Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
29. apr 2010

bibi ja som to vzivote nejedla 😅 ale videla som to uz 😀

veronika pracuje sa natom 😉

sophie1981
29. apr 2010

Zuzana huta, som ti vygooglila kociarik..ako Phil and teds, len znacka O baby a za celkom fajn cenu... 😉 ...inac ked prebehnes stranky s kocikmi, uz je dost vela verzii a la p and t, len ine znacky... 😉

veronika1982
30. apr 2010

dobre ranko.. tak my uz strasime od siestej..uvazujeme ze pojdeme uz doobedu na chatu.tak prajeme krasny den a prijemny vikend

sophie1981
30. apr 2010

😕 cau..my este spime..... 😅 ..neviem co sa jej porobilo,.....

zuzana612
30. apr 2010

Ahojte,

mne Matus tiez este spi, len Lili je uz asi hodinu hore, tak sa motame po kuchyni. Teda ja sa motam, ona sedi v sedacke 😀

Bibka, tiez som videla uz zopar verzii tandemoveho kocika, ale ked zacinam nad tym rozmyslat, neviem ci mi ho vobec bude treba. Rano bude nosit Matusa do skolky Daniel a poobede hadam zajdeme nejak domov ak ho nezobere zaseDaniel. Vsak Matus bude mat 2 a pol roka a je to 5 minut pesi. Radsej tie peniaze investujem do zahrady na jeho preliezky 😉

A ako dnes? Vies kedy je nejaky dobry program pre deti?

Janka, moj synovec uz mal ist 3x vyerat mandle, ale vzdy predtym ochorie 😖

rybecka
30. apr 2010

Ahojte,
zienky co to dnes v meste? a kolkej to zacina 😕
Treba mi ist do mesta tak by som spojila prijemne s uzitocnym spravim detom program zoberiem deda medzi ludi a pojdeme no este sa ho opytam ci bude chciet 😉

sophie1981
30. apr 2010

od desiatej myslim je program....dedo nam vyhodil I-cko, tak teraz neviem.....ale dnes tusim je cvc a vagonar doobedu....

zuzana612
30. apr 2010

tak ako sa dohodneme? Pojdes pesi alebo na aute? Lebo ja mozem zobrat tasku pre Lili a mohli by sme sa stretnut pred COOPom

sophie1981
30. apr 2010

idem peso, Jozko ma auto, siel na tu montovacku........o kolkej...ja akurat varim parky.... 😝 ...zdrave ranajky....

zuzana612
30. apr 2010

mozme sa stretnut okolo pol desiatej? Skocim este do ccopu kupit matusovi nejaky croasant na ranajky lebo ma kasel tak mu nechcem davat stale jogurty ked pije tolko mlieka, este chcem ist do jedneho papiernictva a to bude akurat desat. Lili teraz zaspala, tak je len prelozim do autosedacky. Tiez si idem dat ranajky, toast so stiplavou natierkou 😝

sophie1981
30. apr 2010

tak medzi pol a desiatou.....este mi treba pradlo vyvesat, a oblecieme sa...takze tasku nebrat?

zuzana612
30. apr 2010

tak ked sa pohnes z domu, tak mi prezvon, udeme to mat asi tak narovnako kym to ja vsetko pohadzem do auta, to mi zabere 10 minut plus cesta. Tasku zoberem, nech ju nemusis zbytocne trepat

sophie1981
30. apr 2010

ok...ideme sa obliekat

veronika1982
30. apr 2010

V metropole Spiša sa dnes pokúsia študenti Strednej odbornej školy drevárskej za sedem hodín na dlažbe pred budovou radnice vytvoriť mozaiku z cestovín s motívom Tomášovského výhľadu, skalnej terasy v Slovenskom raji.

Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/r/korzar_spis/spissky.html...

tak na toto by som sa fakt isla pozriet. len skoda ze nemozem

maca77
30. apr 2010

ahojte

my sme boli včera s MM v Nowom Saczi .... využili sme,že Adam nebol doma, Tami ostala pri babke ... až divné mi to bolo, že som si kľudne mohla po obchodoch chodiť 😅

nakúpili sme väčšinou len potraviny a nejakú drogériu v Real-i,.. obehli sme nákupné centrum Europa a zastavili sme sa ešte aj v novom nak.centre ... toto je zvnútra také krajšie, celé presklenné .. je hneĎ na začiatku N.Saczu, posielam aj link, keby ste mali náhodou cestu do PL
http://www.galeria-sandecja.pl/

maca77
30. apr 2010

prišla som nakuknúť, čo nové a všetci sa vyhrievajú na slniečku ...

Susana, čo si dnes robila v Hute?

susana28
30. apr 2010

Marcela som bola odviesť uja domov. Som ťa registrovala, len som mala problém za volantom, normálne som mala pocit, že mi nejde plyn, bo plynový pedál na podlahe a rýchlosť žiadna skoro. Sme potom vystúpili, a keď som cítila smrad, tak už som vedela, že čo sa deje, som išla so zatiahnutou ručnou brzdou. tak som už raz išla, a brzdové obloženia, či kotúče boli v prdeli. A to mi mm v auguste všetko pomenil, tak som zvedavá akú škodu som zasa napáchala, Ešte štastie, že zajtra dojde domov 😀 Ináč marcela, neviem či to som bola v takom strese, ale som si ani nevšimla že si tehu 😀 A asi desať min. na to sme išli hneď domov, ale ste už tam neklábosili, škoda 😒 ale aspoň viem, že kde bývaš 😉

sophie1981
30. apr 2010

konecne dieta okupane, uz len dufat, ze zespi skoro a nie o desiatej.... 🙄 ...

ja som KO, cely den na slnku, fasadu mi fajnovo spieklo, uchodila som sa statocne, otocili sme mesto na 2x, Katka sa isla zblaznit z konikov v meste, vecer sme boli blahozelat susede, supla som si 2 decka cerveneho a mam pocit, ze som vylabala celu flasu.... 😝

zajtra ideme na 50=tku......zak zasa budem nasavat.... 😅

susana28
1. máj 2010

Ahojte, to sa mi ešte nestalo, že by som otvárala deň. Tak prajem všetkým krásny víkend 😉

antoniab
1. máj 2010

dobre rano
dnes to vonku uz nevizera tak krasne 😒 no mozno sa este vycasi 🙂
vcera sme boli v snv iba naskok videli sme tam kopu ludi tak asi to bolo dobre a hlavne vcera bolo krasne 😵 😵
dnes ideme blahozelat znamim na svadbu do huncoviec ci ako sa to vola kedze sme nechceli aby si jojo bral tolko dovolenky tak na svadbu sme nesli tak im pojdem aspon popriat skoda ze nie su letenky lacnejsie mohla som dnes trsat 😝

tak krasny vykend vsetkym 😉

maca77
1. máj 2010

ahojte

my dnes celý deň vonku, idem teraz trošku dnu popratať, nech nie je celkom bordel a ideme na návštevu blahoželať synovcovi

Susi, to som si všimla, že si nejak v strese 😅 ... veď to moje brucho už prehliadnuteľné nie je 😀
... my sme šli práve z obchodu, susedka bola s malou vonku, tak jasné že tie naše dve slečny sa hneď o kočiar bili ... tak sme šli pomaly k nám na pieskovisko ...

lydia22
1. máj 2010

Ahojte tak my sme sli rano do Popradu,do rysov,kupila som si topanky a muz nosic do prirody pre maleho.takze zas sme nieco minuli. Obed sme mali zo vcera tak aspon varenie odpadlo.ale pocasie bolo celkom fajn ani teplo ani zima.tak pekny zvysok dna vsetkym.

susana28
1. máj 2010

Marcela, vidíš, že som si tvoje tehu bruško nevšimla, to hovorí za všetko 😀 Kedy sa ja naučím autu rozumieť, tak to neviem, a to mám ešte automata, neviem čo by som za volantom stvárala, keby že mám manuál 😖

A fakt, že dnes krásne počasie celý deň, aj tak lietame furt dnu a von 😉

Takže všetkým pekný zvyšok dňa
🙂

A čo je s deniskou? Sa pár dní už neozvala, nie?

denisocka
1. máj 2010

čaute baby,ja len na skok,dnes je krásny den 🙂 bola som v poradni,našťastie nalez nezmeneny, takže nieje to horšie, musim polehavať,ale možem sa aj prejsť . maly bol dnes v ZOO 😀 tak vraj si to tam strašne užil , a tak sme ho ešte vzali do madarasu na vlačik-to už bolo horšie ho odtial dostať . pekný víkend

denisocka
1. máj 2010

ináč,dnes som malemu kupila v Jysku vankuš a paplon v akcii,kedže teraz tam maju hadam 50%zlavu na všetko a skoro ma drblo doma - paplon nema štandart.rozmer,ale 150x210 - a proste je takých 10-15cm väčší z každej strany a bloček som zahodila asi 😔

lydia22
1. máj 2010

Tak konecne sedim,Tomasko spapal krupicu,polovicu vyprskaval von a smial sa,tak som filmovala,upiekla som cucoriedkovy kolac-rychly a jednoduchy.a muz otvoril ruzove vinko tak si dame ked maly zaspi-len kedy to bude!no verime ze do pol deviatej.

sophie1981
1. máj 2010

caute.....tak oslava za nami, Katka sa vyhrala s detmi, unavila sa a uz spinka.....ja som sa najedla , zozrala kolacikov, vypila vinka a aj by som zatancovala, keby nebola mala nalepena len na mne.... 🙄 .....zajtra netusim co budeme robit, tatik ide na fusku, zasa sme same.... ☹

kukulik30
autor
2. máj 2010

caute..baby chcem vam dat len vediet, ze tepsu na muffiny maju v tej novootvorenej kuchynke v Madarase v akcii za 3, 99€, ja som si vcera kupila 😉

peknu nedelu 😵

sophie1981
2. máj 2010

ha, tie tepse... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre