak nabehujem na starý režim.
Laurinke všetko naj, naj lepšie 😉
v sobotu som stretla líviu so samkom s liworde, teda lívia ma spoznala prvá a mala toľko odvahy, že ma oslovila 😀 . Zlatá žienka a štíhlunká ako prútik. a o samkovi ani nehovorím, a celkom sa mali k sebe, teda samko a vaneska, taký kluk by sa nám hodil 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre