Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
30. apr 2009

Ziadne news? 😕 😕 Uz by to aj mohlo byt nie? Len dufam, ze neskoncila na operacke 😔

kukulik30
autor
30. apr 2009

kati, ale moj Samo je zase nadseny futbalista, velmi sa mu pacia motorky, sanitky.....ja neviem, ale obcas prekvapi...no co asi to bude citlivy typ 😅 😀 a tiez ma rad take farebne veci, aj ruzovu..ale za babikami sa zase moc netaha..no uvidime casom, co z toho bude..hehe

kukulik30
autor
30. apr 2009

no slavka, to dufam aj ja, ale ked sa jej ten tlak bude zvysovat, tak si myslim/ mozno sa mylim/, ze to budu chciet , co najskor ukoncit 😔

kajacz
30. apr 2009

kukulik- aj ja sa takto ukludnujem... 😀 😀 😀

kukulik30
autor
30. apr 2009

Maca, ano ja uz ficim 😀 ..iba sme dosli domov a Samko uz sa pytal bubat...ja som si doobedu popratala, umyla podlahy, tak mam teraz vegetik..akurat som spraskala spenatovu polievku s haluskami 😝
vonku sa uz nejako zatiahlo 😕 zeby dosiel dnes este aj dazdik, troska by nezaskodilo, taky rychly 😉

kajacz
30. apr 2009

Inak dnes je 30.dubna- tu v ČR sa slaví sviatok pálenia čarodejníc...večer všade horia ohne...
Čo ma rozosmialo, že aj na farskej záhrade bede dnes stretnutie pri ohni... 😀 hlásili to v nedelu v kostole...

veronika1982
30. apr 2009

ahojte tak ja som stihla ist do mesta. kupila som si rifle len mi ich treba skratit a malemu som kupila body a pyzamko. dosla som domov a uz ma cakal tak sme sa napapali a sli sme na prechadzku.. skocila som aj s mamkou do obchodu ku metraku a tam som mu kupila overoval do sedacky ale vyuzijeme ho aj do kociara.. tak ked dnes zratam moje vydavky tak ma asi trafi. no ale co. dieta je dieta...

myslim stale na ivku nech to uz ma za sebou..

bibka volala som ti ze ci nie si von ale ked tak citam tak uz viem kde si bola..

inac mi krstime 10.5... idem si zdriemnut kym aj maly spinka.

slaviq81
30. apr 2009

Kaja, tak to je sila, farari budu palit carodejnice 😀
Livi, no uvidime 😕

Lara mi neda vydychnut, furt sa dakde stvera. Asi pojdeme na prechadzku do nakupneho centra.

kajacz
30. apr 2009

dievčence, chcela by som si kupit formu na bábovku...poradte, aku si mám kupit?...sklenenú, keramickú, plechovú, silikonovú...???... 😅

kukulik30
autor
30. apr 2009

kaja, ja mam klasika, staru sklenenu, zdedila som a nemozem na nu dopustit, ale chvalia si ja silikonove..tak neviem, nevyskusala som 😉

kukulik30
autor
30. apr 2009

veronika, este uvidis, kolko sa naminas,MM ma musel haltovat 😅 😀 ja som vkuse nieco nakupovala, aj dnes mi dosiel balik , objednala som cez net od jednej baby nohavice podsite na jesen pre Samuska..take pekne autickove do skolky 🙂

rybecka
30. apr 2009

Kaja,
hej poznam palenie carodejnic ja som zila v Kladne 4 roky celkom sa mi to pacilo vsade ohniky bursty a carodejnice 😀
takze uz mate stretko za sebou my zajtra ideme asi do toho Madaras parku kto tam este bude?
Livi ja ked som objavila mimi aukcie tak som minala majland teraz som sa uz schladila 😀 lebo to bolo neunosne 😅

zuzanale
30. apr 2009

Ahojte my sme boli v Lidli a potom na ihrisku tradične 😀 teraz už obe spia tak veget 😉 síce Timka už bude pomaly aj vstávať
Livy ja som včera Laure hneď dvoje 😅 next rifle objednala jedny na jeseň a druhé až na jar no ale som neodolala nádherne boli 😎 a tie po Timke sa my už nepáčia 😝 ale už sa musím krotiť lebo som teraz dosť pomíňala takže už len Timke sandále a stop

kukulik30
autor
30. apr 2009

😀 jani, hej miniaukcie su brutal ..to je adrenalin, ja som nastastie moc nepodlahla, nebavilo ma to stale sledovat, kedy koncia, ak som mala nieco vyhliadnute..ja skor mimibazar, tam aj nove aj obnosene vecicky, zatial som nakupila stale velmi dobre a bola som s vecami spokojna 😉

do Madaras sa zajtra chysta Bibka s dedkom, spomonala to dnes, neviem, ci aj Zuzka nie..ja nepojdem, ale Samko s babkou a dedkom urcite pojdu kuknut, tak ho tam mozno zazriete 😉

kukulik30
autor
30. apr 2009

no next uz mi objednava v Anglicku sesterka, asi 7 veci mala napisanych, ale v obchode mali z toho iba jednu, tak mi pisla, ze to objedna cez net a jeje mamka mi to donesie na konci maja...tiez tam mam same nohavky, aby mal do skolky Samko, a 2 mikinky a 1 kratasky...ale ta cena uf...urcite to vyjde nejakych 70 Eur, ked som tak pocitala, ale zase mame na dlhsie pokoj a nemusim nic kupovat 🙂 len MM ma zabije, ked uvidi ten balik 😀 ale pomali ho uz pripravujem, ukazovala som mu, co som vybrala..tak nenapadne, boli tam napisane aj ceny, tak hadam si to vsimol a zratal 😀 😀 😀

zuzanale
30. apr 2009

Jani aj ja som tam zo začiatku ako maniak nakupovala ale to bolo pred Vianocami teraz je to ok a po dlhej dobe som teraz Laure rifle som tam sedela jaj sup 😀 ale stáli za to 😉

rybecka
30. apr 2009

aj ja mam vela veci s mimibazaru 😉 a tiez som spokojna.
aj my potrebujeme topanky a dost nutne lebo tie co ma su uz v hroznom stave.
Hodila som nove foto 😉

rybecka
30. apr 2009

boze deti spia ja neze by som si utrela podlahy ale tu vysedavam vyzente ma 😀 😀 😀

zuzana612
30. apr 2009

Bze baby, vy ste fakt zavisle 😀 😀 😀 Tolko ste uz popisali a my sme len teraz prisli domov 😀 Ani by som nezapinala PC len som chcela vediet ci uz Ivka porodila 😉 Matus nastastie nezaspal v aute, tak sa teraz napapal a idem ho dat spat, dufam ze bude spat aspon 2 hodiny.

zuzanale
30. apr 2009

Jani čo si robíš hlavu máš trochu nárok na veget nie podlahy neujdú 😉 a Maťejko zase príde s pieskom... 😀 😀 😀

rybecka
30. apr 2009

ved to uz mam aj vedro s vodou nachystane a este som kukla no ja som hrozna a zachvilku Ondrejko vstane na kojenie 😅

zuzanale
30. apr 2009

Jani ste riadne podrástli zlatý ste 😉
a topánky ja čakám na sandále v aukcii ak nie tak som ich videla aj na mimibazári ..... a botasky som za super cenu kúpila v sportisime to nové nákupne v PP pri baumaxe sú síce skôr chlapčenské ale neva, ty by si určite vybrala lebo vyslovene chlapčenských tam mali veľa a cena okolo 13€

rybecka
30. apr 2009

Fakt v sportisimo by ma ani nenapadlo ze tam maju boticky diky za tip pojdem niekedy pozriet 😉
inac uz kojim 😅 podlahy cakaju 😀

zuzanale
30. apr 2009

no majú my máme také na spôsob trekingových ale majú aj klasické celotextilné tie boli super len boli tmavomodré tak sme kúpili červenobéžové treky

kukulik30
autor
30. apr 2009

zuzka, vidis v tom sportissime som este nebola, ked sme boli minule, mali zatvorene..aj nam treba sandale,a le za rozumnu cenu, kedze, na rok uz bud male, ale zase chcem aby mali aspon kozenu stielku a klenbu 😉 ..no musim tam ist mrknut

kukulik30
autor
30. apr 2009

juj zlati su chlapci ..jani...a inak strasne ma pekne vlasky Ondrik 😵

zuzanale
30. apr 2009

Livy sandále asi najskôr v deichmane síce neviem ako sú na tom tento rok ale minulý mali fajn výber alebo pozri mimibazár alebo aukcie aj keď dievčenské sa ľahšie hľadajú...

kinderko77
30. apr 2009

Ahoj holky, poraďte mi kedy sa chodí na glukotest..včera som bola v poradni, ale sestra predstavená mi nič nespomínala, možem tam ísť i bez žiadanky gynekologa, pri prvom som na glukotest nebola, bývala som mimo SR, tak neviem ako to tu chodí....dík

ninka1234
30. apr 2009

baby ešte nič, ešte sa trápi je otvorená na 5 😖

kukulik30
autor
30. apr 2009

kinderko , je mozne , ze ani nepojdes, kamoska pri druhom nebola, ale pri prvom ano...skus sa opytat sestricky, no okolo 30 tyzdna sa chodi, ja som bola tusim v 28tyzdni 😉

ninka, dikes....no, nezavidi, ja som sa takto trapila, nie a nie sa otvorit poriadne 😒 a bolesti uz boli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre