Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
16. apr 2010

bibka,nemožeš mi malu odfotiť v tom nepremokavom skafandri a gumakach? ja by ju chcela vidieť, a možeš aj seba,nato som ešte viac zvedava

denisocka
16. apr 2010

anaja,
ešte otazka,nemožem plienky 3 - viac kg? to musim tie drahe pidi kupovať?

evitkamalicka
16. apr 2010

denis ja som tie pidi plienky nekupovala ani pri Adamkovi, do porodnice som brala 3-6kg a aj teraz tak mam nachystane

denisocka
16. apr 2010

ved zato,ja tiež take kupila a polku balenia tuším sleep and playkoch som vzala

evitkamalicka
16. apr 2010

ja som kupila male balenie sleep and play tak beriem cele, vsak muzik potom donesie keby nieco

antoniab
16. apr 2010

ahojte
no otras cas fakt a to vcera uz vyzeralo ze sa konecne vycasi a prd 😠

maruskovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k narodeninam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzana tak to ti mala vyspi krasne lebo ta moja potvora nespi iked dnes vydrzala od 20.00 do pol tretej 🙂 potom sme papali o siestej a vstali sme o 8.00 a teraz zas nechce jest ja uz som z toho jej jedenia na nervy a ked je tak polka vyteka z ust 😠

my sme zajtra chceli ist do polska ale koli tej celej tragedii nejdeme lebo ktovie ci budu trhy 😒

antoniab
16. apr 2010

inak veronika super gumaky len ta cena 😅 aj namna privela

gabkazabka
16. apr 2010

no tie gumaky su krasne ale fakt ta cena 😲

gabkazabka
16. apr 2010

my sme sa rozhodli ze na kontrolu ideme az pred zaverecnou-to tam bude urcite menej ludi 😖

zuzana612
16. apr 2010

Mata, ale to som nemyslela ze spala vkuse, medzitym 2x papala 😀 Az taka idealna nie je. Ale uz je hore, o chvilu zisti ze nechce byt v postielke ale na rukach, tak budem mat co robit 😕 Uz sa zacina ozyvat......

Denisa, ak si myslela moje deti, tak ja mam medzi nimi 22 mesiacov, 3 mesiace by som nestihla ani keby som veeeeeeeelmi chcela 😀 Teda, dali by sa adoptovat 😉

Bibka, vsak uz ked si bola von, tak si mohla prist 😉 Tak pridte aspon poobede ked pride Jozko z prace, lebo mna tu fakt uz drbne

denisocka
16. apr 2010

zuzi,jaj,uplne ma zmagorilo to,že tam mam 2mes a 4týž a 2 roky a 1 týž,ja mylsela že 2roky a 4mes a 2 roky a 1mes 😀 ... reku maš asi jedno "darovane" 😀

susana28
16. apr 2010

No vás čítať to je sranda, aspoň som sa trochu rozptýlila.

Deni už som si zvykla, že aspoň raz do dňa niečím zaboduješ 😀

Gabi, tak teraz si ma dorazila. Áno som bola včera v Madarase, medzi 14,30 až 15,30. A mala som takú žltú mikinu a Vani fialovú vetrovečku. A kde si ma videla? Bo boli sme aj v Kiku aj v Bile, ale namojdušu som žiadnu blondínku neregisgtrovalava. A čo si na mňa nezavolala? 😒 Som mohla ďalšiu babenku z koňa na živo spoznať 😉 Nabudúce na mňa normálka zakrič. Jo?

Veronika ale možno by tie gumáky stáli za hriech, ja by to normálne do mesta nosila, za tú cenu nezničím na záhrade 😀

denisocka
16. apr 2010

😀

rybecka
16. apr 2010

Cafte zeny,
no dalsia co jej doma rastu rohy Ondrejko zalahol a ja rozmyslam co so sebou 😝
Mala som dnes plan ist do mesta s Ondrejkom ze vraj v delte je 50 % zlava tak som chcela ist kupit Matejkovi pyzamko a teplaky sebe aj mm ale nic z toho.
takze idem navarit a potom sa uvidi aj ked sami ale vobec nechce 😖
a tie gumaky super krasne mne sa to tak paci ale ta cena 😝 pojdem do pivnice a vyberem klasika cierne a dokonca mam aj biele po babke 😀

denisocka
16. apr 2010

aj moja svokra ma plnu pivnicu gumákov,len vybrať číslo a oškrabať hoviena 😀

rybecka
16. apr 2010

Jaaaaaaaaaj
inac Matejko vsetko krasne k narodenikam uz som ti pisala na FB 🙂

rybecka
16. apr 2010

Deni 😀 😀 😀
no my uz mame oskrabane od hov... lebo babka to nosila na druzstvo ale tie biele su fajne len pokreslim kvietky a super moderne 😅

gabkazabka
16. apr 2010

Susi,ja som vysla z Orsay a vy ste sa vozili na vlaciku,aj si na mna pozrela,ja som zastavila,akurat mi zvonil telefon a potom si uz isla za Vaneskou,tak som to vzdala.Najprv som aj myslela,ze idem za tebou,ale uz volal mm ze kde tolko som 😒

rybecka
16. apr 2010

ale keby sme dali stretko a vsetky by sme prisli v klasika starych ciernych mozno by sa aj moda zmenila a zacali by sa nosit tie stare 😉

gabkazabka
16. apr 2010

😀

denisocka
16. apr 2010

a čo stoja take gumaky bežne? tie v tescu za 13€ boli drahe,

denisocka
16. apr 2010

s hovnami by mali ešte aj vysokohorsku prirážku 😀

sophie1981
16. apr 2010

ja som kupovala v kauflaNde...tusim za 250-300 skk....ale to bolo daaaaaaaavno... 😉

pata31
16. apr 2010

Matejkovi vsetko naaj k 1.rociku 😵 😵 😵
no ja som malu uspavala dve hodiny, o jedenastej zalomila a teraz sa uz ozyva... 🙄 neviem co sa to deje s jej spanim 😖

sophie1981
16. apr 2010

denisa..mam to foto v albume...

veronika1982
16. apr 2010

no uz vyslo slniecko.... super super...

sophie1981
16. apr 2010

k tym zahovnenym cizmam....staci obut ciste a prejst sa po sidlisku...ani na majetky netreba ist.... 😝 😖

sophie1981
16. apr 2010

my sme uz zaspali....vo stolicke nad polievkou.....sa asi uchodilo dieta......po blate.... 😉

susana28
16. apr 2010

Deni sa ja som čítala s vysokohrskou podrážkou 😀

Gabi tak ja už asi fakt starnem a pamäť ma zrádza, bo keď ma zabiješ, tak ja si nespomínam, že včera som sa pozerala na blondínku 😀 😀 Viem, že sme sa so synovcom aj vaneskou vo vozíku ponáhľali, lebo sme videli, že vláčik je prázdny, len asi tri také malé holky behali medzi koľajničkami. Som dala vani aj filipka do vláčika a zapla, medzi tým nás dohnali aj babka so sestrou, a sedeli sme na lavičke, kým sa deti vozili, a potom som sa postavila do vnútra koľajníc, aby som mohla ešte zapínať vláčik, a som tam striehla na káble čo viseli zo stropu 😠 A jedinú babu,ktorú si pamätám, vychádzala z toho obchodíku oproti vláčiku, a ma upútala, bo mala super urobené vlasy, čierne na krátko ostrihané a tyrkisovú ofinu zabitú 😀 tak nabudúce, keď sa budeš chystať do madarasu, tak sa môžeme dohodnúť, lebo ja tam chodím často do bily, bo to sú vaneskine obľúbené poraviny 😉

denisocka
16. apr 2010

no,to by bola aj ta podrážka vysoka od hovien,to maš pravdu ... nohy jak slon

bibka,pekne,skomentovane - a ten overal je nejaky špeci nepremokavi? to je tenke? a gumaky - neni je teraz zima na nohy,či ma 5 ponožiek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre