Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
8. jún 2010

prší prší len sa leje ... tak si to stretko užite 😉 ja som sa stretla akurát v meste s Bibkou, ponáhľala sa na ten pohreb ...

... a rozmýšľam, či nemám niečo fajne napiecť, bo ste mi chúťky s koláčmi narobili... 😝

zuzanale
8. jún 2010

OK baby som na ceste 😉

rybecka
8. jún 2010

mne to Ondrejko pokazil a Matejko prisiel zo skolky taky nervy ze mi spravil tiez som sa fajne vykricala a teraz trcim doma lebo som mu vravela ze za trest nejdeme nikam 😝 🙄
Ondrejko zasa nespal tak tiez mu ide bozeeee to je ale den 😠 uzite si to kocky
ale teraz ma napadlo Mata ja chodimkazdy pondelok cez Stvrtok do PP tak sa niekedy stavim na malu kavu 😉

lubkatobi
8. jún 2010

ludia,ja by som sla niekam na Zumbu.. neviete, ci je zajtra zumba nad Agromilkom o siedmej? nechcete niekto ist?
isto ste si uzili stretkooo...skoda, ze som az teraz citala ☹
tomaskovi, vsetko najlepsieeeeeee...
bibka, mrzi ma ten pohreb ☹

veronika1982
8. jún 2010

lubkatobi zajtra je zumba. chodi tam bibka ale neviem kedy asi o siestej a je to nad agromilkom..

matej konecne zaspal.. bol hotovy z dnesneho dna.. ale bolo super aj ked deti ako smeti. a naj bola spolocna foto.. tusim tamarka zacala prva plakat a potom vsetky deti s nou..nabuduce nas uz asi nikto nezavola. ha ha..

zuzanale
8. jún 2010

moje deti nechcú spať 😝 všetky pokusy uspať aspoň Lauru zlyhali 😒

som cez deň zabudla aj my Tomáškovi prajeme všetko najlepšie 😉

lydia22
8. jún 2010

Dakujeme babenky za blahozelania.maly spi a my kukame panelak,prajem dobru nocku-po panelaku vacsinou zaspime s mm pri telke.

antoniab
8. jún 2010

dodatocne tiez vsetko naj tomaskovi sme zabudli tak este sladku pusu ktomu 😉

pripajam foto z dneska 🙂 bolo super som rada ze sme sa tolke stretli aj nabuduce kludne 😎 😎

my sme teraz dosli dnu sme este vytiahli gril a grilovali 🙂

zuzana612
8. jún 2010

Boze, aj moje deti zaspali len teraz, obe v mojej posteli, Daniel isiel hrat futbal do haly a mne je zleee 😝 Mata, naco si balila tie kolace doma, ja som miesto vecere zozrala dalsich 10 kolacov, neviem ci dnes budem spat 😀

antoniab
8. jún 2010

jej a foto nikde som ale trubka 😀 😀 😀

veronika1982
8. jún 2010

tie tri na prvej fotke nemaju chybu..

antoniab
8. jún 2010

zuzi ja som sa pre zmenu na vecer napchala pecenou slaninou takze celu noc budem chodit pit aj vcera to tak bolo dnes zas zajtra uz negrilujem lebo kazdy den nezdravo no ale co ked je pekne treba vyuzit 😀 😎 😎

zuzanale
8. jún 2010

heeeelp moje deti nechcú spať 😖
Mati ten džúsik bol asi dáky energy 😅 😀 😀

antoniab
8. jún 2010

zuzi ta to neviem moje to nepije 😀 😀 moje je ako hodinky 20.00 konec sichta a spime 😎 😎 ani sme dnes nekupali lebo sme grilovali tak to som ju len do pizama navrch jej hodim teplakovku a je snami von zaspi v kociku a potom ju len prenesiem 🙂

zuzanale
8. jún 2010

no Laura zvyčajne tiež o 20.00 už chrápe a do pol hoďky po nej aj Timka ale čo im dneska 😕 sme prišli domov ospršili najedli idem uložiť spať a ona krik a útek s postele 😝

antoniab
8. jún 2010

este nejake svadobne 😉

pata31
8. jún 2010

no uz som tu aj ja...mne volala kamoska jak som sla do auta, ze dorazili domov a ona byva v tej ulicke oproti Matinej, tak som sla este tam, ale to bolo len 5minut, mala mi potom zaspinkala v aute, spala asi 20minut, potom sme okupali a tiez nemohla zaspat, som pri nej viac ako hodinu lezala a uz ked som myslela, ze zaspi, tak velke oci na mna a usmev 😀 tak asi mali deturence moc zazitkov, ze nemohli zaspat... 😉
no a mm spravil na veceru palacinky, tak sme pokracovali v sladkom dni 😵 a inac tie kolaciky su ozaj skvele 😵 😵
a ta fotka ako su tie nase tri gracie najsamlepsia 😀 😀 jak somarsky rebrik 😀

lubkatobi
8. jún 2010

jej, ake kraaaaaaaaaaaaasne fotooooooooooooooo..a vidno, ze vam tam supis bolooooo, kooopa detiiii

antoniab
8. jún 2010

no ja by som nepovedala ze timea je vyssia nez natalka to len natalka zle sedela 😅 ale su zlate 😵 😵 😵 ked tak budeme pribezne spolu a fotit tak uvidime ako sa dobehuju 😀

lubkatobi
8. jún 2010

ja som myslela, ze zumba je o siedmej nad agromilkom...bibka, o ktorej to je? ides zajtra?

pata31
8. jún 2010

no to oni boli o seba oprete, akoby fukalo z prava 😀

pata31
8. jún 2010

no ja som dala fotky na fb 😵

veronika1982
8. jún 2010

podarene su...

zuzana32
8. jún 2010

Krásne fotečky, super ste si to užili 😉

pata31
8. jún 2010

hej, zlate deticky, takto o rok uz budu aj ony vystrajat a bit sa o hracky a pod, to bude ina sranda 😅 😀
no ja musim ist spat, rozkaz od mm, aby nas manzelsky zivot aspon raz za cas fungoval 😅 😀

antoniab
8. jún 2010

😀 😀 😀
joj aj ja by som mala ist ved zajtra na krv k doktorke 😅 🙄

maca77
8. jún 2010

Zuzi-Huta, keby si kus aj na mňa myslela, tak napíšeš, že mám zajtra prísť, že si koláče domov priniesla ... a ty ich radšej sama poješ? 🙄 😀 😀

zlaté sú deťúrence 😉 😵

maca77
8. jún 2010

aj ja idem ešte do vane a zajtra skoro budíček ... musím do poradne, aj na krv, tak nemôžem tam ísť pred obedom 😅

gabkazabka
9. jún 2010

Ahojte,
ako pozeram fotky zo stretka,tak mi je velmi luto,ze som sa tam nemala ako dostat ☹ .Deticky su rozkosne,hlavne tie tri gracie 😵 .
A my mame dnes 2 rocky,takze pred dvomi rokmi som uz v takyto cas vedela,ze idem na sekciu,a bola som stastna ze sa konecne nieco pohlo,lebo som prenasala 5 dni,bola som po 2 vyvolavackach a stale nic.....Takze dnes o 13:15 sa nam narodi Ninuska (51cm a 3500 g) 😵

veronika1982
9. jún 2010

jej tak ninuske prajeme vsetko naj..gabi kedy dame kavu u teba? kedze uz je pekne?

my ideme pozriet do mesta ci je tam nieco pre deti..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre